News

Elden Ring dostanie darmowy dodatek

Nikt jednak nie mówi, że to ostatnie rozszerzenie do gry...

Elden Ring to jedna z najlepszych gier mijającego roku (o tym jak dobra przekonamy się w piątek w trakcie The Games Awards), nic więc dziwnego, że od dawna spekuluje się o rozszerzeniu do gry. Gracze byli go niemal pewni, bowiem w plikach gry udało się znaleźć pewne nawiązania do tego, czym owo rozszerzenie mogłoby być. Okazało się jednak, że było w tym ziarno prawdy.

Zaskakujące jednak jest to, że twórcy nie poczekali z premierą do piątku, gdy gra pewnie zgarnie kilka statuetek dla najlepszej w tym roku w różnych kategoriach (w tym może i gry roku). Byłby to piękny gest podziękowania od twórców, bowiem dodatek który dostaniemy już jutro, będzie darmowy. Część osób spodziewa się jednak, że skoro nie poczekano z zapowiedzią tego rozszerzenia na TGA, to być może From Software na tę imprezę przygotowało jeszcze inną, większą zapowiedź, a jutrzejsza aktualizacja wprowadzi też jakieś zmiany powoli przygotowujące grunt pod prawdziwe, duże i płatne rozszerzenie.

Nowa zawartość została zapowiedziana enigmatycznym opisem:

Wystąpcie, wojownicy, i pławcie się w chwale Koloseum.

Udowodnij swoją wartość w różnych pojedynkach i bitwach, razem lub samodzielnie, w bezpłatnej aktualizacji Koloseum. Już 7 grudnia.

Na tę chwilę wiemy jedynie, że rozszerzenie, zwane Koloseum, pozwoli nam sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie przygotowanych arenach, gdzie będzie można toczyć pojedynki z innymi graczami, lub też walczyć z przeciwnikami w grupie maksymalnie trzech postaci. Areny te znajdziecie w Limgrave, Leyndell i Caelid. Jak będzie wyglądało to w akcji, możecie sprawdzić w wypuszczonym dziś trailerze.

Czas czytania: 2 minut, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dead Island 2 na nowym gameplayu

arrow-right
arrow-right

Star Wars Jedi: Ocalały z pokazem w piątek

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: