News

Starfield: Shattered Space z zaprezentowaną rozgrywką. Nowe rozszerzenie jeszcze w tym roku

Dodatek do Starfielda został zaprezentowany oficjalnie na nowym zwiastunie.

Na trwającym wydarzeniu Microsoftu nie mogło zabraknąć zeszłorocznego hitu spod wydawnictwa Bethesdy. Starfield, chociaż nie okazał się tytułem zasługującym na nagrodę gry roku, to wciąż został zauważony przez wielu graczy, którzy wcześniej poznali świat Fallouta lub The Elder Scrolls.

W tym roku głośna produkcja powraca, przy okazji zaprezentowanego dodatku Starfield: Shattered Space. Nadchodzące rozszerzenie zostało ukazane bliżej na poniższym zwiastunie. Gracze w tytule będą mieli okazję poznać zbliżające się kosmiczne zagrożenie, przy okazji odwiedzając nową planetę i odkrywając całkowicie nowe bronie i ekwipunek.

Wciąż nie przedstawiono dokładnej daty premiery. Możemy mieć jedynie pewność, że dodatek zostanie wydany jeszcze w tym roku. Nadchodzące DLC zmierza na Xbox Series X|S i PC. Aktualnie nie potwierdzono informacji, według których Starfield miał pojawić się na PlayStation 5. Pamiętajcie, że gra dostępna jest w subskrypcji Xbox Game Pass (z wyłączeniem pakietu Core).

Jak podoba wam się nadchodzący dodatek? Zamierzacie wrócić do Starfielda? A może wciąż czekacie, aż trafi na kolejne platformy? Podzielcie się waszą opinią w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowe Xboxy nadchodzą. Jeden z nich to edycja specjalna

arrow-right
arrow-right

Clair Obscure: Expedition 33 to prawdziwa niespodzianka! Na to czekali fani turówek

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: