News

Clair Obscure: Expedition 33 to prawdziwa niespodzianka! Na to czekali fani turówek

I co ciekawe — gra stawia na realistyczny styl!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Pośród całkiem mocnych tytułów od Microsoft oraz paru indyków na ewencie Xbox Games Showcase znalazła się prawdziwa perełka i całkowita nowośćClair Obscure: Expedition 33 od dewelopera Sandfall Interactive.

I to dopiero początek niespodzianek. Tytuł oferuje bowiem coś, czego nie spodziewamy się zobaczyć w nowoczesnych dużych grach, a mianowicie system walki turowej. I to nie taki tradycyjny, okraszony przeciętną grafiką i statyczny. Clair Obscure: Expedition 33 robi coś całkowicie odwrotnego — tradycyjny system turowy opakowuje w najwyższej jakości animacje i przepiękną grafikę, a to wszystko przy wspaniałym klimacie. Zresztą, zobaczcie sami!

W tytule wcielimy się w uczestników tzw. ekspedycji 33 starających się pokonać istotę znaną jako "The Painter", która według samych bohaterów jest niezwykle niebezpieczna i pokonała już wielu śmiałków. Na razie nie ujawniono więcej informacji na temat fabuły, ale po samym wideo widać, iż prawdopodobnie ona inspirowana kulturą Francji.

Czyż nie wygląda to ciekawie? A jakże! Deweloper pochwalił się, że ten tytuł ukaże się już w przyszłym roku na PS5, XSX oraz PC.

Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Starfield: Shattered Space z zaprezentowaną rozgrywką. Nowe rozszerzenie jeszcze w tym roku

arrow-right
arrow-right

State of Decay 3 otrzymało nowy zwiastun! Polowanie na zombiaki powraca

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: