News

Street Fighter X Tekken. Zgarnij 200 PLN na grę – Runda 5

Dzisiaj już ostatni etap konkursu Street Fighter x Tekken, który mieliśmy przyjemność dla Was organizować w przeciągu tego tygodnia. Ten będzie troszkę inny, tak by i Ci, co nie biorą na co dzień udziału w walkach ulicznych również mogli się wykazać. Tu przyda się Wam nie tylko stalowa pięść, ale również stalowe pióro. Gotowi? Final Round, START!

Tym razem będziecie musieli wykazać się kreatywnością, bo ten etap konkursu zmusi Was do wysilenia Waszych szarych komórek i obudzenia w sobie zmysłu poety. Tak, dobrze kombinujecie. Chcemy abyście wymyślili wierszyk na temat Street Fighter x Tekken. Formę wiersza pozostawiamy Wam. Może być on dowolnie luźno powiązany z którymkolwiek z tytułów, przy czym minimum tekstu to jedna zwrotka.

Z racji natury tego zadania dajemy Wam czas do najbliższej niedzieli, 18 marca na nadsyłanie na mail konkurs@gameonly.pl Waszych wypocin. Spośród nich wybierzemy naszym zdaniem najciekawszą i najlepszą pracę zasługującą na bon ufundowany przez RTV EURO AGD o wartości 200PLN do wykorzystania na gry w internetowym sklepie Euro.com.pl .

Zwycięzców wszystkich etapów konkursu, wraz z najlepszymi pracami nadesłanymi nam do niedzieli do godziny 19:00 opublikujemy na łamach GameOnly, gdy tylko stanie się jasne do kogo trafi ostatni kupon. Tak więc pióra w dłoń i do boju!

Jak zawsze, wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia, a po więcej informacji oraz regulamin konkursu zapraszamy tutaj .

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 55 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Jest trailer pierwszego DLC do Trine 2 - Bajeczny

arrow-right
arrow-right

Nadchodzi darmowe DLC do Resident Evil: Operation Raccoon City

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: