News

Studio od The Quarry stworzy grę w uniwersum Dead by Daylight. Supermassive Games potwierdza zapowiedź na The Game Awards

Supermassive Games bierze się za tworzenie kolejnego interaktywnego horroru. Tytuł zostanie umieszczony w świecie Dead by Daylight.

Już za kilka godzin rozpocznie się wydarzenie The Game Awards, na którym nagrodzone zostaną najlepsze produkcje 2023 roku. W trakcie show możemy liczyć również na sporą ilość nowych zapowiedzi.

Jeszcze wczoraj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że Supermassive Games szykuje się do ujawnienia swojej nowej gry. Tytuł ma zostać umieszczony w świecie Dead by Daylight i wykorzystać lubianą przez graczy mitologię tego świata. Przygotowana produkcja zapowiadana jest jako interaktywny horror dla pojedynczego gracza, czyli gatunek w którym zespół sprawdza się najlepiej.

Twórcy w udostępnionym materiale oficjalnie potwierdzili tworzenie gry i zapowiedzieli, że kolejne szczegóły zostaną ujawnione jeszcze w tym roku. Poprzez profil Dead by Daylight na platformie X zasugerowano, że studio planuje obecność na The Game Awards, gdzie ma pojawić się pierwszy zwiastun.

Czekacie na szczegóły, czy może horrory nie są gatunkiem idealnym dla was? Graliście w The Quarry lub Until Dawn? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 47 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Czy GTA 6 skręca w stronę Saints Row?

arrow-right
arrow-right

Twórcy Insurgency zostaną zamknięci? Embracer Group miało zrezygnować z kolejnego studia

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: