News

Superhot na Switch wyciekło jeszcze przed zapowiedzią

Miłośnicy Nintendo mogą zacierać ręce, bo ceniony, polski indyk już wkrótce zadebiutuje na konsoli Japończyków.

Superhot to prawdziwy ewenement. Mały, niepozorny indyk od polskiego studia zyskał miano jednej z najlepszych produkcji Indie ostatnich lat, oferując mocno przeciętną oprawę graficzną przy jednocześnie bardzo wysokiej grywalności. Tytuł promowany za niezwykle innowacyjne podejście do gier FPS wprowadził powiew świeżości do skostniałego gatunku i zapewnił swoim twórcom fundusze potrzebne do realizacji jeszcze bardziej śmiałych projektów w świecie gier.

W grze poruszamy się po niezwykle prostych, minimalistycznych poziomach walcząc z przeciwnikami z użyciem broni palnej, jednak na tym kończą się podobieństwa do większości strzelanin na rynku. W Superhot czas upływa jedynie wtedy, gdy sami się poruszamy, co pozwala na staranne planowanie akcji i unikanie ataków oponentów, co jest szczególnie ważne, gdyż nasza postać w grze może zginąć od pojedynczego strzału. Gdy do tego dochodzi również mocno ograniczony zapas amunicji i unikanie naszych ataków przez wrogów robi się naprawdę ciekawie, co zauważyli również recenzenci, obsypując tytuł złotem w swoich ocenach polskiej produkcji.

Dotychczas zabawę mogliśmy prowadzić na komputerach oraz stacjonarnych konsolach obecnej generacji, jednak próżno było szukać wersji na Nintendo Switch, której fani domagali się od dawna. Wydaje się, że ich oczekiwania zostaną wkrótce spełnione, ponieważ jeden z użytkowników Twittera, przeglądając listy aktualizacji gier konsoli na Nintendo, natrafił na aktualizację Superhot dla Switch:

Znalezisko jest tym bardziej emocjonujące, gdyż produkt w wersji na Switch nie został nawet jeszcze w ogóle zapowiedziany i dla miłośników przenośnego grania to prawdziwa niespodzianka. Publikacja aktualizacji dla produkcji wskazuje na możliwość rychłej premiery tejże w ciągu kilku kolejnych tygodni. Bardzo prawdopodobne jest, iż zadebiutuje ona już jutro, podczas oficjalnej prezentacji gier Indie na przenośną konsolę Japończyków.

Superhot jest obecnie dostępny na Steam (29,99 zł) , PS store (104 zł) oraz Microsoft Store (79,99 zł) . Oprócz standardowego wydania gry obecna jest również udana wersja VR w tej samej cenie.

Platformy:
Gry:
Czas czytania: 2 minut, 44 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
SUPERHOT, Ori, Hotline Miami i Torchlight II na Switcha - 19.08.2019 18:47
Crash Bandicoot 4 osiągnął bardzo dobre wyniki sprzedaży - Wczoraj, 12:32
Cat Quest III zadebiutuje w 2024 roku - 11.04.2024 22:22
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowa Startopia od Kalypso zadebiutuje w przyszłym roku

arrow-right
arrow-right

Muzyczna Niedziela: Transistor

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: