Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Świeży gameplay z Cyberpunk 2077 zostanie pokazany w przyszłym tygodniu

To nie pierwsza tego typu okazja, ale fani ciągle chcą więcej.

Już w przyszłym tygodniu będziemy mieli możliwość sprawdzenia na własne oczy, jak wygląda najnowsza wersja polskiego Cyberpunk 2077. Twórcy popularnego Wiedźmina poinformowali, iż pokaz tego materiału odbył się już na Gamescom 2019, lecz był zarezerwowany jedynie dla oczu dziennikarzy i szczęśliwców, którzy dostali się na prezentację. Teraz zostanie pokazany publicznie, by wszyscy zainteresowani (a takich jest sporo) mogli rzucić okiem na zapowiadającą się na hit grę polskiego studia.

Prezentacja nowego materiału odbędzie się już niebawem, bo 30 sierpnia o godzinie 20 czasu polskiego na dwóch serwisach jednocześnie:

Na tym jednak nie kończą się atrakcje, jakie zapowiedział CDP Red, gdyż po pokazie Polacy uraczą nas wywiadem z deweloperami, gdzie dowiemy się również znacznie więcej na temat zaprezentowanego gameplayu. Możemy się spodziewać odpowiedzi na wiele pytań związanych z tworzeniem samej gry, a także informacji na temat uniwersum gry.

Twórcy oficjalnie zapowiedzieli już, że gra, podobnie jak słynne GTA V, będzie tytułem cross-generacyjnym i zadebiutuje również na konsolach nowej generacji, których spodziewać możemy się pod koniec przyszłego roku. Nie wiemy jeszcze, jak twórcy rozwiążą sprawę z domniemywaną kompatybilnością wsteczną nowych konsol i czy grę trzeba będzie zakupić od nowa, czy dostępny będzie po prostu patch.

Warto wspomnieć, iż nie jest to pierwszy gameplay z gry dostępny w internecie. Obecnie najbardziej aktualny (nie licząc zapowiedzianego) został zaprezentowany w 2018 roku i przedstawiał grę w wersji roboczej. Ponad 48-minutowy filmik możecie obejrzeć tutaj:

Cyberpunk 2077 zmierza na konsole obecnej generacji, komputery osobiste oraz platformę streamingową Google Stadia. Premiera odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku.

Gra jest już dostępna w przedsprzedaży w wielu polskich sklepach oraz na platformach cyfrowych. Cenę w oficjalnym sklepie firmy ustalono na 199 zł (wersja PC ) i 269 zł (wersja PS4 i Xbox One )

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 34 sekund

Powstanie filmowa adaptacja Metro 2033

arrow-right
arrow-right

Mnóstwo nowych promocji w PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.