News

Telstra informuje abonentów o możliwości zamawiania Xbox Series X

W Australii oficjalnie przygotowują się do preorderów.

Dobre wiadomości napływają dziś z drugiej półkuli. Firma Telstra, gigant telekomunikacyjny z Australii wysłał do swoich abonentów bardzo interesującą nas wiadomość. Firma bowiem od jakiegoś czasu oferuje już w swojej usłudze Xbox All Access, czyli xboxa na abonament miesięczny (zamiast telefonu).

Osoby, które korzystają z "Xboxa na raty", dostają właśnie od firmy wiadomości informujące o tym, że niedługo ruszają preordery na Xboxa Series X i będą mogli skorzystać z tej oferty (zapewne oddając swoje obecne xboxy).

To o tyle ciekawe, że Microsoft nie zapowiedział jeszcze żadnej imprezy ani streamu na którym można by coś takiego zapowiedzieć. Chyba, że wcale takiej imprezy nie będzie, a całość odbędzie się na blogu Xboxa - część zapowiedzi dotyczących konsoli nie doczekało się specjalnych imprez. W świetle chodzących plotek o imprezie Sony na której również mielibyśmy poznać cenę konsoli już w przyszłym tygodniu ( Plotka o kolejnym State of Play zawiera tyle gier, że można by obdzielić kilka wydarzeń), taka oficjalna dla abonentów Telstry to światełko w tunelu, że plotki nie są wyssane z palca, a faktycznie obie firmy szykują się na prezentację w tym miesiącu.

Przypominam, że w dniach 27-30 sierpnia odbędą się targi Gamescom online - wcześniej zapewne właśnie w trakcie tej imprezy miały być zaprezentowane ostateczne informacje o konsolach. Gdyby nie epidemia, samo wydarzenie miało odbyć się w dniach 25-29 sierpnia. Nie wiadomo więc, czy Sony i Microsoft będą trzymać się wcześniejszych terminów, czy może wyskoczą ze swoimi ofertami już w pierwszej połowie miesiąca.

Niewątpliwie, temperatura związana z next-genami rośnie coraz bardziej i jesteśmy już tylko kilka(naście) dni od wszelkich ostatecznych ujawnień.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony potwierdza (nie)kompatybilność urządzeń z PS5. Będzie darmowy adapter dla posiadaczy PS VR

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Tannenberg

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: