News

The Game Awards - to już dziś!

Dawno już nie zarywałem nocki, żeby oglądać event growy - ale w tym roku może być warto!

Przez lockdowny imprezy growe już nie są takie jak kiedyś. 10-15 lat temu zarywało się nockę, żeby zobaczyć na E3 zapowiedzi nowych gier na kolejne 1-2 lata, które często wyrywały z kapci (ja pamiętam zwłaszcza Uncharted czy Metal Gear Solid 4). W ostatnich lataach jednak albo imprezy odwoływano, albo firmy robiły pokazy w innym terminie - albo, w najgorszym wariancie, następował wyciek na kilka dni przed imprezą.

Od czasu wyjścia na rynek PS5 i Xboxa Series X obecna generacja coś nie może się rozkręcić (przez zbyt wolne nasycanie rynku konsolami) i tyle gier jest przesuwanych, bądź wychodzi też na starsze platformy, że dopiero rok 2023 będzie obfitował w system-sellery wykorzystujące 100% mocy, zamiast jedynie szybciej się ładować czy oferować nieco większą rozdzielczość. To właśnie dziś możemy być świadkami zapowiedzi tych gier i prawdopodobnie to wcale nie to, kto dostanie jakie nagrody będzie najważniejsze (a te najważniejsze zgarnie zapewne Elden Ring). To trailery gier puszczane pomiędzy konkretnymi będą dziś najważniejsze, nawet jeśli potrwają 10 sekund i będzie to tylko logo.

Obecnie, wśród pewniaków i plotek wymienia się następujące gry:

- Star Wars Jedi: Ocalały
- Factions (The Last of Us II)
- Death Stranding 2
- Crash Bandicoot
- Dead Space
- Tekken 8
- Final Fantasy XVI
- Street Fighter 6
- Monster Hunter Rise
- Redfall
- Diablo 4
- Forspoken
- Hogwarts Legacy
- Dead Island 2
- Metal Gear Solid Remake
- sandbox od 505 Games
- Bladur's Gate 3
- Destiny 2: Lightfall
- Wild Hearts
- Among Us
- Starfield

Impreza zacznie się za kilka godzin, ok. 1:30 w nocy, kiedy pokazane zostaną dla przypomnienia trailery gier i dodatków które niedawno wyszły lub wyjdą za chwilę, a mięsko zacznie się dopiero o 2:00 w nocy. Oczywiście nie musicie podtrzymywać oczu na zapałki - listę trailerów na konsole oraz najlepszych gier ostatniego roku wrzucimy jutro na stronę.


Czas czytania: 2 minut, 36 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

The Game Awards 2022 - zwycięzcy

arrow-right
arrow-right

Dead Island 2 na nowym gameplayu

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: