News

To warto nadrobić! Z usługi Game Pass wypadają 4 gry.

Oto lista gier, które opuszczą Game Pass 15 sierpnia. Może warto dać szansę któremuś z tytułów?

Abonament Xbox Game Pass to usługa, która polega na ciągłym rotowaniu gier. O ile tytuły stworzone przez MS Studios są w niej na stałe i nie musicie się obawiać, że nie zdążycie ich ograć, tak z tytułami innych wydawców nie jest tak kolorowo. Do 15 sierpnia jeszcze sporo czasu, być może zdążycie nadrobić któryś z tych tytułów?

Death Stranding (PC)

Death Stranding w dużym uproszczeniu, to taki symulator kuriera. Gra debiutowała na Playstation 4 w 2019 roku, by następnie pojawić się na PC w 2020 roku. Gra cechuje się specyficzną fabułą i ciekawymi mechanikami, które pozwalają na nietuzinkową współpracę z innymi graczami. Wersja PC otrzymała sporo usprawnień graficznych względem Playstation 4. Osobiście tytuł średnio przypadł mi do gustu, ale dostarczanie paczek było całkiem przyjemne. Może warto dać szansę?

Edge of Eternity (konsole, PC i chmura)
Edge of Eternity to trzecioosobowy jRPG akcji, francuskiego studia Midgar. Akcja gry dzieje się w średniowiecznym świecie Heryon, który musimy uratować przed najazdem obcej cywilizacji. Gra zawiera w sobie elementy steampunka, a system walki oparty jest na zasadach turowych.

Midnight Fight Express (konsole, PC i chmura)

Midnight Fight Express to gra z gatunku beat'e up z izometrycznym rzutem kamery. Wcielając się w bohatera gry, przemierzamy miasto i spuszczamy łomot napotkanym przeciwnikom. Gra została stworzona w pojedynkę przez polskiego dewelopera.

Total War: Warhammer III (PC)

Total War: Warhammer III to znana i ceniona gra strategiczna, której rozgrywka dzieli się na prowadzenie gry w turach oraz w czasie rzeczywistym. Gra otrzymała mnóstwo dobrych ocen, a system gry wieloosobowej skupia na serwerach mnóstwo graczy.

Ciężko stwierdzić czy któraś z tych gier powróci jeszcze do usługi Game Pass. Gdybyście jednak mieli któryś z tych tytułów na liście życzeń, to może warto potraktować ostatnie dni obecności w Game Passie i wykorzystać je jako demo sprawdzające, czy tytuł przypadnie Wam do gustu.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 41 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Diablo IV: Sezon 5 na PST od 25 czerwca do 2 lipca - Dziś, 16:26
Zagrajmy w: Hellblade 2 #6 - Wczoraj, 10:00
Opóźnienie Black Myth: Wukong na Xboxa to nie wina Series S? - 22.06.2024 10:12
Elden Ring: Shadow of the Erdtree podbiło Steam! - 21.06.2024 15:07
Niedawno pisaliśmy też o...

Gothic Classic zapowiedziany na Nintendo Switch. Przedstawiono oficjalny zwiastun i szczegóły nowej edycji

arrow-right
arrow-right

Kalendarz Premier — Sierpień 2023

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: