News

Two Point Campus dostanie kosmiczny dodatek

Co tam hipsterzy i nerdzi, teraz w szkole będzie można mieć zielone ludziki!

Two Point Campus to jedna z najciekawszych gier wydanych w tym roku. Oczywiście osoby które nie są fanem symulacji pewnie popukają się w głowę, ale kto lubi bawić się w budowanie, ulepszanie i zarządzanie - na pewno spędził już setki godzin z produkcją. Już Two Point Hospital, będące następcą klasyki serii Theme od Bullfroga był równie dobry co protoplasta, ale tematyka budowy szkół była powiewem świeżości.

Jeśli już zbudowaliście wszystkie uczelnie w hrabstwie Two Point, oraz wyszkoliliście uczniów w tak dziwnych zawodach jak liga serowej piłki, zajęcia VR czy walki rycerzy, czas wskoczyć na wyższy poziom. Ba, wyższy to mało powiedziane, bowiem dostaniemy możliwość budowania szkół z kosmicznymi kierunkami. Obstawiam, że nie będą to typowe loty w kosmos, a rzeczy typu wiedza o życiu na innej planecie czy galaktyczna dyplomacja, a nawet wiedza z zakresu militariów obcych układów.

Dodatek zapewni trzy nowe lokalizacje (a więc kilkadziesiąt nowych misji), sześć nowych typów zajęć, nowe typy studentów, nowe kluby (science-fiction, czy podróże w czasie).

Two Point Campus Space Academy zadebiutuje naprawdę niedługo, bowiem już za tydzień - 6 grudnia 2022 i 6 dni później na Switchu. Zapraszam jeszcze na trailer, który rozbawi szczególnie fanów Star Treka.

Czas czytania: 2 minut, 8 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Grudniowa oferta Game Pass zadowoli każdego

arrow-right
arrow-right

Wiedźmin dostanie oficjalne klocki

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: