News

Udało się ufundować Deliver Us Home!

Gracze przekazali ponad 400 tysięcy złotych by produkcja mogła powstać.

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że twórcy gier Deliver us Moon oraz Deliver Us Mars są w trudnej sytuacji finansowej i zbierają pieniądze, żeby móc stworzyć trzecią część gry —  Deliver Us Home ze zbiórką na kickstarter. Twórcy proszą o wsparcie. Teraz z przyjemnością możemy Was poinformować, że zbiórka się udała! 😊

Nie można jednak powiedzieć, żeby nie było przy tym emocji, bo produkcję udało się ufundować przy zaledwie 10 godzinach pozostałych do końca zbiórki. Warto przy tym wspomnieć, że zbiórki w serwisie kickstarter działają w systemie All-or-nothing, czyli jeśli nie uda się zebrać wyznaczonej kwoty, to deweloperzy otrzymają z tego całe NIC. Na szczęście w tym przypadku się udało, a na południe 11 czerwca uzbierano nawet nieco więcej, bo niecałe 450 tysięcy zł.

Jak pewnie pamiętacie na GameOnly mieliśmy szansę zagrać w prototyp produkcji, który Wam poleciliśmy i zachęciliśmy Was również do wsparcia —  Sprawdzamy prototypową wersję Deliver Us Home!. Jeśli się na to zdecydowaliście, to możecie otwierać szampana, bowiem Wasze imiona i nazwiska znajdą się w samej grze. To jednak jeszcze nie koniec, bo to jeszcze nie finał zbiórki. Do jej zakończenia pozostało całe 10 godzin, a w celach dodatkowych znajduje się między innymi przejście z silnika gry UE4 na UE5, co powinno zagwarantować lepszą grafikę (choć jak znamy UE5 to niekoniecznie), czy gwarancja stworzenia wersji na konsole.

Jeśli chcecie dołożyć swoją wirtualną cegiełkę do aktywnej jeszcze zbiórki i tym samym zaklepać sobie też kopię gry, to nadal możęcie to zrobić w serwisie Kickstarter . Twórcy planują, że gra trafi do sklepów pod koniec 2026 roku, ale przedtem otrzymamy oczywiście jej wersję beta.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 32 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Wideorecenzja: Deliver Us the Moon - 20.11.2022 11:46
Sprawdzamy prototypową wersję Deliver Us Home! - 01.07.2024 17:01
Deliver Us Home ze zbiórką na kickstarter. Twórcy proszą o wsparcie - 12.06.2024 13:42
Wideorecenzja: Deliver Us Mars (PS5) - 13.02.2023 13:41
Niedawno pisaliśmy też o...

[Aktualizacja #5] Microsoft zamyka sklep X360, ale Polacy NIE MOGĄ tam kupić niektórych gier!

arrow-right
arrow-right

PlayStation Plus Extra i Premium na lipiec ujawnione! Sony prezentuje kilka mocnych tytułów

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: