News

Deliver Us Home ze zbiórką na kickstarter. Twórcy proszą o wsparcie

Trzecia część gry może jednak powstanie.

Pamiętacie jeszcze Deliver Us Moon oraz Deliver Us Mars? Te ciekawe przygodówki od studia KeokeN zostały przez nas ocenione na łamach GameOnly już dawno temu i z przyjemnością je Wam rekomendowaliśmy Wideorecenzja: Deliver Us the Moon,  Wideorecenzja: Deliver Us Mars (PS5). Niestety deweloper został niedawno zmuszony zwolnić niemal całą swoją ekipę z racji braku funduszy oraz wydawcy, który sfinansowałby projekt.

Okazuje się, że jednak jest nadzieja na zakończenie trylogii. KeokeN ogłosił bowiem, że zbiera pieniądze w serwisie Kickstarer na sfinansowanie produkcji trzeciej części gry o nazwie Deliver Us Home.

Tytuł ten dokładnie tak samo jak i dwa poprzednie ma być narracyjną grą przygodową, w której naszym głównym zadaniem jest eksploracja lokacji, poznawanie historii oraz rozwiązywanie różnorakich łamigłówek. Deliver Us Home w odróżnieniu od swoich poprzedników został przeniesiony na nowy silnik Unreal Engine 5, co ma zwiększyć jakość grafiki.

W chwili tworzenia tego artykułu firmie udało się zebrać już niecałe 24 tysiące € z planowanych 100 tysięcy przy wsparciu 458 osób. Do końca zbiórki pozostało jeszcze sporo czasu, bo ma ona trwać aż do 11 lipca. Jako redakcja serdecznie życzymy KeokeN sukcesu w tej materii i by trzecia część cyklu, była równie dobra, co dwie poprzednie 😊!

Jeśli chcecie wesprzeć twórców to możecie zrobić to na stronie poświęconej Deliver Us Home w serwisie Kickstarter . Deweloperzy przygotowali mnóstwo opcji wsparcia, od skromnych 10 euro uprawniających do znalezienia się w "creditsach", po pakiet specjalny obejmujący podróż do studia i spotkanie z deweloperami.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 21 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Udało się ufundować Deliver Us Home! - 11.07.2024 11:58
Sprawdzamy prototypową wersję Deliver Us Home! - 01.07.2024 17:01
Duże zwolnienia w Humble Games. Wydawca gier niezależnych z problemami - Wczoraj, 11:44
Niedawno pisaliśmy też o...

Czerwcowy zestaw gier w PlayStation Plus Extra i Premium zapowiedziany! Strategiczne hity w usłudze

arrow-right
arrow-right

Dragon Age: Straż Zasłony z oficjalnym gameplayem. Twórcy odzyskują zaufanie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: