News

Until Dawn powraca w odświeżonej formie. Ceniony horror wystraszy na jesień

Od premiery Until Dawn minęło już prawie siedem lat. Chociaż pozycja spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród recenzentów, to nie przyciągnęła do siebie gigantycznej społeczności. Przy okazji nowej generacji Sony próbuje jeszcze raz, jednak tym razem gry nie przygotuje Supermassive Games.

Za nową wersję Until Dawn odpowiada nowe studio Ballistic Moon. Gra zostanie przeniesiona na silnik Unreal Engine 5, a oprawa graficzna doczeka się ulepszenia. W związku ze zbliżającą się premierą zaprezentowano nowy zwiastun z rozgrywką. Na materiale nie brakuje znajomych ujęć, więc możemy się spodziewać, że rozgrywka dostarczy prawie identyczne doświadczenie jak oryginał.

Gra nie otrzymała dokładnej daty premiery. Możemy jedynie spodziewać się jej na jesień, czyli prawdopodobnie w okresie Halloweenowym. Tytuł w dniu premiery zadebiutuje na PlayStation 5 oraz PC. Jak podoba wam się zaprezentowany zwiastun? Dacie kolejną szansę Until Dawn, a może to wasze pierwsze spotkanie z serią? Dajcie znać w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 49 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

God of War Ragnarok z premierą na PC

arrow-right
arrow-right

Concord na zwiastunie z rozgrywką. Nowa gra PlayStation Studios z premierą w sierpniu

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: