Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Vita dostaje nowe akcesoria

Japończycy już od grudnia mogą grać na PS Vita i rozkoszować się takim Uncharted, czy Wipeoutem. Do naszej europejskiej premiery jeszcze równo miesiąc, a w międzyczasie do japońskiej Vity pojawiły się w sklepach całkiem przydatne przystawki.

Assist Grip dla PS Vita

Tego typu przystawka świetnie sprawdza się przy dłuższych posiedzeniach z Vitą, bo podobnie jak przy PSP, część graczy zaczęła narzekać, że po pewnym czasie granie na Vicie robi się niewygodne i bolesne. Szczególnie przy grze przy pomocy analogów kciuki po pewnym czasie mogły niektórych rozboleć. Dziennikarze twierdzą, że z tym sprzętem ma się wrażenie, że trzymamy parawdziwego DualShocka. Cena to w przeliczeniu około 60zł.

Assist Grip dla PS Vita od tyłu

Dodatkowo dla narzekających na słabą baterię pojawiła się dodatkowa zewnętrzna baterio-ładowarka, dzięki której wydłużymy prawie dwukrotnie żywotność naszej konsoli. Posiada ona baterię o pojemności 2000 mAh, co daje niewiele mniej niż oryginalna bateria Vity - 2210 mAh. Dodatkowo baterię tą można podpiąć przez USB, przez co może nadawać się do ładowania również innych urządzeń poprzez ten port. Osiągnięto dzięki niej dodatkowe 2 godziny i 50 minut grania w Uncharted: Złota Otchłań.

PS Vita ładowarka

Za tego typu przyjemność przyjdzie nam zapłacić 2280 Yen, co daje około 100zł. Trochę dużo, choć biorąc pod uwagę możliwość dwukrotnie dłuższego grania np. podczas przeciągającej się podróży pociągiem, to takie rozwiązanie to wybawienie. Sony ma wprowadzić własne zewnętrzne zestawy dodatkowych baterii na wiosnę, ale producenci akcesoriów nie próżnują.

[źródło ]

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 12 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
PS Store na PS3 i PS Vitę jednak nie zniknie! - 19.04.2021 22:54
Japan Studio wchłnięte przez Team Asobi - 01.04.2021 22:26
Oficjalne - PS Store znika ze starszych konsol - 29.03.2021 22:11
Chyba właśnie ogłoszono koniec serii Killzone - 11.01.2021 11:19
Odświeżone PS Store jest... słabe - 23.10.2020 16:01
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolejny trailer o piratach [One Piece]

arrow-right
arrow-right

God of War IV i Syphon Filter 4 - Zapowiedź w lutym?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: