Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

W Call of Duty Warzone zagrało już 50 milionów graczy

Wygląda na to że zainteresowanie trybami Battle Royale wciąż nie słabnie.

Minął miesiąc od premiery Call of Duty: Warzone, który osiągnął sukces. Battle royale od Infinity Ward przyciągnął bowiem do siebie ogromną rzeszę graczy, którą można liczyć w milionach.

Co jakiś czas ogłaszano, ile graczy uczestniczyło w potyczkach Battle Royale. W ciągu pierwszych dni na serwerach grało aż 15 milionów ludzi. Za każdym razem ilość rosła, a teraz Activision pochwaliło się na Twitterze, że od dnia premiery liczba zarejestrowanych graczy osiągnęła ponad 50 milionów.

Dla porównania Fortnite dopiero w ciągu 4 miesięcy zdołał zebrać 45 milionów graczy, zaś ubiegłoroczny hit Apex Legens zdołał osiągnąć ten sam pułap w taką samą ilość czasu, co Warzone. Warto dodać, że do Call of Duty przywrócono tryb grania w 3 osoby. Wcześniej został on zastąpiony na rzecz zmagań w czwórkę, co nie spotkało się z pozytywnym odbiorem graczy.

Call of Duty: Warzone zadebiutował 10 marca na konsole PS4 i Xbox One oraz na PC. Tytuł jest dostępny w formie free-to-play, zatem mogą go wypróbować wszyscy.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 56 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Media Expert odnosi się do wycieku ceny Xboxa Series X

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Star Wars Jedi: Fallen Order

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.