News

Uczcij nadejście wiosny ciekawą ofertą w PlayStation Plus

Sony Computer Entertainment Europe ogłasza kwietniowe gry, dostępne dla subskrybentów PlayStation Plus – w tym hity takie jak Okami HD, Lord of the Rings: War in the North oraz The Cave. Ponadto SCEE oferuje nowym klientom 90 dni gratis po zakupieniu rocznej subskrypcji. Fani posiadający już subskrypcję PS Plus mogą wykorzystać tę ofertę, by przedłużyć swoje członkostwo o odpowiedni okres.

Chwyć niebiański pędzel i wciel się w japońską boginię słońca Amaterasu w Okami HD, gdzie użyjesz magii, by przywrócić światu dawną chwałę i pokonać niszczycielskiego demona. Możesz też sprawdzić siłę Farina, Andriel lub Eradana, walcząc w świecie Śródziemia w Lord of the Rings: War in the North.A jeśli wciąż łakniesz przygód, zagłęb się w mrocznym The Cave – odbędziesz niesamowitą podróż w poszukiwaniu niezwykłego skarbu. Tytuły te będą dostępne od 3 kwietnia.

Aby wykorzystać tę fantastyczną ofertę, pozwalającą kupić roczną subskrypcję i otrzymać 90 dni gratis, między 20 marca a 10 kwietnia fani mogą wykorzystać roczną subskrypcję PS Plus w sieci lub sklepie. Nowi subskrybenci otrzymają automatycznie dodatkowe 90 dni, a obecnym członkom czas ten zostanie doliczony do okresu aktualnej subskrypcji.

Jeśli to Ci nie wystarczy, złap swoją PlayStation®Vita (PS Vita) i zagraj w Zero Escape: Virtues Last Reward o niezwykle bogatej fabule – gra dostępna w PS Plus od 10 kwietnia – lub spróbuj użyć magicznych umiejętności, by pomóc bohaterom gry Thomas Was Alone,w której narratorem jest Danny Wallace – gra dostępna od 24kwietnia.

Subskrybenci PS Plus otrzymują też dodatkowe opcje, w tym 2 GB miejsca w chmurze (1 GB dla PS3 i 1 GB dla PS Vita) na zapisy gier, co spodoba się użytkownikom, którzy chcą wykorzystać kolekcję gier od zaraz. Automatyczne aktualizacje i dostęp do wersji beta oraz ogromna kolekcja dynamicznych motywów i awatarów PlayStation®Network czynią z PS Plus niezwykle atrakcyjne miejsce.

PS Plus jest dostępne na PS Vita, co pozwala na rozszerzenie usługi do dwóch platform za jedną cenę około 195 zł za roczną subskrypcję lub ok. 59 zł za 90-dniową, która zapewnia użytkownikom te same fantastyczne atrakcje.
Informacja ta nadaje się do natychmiastowej publikacji.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Don`t Strave nowa gra od twórców Shanka

arrow-right
arrow-right

Odświeżony Final Fantasy X/X-2 na zwiastunie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: