News

Warhammer Space Marine 2 z nowym trailerem I szczegółami rozgrywki

Fani powinni być zadowoleni.

Fani uniwersum Warhammer 40K mają ostatnio w branży powody do zadowolenia. Co rusz otrzymujemy informacje o nowych tytułach, jakie zmierzają na rynek, a strumień znakomitego klimatu marki płynie wyjątkowo gęsto. Teraz otrzymaliśmy całkowicie nowy i równie klimatyczny zwiastun nadchodzącego Warhammer 40,000: Space Marine 2.

Ale solidna nowa porcja gameplayu, to nie koniec nowości. Deweloperzy gry oprócz tego uchylił rąbka tajemnicy o nadchodzących dostępnych w grze trybach. Pierwszy z nich to znany i lubiany tryb PVP na 6 osób, który to cieszył się popularnością już w pierwszej części gry. Teraz ma powrócić i to w jeszcze lepszej formie. Gracze preferujący tradycyjną rozgrywkę z pewnością docenia z kolei zupełną nowość — tryb kooperacjny przeznaczony dla trzech osób zwany "trybem operacyjnym", w którym zmierzymy się z tajemniczymi xenosami .

Co ważne w każdym z nich będziemy mieli dostęp do wszystkich sześciu klas postaci, w tym między innymi tanka czy snajpera Powracają także opcje personalizacji bohaterów, które teraz mają być jeszcze bardziej rozbudowane. Gracze będą mieli możliwość przemalowywania pancerzy bohaterów, używania naklejek czy klimatycznych insygniów.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 ukaże się 9 września 2024 roku fizycznie i cyfrowo na platformach PlayStation 5 i Xbox Series X oraz wyłącznie cyfrowo na PC i Xbox Series S.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: System Shock Remake

arrow-right
arrow-right

Nowe Call of Duty to Black Ops 6! Activision ujawnia pierwsze szczegóły

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: