News

Nowe Call of Duty to Black Ops 6! Activision ujawnia pierwsze szczegóły

Powoli zbliżamy się do premiery kolejnego Call of Duty. Tym razem powrócimy do serii Black Ops.

Zeszłoroczne Call of Duty: Modern Warfare III może nie okazało się wielkim sukcesem (w naszej recenzji przyznaliśmy grze ocenę 3/5). Szum wokół gry jednak już minął, a świat zaczyna się szykować na kolejną odsłonę najpopularniejszego multiplayera w branży. Tegoroczna premiera wydaje się szczególnie ważna, ponieważ to pierwsza odsłona, która od początku będzie w pełni promowana przez nowego właściciela Activision Blizzard, czyli przez Microsoft.

Wczoraj w godzinach wieczornych rozpoczęła się akcja marketingowa pod hasztagiem #thetruthlies skupiona na promocji nowego tytułu. Pierwsze materiały potwierdziły, że gra tworzona przez Treyarch i Raven Software, to Call of Duty: Black Ops 6. Tytuł zostanie szerzej przedstawiony w niedzielę 9 czerwca, zaraz po wydarzeniu Xbox Game Showcase, na którym Microsoft przedstawi swoje nowe tytuły oraz poznamy daty premier już wcześniej ujawnionych gier.

Wciąż czekamy na oficjalne informacje dotyczące premiery najnowszej odsłony Call of Duty w subskrypcji Xbox Game Pass. Zamierzacie zagrać w nowego CoD'a, czy premiera w usłudze przekonałaby was do zagrania? Dajcie nam znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 55 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Warhammer Space Marine 2 z nowym trailerem I szczegółami rozgrywki

arrow-right
arrow-right

PlayStation Plus w czerwcu straci dwanaście gier. Hit od Rockstar Games na liście

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: