News

Wii U w tym roku, konkrety na E3 2012

Nintendo potwierdziło, że konsola Wii U ukaże się jeszcze w tym roku, ale na cenę i datę premiery będziemy musieli zaczekać do targów E3 2012, które odbędą się 5-7 czerwca. Firma ma zamiar również skupić się na rozwoju dystrybucji sieciowej. Po szczegóły zapraszam do dalszej części.

Konsola zostanie wydana na większości rynków pod koniec roku - prawdopodobnie można liczyć na gorący okres świąteczny. Prezes Nintendo, Satoru Iwata zastrzega, że konkretna data premiery zostanie podana po targach E3.

Na E3 dowiemy się szczegółów o samym sprzęcie, a także jakie gry będą towarzyszyły startowi nowej konsoli. Firma chce wydawać cyfrowe wersje swoich gier na Wii U i 3DS równocześnie z premierami wersji pudełkowych. Pierwszą grą, która zostanie tak wydana, będzie New Super Mario Bros. 2. Nintendo zapowiada, że taka forma wydawnicza stanie się standardem dla Wii U.

Iwata wspominał, że Nintendo pracuje nad niezapowiedzianymi jeszcze grami - trzech z nich możemy spodziewać się jeszcze w tym roku na 3DS.

Na koniec, koncern chce również poszerzyć swoją potencjalną grupę odbiorców, skupiając się na dystrybucji sieciowej oraz dodawanie nowych możliwości jego klientom. Czy Big N również wprowadzi Przepustki sieciowe do swoich gier? Czas pokaże.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 50 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Piękny screen z Aliens: Colonial Marines

arrow-right
arrow-right

Max sieje zniszczenie

Komentarze
...
#1
~senkal
4411 dni temu

Niech się tylko tak nie dostosowuje, że b w dniu premiery mario będzie jeden DLC a dwa następne za pół roku.

Jak to niektórzy już w ch.a ludzi robią .

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: