News

Xbox 360 ma 18 lat, ale takiego prezentu nie chcielibyście dostać

Microsoft poinformował, że w przyszłym roku, sklep na konsoli xbox 360, zostanie zamknięty.

Xbox 360 to konsola siódmej generacji, którą pokochali gracze i do dziś jest uważana za najlepszą konsolę firmy Microsoft. Niestety siódma generacja konsol to już przeszłość i jej czas z pewnością dobiega już końca, a na pewno swój koniec będzie mieć Xbox 360.

Włodarze firmy Microsoft zapowiedzieli, że w lipcu 2024 roku, zostanie zamknięty sklep cyfrowy na konsoli Xbox 360. Co to oznacza? To, że nie kupimy już na tej konsoli gier oraz dodatków ze sklepu internetowego. Jeśli posiadacie jakąś cyfrową bibliotekę z tej konsoli, to nie musicie się obawiać, ponieważ wszystkie treści przypisane do konta zostaną do waszej dyspozycji i będziecie mogli je dalej pobierać, czy to na konsoli Xbox 360, czy na nowszych sprzętach w ramach wstecznej kompatybilności.

Zamknięcie sklepu nie wpłynie na tryb multiplayer. Jeśli twórca gry nie wyłączył serwera danej produkcji, to dalej będziecie mogli grać bez przeszkód.
Dobrą wiadomością jest również, że gry i dodatki, które ukazały się na konsolę Xbox 360, będziecie mogli kupić na konsolach Xbox One, Xbox Series S/X i witrynę Xbox.
W mojej opinii siódma generacja konsol to najlepszy czas dla graczy. Konsole xbox 360 i playstation 3, to nadal świetne sprzęty i do tej pory chętnie ogrywam wyprodukowane na nie gry.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Gothic 1 Classic będzie w pudełku po polsku, ale nie kupicie go w Polsce

arrow-right
arrow-right

Alan Wake 2 opóźniony! Zagramy jeszcze w październiku

Komentarze
...
146.70.***.*** • #1
GoDlike
106 dni temu

Decyzja smutna, ale biorąc pod uwagę, że zostaną gry ze wstecznej kompatybilności, to wydaje się mało destrukcyjna.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: