News

Gothic 1 Classic będzie w pudełku po polsku, ale nie kupicie go w Polsce

Dobrze przeczytaliście!

Niedawno informowaliśmy Was o bardzo pożądanym przez fanów i także długo wyczekiwanym Gothic 1 Classic, jaki zmierza na konsole Nintendo Switch  Gothic Classic zapowiedziany na Nintendo Switch. Przedstawiono oficjalny zwiastun i szczegóły nowej edycji. Teraz otrzymaliśmy już oficjalne informacje na temat pudełkowej edycji i raczej nie przypadną Wam one do gustu.

Jakby to powiedzieć, mamy dobrą i złą wiadomość drodzy czytelnicy. Dobra jest taka, że wersja pudełkowa będzie zawierała polski dubbing, a więc coś, bez czego żaden fan Gothica w Polsce nie może się obejść. Jesteście napaleni? No to teraz kubeł zimnej wody, bo tego Gothica 1 Classic z polskim dubbingiem na karcie... nie kupicie w Polsce.

Wyłącznym dystrybutorem gry są bowiem trzy sklepy i wszystkie są za granicą. Jeżeli chcemy więc cieszyć się wersją pudełkową gry w Polsce, to musimy ją sprowadzić z niemieckiego sklepu THQ Nordic . Bez sensu? A jakże!

W takim wypadku obowiązuje nas oczywiście cena w euro. Pudełkową kopię gry Gothic 1 Classic będziemy mogli zamówić za 30 € plus 6 € kosztów wysyłki, czyli łącznie około 160 zł. Cena jak na tak stary tytuł wydaje się dość wygórowana, ale jesteśmy pewni, że i tak w naszym kraju znajdzie się sporo osób, którzy tę produkcję zakupią, choćby ze względu na własne dzieciństwo, bo tysiące polskich graczy swoje szkolne lata kojarzy właśnie z Gothiciem. A czy Wy także pamiętacie Gothica? Dajcie znać w komentarzach, czy będziecie kupować grę!

Gothic 1 Classic zostanie wydany na konsolę Nintendo Switch 28 września 2023 roku w pełnej polskiej wersji językowej, z napisami i dubbingiem oraz poprawkami usprawnieniami gry. Aby zapoznać się ze wszystkimi poprawkami i aktualizacjami tego wydania, zajrzyjcie pod ten ten adres.

Źródło:
  • Materiały prasowe
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 31 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zagrajmy w: Ghost of Tsushima #3

arrow-right
arrow-right

Xbox 360 ma 18 lat, ale takiego prezentu nie chcielibyście dostać

Komentarze
...
89.64.***.*** • #1
m4teks
306 dni temu

Mody na wydawanie portów ciąg dalszy... Ehh, coraz gorszy los gracza.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: