News

Xbox Partner Preview już dziś! Pokaz Microsoftu rozbudza apetyty

Tylko czy sprosta oczekiwaniom?

Ewentów growych nigdy za wiele, a teraz będzie szansa na zobaczenie kolejnego, czyli Xbox Partner Preview. Ten nowy format zdaniem Amerykanów ma dostarczyć informacje na temat nowych ciekawych gier indie, oraz od partnerów zewnętrznych Xbox Ryu Ga Gotoku Studio, czyli twórców popularnej Yakuzy, czy Remedy Entertainment odpowiadających za Alan Wake.

Producent planuje, że ewent potrwa nieco ponad 20 minut, a zobaczymy na nim zwiastuny i nowe, dotychczas niepublikowane gameplaye z rozgrywki. Microsoft przy okazji wyraźnie zaznacza, że na pokazie NIE BĘDZIE żadnych dodatkowych wiadomości, ujawnień gier ani informacji o Game Pass związanych z niedawnym przejęciem Activision Blizzard King. Także na to się nie nastawiajcie drodzy czytelnicy.

Pokaz odbędzie się już dziś o godzinie 19 polskiego czasu i będzie można go oglądać w 4K 60 fps na platformach YouTube oraz Twitch , przy czym z reguły ta ostatnia zapewnia mniejsze opóźnienie.

Z oficjalnych informacji wynika, że możemy oczekiwać najnowszych informacji na temat przyszłorocznego Like a Dragon: Infinite Wealth, trailera Alan Wake 2, gameplayu z Ark: Survival Ascended, oraz materiału ukazującego Dungeons of Hinterberg. Dajcie znać czy wy też będziecie oglądać nowy pokaz? My na pewno!

Czas czytania: 2 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

Like a Dragon: Infinite Wealth na nowym zwiastunie prezentuje rozgrywkę z Don Doko Island

arrow-right
arrow-right

Marvel's Spider-Man 2 to najszybciej sprzedająca się gra w historii PlayStation. Twórcy dzielą się wynikami

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: