News

Like a Dragon: Infinite Wealth na nowym zwiastunie prezentuje rozgrywkę z Don Doko Island

Nowa odsłona serii Like a Dragon pojawi się na rynku już w styczniu. Twórcy podzielili się nowym zwiastunem z okazji Xbox Partner Preview.

Marka Yakuza znana już pod nazwą Like a Dragon powraca przy okazji ósmej odsłony. Like a Dragon: Infinite Wealth. Główny bohater Ichiban Kasuga tym razem opuści znajome japońskie rejony, aby trafić na Hawaje.

Twórcy z okazji właśnie trwającego wydarzenia Xbox Partner Peview zaprezentowali nowy zwiastun, na którym gracze mogą bliżej przyjrzeć się rozgrywce. Produkcja zaoferuje wiele pobocznych aktywności związanych z resortem DonDoko Island.

Tytuł pojawi się na rynku już na początku przyszłego roku. Nowa gra autorstwa Ryu Ga Gatoku Studio zadebiutuje już 26 stycznia 2024. SEGA wciąż nie rezygnuje z konsol ósmej generacji, więc produkcja oprócz PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC pojawi się również na PlayStation 4 i Xbox One.

Jak podoba wam się rozgrywka z nowej Yakuzy? Jak oceniacie nowego bohatera? Przypadł wam do gustu, czy lepiej, aby powrócił Kazuma Kiryu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 46 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater z nowym materiałem na silniku gry. Niespodzianka na Xbox Partner Preview

arrow-right
arrow-right

Xbox Partner Preview już dziś! Pokaz Microsoftu rozbudza apetyty

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: