News

Xbox rośnie w siłę. Przejęcie Activision to ogromna zmiana

Użytkownik X pokazał, jak bardzo rozrosła się rodzina Microsoftu od 2017 roku!

Użytkownik Idle Sloth na portalu X, stworzył grafikę przedstawiającą transformację rodziny Xbox Game Studios, od 2017 roku do obecnego przejęcia Activision Blizzard. Trzeba przyznać, że liczba studiów wcielonych ostatni w szeregi zielonych robi wrażenie.

Warto zwrócić uwagę, że wraz z przejęciem Activision, do zielonej rodziny dołączyło więcej pracowników, niż aktualnie mieli wszystkich łącznie!
Szacunkowo XGS+Bethesda to około 5000 pracowników, a struktura Activision Blizzard + King to łącznie około 17000 pracowników!

Zieloni mają więc sporo powodów do radości, co też pokazują na Twitterze, tworząc fanowskie filmiki przedstawiające nową możliwą przyszłość dla całej marki Xbox, po przejęciu Activision.

Trzeba przy tym jednak zaznaczyć, że pomimo dołączenia do Amerykanów Blizzard oraz Activision, firmy te konstrukcyjnie nadal znajdują się na rynku jako osobne byty i nie wchodzą w skład Xbox Game Studios. Chyba już wiecie, dlaczego przejęcie Activision było tak kontrowersyjne? Co sądzicie o tak ogromnej roszadzie w świecie gamingu?

Autor: Klobrille

Czas czytania: 1 minuta, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Lords of the Fallen

arrow-right
arrow-right

Dlaczego gry na PC w 2023 działają coraz gorzej?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: