News

XCOM otrzyma pełną, polską wersję językową

CENEGA podczas niedawnego spotkania w Warszawie, potwierdziła, że XCOM Enemy Unknown pojawi się w polskiej wersji językowej, lecz nie było do końca wiadomo, czy będzie to wersja kinowa czy pełna lokalizacja. Dziś już wiemy, dzięki informacji od dystrybutora.

INFORMACJA PRASOWA:
Cenega, wyłączny partner firmy 2K Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z radością informuje, że gra XCOM: Enemy Unknown zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej (napisy i dialogi) na PC, Xbox 360 i Playstation 3! Gra zostanie wydana jednocześnie na wszystkie platformy 12 października 2012 roku. Wszyscy, którzy zakupią grę w przedsprzedaży, uzyskają dostęp do zestawu Elite Soldier Pack, oferującego opcje personalizacji żołnierzy.

Zestaw Elite Soldier Pack zawierać będzie opcje personalizacji żołnierzy, w tym:

- Klasyczny żołnierz X-COM: wraz z rozpoczęciem gry, w barakach znajdzie się nowy rekrut, inspirowany oryginalnymi żołnierzami z pierwszej części gry.
- X-COM: UFO Defence. Kombinezon khaki i fryzura ze spłaszczonymi u góry blond włosami powróci w glorii i chwale, zmodernizowana wraz z resztą uniwersum XCOM.
- Zestawy Soldier Deco: gracze mogą personalizować żołnierzy, korzystając z kilku ulepszeń estetycznych dla pancerzy, w tym z nowych zestawów Hyperion i Reaper
- Pełna personalizacja barw: wachlarz różnorodnych kolorów i odcieni dla wszystkich zbroi w grze pozwoli graczom w pełni kontrolować wygląd ich oddziału.

“Tworząc na nowo XCOM, jednym z naszych celów stał się rozwój gry, jednocześnie pamiętając o tym, co uczyniło XCOM jedną z najlepszych gier PC w historii”, powiedziała Sarah Anderson, Wiceprezes ds. Marketingu firmy 2K. „Ważne jest, by stworzyć taką grę, która będzie pociągająca zarówno dla fanów pierwszej części gry jak i nowych graczy, i to właśnie chcemy osiągnąć tworząc XCOM: Enemy Unknown.”

“XCOM: Enemy Unknown to odpowiedź na trwający 15 lat głód, którego doświadczali fani  X-COM” powiedzał Steve Martin, szef Firaxis Games. „Chcieliśmy znaleźć szczególny sposób aby nagrodzić tych wiernych fanów i rozwiązaniem są edycja specjalna oraz Elite Soldier Pack”.

W sprzedaży pojawi się również Edycja Specjalna, która została przygotowana wyłącznie z myślą o graczach PC i zawiera grę oraz wiele, wiele więcej, czyli:

- Rozkładany plakat bazy z XCOM: Enemy Unknown
- Art book, szczegółowo przedstawiający koncepcyjną podróż tworzenia klasyki na nowo
- Naszywka XCOM: Enemy Unknown z insygniami “Vigilo/Confido”
- Cyfrowe bonusy, takie jak tapety wieloekranowe, ścieżka dźwiękowa i inne.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Prezentacja trybu multi w Black Ops 2

arrow-right
arrow-right

Szczegóły o nowej łatce oraz DLC do Uncharted 3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: