W trakcie 30. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, zespół CD Projekt Red na jednym z paneli przedstawił osoby, które podłożą głos pod trzy najważniejsze postaci w grze - naszego bohatera (o męskim/żeńskim wyglądzie, bo podobno niekoniecznie oznacza to płeć), oraz Johnego Silverhanda, któremu twarzy i głosu użyczył Keanu Reeves (bo za ruchy odpowiada inny aktor).

W polskiej wersji Johny przemówi głosem Michała Żebrowskiego, znanego z kinowych ról Soplicy, Skrzetuskiego czy... Geralta z Rivii, w niezbyt udanej ekranizacji książek Sapkowskiego (chociaż akurat sam Żebrowski zagrał jak należy).
Damski głos pod głównego bohatera podłoży Lidia Sadowa, podkładająca głos w mniejszych rolach (łącznie ponad 100), np. pod wojowniczkę Raylę w Wiedźminskich Opowieściach czy Rose Chapman w Detroit, a najbardziej znaną z podkładania głosu... Elsie w Krainie Lodu.
Męski głos to z kolei Kamil Król którego w grach możecie kojarzyć z dwóch ostatnich części Killzone (w Najemniku jako Ivanow, w Shadow Fall jako SI frachtowca Cassandra), Francisa i Archibalda Spencera z The Order 1886 czy jako Jan Geermer w misji Cenna przesyłka w Wiedźminie 3. Są to więc głosy które znamy z gier, poza tym myślę, że poza Johnym raczej nie mamy jakichś specjalnych wyobrażeń jak powinny brzmieć głosy głównych bohaterów, więc o wyborze będzie można dyskutować dopiero gdy usłyszymy je w akcji.

Cała trójka aktorów pojawiła się w trakcie panelu: