Aktualności
Popularne
Nowości na Wyspagier.pl
Na Wyspagier.pl pojawiły się kolejne gry, w sam raz na relaks po pracy lub szkole. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z nowymi tytułami! Wśród najlepszych nowości znajdziecie Kingdom Rush w dziale gier akcji. Przyjemny graficznie tytuł przeniesie Was na średniowieczne pole walki, gdzie stoczycie niejedną bitwę, powstrzymując wroga przed przekroczeniem pewnego pola na mapie. Każdy pokonany potwór to złoto, za które budujesz i ulepszasz swoje wieżyczki obronne. To jedna z najbardziej lubianych gier ostatniego tygodnia!
Nowe informacje o DriveClub
Jeden z deweloperów odpowiedzialnych za DriveClub opublikował na forum NeoGAF parę interesujących informacji, które powinny zainteresować osoby planujące zaopatrzyć się w dniu premiery PlayStation 4 w ten własnie tytuł. Najważniejszy news dotyczył wersji, która zostanie udostępniona za free wszystkim właścicielom PlayStation Plus. DriveClub w plusie nie będzie różnił się niczym, od jego pudełkowej wersji, zabraknie jedynie niektórych samochodów i tras. Łowcy pucharków będą więc mogli zdobyć platynę, bez kupowania płatnej edycji gry.
Wyciekł pierwszy gameplay z Wiedźmin 3: Dziki Gon
CD Projekt pojawiło się na Gamescom z pierwszym gameplayem z Wiedźmin 3: Dziki Gon, niestety pokazano go za zamkniętymi drzwiami wybranym redaktorom.
Masa dodatków w Baldur’s Gate 2: Edycja Rozszerzona
Poznaliśmy wreszcie konkrety na temat Baldur’s Gate 2: Edycja Rozszerzona.
Thunder szaleje na trailerze Killer Instinct
PaxPrime to kolejna impreza, na której nie mogło zabraknąć nowej odsłony Killer Instinct.