2

Poznaliśmy datę premiery LEGO The Hobbit

Rano mogliśmy obejrzeć dwa krótkie filmy z rozgrywki LEGO The Hobbit, które znajdziecie kilka newsów niżej. Za to przed momentem ujawniono oficjalną datę premiery gry, oraz platformy docelowe, na których tytuł się ukaże. Dostaliśmy również w prezencie od Warner Bros. Interactive garść nowych informacji o samej grze. Ciekawi, kiedy pokierujemy losami klockowego Bilbo?

LEGO The Hobbit ukaże się już 11 kwietnia na PlayStation 4, PS3, Xbox One, Xbox 360, PC, Wii U, PS Vita i 3DS. W grze pojawi się specjalny system zbierania surowców, które będziemy mogli wykorzystać do stworzenia specjalnych przedmiotów.

W grze pokierujemy losami Bilbo Bagginsa, Ganfalfa i całej ferajny krasnoludów. Każdy z bohaterów będzie dysponował unikalnymi umiejętnościami, które będzie można łączyć w specjalne ataki.

Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

2 komentarzy:

Ponieważ nie jesteś zalogowany, przed opublikowaniem Twój komentarz będzie musiał zostać zaakceptowany przez naszych moderatorów. Zarejestruj się lub zaloguj, jeżeli chcesz, by Twoje komentarze były automatycznie publikowane na stronie.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *