Autor Wątek: Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!  (Przeczytany 59224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 01, 2005, 23:01:48 pm »
No może do tematu wrócę.
Jeden gościu z klasy próbował mi wmówić że grał w grę "Donkey Konga" (nie Donkey Kong, lecz Donkley Konga) na "normalnego GameBoya biało-czarnego".
Denerwują mnie tez osoby które zbijają się z gier Nintendo "jakie to dziecinne", "dziecko by to przeszło", może i gry Nintendo sa dziecinne, ale tak jak pisał FAX w swoim artykule, gry Nintendo sa specyficzne, po prostu mają taki klimat.
A co do poziomu trudności, kto mi przejdzie Ocaarina of Time nie ginąc ani razu i zdobywając wszystko na maksa?

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 02, 2005, 15:43:42 pm »
Nie mogłem się powstrzymać......

Cytuj
Bez urazy ale dla mnie granie w jakakolwiek strzelanke z jakims rolusowatym autocelowaniem jest poprostu lamerstwem. Nie rozumiem takze tekstu ktory mowi o rekompensowaniu slabszej grafiki na konsole przez wielkosc ekranu. Prawdopodobnie ludzie ktorzy maja sprzet pozwalajacy grac w farcraya w dobrej rodzielczosci i detalach nie maja 15 calowych jajowatych monitorow i w przeciwienstwie do telewizora monitor ma sie metr od oczu a nie 5 i na 19 calowym naprawde wszystko widac bardzo dobrze, ale jeśli tak wielkim plusem jest ten telewizor to nie widze powodu aby sobie obrazu z komputera nie wyswietlic na telewizorze, sam tak ogladam filmy i czasami gram. Grafika komputerowa na telewizorze wyglada 100 razy lepiej niz grafika ps2. pozyczylem ostatnio ps2 bo chcialem pograc w "burnouta","san andreas" i naprawde wspolczuje wszystkim konsolowcom bo grafika jest poprostu denna, bylem w ciezkim szoku widzac jak beznadziejnie wyglada drugi plan gry i jakie to wszystko jest koslawe. A jesli chodzi o samego farcrya na ps2 to sadze, ze nie powinien dziwic fakt ze cos tam zostalo dodane bo dokladna replika gry na PC bylaby ze strony autorow pujsciem na latwizne a poza tym trzeba jeszcze ludzi czym zachecic do kupna owej gierki. Ja na szczescie farcrya przeszedlem dawno dawno temu i tak stare tytuly mnie juz nie robia ale dla was konsolowcow to zapewne nowosc i hicior wiec nie zostawajcie w tyle za PC i grajcie na autocelowaniu (LOL). Fakt na konsole wychodza czasami bardzo dobre tytuly takie jak chodzby burnout i pomimo beznadziejnej grafiki[/i][/u] (:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:)  fajnie sie gra. A dlaczego te gry nie pojawiaja sie na PC ? powod jest prosty bo nikt nie musialby kupowac konsoli a przeciez o to chodzi, dlatego zamiast wszystkie dobre gry z PC robic takze na konsole i wszystkie dobre gry z konsol robic na PC woli sie przeciagac klientow na swoja strone i z tego walsnie powodu na PC nie ma dobrych gierek z konsol a na konsolach nie ma dobrych gierek z PC. A dlaczego PC jest lepszy od konsoli ? Bo PC jest do wszystkiego a konsola jest do GRANIA i zanim zagorzali konsolowcy obrzuca moj tekst blotem dodam tylko, ze do przeczytania tego i odpowiedzi uzyli PC. Na koniec chcialbym pozdrowic wszystkich lamerow grajacych na autocelowaniu i innego typu "wynalazkach" ktore tak bardzo ulatwiaja zycie slabym graczom ktorzy poza shooterami i zrezcnoscowkami nie graja w nic innego na sowich czarnych pudelkach pod telewizorem. Ja naszczescie nie ide z duchem bezrozumnej kultury amerykanskiej i potrafie sobie poradzic z instalacja gierek na pc i innymi rzeczami. Komputer uzywam do setek roznych rzeczy i jest mi bardzo przydatny i w zyciu nie zamienilbym go na konsole. Jedynym powodem dla ktorego moglbym ja kupic to kilka dobrych gierek ktorych nie ma na PC. Gdybym jednak byl totalnym lamerem i d***em nie potrafiacym zrobic nic poza wsadzeniem plytki i odpalaniem farcrya z autocelowaniem zapewne poza roznym rodzajem konsol nie mialbym zadnego wyboru.


Cytuj
A gran turismo 4 emulowane na pc lepiej wygląda niż na ps2 i płynnie chodzi; tak samo jak tnące momentami san andreas na ps2 chodzi na pc z odpowiednim emu płynnie.


Smutne.......nie prawdaż? :cry:  :cry:  :(  :(  :cry:  :cry:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 02, 2005, 15:58:06 pm »
Cytat: "kov4"
Nie mogłem się powstrzymać......

Cytuj
Bez urazy ale dla mnie granie w jakakolwiek strzelanke z jakims rolusowatym autocelowaniem jest poprostu lamerstwem. Nie rozumiem takze tekstu ktory mowi o rekompensowaniu slabszej grafiki na konsole przez wielkosc ekranu. Prawdopodobnie ludzie ktorzy maja sprzet pozwalajacy grac w farcraya w dobrej rodzielczosci i detalach nie maja 15 calowych jajowatych monitorow i w przeciwienstwie do telewizora monitor ma sie metr od oczu a nie 5 i na 19 calowym naprawde wszystko widac bardzo dobrze, ale jeśli tak wielkim plusem jest ten telewizor to nie widze powodu aby sobie obrazu z komputera nie wyswietlic na telewizorze, sam tak ogladam filmy i czasami gram. Grafika komputerowa na telewizorze wyglada 100 razy lepiej niz grafika ps2. pozyczylem ostatnio ps2 bo chcialem pograc w "burnouta","san andreas" i naprawde wspolczuje wszystkim konsolowcom bo grafika jest poprostu denna, bylem w ciezkim szoku widzac jak beznadziejnie wyglada drugi plan gry i jakie to wszystko jest koslawe. A jesli chodzi o samego farcrya na ps2 to sadze, ze nie powinien dziwic fakt ze cos tam zostalo dodane bo dokladna replika gry na PC bylaby ze strony autorow pujsciem na latwizne a poza tym trzeba jeszcze ludzi czym zachecic do kupna owej gierki. Ja na szczescie farcrya przeszedlem dawno dawno temu i tak stare tytuly mnie juz nie robia ale dla was konsolowcow to zapewne nowosc i hicior wiec nie zostawajcie w tyle za PC i grajcie na autocelowaniu (LOL). Fakt na konsole wychodza czasami bardzo dobre tytuly takie jak chodzby burnout i pomimo beznadziejnej grafiki[/i][/u] (:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:)  fajnie sie gra. A dlaczego te gry nie pojawiaja sie na PC ? powod jest prosty bo nikt nie musialby kupowac konsoli a przeciez o to chodzi, dlatego zamiast wszystkie dobre gry z PC robic takze na konsole i wszystkie dobre gry z konsol robic na PC woli sie przeciagac klientow na swoja strone i z tego walsnie powodu na PC nie ma dobrych gierek z konsol a na konsolach nie ma dobrych gierek z PC. A dlaczego PC jest lepszy od konsoli ? Bo PC jest do wszystkiego a konsola jest do GRANIA i zanim zagorzali konsolowcy obrzuca moj tekst blotem dodam tylko, ze do przeczytania tego i odpowiedzi uzyli PC. Na koniec chcialbym pozdrowic wszystkich lamerow grajacych na autocelowaniu i innego typu "wynalazkach" ktore tak bardzo ulatwiaja zycie slabym graczom ktorzy poza shooterami i zrezcnoscowkami nie graja w nic innego na sowich czarnych pudelkach pod telewizorem. Ja naszczescie nie ide z duchem bezrozumnej kultury amerykanskiej i potrafie sobie poradzic z instalacja gierek na pc i innymi rzeczami. Komputer uzywam do setek roznych rzeczy i jest mi bardzo przydatny i w zyciu nie zamienilbym go na konsole. Jedynym powodem dla ktorego moglbym ja kupic to kilka dobrych gierek ktorych nie ma na PC. Gdybym jednak byl totalnym lamerem i d***em nie potrafiacym zrobic nic poza wsadzeniem plytki i odpalaniem farcrya z autocelowaniem zapewne poza roznym rodzajem konsol nie mialbym zadnego wyboru.


Cytuj
A gran turismo 4 emulowane na pc lepiej wygląda niż na ps2 i płynnie chodzi; tak samo jak tnące momentami san andreas na ps2 chodzi na pc z odpowiednim emu płynnie.


Smutne.......nie prawdaż? :cry:  :cry:  :(  :(  :cry:  :cry:


K&^&a, skąd ty to wziąłeś kov4? Śmiać się, czy płakać?
Fryty tyty dotknij pyty

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 02, 2005, 16:03:29 pm »
Żałosne, naprawdę żałosne.

Macie tutaj zapkę GT4 z jednego z portali:

Cytuj
Właściciele konsol na samą myśl o tym tytule zaczynają ślinić się i nerwowo rozglądać dookoła, pecetowcy zaś zazdrośnie spoglądają na dzieło, które chyba nigdy nie pojawi się na blaszakach. Mowa oczywiście o wyśmienitej serii Gran Turismo, która stała się już legendą. Nawet osobom niemającym nic wspólnego z grami komputerowymi na pewno nazwa ta nie raz obiła się o uszy. Gran Turismo jest wielki - to nie ulega wątpliwości. Ale w czym tkwi jego wielkość? Na to pytanie nie odpowiem... Niech każdy odpowie sobie sam.

W „Małym księciu” można przeczytać, że wszyscy ludzie są zakochani w liczbach. Skoro tak, to uraczę Was, drodzy Czytelnicy, kilkoma liczbami związanymi z Gran Turismo 4. I tak oto w grze pojawi się ponad setka tras! Ilość to bardzo imponująca i dająca wiele do myślenia innym twórcom wyścigówek na pecety, aczkolwiek z przykrością muszę stwierdzić, że duża część tych tras to lustrzane odbicia, co nie jest moim ulubionym zjawiskiem w grach wyścigowych. Ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma, a więc nie narzekajmy, bo która pecetowa ścigałka ma tyle tras (nawet mirrorów)?

Trasy trasami, ale duszą serii Gran Turismo są oczywiście samochody. MASA samochodów! Teraz uwaga, wrażliwsze osoby są proszone o zaciśnięcie zwieraczy: W Gran Turismo 4 będziemy mogli wybierać spośród... pięciuset samochodów! Tak, najlepsza seria wyścigowa na PlayStation 2 zawsze szokowała różnorodnością aut. Na ten temat mógłbym powiedzieć jeszcze dużo. Co ciekawe, twórcy w każdej kolejnej części zaskakują mnie coraz bardziej pozytywnie. Tym razem pojawić ma się oddzielny system, odpowiedzialny za zawieszenie pojazdu. Model jazdy w Gran Turismo 4 będzie jeszcze bardziej realistyczny - to nie ulega wątpliwości. Należy też wspomnieć, że inteligencja naszych przeciwników uległa gruntownej przemianie, toteż odnieść zwycięstwo w wyścigu teraz będzie znacznie trudniej.

Skoro już napomknąłem o przeciwnikach, mam dla Was jeszcze niespodziankę: do gry zostanie zaimplementowany specjalny system, dzięki któremu będzie możliwe porównywanie wyników z ludźmi z całego świata, a także pojawi się okazja, by pościgać się z nimi. Zapowiada się gorąca rywalizacja.

Grafika. Cóż, nie skłamię, jeśli powiem, że jest po prostu brzydka. Chciałbym zobaczyć, jak Gran Turismo prezentowałoby się na kolejnej konsoli PlayStation, ale będę musiał chyba jeszcze trochę poczekać. W Gran Turismo 4 zastosowane będą filtry, które sprawią, iż grafika będzie mniej kanciasta – posunięcie bardzo mądre. Ostatnie gry na PlayStation 2 nie olśniewały grafiką i nie będę Was oszukiwać: Gran Turismo 4 też świecić nie będzie. Poczekamy, zobaczymy, a na razie proponuję spojrzeć na screeny. Kiedy premiera? Niestety w dniu, kiedy pisałem tę zapowiedź, dowiedziałem się, że premiera nie odbędzie się, jak to zapowiadano od dawna, jesienią, lecz zimą (być może nawet bardzo późną). Ale nie łamcie się, jakoś to wytrzymacie. Tymczasem polecam partyjkę w multiplayer ToCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator.


Pozwolę sobie nie komentować :?

morchol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 02, 2005, 16:05:35 pm »
leeeże  :lol:  z jakiego to kabaretu było? nie no serio pytam :P
mam pare pytan do autora tekstu, dalbys namiary to mu przesle :P
1.Czy az tak strasznie ciezko zrozumiec ze kazdy qrwa doskonale wie ze konsola jest tylko do grania, a do netu/pracy ma kompa? Czy to ze mikrofalowka umie podgrzac pizze czyni ja lepszą od pralki? O_o
2.Co żeś sie do*ebał do tego Far Crya ktory na obie platformy jest IMO tak samo chu*a złamanego nie wart :P
3. Jak sie nazywa twoja choroba, sprawiajaca ocenienie grafy B3 tak a nie inaczej?
4.Jak mocno cie tata meczyl jak byles maly ze teraz masz taaakie kompleksy wyladowywane w ten sposob?

qrde no kov4 podalbys namiary na goscia  :lol:

Kasej

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-12-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 02, 2005, 16:23:17 pm »
Cytat: "kov4"
Nie mogłem się powstrzymać......

Cytuj
Bez urazy ale dla mnie granie w jakakolwiek strzelanke z jakims rolusowatym autocelowaniem jest poprostu lamerstwem. Nie rozumiem takze tekstu ktory mowi o rekompensowaniu slabszej grafiki na konsole przez wielkosc ekranu. Prawdopodobnie ludzie ktorzy maja sprzet pozwalajacy grac w farcraya w dobrej rodzielczosci i detalach nie maja 15 calowych jajowatych monitorow i w przeciwienstwie do telewizora monitor ma sie metr od oczu a nie 5 i na 19 calowym naprawde wszystko widac bardzo dobrze, ale jeśli tak wielkim plusem jest ten telewizor to nie widze powodu aby sobie obrazu z komputera nie wyswietlic na telewizorze, sam tak ogladam filmy i czasami gram. Grafika komputerowa na telewizorze wyglada 100 razy lepiej niz grafika ps2. pozyczylem ostatnio ps2 bo chcialem pograc w "burnouta","san andreas" i naprawde wspolczuje wszystkim konsolowcom bo grafika jest poprostu denna, bylem w ciezkim szoku widzac jak beznadziejnie wyglada drugi plan gry i jakie to wszystko jest koslawe. A jesli chodzi o samego farcrya na ps2 to sadze, ze nie powinien dziwic fakt ze cos tam zostalo dodane bo dokladna replika gry na PC bylaby ze strony autorow pujsciem na latwizne a poza tym trzeba jeszcze ludzi czym zachecic do kupna owej gierki. Ja na szczescie farcrya przeszedlem dawno dawno temu i tak stare tytuly mnie juz nie robia ale dla was konsolowcow to zapewne nowosc i hicior wiec nie zostawajcie w tyle za PC i grajcie na autocelowaniu (LOL). Fakt na konsole wychodza czasami bardzo dobre tytuly takie jak chodzby burnout i pomimo beznadziejnej grafiki[/i][/u] (:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:)  fajnie sie gra. A dlaczego te gry nie pojawiaja sie na PC ? powod jest prosty bo nikt nie musialby kupowac konsoli a przeciez o to chodzi, dlatego zamiast wszystkie dobre gry z PC robic takze na konsole i wszystkie dobre gry z konsol robic na PC woli sie przeciagac klientow na swoja strone i z tego walsnie powodu na PC nie ma dobrych gierek z konsol a na konsolach nie ma dobrych gierek z PC. A dlaczego PC jest lepszy od konsoli ? Bo PC jest do wszystkiego a konsola jest do GRANIA i zanim zagorzali konsolowcy obrzuca moj tekst blotem dodam tylko, ze do przeczytania tego i odpowiedzi uzyli PC. Na koniec chcialbym pozdrowic wszystkich lamerow grajacych na autocelowaniu i innego typu "wynalazkach" ktore tak bardzo ulatwiaja zycie slabym graczom ktorzy poza shooterami i zrezcnoscowkami nie graja w nic innego na sowich czarnych pudelkach pod telewizorem. Ja naszczescie nie ide z duchem bezrozumnej kultury amerykanskiej i potrafie sobie poradzic z instalacja gierek na pc i innymi rzeczami. Komputer uzywam do setek roznych rzeczy i jest mi bardzo przydatny i w zyciu nie zamienilbym go na konsole. Jedynym powodem dla ktorego moglbym ja kupic to kilka dobrych gierek ktorych nie ma na PC. Gdybym jednak byl totalnym lamerem i d***em nie potrafiacym zrobic nic poza wsadzeniem plytki i odpalaniem farcrya z autocelowaniem zapewne poza roznym rodzajem konsol nie mialbym zadnego wyboru.


Cytuj
A gran turismo 4 emulowane na pc lepiej wygląda niż na ps2 i płynnie chodzi; tak samo jak tnące momentami san andreas na ps2 chodzi na pc z odpowiednim emu płynnie.


Smutne.......nie prawdaż? :cry:  :cry:  :(  :(  :cry:  :cry:


Bardzo proszę o namiary autora tego tekstu, a przyniose jego glowe nabitą na pal.
Normalnie krew mnie zalewa jak czytam takie gówno.

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 02, 2005, 17:31:12 pm »
Cytat: "Kasej"
Cytat: "kov4"
Nie mogłem się powstrzymać......

Cytuj
Bez urazy ale dla mnie granie w jakakolwiek strzelanke z jakims rolusowatym autocelowaniem jest poprostu lamerstwem. Nie rozumiem takze tekstu ktory mowi o rekompensowaniu slabszej grafiki na konsole przez wielkosc ekranu. Prawdopodobnie ludzie ktorzy maja sprzet pozwalajacy grac w farcraya w dobrej rodzielczosci i detalach nie maja 15 calowych jajowatych monitorow i w przeciwienstwie do telewizora monitor ma sie metr od oczu a nie 5 i na 19 calowym naprawde wszystko widac bardzo dobrze, ale jeśli tak wielkim plusem jest ten telewizor to nie widze powodu aby sobie obrazu z komputera nie wyswietlic na telewizorze, sam tak ogladam filmy i czasami gram. Grafika komputerowa na telewizorze wyglada 100 razy lepiej niz grafika ps2. pozyczylem ostatnio ps2 bo chcialem pograc w "burnouta","san andreas" i naprawde wspolczuje wszystkim konsolowcom bo grafika jest poprostu denna, bylem w ciezkim szoku widzac jak beznadziejnie wyglada drugi plan gry i jakie to wszystko jest koslawe. A jesli chodzi o samego farcrya na ps2 to sadze, ze nie powinien dziwic fakt ze cos tam zostalo dodane bo dokladna replika gry na PC bylaby ze strony autorow pujsciem na latwizne a poza tym trzeba jeszcze ludzi czym zachecic do kupna owej gierki. Ja na szczescie farcrya przeszedlem dawno dawno temu i tak stare tytuly mnie juz nie robia ale dla was konsolowcow to zapewne nowosc i hicior wiec nie zostawajcie w tyle za PC i grajcie na autocelowaniu (LOL). Fakt na konsole wychodza czasami bardzo dobre tytuly takie jak chodzby burnout i pomimo beznadziejnej grafiki[/i][/u] (:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:)  fajnie sie gra. A dlaczego te gry nie pojawiaja sie na PC ? powod jest prosty bo nikt nie musialby kupowac konsoli a przeciez o to chodzi, dlatego zamiast wszystkie dobre gry z PC robic takze na konsole i wszystkie dobre gry z konsol robic na PC woli sie przeciagac klientow na swoja strone i z tego walsnie powodu na PC nie ma dobrych gierek z konsol a na konsolach nie ma dobrych gierek z PC. A dlaczego PC jest lepszy od konsoli ? Bo PC jest do wszystkiego a konsola jest do GRANIA i zanim zagorzali konsolowcy obrzuca moj tekst blotem dodam tylko, ze do przeczytania tego i odpowiedzi uzyli PC. Na koniec chcialbym pozdrowic wszystkich lamerow grajacych na autocelowaniu i innego typu "wynalazkach" ktore tak bardzo ulatwiaja zycie slabym graczom ktorzy poza shooterami i zrezcnoscowkami nie graja w nic innego na sowich czarnych pudelkach pod telewizorem. Ja naszczescie nie ide z duchem bezrozumnej kultury amerykanskiej i potrafie sobie poradzic z instalacja gierek na pc i innymi rzeczami. Komputer uzywam do setek roznych rzeczy i jest mi bardzo przydatny i w zyciu nie zamienilbym go na konsole. Jedynym powodem dla ktorego moglbym ja kupic to kilka dobrych gierek ktorych nie ma na PC. Gdybym jednak byl totalnym lamerem i d***em nie potrafiacym zrobic nic poza wsadzeniem plytki i odpalaniem farcrya z autocelowaniem zapewne poza roznym rodzajem konsol nie mialbym zadnego wyboru.


Cytuj
A gran turismo 4 emulowane na pc lepiej wygląda niż na ps2 i płynnie chodzi; tak samo jak tnące momentami san andreas na ps2 chodzi na pc z odpowiednim emu płynnie.


Smutne.......nie prawdaż? :cry:  :cry:  :(  :(  :cry:  :cry:


Bardzo proszę o namiary autora tego tekstu, a przyniose jego glowe nabitą na pal.
Normalnie krew mnie zalewa jak czytam takie gówno.

zal dupe sciska gdy widze tak mierne txt'y,ja osobiscie uzywam obu sprzetow grajacych (pc+konsola rox) na tym i na tym dobrze sie gra,szczegolnie pc jest dobry bo ma MMORPG :> World of Warcraft rullz
bajlando trwa!

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 02, 2005, 18:10:06 pm »
głuptaki! przez te 2 cytaty miałem niezmierną ochote wywalić mojego pieca-cyborga (5 lat + kilkanaście upadków z metra + kilkaset kopów w korpus) przez okno. I jak ja bym na strone tego brukowca wchodził ha?. po porstu przestraszyłem sie że przez niego (meine PC) stane sie tak głupi jak autorzy obu textów, a do tego oślepnę ("Burnout 3 ma bidną grafike" no co jak co ale ja tAM Chrześcijaństwa nie obrażam :? )na otwór gębowy cisnie mi sie pytanie : "skąd oni mieszkają", bo moi koledzy blacharze to sie jeno na krzywy ryj wbijają żeby burnouta z namaszczeniem oglądać lub w SA ciutke pograć. nie spotkoałem sie ani razu z odzywką typu "ale lipa z tym burnoutem3". za to często pada pytanie "a jest to na peceta?" na co ja odpieram nie i nie bedzie bo na twoim 3,5 Ghz piecu by sie rwało. włąsnie kurde jak to jest, że moja 350 megahercowa Pi Es Zwei łyka burnouta bez odchrząknięć a 3,5 gigahercowy piec z WGS miał lekkie krzutuszki przy nfsu2? dziwne to jest dla mnie bo włąsnie w momencie pisania tego skapowałem że ten procesor z pieculi jest 10 razy ( :!: ) potężniejszy.

MAM POMYSŁA! zaałóżmy ugrupowanie "ANTY-STUPID-BLACHARA" i wbijajmy sie grupowo na fora piecowe by tępić idiotyzm i szerzyć miłość pokój i oświate (ostatecznie coś tam o tych jak im tam... konsolach może powsponiać).

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 02, 2005, 18:39:30 pm »
Aby nie było, że wziąłem to z głowy zapodam link. Na te rodzyny wpadłem przypadkiem (prawie ^^) szukając informacji na temat B&W2. Jednak prosiłbym, aby "masowe bluzganie" autora nie miało miejsca. Dlaczego? Przeczytajcie drugie zdanie w czwartym akapicie Niejestemrasistasprzetowy. No i po raz kolejny możemy zauważyć, że nie tylko pecetowcy zaczynają spór PS vs konsola.

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 02, 2005, 18:43:02 pm »
jęsli to ostatnie zdanie to tyczyło mnie to zapewniam że ni chodziło mi o to aby zaronić Piekarzoam grac na piecach ale o to by przestali mowić takie famazony. tylko i wyłącznie o to mi chodziło.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 02, 2005, 18:43:59 pm »
Cytat: "kov4"
Nie mogłem się powstrzymać......

Cytuj
 A dlaczego te gry nie pojawiaja sie na PC ? powod jest prosty bo nikt nie musialby kupowac konsoli a przeciez o to chodzi, dlatego zamiast wszystkie dobre gry z PC robic takze na konsole i wszystkie dobre gry z konsol robic na PC woli sie przeciagac klientow na swoja strone i z tego walsnie powodu na PC nie ma dobrych gierek z konsol a na konsolach nie ma dobrych gierek z PC. A dlaczego PC jest lepszy od konsoli ? Bo PC jest do wszystkiego a konsola jest do GRANIA i zanim zagorzali konsolowcy obrzuca moj tekst blotem dodam tylko, ze do przeczytania tego i odpowiedzi uzyli PC .




Smutne.......nie prawdaż? :cry:  :cry:  :(  :(  :cry:  :cry:



Ten gośc się gubi w zeznaniach  :!:  Sam sobie odpowiada na pytania  :?:
 Powiem ci co mówi jedna reklama chłopczyku " Co jest od wszystkiego to jest do niczego " koniec CyCatu  :lol:

Żal mi go   :cry:

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 02, 2005, 19:17:14 pm »
Cytat: "jelop"
jęsli to ostatnie zdanie to tyczyło mnie to zapewniam że ni chodziło mi o to aby zaronić Piekarzoam grac na piecach ale o to by przestali mowić takie famazony. tylko i wyłącznie o to mi chodziło.


Spokojnie :wink:, nikt Cię o to nie posądza. Jak mawia pewien 'endżajner' wrzuć na luz :wink:

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 02, 2005, 21:48:13 pm »
oj tak jakoś :) ołki dołki

Cieszyn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 03, 2005, 17:46:44 pm »
Ja mialem i konsolki (czy pegasus sie liczy?;p) i kompy. Nie uważam ze komp jest lepszy, bo grafika na konsole (mimo ze na konsole gralem zadko i glownie u qmpli) jest wedlug mnie lepsza (pod wzgledem plynnosci napewno). Ale powiedzmy sobie jasno: wiekszosc gierek jest wlasnie na konsole robione, a komp to tak przy okazji, bo czemu by nie dorobic sie kilku milionow wiecej. Komp traci na niedbalych konwersjach ot cala prawda. Ja nie mam jakiegos porazajacego kompa (amdA 1.1GHz, 512RAM GF 5200 FX ULTIMATE) i nie nazekam. A dlaczego? Bo najważniejszy jest miodek jaki oferuje nam gierka. Niewiele jest takich graczy którzy myslą podobnie (przynajmniej w moim otoczeniu) i wszyscy oni ciagle upgradeuja swoje komputerki. Sram na nich mnie szkoda kazdej zlotowki wydanej na bezsensowne gapienie sie w ekran. I wlasnie dlatego w moim przypadq PC to chyba najlepsze rozwiazanie. On daje po prostu najwiecej alternatyw. I gdy taki konsolowiec ciagle bedzie gral w coraz lepsze i bardziej wciagajace gierki, ja odloze na bok granie i zajme sie czyms innym, bardziej rozwijającym. Juz teraz lubie sie bawic programowaniem i prosta grafika 3D. Moze nie jest to szczyt jakiejs zaawansowanej techniki, ale od czegos trzeba zacząc. I z calego serducha popieram Szafę. Gracz to gracz, kazdy popelnia bledy (zwlaszcza jak mowicie ze wiekszosc tego glopiego przekomarzania sie to texty malolatow i szacunek dla nich ze wiedza chociaz co to chlodzenie grafika itp, bo moj brat 12 lat nie ma o niczym pojecia i nic go nie interesuje). Ale moze kiedys i oni dorosna i beda umieli takze poprzec swoje zdanie argumentami ;p.  Tak wiec nie ma co wychwalac swoje sprzety, to nie ma przyszlosci. Zastanowice sie co macie z tego ze zaraz siadziecie przed TV i znowu sprobujecie przejsc GTA SA na 100%.

morchol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 03, 2005, 18:04:17 pm »
hmm no nieweim - rozrywke? ofkoz jak dlakogos granie to "religia i sposob na zycie" to trzeba isc do specjalisty :P ale z twojego posta wywnioskowalem ze ogolnie juz cie niezbyt granie kreci, wiec nieweim jak z tej perspektywy mozesz sie wypowiadac obiektywnie w tym temacie, ktory zreszta jest bezsensu :P bo wiadomo ze do gier sa konsole do pracy, netu i niektorych ciekawych gierek kompy i koniec :P

Cieszyn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 03, 2005, 18:39:28 pm »
Źle mnie zrozumiales. to wlasnie granie mnie kreci. nie grafa, nie platforma, ale wlasnie samo granie. Moze nie mam na tym punkcie swira jak niektorzy bo tez moze sie czlowiek przeciez znudzic, ale np Diablo2 jest caly czas moją ulubiona grą. Ludzi ktorych poznalem dzieki niej i ogolny klimat stawiają ja na pierwszym miejscu. z drugiej strony niedlugo przesiadam sie na nową konsolke wiec na bank poszerza sie moje doswiadczenia. ale jak narazie Diablo 2 rzadzi

PS a tak na marginesie jak gralem w GTA VC na kompa to smigalem autami az milo a jak siadlem do GTA SA na ps2 to na kazdym zakrecie sie rozwalalem. (no i to celowanie troche mnie denerwuje) Nie wiem czy to tylko  roznice pada i klawiatorki czy moze taki inny jest nowy GTA

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 03, 2005, 21:15:03 pm »
Cytuj
A dlaczego te gry nie pojawiaja sie na PC ? powod jest prosty bo nikt nie musialby kupowac konsoli a przeciez o to chodzi, dlatego zamiast wszystkie dobre gry z PC robic takze na konsole i wszystkie dobre gry z konsol robic na PC woli sie przeciagac klientow na swoja strone i z tego walsnie powodu na PC nie ma dobrych gierek z konsol a na konsolach nie ma dobrych gierek z PC. A dlaczego PC jest lepszy od konsoli ? Bo PC jest do wszystkiego a konsola jest do GRANIA i zanim zagorzali konsolowcy obrzuca moj tekst blotem dodam tylko, ze do przeczytania tego i odpowiedzi uzyli PC .

masy ty chłopie dzisiaj szczęście, że TV jest zajęty, bo poszedłbym przeczytać to co u napisałeś (nawet bym coś odpisał :twisted: ) na ekranie TE_LE_WI_ZO_RA przy pomocy KON_SO_LI!!!  :roll:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 03, 2005, 22:18:59 pm »
Kolega ma racje - konsole służą do GRANIA. PC nie służy do grania, ponieważ na nową kartę graficzną musisz wydać średnio 2000 zł. Dolicz nowy RAM, nowy Procesor. Nie-ekonomiczne.
Natomiast komp służy do pisania, edycji zdjęć, filmów, to takie właśnie jest przeznaczenie PC, i na tym polu konsola go nie zastąpi.
A co do gier - najlepsze gry są na konsole. Poza konwersjami z konsol, z każdym rokiem widać, że PC stoi dwoma gatunkami - FPP i RTS. Mi się już to znudziło (poza tym, kto potrzebuje nowego RTSa jak się ma Starcrafta :lol: )

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 03, 2005, 23:46:12 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
Natomiast komp służy do pisania, edycji zdjęć, filmów, to takie właśnie jest przeznaczenie PC, i na tym polu konsola go nie zastąpi.

zapomniałeś dodać - do gier MMORPG.
Jakoś nie wyobrażam sobie skakania po okienka, gadania z ludzmi i siekania potworkow naraz na konsoli sory......a MMORPG to pozeracze czasu, jak sie przyssiesz to przegrasz w nia wiecej godzin niz ogolnie na jakims "PieS tu" (pies tu? Oo). Tak pisze to poniekad z przekory, konsole sa do bezproblemowego ciorania [Byrnałty i inne esesiksy], a kompy do wku,rwiania sie, ze zawieszaja sie w najmniej odpowiednim momencie.....ale MMORPGów dla komputerów nie zabierzesz, nie ma bata;)

morchol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 04, 2005, 06:38:23 am »
a FFXI to co pies? sory ale mmorpgi na konsole juz tez sa :P

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 04, 2005, 08:39:01 am »
no tjaaa, ale teraz wyobraz sobie podana wczesniej przezemnie sytuacje [skakanie po okienkach, gadanie i tluczenie potworka naraz] i pomysl czy da sie to zrobic na padzie.....I don't think so;)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 04, 2005, 10:25:18 am »
Cytat: "szczurek"
no tjaaa, ale teraz wyobraz sobie podana wczesniej przezemnie sytuacje [skakanie po okienkach, gadanie i tluczenie potworka naraz] i pomysl czy da sie to zrobic na padzie.....I don't think so;)


Wlasnie dlatego do FFXI ukazała się specjalna klawiatura :wink:
Fryty tyty dotknij pyty

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 04, 2005, 12:01:04 pm »
w Japonii ;)

..albo zakup klawiatury USB, ma ktos taką? A co z mychą? Nie słyszałem aby taka powstała;)

MMORPG - PieCe
Normalne gry - konsole

:twisted:

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 04, 2005, 13:52:34 pm »
Slyszeliscie kiedys o Phantasy Star Online na DC??? Zamiast wklepywania komend wystarczylo wciskac guzik zeby pokazal sie emotikon lub mozna bylo w szybki laty sposob wybierac i ukladac zdania.
PC nie sluzy do grania bo nowa karta kosztuje 2000 zl ? Ja jakos kupilem karte za 1000 zl i wszystkie gierki hulaja co nie miara, poza tym gier jest pelno tylko po prostu sie nimi nie interesujecie.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 04, 2005, 13:54:24 pm »
Cytat: "Wudi"
Slyszeliscie kiedys o Phantasy Star Online na DC??? Zamiast wklepywania komend wystarczylo wciskac guzik zeby pokazal sie emotikon lub mozna bylo w szybki laty sposob wybierac i ukladac zdania.

grałem, ale......grałem też na PCta w tę samą grę. Bez porównania :twisted:

A układanie zdan po jakims czasie robiło się nużące i niewygodne......

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 04, 2005, 15:37:16 pm »
Cytat: "szczurek"
w Japonii ;)

..albo zakup klawiatury USB, ma ktos taką? A co z mychą? Nie słyszałem aby taka powstała;)

MMORPG - PieCe
Normalne gry - konsole

:twisted:



Mycha i klawiera do PS2 dołączana była w Linuxowym zestawie.
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 04, 2005, 15:38:50 pm »
ciekawo ile taki zestawik kosztuje.... :twisted:

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 10, 2005, 23:24:07 pm »
Powiedzmy że o Pceciarzach  :wink:  http://www.mp3s.pl/pamietnikhakera/

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Re: Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 11, 2005, 17:25:24 pm »
Cytat: "djprodigy"


Uważa, że sterowanie padem jest bardzo niewygodne i ogólnie na padzie głupio się gra

Nie on jedyny z resztą. Ja uważam, że to zależy od gatunku. Bo np. przy FPP i RTS lepiej sprawdza się mycha, a przy zręcznościówkach lepiej sprawdza się pad. Acha, w celowniczki dobrze się gra i mychą ( wiem bo sprawdziłem ) i pistoletem świetlnym.
Cytuj
W którymś numerze N+ czytałem, że w pewnym pecetowym piśmie (chyba "noitcA-DC" :wink:) napisali (cytat z pamięci): "Konsole są do dupy, bo grafika jest 2d i nie da się patchować gry".
Hm. Tak, tak. Też coś o tym słyszałem
Cytuj
Moje przykłady może nie są dość śmieszne i ukazujące prawdziwe "oblicze" pecetowców (no dobra, może nie wszyscy tacy są), ale mam nadzieje, że wy spotkaliście się z naprawdę komicznymi przypadkami i opiszecie je tutaj :) Pozdrawiam.

A znasz Minę z Imperium Gier?? Kiedyś czytałem reckę Kubusia Puchatka na PC. Grafa była koszmarna co sama recenzentka ( Mina ) zauważyła.
Ale dodała też, że grafika jest jak na konsoli. Owo stwierdzenie nie spodobało mi się i skomentowałem je w dziale komentarzy. By wesprzeć swój własny komentarz podałem tytuły najładniejszych platformerów ( nie będę porównywać platformowego Kubusia z np. RPG - rozumiecie, nie?? ).
A ona podała, że nigdy nie grała na konsoli ( a widzicie ). I prosiła, ażebym podał tytuły gier platformowych ( spodziewałem się tego ), co z resztą wcześniej uczyniłem.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 11, 2005, 18:23:28 pm »
A kogo obchodzi jakas mina z jakies komputerowej gazety Imperium gier?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 11, 2005, 19:26:06 pm »
To jest przykład ignorancji pececiarzy, więc pasuje do tematu, jeśli Cię to nie interesuje to nie czytaj tematu. Nigdy nie grała na konsoli, a pisze, że grafika jest konsolowa. U mnie pececiarze nic nie mają do konsol, sami chętnie grają na konsoli w salonie lub u mnie.

MICHOO

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
eee tam
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 16, 2005, 20:40:43 pm »
ja jestem tzw. pecetowcem, gram tylko na kompie i jak sie ma dobrego kompcia to nie uwazam ze jest gorszy od waszych konsoli. a z resztą gry na piecyka są znacznie tańsze:P:P
Heaven is the wonderful place ;)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Re: eee tam
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 16, 2005, 21:04:10 pm »
Cytat: "MICHOO"
ja jestem tzw. pecetowcem, gram tylko na kompie i jak sie ma dobrego kompcia to nie uwazam ze jest gorszy od waszych konsoli. a z resztą gry na piecyka są znacznie tańsze:P:P

Ale piecyk znacznie droższy. :P A PieC gorszy bo i gry gorsze, a twój PES3 to z konsoli robiony port. :lol:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Re: eee tam
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 16, 2005, 21:20:22 pm »
Cytuj
A PieC gorszy bo i gry gorsze


Castor, czy Ty aby troche nie przesadzasz? Gry gorsze? No niby rzecz wzgledna, ale chyba nie wmowisz mi, ze cs, hl2, czy inne efpepeki i erteesy sa grami 'slabymi'...

Cytuj
a twój PES3 to z konsoli robiony port.


Tja, pes4, czy mgs2 rowniez sa portami z konsol... Ale nie powiesz mi, ze to(mianowicie porty gier) nie dziala w druga strone.


Wojny nie chce.
Fryty tyty dotknij pyty

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 16, 2005, 21:35:15 pm »
Oj, to chyba szafa troche za bardzo przesadza :) efpepeki i erteesy jak to powiedziales są bardzo dobre, ale Castor zapewne mowi ogólnie. A ogolnie piecyk siada przy konsolach, cvzyz nie?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 16, 2005, 21:35:46 pm »
Słabsze, ograniczenie gier 'dobrych' do dwóch gatunków...
Aha i pytanko, podaj porty gier z blaszaków, które robią furorę na konsolach albo w ogóle wymień... Prócz Mafii of koz...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 16, 2005, 21:51:43 pm »
@ szafa - zgadzam się ze zdaniem TNW, PieC nadaje się do dwóch gatunków gier - RTS i MMORPG. W innych moim zdaniem konsola bije go na głowę. O RPG to jeszcze rzecz względna, ale już w bijatykach to PC leży, a gier epokowych typu DMC, ICO, MGS nie ma wcale.

MICHOO

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 16, 2005, 23:13:07 pm »
słucham?gry na pieca gorsze?hehehe, jakos na konsoli w strategie za dobrze sie nie gra :lol:  :lol: moze czasami konwersje z konsol na pieca sa gorsze ale na ogół to nie jest źle :P w tibie na konsolce sobie też nie zagrasz z tego co wiem :P no coz dla mnie lepszy komp. moze do gier itp(niestrategicznych) to lepsza konsola ale internet, strategie ,gg :P no coż pecyk lepszyyy :P  :P  :P  :P
Heaven is the wonderful place ;)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 16, 2005, 23:14:31 pm »
Cytat: "MICHOO"
słucham?gry na pieca gorsze?hehehe, jakos na konsoli w strategie za dobrze sie nie gra :lol:  :lol: moze czasami konwersje z konsol na pieca sa gorsze ale na ogół to nie jest źle :P w tibie na konsolce sobie też nie zagrasz z tego co wiem :P no coz dla mnie lepszy komp. moze do gier itp(niestrategicznych) to lepsza konsola ale internet, strategie ,gg :P no coż pecyk lepszyyy :P  :P  :P  :P

MICHOO, a co ja powiedziałem w poprzednim poście?

Tarniak

  • Gość
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 16, 2005, 23:15:55 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
Cytat: "MICHOO"
słucham?gry na pieca gorsze?hehehe, jakos na konsoli w strategie za dobrze sie nie gra :lol:  :lol: moze czasami konwersje z konsol na pieca sa gorsze ale na ogół to nie jest źle :P w tibie na konsolce sobie też nie zagrasz z tego co wiem :P no coz dla mnie lepszy komp. moze do gier itp(niestrategicznych) to lepsza konsola ale internet, strategie ,gg :P no coż pecyk lepszyyy :P  :P  :P  :P

MICHOO, a co ja powiedziałem w poprzednim poście?

Nawet wspomniana Tibia to MMORPG :]