Autor Wątek: Killzone 3  (Przeczytany 594234 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #720 dnia: Czerwca 28, 2010, 16:45:33 pm »
No nie wiem.. Biorąc pod uwagę to, że w KZ2 najpopularniejszą mapą jest najmniejsza (i IMO najgorsza)- Radec Academy, to pewnie w tym kierunku pójdą projektując levele do multi..
Mam jednak nadzieję, że pojawi się chociaż jeden duży i otwarty level jak Pyrrhus z KZ2..
Biorac pod uwage, ze lvl'e w Single sa 10x wieksze, sa bronie ala WASP oraz jetpacki jestem pewien, ze mapy beda znacznie wieksze niz w KZ 2. Nic nie wskazuje, ze beda mniejsze, naprawde nic.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #721 dnia: Czerwca 28, 2010, 17:46:59 pm »
RADEC ACADEMY FTW!!!!!!!!!!!!
Ja tej mapy nie cierpię z paru powodów:
1.   Podczas gry z większą ilością osób (lub po prostu z jakimś doświadczonym klanem) właściwie nie da się wyjść na plac. Latają wtedy 2 samoloty przeciwnika i 4 działka wycelowane prosto w ciebie + kolejne 4 działka i 2 samoloty twojej frakcji, które wybuchają co chwile tym samym uśmiercając ciebie jak jesteś w pobliżu..Taka rozpierducha się z tego robi, że wyjście na plac właściwie równe jest samobójstwu.
2.   W zasadzie nie da się grać ani snajperem ani nawet tym szturmowcem (nie wiem jak w polskiej wersji go przetłumaczono. Chodzi o klasę Assault)
3.   Jeśli akurat przyjdzie ci grać po stronie trochę słabszego teamu, to nie ma nawet szansy wyjść z bazy.. (Bardzo łatwo jest zablokować wyjścia z bazy przeciwnika. Ten problem jest jeszcze na Tharsis i Blood Gracht ale nie razi aż tak jak tutaj)
4.   Jest najgorszą graficznie mapą w Multi…
5.   Przetrwanie trybu assassination na tym levelu graniczy z cudem.
Na przykład porównując tą mapę do takiego Pyrrhus Rise czy chociażby do Salamun Market wypada ona fatalnie. Na tych właśnie mapach można bez przeszkód grać każdą klasą postaci. Nawet Assault i 32 graczy nie przeszkadza.
Jak dla mnie Radec jest grywalny tylko w ustawieniach 4 vs 4, bo wyżej już robi się taki burdel i takie killzone że grać się nie da ^^


Biorac pod uwage, ze lvl'e w Single sa 10x wieksze, sa bronie ala WASP oraz jetpacki jestem pewien, ze mapy beda znacznie wieksze niz w KZ 2. Nic nie wskazuje, ze beda mniejsze, naprawde nic.
Jak to nic nie wskazuje...
WASP pewnie w multi nawet nie będzie. Boltgun w multi KZ2 też nie było. Wyobrażasz sobie WASP w multi..? Chyba ta broń sprawdziła by się tylko w przypadku ustawienia jej gdzieś na levelu i byłaby tylko jedna w całej mapie, jak np miotacz ognia w jednej z map z DLC do KZ2.. Inaczej sobie tego nie wyobrażam..
Już widzę takie  Radec Academy na nawet 16 graczy z czego połowa ma WASP  :rotfl:
Jetpacków jak narazie do multi nawet nie potwierdzono.  Radec Academy jest niestety tak popularną mapą, że może się odbić na designie lokacji w KZ3. Bo przecież skoro Radec jest popularny to  na nim się będą głównie wzorować projektując nowe levele... I to właśnie wskazuje na to,że będą mniejsze.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #722 dnia: Czerwca 28, 2010, 18:07:28 pm »
5.   Przetrwanie trybu assassination na tym levelu graniczy z cudem.
Jak ma się dobry team to można się obronić, znając odpowiednie miejscówki. :P
Można trafić na innych graczy, którzy kumają o co chodzi i gdzie się najlepiej chować, ale często się zdarza tak, że jak idioci biegają po mapie jak są celem. :mad:

Jak to nic nie wskazuje...
WASP pewnie w multi nawet nie będzie. Boltgun w multi KZ2 też nie było. Wyobrażasz sobie WASP w multi..? Chyba ta broń sprawdziła by się tylko w przypadku ustawienia jej gdzieś na levelu i byłaby tylko jedna w całej mapie, jak np miotacz ognia w jednej z map z DLC do KZ2.. Inaczej sobie tego nie wyobrażam..
Już widzę takie  Radec Academy na nawet 16 graczy z czego połowa ma WASP  :rotfl:
Jetpacków jak narazie do multi nawet nie potwierdzono.  Radec Academy jest niestety tak popularną mapą, że może się odbić na designie lokacji w KZ3. Bo przecież skoro Radec jest popularny to  na nim się będą głównie wzorować projektując nowe levele... I to właśnie wskazuje na to,że będą mniejsze.
Idę o zakład, że mapy w MP mogą być większe niż Pyrrhus Rise. ;)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #723 dnia: Czerwca 28, 2010, 18:11:25 pm »
Moimi ulubionymi są Rynek i Zakłady Przemysłowe Helgan.

Uważam, że te dwie mapy manifestują pełną moc MP, która tkwi w tej grze.
Są po prostu idealne pod to, co Kz oferuje w trybie dla wielu osób. Było to czuć w szczególności podczas meczy ligowych.

Z mniejszych Tharsis jest jeszcze niezły, chociaż nie przepadam za tą mapą tak "po prostu".

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #724 dnia: Czerwca 28, 2010, 18:43:48 pm »
Jak ma się dobry team to można się obronić, znając odpowiednie miejscówki. :P
Można trafić na innych graczy, którzy kumają o co chodzi i gdzie się najlepiej chować, ale często się zdarza tak, że jak idioci biegają po mapie jak są celem. :mad:


Idę o zakład, że mapy w MP mogą być większe niż Pyrrhus Rise. ;)
Mi aż zbyt często się zdarza, że powiedzmy gdy ja jestem celem, uciekam ukryć się w bibliotece i bronie się tam samotnie lub z jeszcze dwoma czy trzema osobami przeciwko całej armii wroga.
Wtedy dziękuje mojej frakcji klnąc przed tv ^^
Tak czy inaczej nie ma w tej mapie zbyt wielu miejsc w których można by się ukryć i przeczekać.. Wszędzie przeciwnik może się do ciebie łatwo dostać w krótkim czasie. W innych levelach jest łatwiej przetrwać moim zdaniem...

Mam nadzieję, że się nie mylicie i w KZ3 będzie chociaż kilka dużych map w multi  :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #725 dnia: Czerwca 28, 2010, 22:42:10 pm »
Killzone 1 w HD?
http://www.thesixthaxis.com/2010/06/28/killzone-1-to-get-hd-remake/

Cytuj
Ah, HD PS3 remakes – the rumours just keep on rolling, and this, the latest one, is perhaps the most interesting.  Picked up by German site Playfront, it appears there’s a chance that an updated, brand spanking remix of the first Killzone might be appearing alongside Killzone 3 when it releases.

When asked about the chance of a Killzone HD remake, the official Guerrilla Twitter account replied with a lovely “no comment” – followed by a cute little smiley that, extrapolating like only a Killzone 1 fanboy could, gives hope that there’s more behind the Tweet than we can possibly hope for.

Osobiście obstawiam ewentualną wersję pierwszej części Killzone w HD jako bonus do EK. :P

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #726 dnia: Czerwca 28, 2010, 22:50:04 pm »
kur**, a ja sie wlasnie mecze z pierwszym Killzonem i ta brzydka, rozpackana grafika  :mad: :mad:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #727 dnia: Czerwca 29, 2010, 01:01:21 am »
http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.ps3inside.de%2Fforum%2Fkillzone%2F15157-killzone-remake-hd-update.html&sl=de&tl=en&swap=1

Cytuj
A fan of the Killzone series thought, why the first part of the show not remake for the PS3 will bring as actually. So he went on Twitter and asked for at Guerilla Games, gave this response:

No comment, "says I.: D

ow, there are of course several reasons that could make a remake probably in HD, the HD was the one about a remake of the game discussed Schonmal and secondly, what is this smiley at the end of the answer? Hat da jemand aus guter Laune so geantwortet oder steckt da mehr dahinter und wir können uns bald über ein weiteres HD Remake freuen? Is there someone answered from a good mood so or put there more to it and we can soon welcome another HD remake?

UPDATE *: SCEE has now ruled on and denied rumors of a new edition of the HD.


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #728 dnia: Czerwca 29, 2010, 13:37:50 pm »
heh...a wczoraj sobie odpaliłem Killzone'a. Matko...w moich wyobrażeniach ta gra była lepsza :P trochę klatek gubi, dziwne sterowanie...ale mniejsza z tym, chciałbym żeby zrobili remake, a nie Classic HD. Bo ta gra ma trochę za dużo "ograniczeń" na zwykły upgrade do HD.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #729 dnia: Czerwca 29, 2010, 17:12:01 pm »
Kz pierwszy na silniku kontynuacji to byłoby coś  :angel: A i apetyt zaspokoiłby w oczekiwaniu na nowego króla rodziny FPS - KZ III mianowicie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #730 dnia: Czerwca 29, 2010, 17:28:00 pm »
Kz pierwszy na silniku kontynuacji to byłoby coś  :angel: A i apetyt zaspokoiłby w oczekiwaniu na nowego króla rodziny FPS - KZ III mianowicie.

Króla? Która część tej serii miała cokolwiek w sobie, aby stawać w jednym szeregu np z takim Half-Life czy Bioshockiem?

Killzone to najzwyklejszy FPS jakich klepie się rocznie kilka sztuk i wyróżnia się tylko i wyłącznie grafiką :).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #731 dnia: Czerwca 29, 2010, 17:49:38 pm »
Killzone to najzwyklejszy FPS jakich klepie się rocznie kilka sztuk i wyróżnia się tylko i wyłącznie grafiką :).
Nie pierd*l, bo ma rewelacyjne MP. :mad:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #732 dnia: Czerwca 29, 2010, 17:52:06 pm »
Kz pierwszy na silniku kontynuacji to byłoby coś  :angel: A i apetyt zaspokoiłby w oczekiwaniu na nowego króla rodziny FPS - KZ III mianowicie.

Króla? Która część tej serii miała cokolwiek w sobie, aby stawać w jednym szeregu np z takim Half-Life czy Bioshockiem?

Killzone to najzwyklejszy FPS jakich klepie się rocznie kilka sztuk i wyróżnia się tylko i wyłącznie grafiką :).

Na co może równie dobrze przyjść Halo boy i stwierdzić, że MC sprzedaje HS innym FPS. Oczywiście Bs to wybitna pozycja, nie ma się co oszukiwać, niemniej lud wygrał się w Kz2 i przeskoczył na MW2. Później nastała era BF:BC2. Trwa zresztą nadal. Za jakiś czas będziemy w nowego CoD grać, a w przyszłym roku Visari swym berłem będzie tłukł innych i taki stan rzeczy będzie sobie trwał jakiś czas.

I nie zapominaj o kapitalnym trybie wieloosobowym. Zresztą, specjalnie długo w niego nie grałeś, więc co ty możesz o tym wiedzieć. :)

A jak ktoś będzie chciał marudzić to zawsze coś sobie tam znajdzie, albo że Doom miał lepszy klimat, albo, że sterowania nie ogarnia.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #733 dnia: Czerwca 29, 2010, 17:53:03 pm »
a w przyszłym roku Visari swym berłem będzie tłukł innych i taki stan rzeczy będzie sobie trwał jakiś czas.
Ale Visari nie żyje.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #734 dnia: Czerwca 29, 2010, 17:53:58 pm »
Czyli zwykły FPS na 5 godzin to teraz król gatunku. Rozumiem :).

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #735 dnia: Czerwca 29, 2010, 18:07:09 pm »
Jak przejdziesz w tyle, to znaczy, żeś lepszy niźli A-n.
Kz pierwszy na silniku kontynuacji to byłoby coś  :angel: A i apetyt zaspokoiłby w oczekiwaniu na nowego króla rodziny FPS - KZ III mianowicie.

Króla? Która część tej serii miała cokolwiek w sobie, aby stawać w jednym szeregu np z takim Half-Life czy Bioshockiem?(....)

HL, gra na ok 44 min królem gatunku.... Rozumiem  :)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

tytacz, jak dla mnie to za króla gatunku możesz nawet pierwszego Quake uważać. Nie będziesz odosobniony, są tacy, którzy dalej tak twierdzą.


a w przyszłym roku Visari swym berłem będzie tłukł innych i taki stan rzeczy będzie sobie trwał jakiś czas.
Ale Visari nie żyje.
Nie siej propagandy Plissken  :shifty: Wszyscy wiedzą, że lubujesz się z ISA.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #736 dnia: Czerwca 29, 2010, 18:15:16 pm »
Trochę offtopowo, ale ja bym nie postawił bioshocka obok HL/HL2 XD

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #737 dnia: Czerwca 29, 2010, 18:20:24 pm »
To może inaczej. Co poza grafiką i multiplayerem ma Killzone 2? Toć nowe Singularity ma jakieś tam urozmaicenie w postaci kontrolowania czasu czy chociażby zagadek logicznych opartych na fizyce :P.

Żeby jednak nie negować całkowicie serii od GG to napiszę, że gra może być królem oskryptowanych i szybkich gier FPS ;).

Master Chief

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-06-2010
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #738 dnia: Czerwca 29, 2010, 18:23:34 pm »
 
Jako fan uniwersum Halo wypowiem się o Killzone ;p.

Kampania za bardzo mi nie podeszła. Gdyby nie świetny początek i końcówka nic bym z niej nie zapamiętał. Za to multi mi podeszło odblokowałem wszystkie rangi które coś dają oprócz znaczka ogólnie do końca mi dużo nie zostało 1-3 rangi góra (miałem chyba generała). Ratio miałem coś w okolicach 1,5-1,7. Świetne klasy, mapy i ogólnie klimat multi. Grafika świetna ale nie dostałem strzała w jadaczkę i w tej generacji już na pewno nie dostanę. Sama kampania dla mnie średnia, multi dobre natomiast grafika świetna. Odwrotnie niż w Halo kampania mnie za każdym razem wciąga i kończę po parę razy, grafika tylko dobra a multi mi niestety nie leży chociaż tryb firefight jest świetny ale mi chodzi o klasyczny multiplayer.

Niestety w tej generacji jeśli ktoś nie ma przynajmniej 2 konsol to traci ogromne ilości świetnych gier. Kupić dwie konsole to jeszcze nie jest taki duży problem ale kupować na dwie konsole gry to już jednak inna bajka ;p. W Killzone 3 chce zobaczyć epicką kampanię która mnie porwie na długie godziny plus standardowo niewielkie zmiany w multi i grafice na lepsze.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #739 dnia: Czerwca 29, 2010, 18:25:19 pm »
Ja tylko liczę, że zostawią tryb z wykonywaniem zadań w MP. :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #740 dnia: Czerwca 30, 2010, 10:07:40 am »
Ale już wszelakie bonusy i klasy powinny być dostępne od początku. Tak, zadania były ciekawe. Zobaczymy co tam wymodzą w kwestii nowych/nowej klasy i czy w ogóle coś w tej kwestii zaproponują nam.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #741 dnia: Czerwca 30, 2010, 12:27:29 pm »
Myślę, że fajnym pomysłem by było gdyby gracze odznaczeni w ubiegłym tygodniu (1% czy 6% najlepszych) mieli możliwość grania jako Sev lub Radec (albo jego odpowiednik w KZ3).. Mogliby wtedy zaczynać grę z dowolną bronią i specjalizacją oraz np przyzywać ATAC.. Albo powiedzmy najlepszy gracz w każdym meczu (z ISA i Helghastów) miałby możliwość grania takimi postaciami. Wtedy nie biegało by po mapie kilku Sevów.. Takie urozmaicenie :P

A tak swoją drogą. Chcielibyście by w KZ3 pojawiły się postacie z innych gier, jako dodatkowe skórki?

Ohtar

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #742 dnia: Czerwca 30, 2010, 12:42:33 pm »
Np. z halo? :)

Nie, nie chciałbym. Design postaci jest wystarczająco zajebisty i broni się sam, nie potrzeba żadnych cudów.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #743 dnia: Czerwca 30, 2010, 13:56:37 pm »
Dokładnie. Co innego bohater z Kz w Uncharted2, a co innego hulać pociesznym Zackiem w Kz3. Design Kz to mistrzostwo świata, a wszytko wskazuje na to, iż trzecia część zachwyci bardziej niż poprzedniczki.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #744 dnia: Lipca 03, 2010, 10:39:19 am »
Nagrody zdobyte na E3:
http://www.killzone.com/kz/news.psml?kz_news_article=Killzone+3+at+E3+2010+-+The+Awards

Cytuj
    *  GameSpot: Editors' Choice, Best Shooter
      "Killzone 3 seems to offer exactly what a great shooter needs--constant action topped with more action."

    * GameSpot: Editor's Choice, Best PS3 Game
      "Killzone 3 is not only an impressive shooter, but it also truly showcases the capabilities that the PlayStation 3 has to offer."

    * GameTrailers: Best 3D Graphics
      "More than any other 3D game at the show, Killzone 3 used the technology for more than just visual effect."

    * GamePro Australia: Best Use of 3D
      "If you've yet to be convinced by the 3D hoopla, you need to check out this game."

    * GamingExcellence: Best Graphics (Technical)
      "Insanely high textures, beautiful models and increased map sizes with new and diverse environments make Killzone 3 a technical work of art."

    * Ripten.com: Best PS3 Game

    * The Bitbag: Best of E3

Wiadomość scalona: Lipca 03, 2010, 11:09:46 am
Temat "Ask the Dev":
http://boardsus.playstation.com/t5/Killzone-3/Killzone-3-Ask-the-Dev-thread/td-p/45785285

A tutaj paręnaście pytań i odpowiedzi:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2010, 11:09:46 am wysłana przez Snake_Plissken »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 598
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #745 dnia: Lipca 03, 2010, 16:29:41 pm »


Można było się tego spodziewać.


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #746 dnia: Lipca 03, 2010, 18:33:46 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #747 dnia: Lipca 04, 2010, 23:38:35 pm »
Nie wiem, po co chciałby ktoś już teraz składać preordera, przecież jeszcze kupa czasu do premiery.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #748 dnia: Lipca 05, 2010, 00:34:31 am »
Mogliby zrobić zestaw z kompletnym Move za powiedzmy 399 zł... Marzenia...(Pewnie sie taki pojawi, ale za stówę więcej -.-)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #749 dnia: Lipca 07, 2010, 15:21:14 pm »
Materiał z Qore (trochę nowego gameplayu)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #750 dnia: Lipca 12, 2010, 20:02:55 pm »
Killzone 3 controls “closer to standard run-and-gun”
http://goonlinegames.net/2010/07/12/killzone-3-controls-closer-to-standard-run-and-gun/

Cytuj
Guerrilla Games have confirmed in July 2010 edition of the Official PlayStation Magazine that Killzone 3 will have “a set of controls that will appeal to the vast majority of audiences.”

In the interview, Herman Hulst of Guerrilla confirmed to OPM that “the heavy sensation of Killzone 2 is absolutely gone; instead this feels much closer to standard run-and-gun responsiveness.”

Whether or not this means that Killzone 3 will be embracing a control feel similar to that of the Call of Duty series (which would tie in with their comment about appealing to the vast majority of audiences) remains to be seen, but for those of your who enjoyed the unique feel of Killzone 2, we’re afraid that it will not be carried over to the new game.


gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #751 dnia: Lipca 13, 2010, 00:29:23 am »
Lipa, właśnie dlatego lubię Killzona dzięki temu tzw. topornemu sterowaniu, wspaniale mi się gra na multi i chociaż miałem już kilka latek gry w Counter-Strike to "według mnie" K2 > CoD 4,6 (no ale cóż pewnie jestem dziwny, że nie lubię dynamicznego napieprzania a wolę wolniejsze i taktyczne fps, w sumie to po to kupiłem konsolę - na pc mam myszkę).

1man1jar

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #752 dnia: Lipca 13, 2010, 00:37:28 am »
Nie rozumiem czemu zawsze "wolne = automatycznie bardziej taktyczne", ale spoko, akurat Killzone lubię żeby zaś flame'a nie było.

gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #753 dnia: Lipca 13, 2010, 00:54:05 am »
Ja nie mówię, że wolne = zawsze bardziej taktyczne (z tą taktycznością to bardziej mi chodziło o to, że i tak żaden z single player fps nie wciągnął mnie tak jak pierwszy Operation Flashpoint ; ) ) Akurat tu mi chodziło o porównanie do tego czego pc nam nie daje a na konsoli jest to możliwe jednak za duży rynek graczy pc`towców chce swoje dynamiczne fpsy a przydałby się chociaż jeden z takim sterowaniem jak Killzone gdzie czuć ten ciężar trzymając pada, ja tam się wychowałem na Medal of Honor czy Alien na ps one gdzie r2 i l2 to celownik góra/dół a i tak się extra grało ; D

ALe nie obiegając od tematu zbytnio to tak to sobie przemyślałem i w sumie patrząc, że to będzie pod Move to musieli trochę zwiększyć dynamizm sterowania z tego względu, że sama precyzja tego "dżojstika" spowoduje przyśpieszenie rozgrywki.

1man1jar

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #754 dnia: Lipca 13, 2010, 00:58:34 am »
Ja nie mówię, że wolne = zawsze bardziej taktyczne (z tą taktycznością to bardziej mi chodziło o to, że i tak żaden z single player fps nie wciągnął mnie tak jak pierwszy Operation Flashpoint ; ) ) Akurat tu mi chodziło o porównanie do tego czego pc nam nie daje a na konsoli jest to możliwe jednak za duży rynek graczy pc`towców chce swoje dynamiczne fpsy a przydałby się chociaż jeden z takim sterowaniem jak Killzone gdzie czuć ten ciężar trzymając pada, ja tam się wychowałem na Medal of Honor czy Alien na ps one gdzie r2 i l2 to celownik góra/dół a i tak się extra grało ; D

ALe nie obiegając od tematu zbytnio to tak to sobie przemyślałem i w sumie patrząc, że to będzie pod Move to musieli trochę zwiększyć dynamizm sterowania z tego względu, że sama precyzja tego "dżojstika" spowoduje przyśpieszenie rozgrywki.
Tak offtopując lekko, to jest chłopie nic. Sam wychowałem się na w/w grach (MOH, Alien Trilogy, Lifeforce Tenka) i jak przyszło kupić blaszak to kupiłem pada cyfrowego do kompa i w Quake'a 2 grałem na R1 góra, R2 dół.  :lol:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #755 dnia: Lipca 13, 2010, 13:04:21 pm »
Cytuj
i jak przyszło kupić blaszak to kupiłem pada cyfrowego do kompa i w Quake'a 2 grałem na R1 góra, R2 dół.  Laughing
LoL ;] To musialo Ci niezle isc, zwlaszcza online ;p

Ja tam nie mam nic przeciw szybszemu sterowaniu o ile dalej postac bedzie sie wzglednie wolno poruszac. W koncu jak chca zaimplementowac Move to licze na cos podobnego do BC 2 na myszce ;]

1man1jar

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #756 dnia: Lipca 13, 2010, 13:08:47 pm »
Cytuj
i jak przyszło kupić blaszak to kupiłem pada cyfrowego do kompa i w Quake'a 2 grałem na R1 góra, R2 dół.  Laughing
LoL ;] To musialo Ci niezle isc, zwlaszcza online ;p

Ja tam nie mam nic przeciw szybszemu sterowaniu o ile dalej postac bedzie sie wzglednie wolno poruszac. W koncu jak chca zaimplementowac Move to licze na cos podobnego do BC 2 na myszce ;]
Online na modemie nie szło mi w ogóle. :grin:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #757 dnia: Lipca 13, 2010, 17:22:31 pm »
Killzone 3 controls “closer to standard run-and-gun”
“a set of controls that will appeal to the vast majority of audiences.”

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
-tyle wam powiem.


Zrezygnowali ze świetnego sterowania, bo graczom nie chce się przestawiać z tego z MW.. Zrezygnowali z "dołującego" klimatu helghańskich miast, bo na wojnie ma być ładnie i jasno.. Nawet dżunglę z avatara dostaniemy  :roll:
Świat się kończy.

Ohtar

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #758 dnia: Lipca 13, 2010, 17:25:18 pm »
Heh. Ty narzekasz, a ja się cieszę.

1man1jar

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #759 dnia: Lipca 13, 2010, 17:27:25 pm »
Nie płacz, pewnie będziesz miał do wyboru stare sterowanie. I tak większość ludzi grała na ALT2 więc nie ma się co dziwić. I dlaczego niby miałbym się przestawiać? To tak jakby jakiś muł wpadł na rewolucyjny pomysł, że od teraz będzie się defaultowo strzelało się RMB na PC. A "uczucie ciężaru" to już indywidualna kwestia.