Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 913699 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #480 dnia: Stycznia 08, 2005, 01:34:24 am »
Geba przystopuj troche, wiesz masz taki poziom ze powinienes pisac z wcisnietym caps lockiem zeby do mnie dotarlo :lol: .
Nie wiem  :roll: mnie jakos dziewczyny w dredach, z krzywymi zebami i bez makijazu (przy czym sa blade jak sciana)  niezbyt pociagaja, no ale sa gusta i gusteczki.
Wogole co to jest bluza hh?
Dopisalem do opisu super laski: zero dbania o higiene  :wink: - nie napisalem ze jesli ktos ubiera sie w glany itd. to niedba o higiene.
Wiesz niezbyt mnie interesuje temat "dresow", za duzo stereotypow, wyjdz czasem na dwor :wink: .
Kurd Kombajn umarl na przedawkowanie, gratuluje ci ze skladasz mu hold :wink: , bierz z niego przyklad.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #481 dnia: Stycznia 08, 2005, 04:26:09 am »
kolejny WAR z udzialem wydiego :lol: a przy okazji dzieki za tak duzo o mnie piszecie :D nie bede pisal cytatow bo za duzo tego, ale widze ze duzo osob lubi Blinka :D a moja najlepsza piosenka to "I miss You" tekst pisalem przez tydzien i jakos fajnie wyszedl :wink: co do hh PL nie nawidze takich debili jak Doniu czy inny, geeeez oni spiewaja w refrenach :? oni sie nie slysza???ja malo slucham PL, wole czarna muze, rock tez lubie i wogole house, drum n' bass, nie lubie za bardzo techno szczegolnie takiej puncawy :wink:

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #482 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:03:03 am »
Cytat: "Wudi"

Kurd Kombajn umarl na przedawkowanie, gratuluje ci ze skladasz mu hold :wink: , bierz z niego przyklad.

Nie prawda, istnieją dwie tezy. Albo strzelił sobie w łeeb (co wg. lekarzy nie jest prawdopodobne gdyż był zbyt naćpany, żeby unieść broń) albo zrobiła to jego żona. Tak czy siak zginął od kulki nie od przedawkowania. Wcześniejszym razem kiedy zaćpał troszkę więcej ocuciła go Courtney...

A co do brania przykładu...Czasem by się przydało...:roll:

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #483 dnia: Stycznia 08, 2005, 12:37:06 pm »
Cytat: "TNW"
A ja w obu przypadkach widzę "coś strasznego" :twisted: Trzeba mieć swój styl. A tam nikt nie będzie mi wmawiał, że Kurt się drze! Bo to nieładnie. NiN było, jest i będzie melodyczne :]


A skad ty tu NIN wziąłeś...?

Cytat: "Wudi"
Kurd Kombajn umarl na przedawkowanie, gratuluje ci ze skladasz mu hold



Eee? Gratuluję wypowiadania się mimo nieznajomości tematu...
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #484 dnia: Stycznia 08, 2005, 13:45:56 pm »
Chill 8) Co za różnica co się komu jak kojarzy. Słyszeli Stereophonics? Bardzo fajny punk-rock. Polecam Thousand Trees i More life in a tramp vest (kawałek z sv).

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #485 dnia: Stycznia 08, 2005, 14:02:29 pm »
łeeeeeeno ale powiedziałbyś z którego [sv] a nie tak kurde :) ja wczoraj w "matka niskich cen" kupiłem CKOD 22 speszl edyszyn za 10 zeta :D i powiem tak: muza przygnębiająca ale fajna. no i do tego ta "armia zbawienia" taka zajeb.. pioseneczka. no i ostatnio GTA sprawiło że ukształtowałem swój pogląd co do RATM...... KURDE MUSZE MIEĆ TĄ PŁYTE CO JEST KILLING IN THE NAME! ups kapsolok sie wcisnął  :oops:  jeśli ktoś z Was drodzy parafianie pasjonującuje sie rejczem nich mi podpowie jak sie nazywa ta plita.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #486 dnia: Stycznia 08, 2005, 14:18:11 pm »
Chozioto, że nie pamiętam z jakiego sv, może z PJ Ladd`a? CKOD 2 jest bardzo fajna, kumpel miał orginał i mi pożyczał, słyszałeś 1 płyte? Nigdzie nie moge jej dorwać.  Z RATM to mi się "People of the sun" podoba. Masz Killing in the name na kompie? Wysłałbyś na mail albo na gg? Z tego co widzę w necie to ta piosenka jest tylko na płytkach z koncertów.

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #487 dnia: Stycznia 09, 2005, 16:08:02 pm »
Cytat: "Wudi"
Geba przystopuj troche, wiesz masz taki poziom ze powinienes pisac z wcisnietym caps lockiem zeby do mnie dotarlo :lol: .
Nie wiem  :roll: mnie jakos dziewczyny w dredach, z krzywymi zebami i bez makijazu (przy czym sa blade jak sciana)  niezbyt pociagaja, no ale sa gusta i gusteczki.
Wogole co to jest bluza hh?
Dopisalem do opisu super laski: zero dbania o higiene  :wink: - nie napisalem ze jesli ktos ubiera sie w glany itd. to niedba o higiene.
Wiesz niezbyt mnie interesuje temat "dresow", za duzo stereotypow, wyjdz czasem na dwor :wink: .
Kurd Kombajn umarl na przedawkowanie, gratuluje ci ze skladasz mu hold :wink: , bierz z niego przyklad.


Ja tam nie jestem pewny, czy caps lock dużo by pomógł ;)

No dobrze, ale wróćmy do problemu omawianego przez ciebie. Dziewczyny w dredach, z krzywymi zebami i bez makijazu - nie no lol, jak dziewczyna ma dredy, to od razu krzywe zęby ? XD A i jak nie nosi makijażu, to dobrze ? Anooo taaak, przecież najlepiej, jak brzydka dziewczyna ma 10 warstw tapety, cała umalowana lala :D Hell yeah, i wanna it !!! Gee, pathetic ;).

Co to jest bluza hh ? Taka szeroka z kapturem ? ;)

Eeee... dziewczyny na ogół dbają o higienę. A jeśli już, to raczej te skejtowskie/hh dziewczyny są niehieginiczne  :twisted:  (no offence, jakby co ;)).

Temat dresów cie nie interesuje ? A to czemu ? Nie lubisz rozmawiać o twoim świecie ? ;]]]

I na koniec Kurt Cobain - taaak..znajomość tematu wielka, argumenty rewelacyjne. Wspaniale napisałeś XDD

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #488 dnia: Stycznia 09, 2005, 18:10:34 pm »
Gdzieś czytałem, że Cobain wziął herę i koniec. Tyle. Ja jego muzyki prawie w ogóle nie słucham, bo ten styl jakoś mi nie leży. Wolę Jutu (Miracle Druuuuuuug.....) :)

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #489 dnia: Stycznia 09, 2005, 18:17:45 pm »
Jedno slowo: Placek.
Naprawde zyj w tym swoim "domowym" srodowisku.
Dresy? A spotkales kiedys takiego? Czy po prostu nasluchales sie kolegow i sie wozisz znajomoscia slangu? :lol:
Cobain byl cpunem, czy chcesz tego czy nie.
Mowisz mi o czytaniu ze zrozumieniem, a juz 3 z kolei postu nie potrafisz sobie pprzetlumaczyc na twoj wysoki poziom, napisalem ze laski z krzywymi zebami (to jest fakt, nie zadna teza), z dredami i nie dbajace o higiene mnie nie zbyt jaraja. Wiesz dziewczyny ktore maja makijaz nie zawsze sa brzydkie (chyba ze w dziecinstwie bawiles sie kosmetykami mamy) .
Poza tym jestes strasznie arogandzki, wiesz to jest forum, kazdy ma swoje zdanie- kazdy ma swoj gust, lubisz gotyckie laski- spoko, mnie to nie interesuje. Tylko nie pisz ze jestem "dresem" bo lubie laski z makijazem i ladnymi buzkami, a nie blade dziewczeta.
Lubie HH, Rock, Techno, Dub, Drum'&'Bass - slucham wszystkiego co mi sie podoba. Boli cie to ze nie lubie Cobaina? Nie znalem go, czytalem o nim, nie wydaje mi sie zeby taka osoba byla dobrym idolem, zreszta taki madry chlopczyk jak ty powinien to zrozumiec.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #490 dnia: Stycznia 09, 2005, 18:19:21 pm »
Przeczytajcie sobie tłumaczenia jego tekstów na Emuzyce, to wrzucicie płyty do miksera :o

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #491 dnia: Stycznia 10, 2005, 03:40:02 am »
dopiero teraz zdobylem plyte Ciary (ahhhhhhhh...^ ^) i musze powiedziec ze bardzo dobra, nie ktore kawalki miazdza, i jeszcze ostatnio przypomnialy mi sie stare kawalki ktore wczesniej kochalem jak Crazy Town - Drowing czy reszta taka, ahhhh wspomnienia :roll:

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #492 dnia: Stycznia 10, 2005, 16:13:52 pm »
Cytat: "Picartio"
Przeczytajcie sobie tłumaczenia jego tekstów na Emuzyce, to wrzucicie płyty do miksera :o

Eee po co? Chyba każdy kto jest fanem zna teksty. Czepaisz się "Polly"? Czy czego, bo nie rozumiem? Wiesz, prawie 4 minutowa piosenka Greendaya ma tylko 8 linijek tekstu nie powtarzającego się... Jakoś mi to nie przeszkadza. A ja lubie Cobaina bo był indywidualnością. Nie każdy przychodzi w starym sweterku i pociętych spodniach na wywiad i koncert w Saturday Night Live. :twisted:

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #493 dnia: Stycznia 10, 2005, 18:49:43 pm »
Ludzie, nie bijcie, dajcie dobyc broni :| To, ze Kombajn...
Cytuj
przychodzi w starym sweterku i pociętych spodniach na wywiad i koncert w Saturday Night Live.

...nie swiadczy o nim bynajmniej dobrze. Z tego fragmentu mozna wywnioskowac, ze gdyby Mandaryna zalozyla strój Boba Budowniczego, też byłbyś za nią. Mnie muzyka Nirvany się nie podoba i raczej tego nie zmienisz...

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #494 dnia: Stycznia 10, 2005, 22:26:27 pm »
E, Pircartio, TNW i ja też zresztą, wcale nie chcemy cię przechrzić na utwory Nirvany, każdy ma swój gust ;) Anyway z tym sweterkiem to był raczej przykład, w tym wypadku, że nie zrobił z siebie super eleganta ;)) W ogóle Kurt... był niepowtarzalny :)

(Co do wypowiedzi..ekhem szanownego ekhem, wudi`ego, to odpowiem ci później, bo dziś po prostu nie chce sobie truć dupy myśleniem o idi...erm, ludziach takich jak ty ;]).

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #495 dnia: Stycznia 11, 2005, 08:02:53 am »
no i właśnie, dochodzimi do kwestii w której narkoman może stać się idolem tłumów, tak samo jak masowy morderca (Hitler lub Stalin)
czy to nie jest dziwne? że teraz w kulturze masowej trzeba być "odbiegającym od normy" aby się sprzedać? trzeba być dziwką, lesbijką, narkomanem, czy bić własną żone ? nie można być normalnym człowiekiem ? (nie mówię tu np. o r.williamsie)

ale coż.

ja pracowałem swego czasu w knajpie co się Woodstock zwie. typowo metalowo-rockowa i prawda jest taka że ludzie tacy preferują jednak syf i zabawę w takim troszkę brudnym towarzystwie. czy mi to przeszkadza ? nie wiem, ale znam kilka osób z dredami i niektórę są ok, niektóre są do bani, ale tak na zakończenie to wolę jednak laski nie z klimatu rockowo-metalowo-punkowego

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #496 dnia: Stycznia 11, 2005, 17:16:17 pm »
Cytuj
Pircartio
Nagrodę "Złoty Przekręt 2004" otrzymuje forum GameOnly, wyprzedzając ustawę radiofoniczną o jeden punkt :wink: Powód? To już chyba piąta wersja mojego nicku :lol:

Hitler i Stalin to nieco odmienny temat, gdyż oni używali sprytnej propagandy, a być może przekazu podprogowego - wg mnie wielu ludzi ich popierało, bo im to wmówiono. Natomiast wybór idoli w dzisiejszym świecie jest całkiem dobrowolny. Wzorzec jest taki, w jakiego kierunku mniej więcej dąży człowiek. A w ostatnich latach wzrosła nam liczba takich "lolków", więc to samo odbija się na rankingach. Nie zmienia to jednak faktu, ze sa tacy, ktory doceniaja np. to, jak Bono walczy z dyskryminacja ludzi III-go świata...

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #497 dnia: Stycznia 11, 2005, 18:26:16 pm »
Bono raczej nie walczy z dyskryminacją, tylko z głodem, z wojną, z obojętnością na nieszczęście ludzi trzeciego świata.

Propoaganda - być może w Niemczech, ale przekaz podprogowy? Już nie przesadzajmy, nie chce cytować moich wykładów, ale chyba mylisz pojęcia.

Wybór idoli nie jest dobrowolny. To cała komercyjna machina, która wie lepiej niż my sami, kto może stać się idolem. Fabryki idoli przygotowują kolejną partię na następne 5 lat.

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #498 dnia: Stycznia 11, 2005, 19:50:59 pm »
Co do Bono, wlasnie to mialem na mysli - każe zwracać uwagę na takie problemy. Podprogówka? Na TVNie było o tym, i wynikało, że dyktatorzy XX wieku uciekali się do różnych metod, w tym kombinowania z podświadomością. Na pewno nie mieli takich możliwości jak dzisiaj, ale coś musiało w tym być...
Cytuj
Wybór idoli nie jest dobrowolny.
Tutaj mam już poważne wątpliwości. Czyli skoro nie akceptuję pana Czerwonowłosego, a ma on jakieś zaplecze, to zostanie moim idolem? Jak wg Ciebie działają te "fabryki"? :? Wyjaśnij, bo to ciekawe.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #499 dnia: Stycznia 11, 2005, 19:55:54 pm »
Jeżeli coś się sprzedaje pewnym jest, że zaraz pojawi się klonowanie (podobno zabronione). Nie ma sensu pisać o pewnej blond włosej dziewczynie, ale spojrzmy na Linking Park. Nagle zapanowała moda na ostro grające kapele, przykładów nie podam, bo temat aż tak mnie nie interesuje. Wystarczy zobaczyć mtv i wiadomo, o co chodzi. Kilka lat temu trzech młodzików wprowadziło modę na "młode" zespoły, itd. Fabryka to sztab specjalistów od wizerunku, którzy czekają tylko na info o tym, co teraz się sprzedaje. Uruchamiają program, który 90% kopiuje, a 10% dodaje nowego i mamy kolejengo "idola". Napisałbym więcej, ale mam kolację  :wink:

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #500 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:12:10 pm »
No no no, ciekawe, ale jak zobaczę Mandarynę z pentagramem na bluzce.... Smacznego :twisted:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #501 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:13:38 pm »
Dziękuje  :wink: A pentagram to ona ma w oczach  :wink:

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #502 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:29:06 pm »
Czyzby Madame Wisniewska była poszukiwana przez Alucarda? :twisted:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #503 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:30:09 pm »
Nie mam pojęcia do kogo ta Pani mówi: My master, ale to musi być diabeł wcielony.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #504 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:36:13 pm »
Co do linkin park, to byli niezli. Czy ktos z was interesowal sie tym zespolem od poczatku (od 1 teledysku), jesli tak- to zauwazcie jak sie zmienili, z hardkore'owcow zrobili sie (nie bojmy sie o tym mowic) cieciami.
Geba - szkoda mi ciebie, zyj w tym swoim swiecie.
Straszna komercha rzadzi tym wszystkim, no bo na tym polega caly biznes muzyczny i filmowy. Tyle ze niektorzy nie zauwazaja jak taki Kurd Kombajn zaskarbil sobie sympatie w oczach osob, ktore myslac jaki to on nie jest fajny, narkoman i wogole hardkore brud, te wszystkie osoby kupily jego plyty i zrobily z tego kult i to jest komercha na maxa.
Kolejny przyklad: zespol Łzy - spiewaja piosenki dla harcerek i dziewczyn ktore sie chlastaja i to sie podoba, mowiac szczerze wolalbym spedzic (nie mowie ze bym chcial) noc z mandaryna (8 lat temu - wtedy byla jeszcze dosc mloda) niz z wokalistka zespolu lzy.
Nie zrobimy z tym nic, taki np. Geba bardzo sobie ceni jego "sciere w gardle" i za wszystko bedzie bronil swojej kultury i ludzi w "malo wystawnych" ciuchach.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #505 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:42:48 pm »
Pierwszy teledysk Parku to ... taki nieokrzesany hardkor, całkiem spoko, ale osobiście podoba mi się kierunek ich rozwoju. Teraz przynajmniej uszy nie bolą od ich muzyki, a kilka pierwszych kawałków mocno dawało po bębenkach. Świetny pomysł to nagranie utworów z jaz-z, Pana specjalnie nie trawię, ale kilka utworów wyszło im świetnie.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #506 dnia: Stycznia 11, 2005, 20:54:50 pm »
Najlepszy jest ten japonczyk to zawala na tych klawiszach 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #507 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:04:24 pm »
Cytat: "Ako"
Najlepszy jest ten japonczyk to zawala na tych klawiszach 8)


Przypomina Maciusia z klanu :wink: LP poznałem kiedy kupiłem na wakacjach    kilka lat temu kiedy kupiłem kasetę "Hybrid Theory" i wtedy podobała mi się ich muzyka. Teraz albo zmieniły mi się gusta, albo oni się zmienili, ale chyba obydwie opcje są prawidłowe, bo teraz nie przepadam za ich muzyką, chociaż jak mówi Fax ich muzyka nie drażni, ale wolałem ich poprzedni styl.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #508 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:07:02 pm »
eeeeeeee Maciusia!?!?!? japończyki mają zajebisty wygląd, zazwyczaj długie stylowe włosy i wogóle;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #509 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:07:48 pm »
LP wypłynęli na fali Limp Bizkid, ale pierwsza płyta LP koła dupska. Było w tym W C**J energii i chłopaczek sie fajnie darł by za chwile przejść do <głos delikates> ale tuż po sukcesie perwszej płyty zaczęli sprzedawać jakies cienbie typu "płyta z remiksem" . później wydali meterę - w porównaniu do Hybrid Theory - straszna beznadzieja. no a jeszcze później facio powiedział im że jak zagrają koncerta z Jayem "wielką warą" Z to im sypnie kapuchom więc chłopaki zaczęli "tworzyć" "nową" muzyke .. na komputerach  :?  razem z panem wielka wara. później zrobili klipa i raptem wszyscy ludzie enjoyujący  LP w promieniu moich znajomości zaczęli srać na LP a z kolei ludzie mówiący "Lp to metal szatan i wogule to Krysty Akwarela jest fajna" przerzucili sie na LP (+ dżej zi) generealnie WIELKIE KUPSKO

PS: "Ścierka w gardle" Kombajna jest fajna - nie trzeba mieć śpiewać by muzyka dobrze brzmiała (powaga)
PS2: skończcie temat "ubiorów" bo tu jest w temacie napisane "czego słuchacie barany", a nie "jakie przylans-ciuszki nosicie bazyle" :!:

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #510 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:24:13 pm »
Ja lubię tylko Hybrid theory, a w szczególności piosenkę Papercut :twisted:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #511 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:27:06 pm »

Niestety mama nie pozwala Maciusiowi walnąć takiego fryza i pójść na solarke

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #512 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:29:52 pm »
Sory, ale nie widze podobienstwa, za to (bez obrazy, peace) ty, a przynajmniej ten koles ze zdjecia na twoim avatarku wyglada bardzo dodobnie do maciusa :lol: bez obrazy, dla mnie są podobni :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #513 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:32:46 pm »
Fanboy tego japońca :P Apropos tego zdjecia to nie wiem co ty bez zblizenia widzisz, ale mam inny kolor oczu,wlosow i  wyraz twarzy :|

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #514 dnia: Stycznia 11, 2005, 21:33:35 pm »
Oni zawsze na klawiszorach grali :P.
Ta plyta z Jay-z to byl w sumie jeden koncert, chceli sprobowac czegos nowego. Meteora poszla w strone ludzi o ktorych pisalem w swoich poprzednich postach (teledysk numb to pieknie obrazuje-syf na maxa).
Przy czym Faint mialo w sobie troche tej mocy z Hybrid Theory.
Albym Reanimated mi sie podobal, te wszystkie remixy mialy ciekawe brzmienie i naprawde dawaly rade.
Tyle ze ten ich glowny piosenkarz (nawet nie chce wymawiac jego imienia) w pierwszym teledysku mial zolte kolce na glowie i teledysk byl taki modern hardkore, w drugim teledysku byl fajnie ubrany (mnie hardkore'owo, ale elegancko), w 3 tez jeszcze bylo dosc ostro ale juz klimat sie troche zmienil, w tym teledysku z koncertu chlopaki wygladali jakos inaczej. Przy teledysku somewhere I belong sie podjaralem ze linkin park powrocil, tyle ze cos mi nie pasowalo w ich wygladzie i wogole tak jakos slabo, teledysk Faint dal czadu i to ostro, pomyslalem: przeciez to nie wazne ze wygladaja jak banda cieci - ta muza rzadzi. Pobieglem do sklepu po plyte i po wlozeniu jej do mojego odtwarzacza CD zamarlem  :shock: , co to ma byc? Raptem 4 fajne piosenki, reszta jakas taka nie teges jak dla mnie, texty jakies takie dla ludzi typu niepowodzimisiewzyciu WTF? I na dodatek w telewizji zaczeli puszczac teledysk numb - masakra, nie moglem w to uwierzyc, kasa wydana na marne, strata nadziei na dobra hardkore'owa muzyke, po prostu dol.
Gwozdziem do trumny byla przemiana limp bizkit, po tym juz myslalem ze jest naprawde zle w tym swiecie. Zespol zmienil gitarzyste i nagle z hardkore'u zeszli na jakies calowanie i wogole shit. Poratowanie znalazlem w Punk Rocku ale to nie to samo co Break Stuff by LB czy One Step closer by LP.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #515 dnia: Stycznia 12, 2005, 00:52:44 am »
Dużo nie widzę, ale zdaje mi się, że my to z gęby nawet podobni Enori :wink:  :P  :D  :lol:  :lol:  :lol:
GT: Trusio

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #516 dnia: Stycznia 12, 2005, 03:52:13 am »
a ja dalej lubie LP :wink: nie mam tylko ich pierwszej plytt Hybrid Theory EP czy cos takiego, nie pamietam koncowki, zaczelo sie oczywiscie od one step closer, wtedy kazdy mowil ze slucham jakichs szatanow :D bo NIKT w mojej klasie nie sluchal niczego innego procz hh (przykre), ReAnimation tez byla super, Meterora troche slabsza, a z Jay-z trzy piosenki daja rade, reszta raczej slaba

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #517 dnia: Stycznia 13, 2005, 18:18:55 pm »
Cytat: "Wudi"
Co do linkin park, to byli niezli. Czy ktos z was interesowal sie tym zespolem od poczatku (od 1 teledysku), jesli tak- to zauwazcie jak sie zmienili, z hardkore'owcow zrobili sie (nie bojmy sie o tym mowic) cieciami.

Tak się składa, że jestem byłym "fanem" LP. Pierwszym teledyskiem jaki ukazał się w TV był "Crawling". I wtedy tak kapela miała styl. Kolejne teledyski i pioseneczki to już tylko popłuczyny. Teraz tylko widać miliony gości z koszulkami LP, którzy mówią, że słuchają metalu. Buehehehehe, dobre. LP i metal. Ostatecznie 'new metal' ale to raczej przykre określenie jeśli stawiać Soulfly'a obok czy Limp Bizkit. LP to nie ta klasa. Kiedyś oglądałem na MTV listę wszechczasów. 1 miejsce - Nirvana - Smells like teen spirit, 2 miejsce - LP - In the end, 3 miejsce - LP - Numb. Hmm, muzyka dla zakompleksionych nastolatków? Hell yeah. Warto powiedzieć, ze 2 płyta Crazy Town jest 100 razy lepsza od dokonań LP. DOdatkowo zespoły wypłynęły w podobnym czasie. Że niby Crazy Town nie leci na emtiwi? Kładę na to laskę.

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #518 dnia: Stycznia 13, 2005, 19:07:39 pm »
w sumie dobrze gadacie (pierwszy teledysk to "one step closer ;) ) ale nie mówcie na ich muzyke HC, bo jeśli bawimy sie w szufladkowanie to HC jest takim hmmm jakby to wam powiedzieć... O! HC to taki punk na sterydach (Sick Of It All, polski Poker Face...).

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #519 dnia: Stycznia 13, 2005, 19:26:15 pm »
Pierwszy pokazywany teledysk to jak slusznie zauwazyl jelop One step closer, pamietam jak wlaczalem vive2 i wyczekiwalem sluchajac calego crapu ktory tam puszczali az zarzuca linkin park. TNW- pojales o co mi chodzi, wlasnie to jest dzisiaj na topie - piosenki dla ludzi "orginalnych".
HC to moim zdaniem wlasnie LP i LB 5 lat temu. Ogolnie nowa piosenka bylego lidera Crazy Town tez jest fazowa (taka lajcikowa).
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .