Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 912948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #440 dnia: Stycznia 03, 2005, 16:31:10 pm »
Ostatnio ciągle słucham Jimmy Eat World (polecam obczaić kawałek 'The middle'). Poza tym odkryłem klasykę w postaci Mighy Mighy Bosstones ('Impression that I get' rox 8) ) dzięki Donkey Kondze :wink: .
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #441 dnia: Stycznia 03, 2005, 17:34:43 pm »
Popieram - Jack Black i jego Tenacious D rzadzi :)

Mi szczegolnie przypadl do gustu Tribute oraz Wonderboy. Fuck Her Gently jakos nie przemowil do mnie.

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #442 dnia: Stycznia 03, 2005, 17:53:53 pm »
No Tribute ostro daje popalic, za kazdym razem jednak zapominalem nazwe zespolu i piosenki (dla mnie piosenka nazywa sie Best song in the world)  :D .
Heh za pierwszym razem jak to uslyszalem to naprawde myslalem ze to najlepsza piosenka na swiecie, no ale pozniej wyjasnili mowiac ze to tylko upamietnienie.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #443 dnia: Stycznia 03, 2005, 17:57:21 pm »
DŻEK BLEK rzondzi. Śmniaszny jest utworek TenaciousD pt. "Kielbasa" (polski akcencik :D). po za tym Jimmy Eat World faktyka - dobre jest z tego co słyszałem za wyjątkiem "tej piosenki z burnouta". Middle bardzo pozytywny piosenek jest.

No to teraz jeszcze sie pochwale co mi sie tam ustatniu kręci w dyszkmenie - zapewne kojarzycie najlepszy kawałek z OSTu THPS2 (Millencolin - No Cigar, piosenka nr.7 z ościku :) ). no to ja wam powiem że ten zespół a w zasadzie ich płytka (zawierająca No cigar) jest prze-prze-prze kozacka. czek id ałt!
Ano jeszcze Foofighters mnie sie podowbywa ostatkiem (ponownie). A już piosenka Everlong to poprostu miażdży na fest. BTW wiecie kto gra diabła w Tribute? no właśnie. A ja wiem :) szatana gra Dave Growl (foofighters, nirvana) i teges.... ide se na obiada :)

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #444 dnia: Stycznia 03, 2005, 18:56:30 pm »
Cytat: "Geba"
Erm... a Tenacious D znacie ? Imho świetni są, zajebiste poczucie humoru połaczone z dobrym wokalem i klasykiem - rox (swoją drogą, zespół  istnieje dzięki dwóm muzykom, Jack`owi Blac oraz Kyle`owi Gass.). Takie utwory jak Fuck her gently albo Tribute rządzą na całej linii !

"He asked us: Be you angels? And we said NEI we are the men ROCK Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa a aaaaaaaaaaaaa aaaaaaa aaaaaaaaaaaa aa a a aaaaaaaa". :D Super jest. "Fuck her Gently też jest pozytywnie zakręcone :P"

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #445 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:56:16 pm »
Nawet bardzo pozytywnie  :wink:

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #446 dnia: Stycznia 03, 2005, 23:08:45 pm »
Ha ! 'What`s your favor posish ? That`s cool with me, it`s not my favourite, but i`ll do it for you.. what`s your favor dish ? I`m not gonna cook it, but i`ll order it from Zanzibar" :D
No Tenacious D (Ciągliwe D ? :P) mają własny styl, który jest świetny ;D

A co do Millencolina - faktycznie roxxuje, posłuchajcie takich kawałków jak Pepper, Twenty Two, Devil Me, Lights out czy Killercrush, a zrozumiecie ;) Naprawdę kawał porządnego punka ;))

Arbuz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #447 dnia: Stycznia 05, 2005, 21:29:35 pm »
A słyszał ktoś z was Village People ?
????

Polecam kawałek Village People - YMCA,Macho men oraz Go West
Burn Baby BURN !!!!!!!!!!!

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #448 dnia: Stycznia 05, 2005, 22:18:50 pm »
Lewik ma specjalna wersja YMCA :] Village People sie chowaja :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #449 dnia: Stycznia 05, 2005, 23:44:14 pm »
Cytat: "Geba"
Ha ! 'What`s your favor posish ? That`s cool with me, it`s not my favourite, but i`ll do it for you.. what`s your favor dish ? I`m not gonna cook it, but i`ll order it from Zanzibar" :D
No Tenacious D (Ciągliwe D ? :P) mają własny styl, który jest świetny ;D

A co do Millencolina - faktycznie roxxuje, posłuchajcie takich kawałków jak Pepper, Twenty Two, Devil Me, Lights out czy Killercrush, a zrozumiecie ;) Naprawdę kawał porządnego punka ;))


>Po przesłuchaniu 'Pepper'<
poppunka - żeby nie było ;].
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #450 dnia: Stycznia 06, 2005, 10:09:08 am »
E tam, przesadzasz ;P No w sumie może takie trochę b.dźwięczne i dobrze wpadające w ucho, i przez to Ci się z popem kojarzy ;). Bo mi się tam podoba ;]

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #451 dnia: Stycznia 06, 2005, 14:13:48 pm »
Zespoły takie jak Blink182, Green Day, czy Millencolin właśnie (nie mówię o całej ich twórczości, bo nie znam. Oceniam po przesłuchaniu Pepper) grają pop-punk zwany również punkiem kalifornijskim. Co nie znaczy, że mi się nie podoba ;]. 'Pure Punk' to dajmy na to legendarne Sex Pistols (przesłuchaj 'God Save the Queen' albo 'Anarchy in the UK').
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #452 dnia: Stycznia 06, 2005, 14:38:51 pm »
A tam gadaie pierdoły przeież wiadomo ża ani HH ani punk rock ani nawet żaden inny metal Tylko goa trance i inne tego typu rodzaje muzyy:D. A zespoły w tym gatunku to same perełki.

Ktoś was słyszał np. Orbital i  Tunnel Trance albo What`s Happen Next lub Lush 3-1. Pewnie nie. Infected Mushroom też jest świetne i kawałki  Deeply Disturbed koniecznie wersje Violet Mix albo Ratio Schmatio. No co tam jeszcze jest :-) Astral Projection , Juno Reactor ,  Yahel , Hallucinogen , Man With No Name.... no tego sobie posłuchajcie To jest dobra muzyka

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #453 dnia: Stycznia 06, 2005, 15:03:01 pm »
Cytat: "matek666"
Zespoły takie jak Blink182, Green Day, czy Millencolin właśnie (nie mówię o całej ich twórczości, bo nie znam. Oceniam po przesłuchaniu Pepper) grają pop-punk zwany również punkiem kalifornijskim. Co nie znaczy, że mi się nie podoba ;]. 'Pure Punk' to dajmy na to legendarne Sex Pistols (przesłuchaj 'God Save the Queen' albo 'Anarchy in the UK').

Zespoły tj. Blink 182, Sum 41, Taking Back Sunday, Thursday, Green Day, Millencolin - wg Ciebie można to by za pop punk uznać, ale w sumie, nieważne, co to jest, i jak to nazywają. Ważne, że mi się podoba i lubię tego słuchać :).

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #454 dnia: Stycznia 06, 2005, 15:54:02 pm »
Cytat: "Vitryna"
A tam gadaie pierdoły przeież wiadomo ża ani HH ani punk rock ani nawet żaden inny metal Tylko goa trance i inne tego typu rodzaje muzyy:D. A zespoły w tym gatunku to same perełki.

Ktoś was słyszał np. Orbital i  Tunnel Trance albo What`s Happen Next lub Lush 3-1. Pewnie nie. Infected Mushroom też jest świetne i kawałki  Deeply Disturbed koniecznie wersje Violet Mix albo Ratio Schmatio. No co tam jeszcze jest :-) Astral Projection , Juno Reactor ,  Yahel , Hallucinogen , Man With No Name.... no tego sobie posłuchajcie To jest dobra muzyka

Przywykniesz do przesiadywania na forum zdominowanym przez hip-hopowców...Też musiałem...
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #455 dnia: Stycznia 06, 2005, 17:44:18 pm »
Cytat: "Geba"
Cytat: "matek666"
Zespoły takie jak Blink182, Green Day, czy Millencolin właśnie (nie mówię o całej ich twórczości, bo nie znam. Oceniam po przesłuchaniu Pepper) grają pop-punk zwany również punkiem kalifornijskim. Co nie znaczy, że mi się nie podoba ;]. 'Pure Punk' to dajmy na to legendarne Sex Pistols (przesłuchaj 'God Save the Queen' albo 'Anarchy in the UK').

Zespoły tj. Blink 182, Sum 41, Taking Back Sunday, Thursday, Green Day, Millencolin - wg Ciebie można to by za pop punk uznać, ale w sumie, nieważne, co to jest, i jak to nazywają. Ważne, że mi się podoba i lubię tego słuchać :).


Ano najważniejsze ;]. Dobrze że to nie hh ;].
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #456 dnia: Stycznia 06, 2005, 18:42:33 pm »
Cytat: "matek666"
Cytat: "Geba"
Cytat: "matek666"
Zespoły takie jak Blink182, Green Day, czy Millencolin właśnie (nie mówię o całej ich twórczości, bo nie znam. Oceniam po przesłuchaniu Pepper) grają pop-punk zwany również punkiem kalifornijskim. Co nie znaczy, że mi się nie podoba ;]. 'Pure Punk' to dajmy na to legendarne Sex Pistols (przesłuchaj 'God Save the Queen' albo 'Anarchy in the UK').

Zespoły tj. Blink 182, Sum 41, Taking Back Sunday, Thursday, Green Day, Millencolin - wg Ciebie można to by za pop punk uznać, ale w sumie, nieważne, co to jest, i jak to nazywają. Ważne, że mi się podoba i lubię tego słuchać :).


Ano najważniejsze ;]. Dobrze że to nie hh ;].

Nienawidzę hh ;) Metal, punk i rock to jest to ;))

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #457 dnia: Stycznia 06, 2005, 19:30:00 pm »
:lol: <--- heh wy mnie oskarzacie o pisanie krotkich postow i spamowanie :lol: .

Wiec tak ja slucham w sumie wszystkiego co mi tylko wpadnie w ucho, GoA Trance tez, tyle ze slyszalem ze tego sie powinno sluchac na spidzie, ponoc wtedy to dopiero daje, no i automatycznie rozkminilem ze to dla jakichs narkusow jest czy cos, no ale na playlist'cie w winampie siedzi.
Rock: lubie rock spokojny i hard i punk rock, jednak nie nawidze metalu(no czasem zdarza sie jakies fajne kawalki) a te wszystkie nirvany, Maryliny Mansony (tained love mi sie podobalo) to sa czyste zygi, moim skromnym zdaniem zazwyczaj takiej muzyki sluchaja tzw. pipy, brudasy itp. itd. .
Rap (HH to jest kultura cala) : nie ma co na ten temat sie za bardzo rozpisywac, wiadomo: pipy powiedza ze Rap to syf, a wiecie dlaczego? Bo jest najbardziej rozpowszechniony, a pipy szczyca sie tym ze sa unconformous. Lubie Rap, najczesciej go slucham (w sumie to po prostu jest go najwiecej na moim twardzielu a w winampie piosenki leca losowo), no i mam pelno plyt i wogole, w kazdym badz razie tu nie chodzi tylko o gadanie i rzucanie popularnych haselek (nawet w Polsce juz zaczynaja to zauwazac). Rap robi na calym swiecie mnostwo kasy , czy tego chcesz czy nie, mozesz sie z tym zgodzic lub nie, w kazdym badz razie nie dasz rady tego zmienic, cos jak z PSP i NDS .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #458 dnia: Stycznia 06, 2005, 20:01:13 pm »
no kurde macie race z tym poppankiem - dla mnie to jest lipka, ale mimo wszystko mam sentyment do blinka (no co :)  ) a i green day szacunkuje (basket case BEJBE!). jeszcze jedna sprawa - wes se posłuchaj 2 ostatnich płyt s41- pop punk  :?:  chyba zaszła pomyłka... MIllencolin jest takie pośrednie, mocniejsze od greenday ale lżejsze od NOFX - taki dobry zespolik na początek zapoznania z muzyka typu "trzy akordy, darcie mordy".  

Ps: przestaje mi sie podobać to że moje posty sa tak kiepskie stylistycznie i składniowo :)

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #459 dnia: Stycznia 06, 2005, 20:10:57 pm »
Ja znam Blinka właściwie z jednego ładnego, choć krótkiego utworu - nie wdaję się w szczegóły, tylko Winamp i klops :lol:

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #460 dnia: Stycznia 06, 2005, 20:12:27 pm »
Ja to lubię All the small things z Donkey Kongi. :D
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #461 dnia: Stycznia 06, 2005, 21:14:01 pm »
Cytat: "jelop"
chyba zaszła pomyłka...

Asekuracyjnie napisałem że oceniam wyłącznie Pepper ;].
Cytat: "jeuop"
"trzy akordy, darcie mordy".


Taka piosenka była- 'Trzy akordy, darcie mordy- punk rock' :wink:  Hmmm... czyje toto?
Tak btw Jeuop- ta piosenka Jimmy Eat World z B3 ('Just Tonight') jest wcale bardzo dobra :wink: .

Może teraz takie pytanie na ożywienie tematu:
Czy hh uznajesz za muzykę :twisted: ?
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

psycho

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-11-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #462 dnia: Stycznia 06, 2005, 22:04:59 pm »
Cytat: "matek666"
Może teraz takie pytanie na ożywienie tematu:
Czy hh uznajesz za muzykę :twisted: ?

Uznaje to za syf  :!:  :!:  :!:

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #463 dnia: Stycznia 06, 2005, 22:10:18 pm »
Cytat: "matek666"
Cytat: "jelop"
chyba zaszła pomyłka...

Asekuracyjnie napisałem że oceniam wyłącznie Pepper ;]


ale pepper jest millencolina a nie sum 41 (s41) kurde sum pewnie wszystkim sie sum kojarzy z fat lipem i innymi skocznymi hiciorkami z "pierwszej znanej płyty". BŁĄD od "does this look infected hopy graja mocno ! a nie jakies pierdoły typu good charlotte czy reszty ostatnich zespołów (kurde jak ja ich nienawidze!)

"trzy akordy darcie mordy" to chyba KSU jest ale nie pamietam dokładnie.

Just Tonight mi nie podeszło i tyle  :)

HH to muzyka ale dla mnie tylko w wypadku wykonawców których lubie  (beastie boys [ku**a ja ich nie lubie, ja ich uwielbiam] snoop... więcej nie jestem w stanie skojarzyć) ale w 99%  jeśli chodzi o hop-siup to podpieram sie motywem "co to za muzyka, jak prawdziwych instrumentów nie ma". I tu znowu sie nie zgodze sam ze soba bo nie chce mi sie poprawiać posta ;) mianowicie śpiewanie akapella to tez muzyka mimo braku instrumentów. ale ja mam kurde wiedze  8)

PS: jeszcze nie wiesz że wywołałeś wojne młody :twisted:  ale jakby co to cie bede wspierał ;)

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #464 dnia: Stycznia 06, 2005, 22:40:21 pm »

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #465 dnia: Stycznia 06, 2005, 23:15:56 pm »
Jelop, ja wiem, że s41 to nie pop punk, bo ostatnich płyt słuchałem (lubię sum 41), ale wypisałem wtedy te zespoły, które przez większość "znawców" są uznawane za, tak jak Matek powiedział, pop punk. Swoją drogą Good Charlotte ssie na maxa, takie pedałkowate nie wiadomo co tbh ;). A Blinków niektórzy uważają za taką 'wyliczankę', i w sumie mają trochę racji, ale Blinków poznałem jako jeden z pierwszych zespołów punk rockowych, i nadal go lubię mimo wszystko (mam dwie płyty ich oryginalne ;)).

Pozwolę sobie teraz zacytować szanownego Wudi`ego :)
Cytuj
nie nawidze metalu(no czasem zdarza sie jakies fajne kawalki) a te wszystkie nirvany, Maryliny Mansony (tained love mi sie podobalo) to sa czyste zygi, moim skromnym zdaniem zazwyczaj takiej muzyki sluchaja tzw. pipy, brudasy itp. itd. .

oraz
Cytuj
ap (HH to jest kultura cala) : nie ma co na ten temat sie za bardzo rozpisywac, wiadomo: pipy powiedza ze Rap to syf, a wiecie dlaczego? Bo jest najbardziej rozpowszechniony, a pipy szczyca sie tym ze sa unconformous


Wiesz, sorry, ale JA słucham metalu, i tych wszystkich nirvan, Marylinów Mansonów (znaczy MM to tak pobieżnie, płyta Hollywood jest fajna np. ;)), i nie są to żygi ~~
Mówiąc: "tej muzyki słuchają pipy i brudasy" - pomyślałem sobie - omfg ! kur**, rotfl`a zaliczyłem nie z tej ziemi, normalnie co ty gadasz człowieku  ? Oceniać człowieka po tym, czego słucha (a swoją drogą, zauważyłem, że ludzie słuchający metalu/punka/rocku są statystycznie i w ogóle mądrzejsi, inteligentniejsi, i w ogóle bardziej elo :P) ?? Toż to jest istny idiotyzm XD.
pipy powiedza ze Rap to syf - taaaak, pipy tak z pewnością powiedzą. Tbh, polski hh uważam za taki shit, że większego shitu wynaleźć nie mogli, i ludzie są b.głupi, że tego gówna słuchają (i dlatego jest takie rozpowszechnione - bo ludzka głupota jest nieskończona, jak to Einstein powiedział ;)). Ale np. amerykański rap, tzw. czarna muzyka - nie powiem, że tego słucham, ale w pewien sposób szanuję, i na pewno nie powiem, że to syf.
A, i wiesz co ? Po tej wypowiedzi śmiało stwierdzam, że jesteś typowym nastolatkiem, jeszcze tylko dopisz, że czytasz bravo i uważasz, że PoKeMoNy RuLeZ, wszystko się będzie zgadzało ;]

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #466 dnia: Stycznia 07, 2005, 14:23:25 pm »
Eee, sorry are Nirvana to grundge rock :roll:. I to jest klasyka, Smells Like Teen Spirit większość słyszała i już myślą, że wszystko wiedzą. A co do Blinka, to "Adam's Song" i "She loves me for me", to jedyne utwory które mi się podobają. A "Adam's Song" jest w top 10 :]

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #467 dnia: Stycznia 07, 2005, 15:22:26 pm »
Eeee, ja wiem co to jest Nirvana, doskonale o tym wiem XD Napisałem 'Nirvany i inne MM', tak samo jak Wudi, chciałem oddać powagę słów ;).

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #468 dnia: Stycznia 07, 2005, 17:06:50 pm »
Pfffff, pipy i brudasy :? .... Idź pan w c*^j...
Odpowiadając na zadane przeze mnie samego pytanie- generalnie nie. Choć są w sumie dwie szkoły... Pierwsza uznaje muzykę kiedy jest melodia, a drugiej wystarczy sam rytm... Jest chyba jedna tylko hiphopowa piosenka, która do mnie trafia- '+ i -' K44. Polecam jednak przesłuchać kawałek zespołu Ziomals Attack pt. 'Hip Hop Rulez' 8). Ogólnie 'nu blak hyphop' traktuję jak śmieci, gdyż widza nie przyciąga on muzyką tylko skąpo odzianymi laskami na klipach... Cóż, life's brutal.

Przypomniał mi się wywiad z Peją (chyba). Koleś mówił że jest reprezentantem 'polskiej biedy'. Sam był w tym czasie jednym z najlepiej zarabiających artystów (?) w Polsce, ale to szczegół...
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #469 dnia: Stycznia 07, 2005, 17:57:04 pm »
Ja za Nirvaną nie przepadam... Tak samo jak za Smellsem. Jak dla mnie za dużo wydzierania się, ale to tylko moja opinia :wink:

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #470 dnia: Stycznia 07, 2005, 18:27:41 pm »
Wydzieranie się ? Czy ja się nie przesłyszałem ? ;) Imho w Nirvanie jest właśnie b. melodyjnie, Kurt nie wydzierał się tak bardzo.
Wydzieranie się to jest w takich ciekawych odmianach metalu raczej ;).

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #471 dnia: Stycznia 07, 2005, 19:18:59 pm »
E tam.Ja bardzo lubię Nirvanę i dla mnie to jest klasyka.Muza zależy od nastroju jaki mam czasami Linkin Park, Nirvana, Papa Roach albo starsze Limp Bizkit a kiedy indziej miła muzyczka z Zeldy. :roll:  :wink:  :D
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #472 dnia: Stycznia 07, 2005, 20:01:13 pm »
Iiii tam - i tak Cypress Hill rzadza :D:D:D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #473 dnia: Stycznia 07, 2005, 20:17:52 pm »
Geba- napisalem zazwyczaj, wiesz tak mi sie po prostu kojarzy jak widze kogos (a niech to jeszcze bedzie dziewczyna, z typu wina dajcie) w dredach, kurtce z biednym pieskiem na kapturze, glanach, z tym plecakiem zwanym kostka i generalnie zerozadbania o wyglad i higiene osobista, to jest przeciez logiczne skojarzenie.
Nirvany nigdy nie lubilem, narkus Kombajn i te sprawy, czysty brud- wg. mnie.
Metal moze byc fajny ale jesli jest mocno i dzwiecznie no i jesli mozna w miare zrozumiec slowa.
Polski HH to juz zupelnie inna bajka, Peja nauczyl sie wykorzystywac Polska sytuacje spoleczna i sie niezle na tym dorobil, w sumie polscy "piosenkarze" HH probuja w miare na bierzaco kopiowac amerykanskich "odpowiednikow" .
Americanish HH mi sie jak najbardziej podoba, szczegolmnie jesli w refrenach jest jakis ujmujacy wokal, generalnie nie lubie tego calego "ziomowania" ale muza jest wporzadku.
Ja za idiotyzm moge uznac to ze nie lubisz HH (nie mysle tak), mowisz ze to idiotyzm sluchac tego czego slucha wiecej osob (hint: sprawdz w slowniku co tzn. unconformous- opis fanow Ninny i sluchaczy metalu) .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #474 dnia: Stycznia 07, 2005, 21:44:47 pm »
Co so Smellsa, Kombajn :twisted: za głośno krzyczy w refrenie, na jego miejscu wzmocniłbym trochę melodię, bo jest bardzo ładna. Szczególnie na początku. Ale pozostaję przy The Man Who Sold The World...

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #475 dnia: Stycznia 07, 2005, 21:58:57 pm »
Uwielbam Nu - Metal, Grunge( tylko Nirvana i Pearl Jam), Heavy Metal, Pop Rock. Słucham muzyke: Korn, Metallica, Iron Maiden, Soulfly, S.O.A.D....................wiele, wiele innych.

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #476 dnia: Stycznia 07, 2005, 22:35:20 pm »
Cytat: "Wudi"
Geba- napisalem zazwyczaj, wiesz tak mi sie po prostu kojarzy jak widze kogos (a niech to jeszcze bedzie dziewczyna, z typu wina dajcie) w dredach, kurtce z biednym pieskiem na kapturze, glanach, z tym plecakiem zwanym kostka i generalnie zerozadbania o wyglad i higiene osobista, to jest przeciez logiczne skojarzenie.



Phi... W chodzeniu w glanach, ramonie i z kostką na ramieniu nie widzę nic strasznego, w przeciwieństwie do chodzenia w szpanerskich, 3 razy za dużych spodniach z krokiem w kostkach, wyglądających jakby właściciel do nich narobił... Ale stary, ja wiem... Takie spodenki, jeszcze goldy na szyjach i jesteśmy ziomale odlotowi, nie? No więc- szacun, nara i w ogóle :roll:
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #477 dnia: Stycznia 07, 2005, 23:23:57 pm »
Cytat: "Wudi"
Geba- napisalem zazwyczaj, wiesz tak mi sie po prostu kojarzy jak widze kogos (a niech to jeszcze bedzie dziewczyna, z typu wina dajcie) w dredach, kurtce z biednym pieskiem na kapturze, glanach, z tym plecakiem zwanym kostka i generalnie zerozadbania o wyglad i higiene osobista, to jest przeciez logiczne skojarzenie.
Nirvany nigdy nie lubilem, narkus Kombajn i te sprawy, czysty brud- wg. mnie.
Metal moze byc fajny ale jesli jest mocno i dzwiecznie no i jesli mozna w miare zrozumiec slowa.
Polski HH to juz zupelnie inna bajka, Peja nauczyl sie wykorzystywac Polska sytuacje spoleczna i sie niezle na tym dorobil, w sumie polscy "piosenkarze" HH probuja w miare na bierzaco kopiowac amerykanskich "odpowiednikow" .
Americanish HH mi sie jak najbardziej podoba, szczegolmnie jesli w refrenach jest jakis ujmujacy wokal, generalnie nie lubie tego calego "ziomowania" ale muza jest wporzadku.
Ja za idiotyzm moge uznac to ze nie lubisz HH (nie mysle tak), mowisz ze to idiotyzm sluchac tego czego slucha wiecej osob (hint: sprawdz w slowniku co tzn. unconformous- opis fanow Ninny i sluchaczy metalu) .

OMFG, wudi, ja rozumiem, że moje słowa są skomplikowane, i to jeszcze nie twój poziom, ale postaraj się, może coś niecoś wyłapiesz. 'Dziewczyna w glanach, z kostką na plecach i dredami' - i w tym coś dziwnego jest ? Zero dbanai o wygląd i higienę ? OMG, ROTFL. Człowieku, żal mi ciebie. To, że ktoś nosi glany, ma dredy, moze jeszcze ubiera się (o zgrozo !) na czarno, to jest niehigienicznym brudasem ? Imo (a także zdaniem większości normalnych ;]) właśnie dresy są brudasami, ze swoimi łysymi pałami i dresami z ilomaśtam paskami, to wygląda gorzej niż żałośnie. I dziewczyna z dredami jest miss world w porównaniu do dziewczyny w np. bluzie hh, etc. (ew. całe na różowo, całe wymalowane - to też takie trendy, na topie XDDD).  ( to jest logiczne skojarzenie).
No ale 'Nirvany nie lubiłem. czysty brud' - sam jesteś brud, Nirvana świetnie grała, i powinieneś Kurtowi złożyć hołd raczej.
Co dalej ? 'mówię, że to idiotyzm słuchać tego, czego słucha większość ?' lol ? gdzie ja to napisałem ? XD No ale to jest w sumie taki konformizm, a ja próbuję jednak być indywidualistą, więc to, że ktoś słucha czegoś tylko dlatego, że tego większość słucha, jest po prostu głupi, i tyle ;)).
(Sprawdź w słowniku...Gee, coś mi się wydaje, że znam angielski lepiej od ciebie. Opis fanów Ninny i słuchaczy metalu... rotfl :lol:).

Tarniak

  • Gość
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #478 dnia: Stycznia 07, 2005, 23:26:11 pm »
A ja w obu przypadkach widzę "coś strasznego" :twisted: Trzeba mieć swój styl. A tam nikt nie będzie mi wmawiał, że Kurt się drze! Bo to nieładnie. NiN było, jest i będzie melodyczne :]

wartakus

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-01-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #479 dnia: Stycznia 08, 2005, 00:27:46 am »
Krótko i na temat: Vader, Slayer, Death, Iron Maiden. A jak! :twisted: