Autor Wątek: inFamous 2  (Przeczytany 141677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nakimushi

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #600 dnia: Czerwca 16, 2011, 14:41:05 pm »
ok nie robmy off topa tutaj / ....

Jacek84

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #601 dnia: Czerwca 16, 2011, 16:53:13 pm »
PSXowi w niektórych tytułach się ostro dostawało po dupie nie tylko przez PC, ale i N64, które graficznie w niektórych grach urywało jaja na tamte czasy. Gdyby wtedy nie zrobili wtopy z kartridżami to może los potoczyłby się inaczej.

Ale prawda, że PC dostawał lepsze wersje. Carmageddon na PSXa to gniot, wszyscy dobrze wspominają tylko PCtową wersję.
Za to na N64 nie było FMV itp. a gry z prerenderowanymi tłami wyglądały bosko (na carcie nie mogli tego upchnąć). Na szczęście nie było tak jak teraz, że ta sama gra wychodziła na Saturna N64 i PSXa tylko faktycznie te konsole czymś się różniły, a nie 5 grami na krzyż...

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #602 dnia: Czerwca 16, 2011, 19:30:18 pm »
Przesedłem gre jako dobry :) Spoko gierka, jestem ciekaw jakie będzie zakończenie jako ten zły

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #603 dnia: Czerwca 16, 2011, 19:53:37 pm »
Gram sobie teraz w jedynkę, bo była za darmo i całkiem mi się podoba, jest tylko jedno 'ale'.

Gra cierpi na tą samą przypadłość co AC 1 - misję są strasznie wtórne i mało zróżnicowane, nawet te z wątku głównego. Czy IF2 cierpi na to samo? Warto kupować?

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #604 dnia: Czerwca 16, 2011, 20:29:19 pm »
Przesedłem gre jako dobry :) Spoko gierka, jestem ciekaw jakie będzie zakończenie jako ten zły
Mi "złe" zakończenie podobało się dużo bardziej. Jest bardziej widowiskowe i dramatyczne. No i zupełnie inne niż "dobre"..
Warto przejść dwa razy bo nie dość, że misje są inne to na koniec dostaje się fajną nagrodę:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Gra cierpi na tą samą przypadłość co AC 1 - misję są strasznie wtórne i mało zróżnicowane, nawet te z wątku głównego. Czy IF2 cierpi na to samo? Warto kupować?
W dwójce misje są znacznie mocniej zróżnicowane. O ile w przypadku pierwszej części mnie też czasami dopadało znudzenie, tak w Infamous 2 tego nie odczułem. (Ale jakiś tam odsetek graczy i tak narzeka..)

Baj dy łej. Próbował ktoś z was zrobić jakąś misję w edytorze? Możliwości jest masa, ale żeby zrobić coś ciekawego trzeba poświęcić kilka/kilkanaście godzin.. Ciekaw jestem czy ludziom będzie się chciało robić ambitniejsze rzeczy, bo z misji użytkowników widziałem póki co narazie maksymalnie proste typu- masz przed sobą 50 wrogów i musisz ich załatwić   :roll:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #605 dnia: Czerwca 16, 2011, 21:15:44 pm »
Ile zajmuje ukończenie wątku głównego?

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #606 dnia: Czerwca 16, 2011, 21:26:25 pm »
Ile zajmuje ukończenie wątku głównego?
Szcerze mówiac, nie patrzyłem ile godzin, ale na pewno w hooy

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #607 dnia: Czerwca 17, 2011, 09:42:13 am »
Ile zajmuje ukończenie wątku głównego?
Chyba coś około dwudziestu godzin..

EDIT. Mapka z zaznaczonymi odłamkami wybuchu i gołębiami:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2011, 10:08:25 am wysłana przez Madman »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #608 dnia: Czerwca 17, 2011, 11:36:41 am »
Ja sie dziwie jakim cudem ta gra dostaje 6/10 Przecież to jest jedna z lepszych gier w jakie grałem

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #609 dnia: Czerwca 17, 2011, 12:27:09 pm »
EDIT. Mapka z zaznaczonymi odłamkami wybuchu i gołębiami:
a czy dobrze gdzieś widziałem że jest umiejętność która pokazuje miejsca odłamków?

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #610 dnia: Czerwca 17, 2011, 14:32:19 pm »
a czy dobrze gdzieś widziałem że jest umiejętność która pokazuje miejsca odłamków?
No jest. Wskazuje na mapce miejsce najbliższego odłamku. Ale o ile dobrze pamiętam żeby ją odblokować trzeba zaliczyć wszystkie misje poboczne..

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #611 dnia: Czerwca 17, 2011, 15:15:36 pm »
a czy dobrze gdzieś widziałem że jest umiejętność która pokazuje miejsca odłamków?
No jest. Wskazuje na mapce miejsce najbliższego odłamku. Ale o ile dobrze pamiętam żeby ją odblokować trzeba zaliczyć wszystkie misje poboczne..
ale to tak jak w inFamous 1 że klikasz i na kilka sekund się wyświetla najbliższe czy nie ma wpływu na odległość. To znaczy, jeśli został nam 1 odłamek, to pokarze mi go nawet będąc na drugim końcu wyspy, czy dopiero jak do niego podejdę?

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #612 dnia: Czerwca 17, 2011, 15:35:12 pm »
Pokaże go nawet jeśli jesteś na drugim końcu wyspy  ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #613 dnia: Czerwca 17, 2011, 15:36:22 pm »
Pokaże go nawet jeśli jesteś na drugim końcu wyspy  ;)
o i takie coś to mi się podoba :) ewentualnie rozwiązanie z AC: Brotherhood

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #614 dnia: Czerwca 17, 2011, 15:53:18 pm »
Pokaże go nawet jeśli jesteś na drugim końcu wyspy  ;)
Phi, too easy :mad:  ;)

Spidey^

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #615 dnia: Czerwca 18, 2011, 13:19:20 pm »
Ja sam już nie wiem czy kupować czy nie. Po demku byłem zachwycony, ale teraz zacząłem ogrywać jedynkę w ramach WB i już dawno nie grałem w tak monotonną, nudną i irytującą grę. Wykonywanie misji pobocznych i zbieranie tych tysięcy bzdetów zakrawa o masochizm. Zresztą główny wątek też leży i kwiczy, niczym z kreskówki.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #616 dnia: Czerwca 18, 2011, 13:29:37 pm »
Zresztą główny wątek też leży i kwiczy, niczym z kreskówki.
całe przeszedłeś? końcówka jest zajeb*sta

Spidey^

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #617 dnia: Czerwca 18, 2011, 13:37:31 pm »
Całej jeszcze nie, wyszedłem dopiero z pierwszej "wyspy". Jak końcówka będzie naprawdę taka mocna to odszczekam swoje słowa :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #618 dnia: Czerwca 18, 2011, 13:41:22 pm »
Całej jeszcze nie, wyszedłem dopiero z pierwszej "wyspy". Jak końcówka będzie naprawdę taka mocna to odszczekam swoje słowa :)
Eee pierwsza wyspa to rzeczywiście taka średnia jest, w drugiej już zaczyna się dziać. I z miejsca daruj sobie "poszukiwanie podsłuchów" czy coś takiego, straasznie nudne są te misje.

lupinator

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #619 dnia: Czerwca 18, 2011, 13:54:31 pm »
Najlepsze są te durne dialogi ze zlecającymi misje i sam ich motyw. Pięknie problemy inFamousa przedstawia końcówka recenzji Polygamii:

Cytuj
Werdykt

InFamous 2 jest bardzo podobny do poprzedniczki. Choć urozmaicono kilka drobnych rzeczy, to koniec końców dostaliśmy tego samego monotonnego nieSławnego, w którym 90 proc. misji sprowadza się do "pójdź tam i pokonaj wszystkich". Wybory pomiędzy dobrem a złem są na ogół kosmetyczne i pozbawione znaczenia, na dodatek mechanika wymusza opowiedzenie się na stałe po jednej ze stron, bo inaczej traci się dostęp do części umiejętności. Więc zamiast wybierać, odtwarza się jedną z dwóch przygotowanych przez twórców ról.

Choć gra od strony technicznej jest bardzo sprawna, momentami wręcz widowiskowa, studiu Sucker Punch nie udaje się stworzyć wiarygodnego świata, za który chciałoby się walczyć. Lub sprowadzić na niego zgubę.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #620 dnia: Czerwca 29, 2011, 11:15:28 am »
Czy ktoś z szanownych użytkowników posiadających grę próbował już bawić się edytorem misji lub brać udział w takowych stworzonych przez innych graczy? Jak się one mają na tle tych od Sucker Punch i czy jest spora różnorodność, czy raczej większość idzie na jedno kopyto? Pytam, bo edytor może być właśnie tym czymś co dla narzekaczy może zmienić opinię o produkcie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #621 dnia: Czerwca 29, 2011, 14:18:30 pm »
Ja w prawdzie nie grałem, ale patrząc na to co się teraz dzieje w LBP to śmiem twierdzić że teraz misje są dość słabe / średnie w porównaniu do tych od twórców, ale z czasem myślę że będą je przebijać.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #622 dnia: Lipca 16, 2011, 11:15:47 am »
Właśnie wczoraj w nocy skończyłem grę jako dobry, powiedzcie mi o co chodzi z poziomem trudności?
Niby grałem na najwyższym a chyba z 3 razy sprawdzałem w menu czy aby na pewno, generalnie chyba łatwiej było niż na normalnym w iinFamous 1.
Walczę z bossami i ani jednego zginięcia, raz przy ostatnim na chwile miałem szary ekran ale szybko znikł.
Odłamki też łatwiej coś zbierać, w jedynce nawet nie miałem 25% po fabule. Teraz mam prawie 200 na 305 chyba, a zebrałem je zwyczajne chodząc po mieście specjalnie ich nie szukając.
Poza tymi dwoma rzeczami gra jest genialna, dzisiaj skończę misje poboczne itp rzeczy, a zaraz potem odpalam gre ponowne jak zły. :evil:
Wszystko od nowa, od początku...

iko

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #623 dnia: Lipca 16, 2011, 13:29:27 pm »
Mam obawe, że jak skończe jedynke to dwójki już za bardzo nie wydole. :angel: (syndrom Assasyna?)

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #624 dnia: Lipca 21, 2011, 14:11:50 pm »
Wczoraj włączyłem gre jako zły już na normalnym poziomie, po pierwszej misji automatycznie włączyli mi hard.
Miałem mniej więcej taki komunikat "Po Twoich osiągnięciach podczas pierwszej misji proponujemy Tobie poziom "Trudny". W każdej chwili możesz obniżyć poziom trudności w manu bla, bla, bla..."
Wszystko od nowa, od początku...

lupinator

  • Gość
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #625 dnia: Lipca 21, 2011, 22:15:01 pm »
Wczoraj włączyłem gre jako zły już na normalnym poziomie, po pierwszej misji automatycznie włączyli mi hard.
Miałem mniej więcej taki komunikat "Po Twoich osiągnięciach podczas pierwszej misji proponujemy Tobie poziom "Trudny". W każdej chwili możesz obniżyć poziom trudności w manu bla, bla, bla..."
Podejrzewam, że 95% osób tutaj miało taki sam komunikat w demie, więc w czym rzecz, drogi kolego?

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #626 dnia: Lipca 22, 2011, 02:46:48 am »
Wczoraj włączyłem gre jako zły już na normalnym poziomie, po pierwszej misji automatycznie włączyli mi hard.
Miałem mniej więcej taki komunikat "Po Twoich osiągnięciach podczas pierwszej misji proponujemy Tobie poziom "Trudny". W każdej chwili możesz obniżyć poziom trudności w manu bla, bla, bla..."
Podejrzewam, że 95% osób tutaj miało taki sam komunikat w demie, więc w czym rzecz, drogi kolego?
2 posty wyżej:
Cytuj
Właśnie wczoraj w nocy skończyłem grę jako dobry, powiedzcie mi o co chodzi z poziomem trudności?
Niby grałem na najwyższym a chyba z 3 razy sprawdzałem w menu czy aby na pewno, generalnie chyba łatwiej było niż na normalnym w inFamous 1.
ch**owy poziom trudności i tyle.
Rozśmieszył mnie też post na jednej stronie (o trofi), że hard jest zbyt trudny i ziomek nie może sobie poradzić. (Myślał czy skończyć platynę).
Wszystko od nowa, od początku...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpnia 04, 2011, 21:53:58 pm »
Aby mieć polską wersję to muszę kupić grę specjalnie a polski rynek tzn z tymi cholernymi nalepkami czy mogę kupić ang, a i tak w grze będzie polski język do wyboru?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 726
  • Reputacja: 74
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpnia 30, 2011, 12:52:32 pm »
Jestem mniej więcej w połowie i jest to dla mnie jedna z najlepszych gier tej generacji. Świetna grafika, wartka akcja i ogólny fun płynący z grania naprawdę dają radę. Już pierwsza część była solidnym tytułem, ale dwójka została ulepszona w praktycznie każdym aspekcie.

Co do cytowanych wyżej zarzutów polygamii to są naprawdę idiotyczne - powtarzalne zadania występują zarówno w GTA, jak i  AC i każdym innym sandboksie. Infamous 2 ma taką przewagę, że po pierwsze zadania są krótkie, dynamiczne, poza tym ciągły rozwój bohatera i nowe "moce" powodują że nie nudzi się rozpieprzanie po raz szósty takiej samej grupy wrogów, bo robię to za każdym razem innym sposobem. Poza tym rozpierducha jest nie do podrobienia i nie wiem czy jakiś inny sandbox może się równać z IF w tym aspekcie. Szczególnie, że znaczna część otoczenia ulega zniszczeniu.

Dla mnie 9/10

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #629 dnia: Października 31, 2011, 20:43:39 pm »

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #630 dnia: Listopada 12, 2011, 11:10:53 am »
Właśnie opuściłem most. Do tego momentu mogę się zatem wypowiedzieć. Pozamiatane...
Tak jak jedynka była moim pierwszym sandboxem otwierającym drogę dla bardzo udanego Prototype (i poniekąd AC 1&2) tak dwójka...kontynuuje wszystko to czym zauroczyła mnie pierwsza odsłona inFamous...RAZY TYSIĄC!!!!
Zacznę od najsłabszych stron gry, a jest ich niewiele. Po pierwsze polska nazwa - Niesławny... Sorry, ale mam przed oczami jedną postać - Niesław z Wojów Mirmiła/Rozprawy z Dajmiechem. Biegam po New Marais i wszędzie widzę jego wielkie wary jak drze się na Kajka i Kokosza  :lol: . Proszę pamiętać - nie tłumaczy się anglojęzycznych tytułów ani podtytułów ("Oszustwo Drake'a" jest jeszcze do zniesienia). Dwa, nierówny poziom trudności. W jednej chwili lecę jak podjarany królik przed siebie by zaraz ginąć w jednym i tym samym miejscu sześć razy od strzału rakiety na pysk. No i w końcu po trzecie historia...get da fuck outta here!! Naprawdę?? Tak mało wiarygodnej i płytkiej fabułki nawet Ninja Gaiden nie ma (choć może się mylę, fabuła w NG jest naprawdę denna).  I to tyle jeśli chodzi o minusy. 
Teraz zajmiemy się zaletami znanymi również jako...WSZYSTKO INNE!!!! Kończąc posiedzenie o 4.30 nad ranem myślałem tylko o tym by ponownie uruchomić konsolę i dopaść się do hord mordoklei i eksterminować ich hurtowo. Tyle, po prostu uwielbiam ten tytuł. Idę uśpić synka  :P .

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #631 dnia: Listopada 24, 2011, 07:47:40 am »
Wow, wow, wow!
Po godzinach z Enslaved, jak odpaliłem inFamous 2 to jakbym w mordę dostał - jak to wygląda, jak to się rusza  :o
Suckersi niesamowicie dojebali ten silnik.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #632 dnia: Listopada 24, 2011, 08:45:13 am »
Przedwczoraj wbiłem platynę. Prosta i bez większych zagwozdek. Jeśli chodzi o shards olejcie mapki i idźcie jak po sznurku. Poza tym zdobywa się później zdolność "czucia" na odległość więc jest ok. Zanim jednak zdobyłem to coś uzbierałem już 304 sztuki więc za bardzo się ten cały Shard Sense nie przydał. Gierka świetna jednak do przejścia na dwa razy.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #633 dnia: Listopada 24, 2011, 09:03:28 am »
Na starcie gra rozpoznała, że skończyłem jedynkę i wybrałem transfer dobrego zakończenia. Czy rzeczywiście wybór ten wpływa (choćby częściowo) na fabułę czy to ściema i transfer ogranicza się do mocy/umiejętności/punktów doświadczenia?

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #634 dnia: Listopada 24, 2011, 09:06:40 am »
Na starcie gra rozpoznała, że skończyłem jedynkę i wybrałem transfer dobrego zakończenia. Czy rzeczywiście wybór ten wpływa (choćby częściowo) na fabułę czy to ściema i transfer ogranicza się do mocy/umiejętności/punktów doświadczenia?
Dawno w tą gre nie grałęm ,ale jesli dobrze pamiętam, to ostanie rzeczy które wymieniasz

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #635 dnia: Listopada 24, 2011, 09:21:48 am »
Na starcie gra rozpoznała, że skończyłem jedynkę i wybrałem transfer dobrego zakończenia. Czy rzeczywiście wybór ten wpływa (choćby częściowo) na fabułę czy to ściema i transfer ogranicza się do mocy/umiejętności/punktów doświadczenia?

http://www.playstationteam.pl/infamous-2-dostanie-bonusy-za-trofea-z-infamous/
Cytuj
   1. Ukończenie gry na dowolnym poziomie trudności – 1 000 EXP
   2. Trofeum Good lub Evil – Level 1 dla dobrej lub złej karmy
   3. Trofeum za 25% odłamków – Dodatkowy segment na pasku życia
   4. Trofeum za 50% odłamków – Dodatkowe dwa segmenty na pasku życia
   5. Kilka niesprecyzowanych decyzji z części pierwszej ma mieć wpływ na misje poboczne, Dead Dropy i dialogi – szczerze nie wiem jak to można wyciągnąć z informacji o trofeach czy save’a, ale pewnie jest to odpowiednio oznaczone

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #636 dnia: Listopada 24, 2011, 10:21:21 am »
Kilka niesprecyzowanych decyzji z części pierwszej ma mieć wpływ na misje poboczne, Dead Dropy i dialogi
I o to mi się rozchodzi. Pewnie są to jakieś niuanse, nie warte kolejnego (już bez transferu) przejścia.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #637 dnia: Grudnia 19, 2011, 08:25:02 am »
Nie mam z rana weny na dłuższe posty tudzież minirecenzje, więc będzie konkretnie.
W weekend skończyłem grę i wystawiam jej bardzo wysoką notę. Długa, ciekawa i zróżnicowana - bardzo potężnie rozbudowali koncept z jedynki. Technicznie oceniam ją pomiędzy U2 a U3 - takiego sandboxa jeszcze nie widziałem. Główna cecha to płynność, coś na co zwykle ten rodzaj gier cierpi - tu wszystko zapitala jak po maśle, świetnie się na to patrzy. Sama końcówka, gdy
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
rozkurwia. Bardzo dobry jest też soundtrack. Minusem jest fabuła - nie ma tutaj niczego głębszego od standardowego holiłódzkiego filmu sci-fi. Nadrabia za to misjami.
Pozycja obowiązkowa dla peestrójkowców, ja zabieram się za drugie przejście, tym razem jako zły madafaka.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #638 dnia: Grudnia 19, 2011, 13:40:06 pm »
Fuck prart, toś mnie teraz nakręcił na ten tytuł.  :D A miałem startować w Święta, tak wiecie, po kolacji wigilijnej, papuciach na bujanym fotelu z kotkiem na kolanach.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: inFamous 2
« Odpowiedź #639 dnia: Grudnia 19, 2011, 13:56:40 pm »
To gra na dwa przejścia (jak się chce wszystko zobaczyć) także spoko - zostanie też coś na okres świąteczny  ;)