Autor Wątek: Dragon Age II  (Przeczytany 62945 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #160 dnia: Lutego 25, 2011, 18:19:03 pm »
i nawet Carver z początku dema DA2 (o ile gramy magiem) wygląda lepiej niż cokolwiek w Origins.
Albo ten "błąd" nie występuje w wersji z PS3, albo Origins na konsolach musiało naprawdę strasznie wyglądać, bowiem w wersji PC zbroja Carvera ma tak niską rozdzielczość, że wygląda gorzej niż Origins z ustawioną najniższą rozdzielczością tekstur :\
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wygląda na to, że Iras próbuje na siłę co poniektóre dziury załatać:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:troll:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #161 dnia: Lutego 25, 2011, 19:49:01 pm »
A piersi żeńskich postaci....Cyfrowy świat jeszcze takich nie widział - aż kusi by zagrać damą.  :P


Raczysz żartować, Juras.


Jak sobie przypomnę Knights of the Old Republic, to rycerze Jedi w akcji poruszali się podobnie.
(....)
i nawet Carver z początku dema DA2 (o ile gramy magiem) wygląda lepiej niż cokolwiek w Origins.
Albo ten "błąd" nie występuje w wersji z PS3, albo Origins na konsolach musiało naprawdę strasznie wyglądać, bowiem w wersji PC zbroja Carvera ma tak niską rozdzielczość, że wygląda gorzej niż Origins z ustawioną najniższą rozdzielczością tekstur :\
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

(....)

Odpowiednia baza wypadowa do stworzenia mojego bohatera.  :puppy-eyes: :yes_anim: Już drugi raz (po ME2) się popisałeś. Masz u mnie flaszkę wody ognistej.

Natomiast taki bonus, toż to istna rewelacja:

« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 20:21:51 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #162 dnia: Lutego 25, 2011, 21:25:55 pm »
Trochę screenów z pecetowymi hi-res teksturami...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wersja konsolowa (wczesny build może?) już mi się tak bardzo nie podoba  :(

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #163 dnia: Lutego 26, 2011, 00:08:41 am »
Raczysz żartować, Juras.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Przykro mi, ale nie.
Poza tym Myuria z takimi statami
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
kładzie Twój cygański pomiot jednym Ice Needle'em.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #164 dnia: Lutego 26, 2011, 10:57:34 am »
Pograłem w demko i...ale nuuudy! Nawet nie przeszedłem całego.
Puste otoczenie, postacie też jakieś takie słąbe...brzydko jest wg mnie. Gra nie dla mnie.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 26, 2011, 19:09:53 pm »
Pobrałem sobie demo na PC, na konsolach dopiero ściągam.

Z tego co można zobaczyć w demie (a przynajmniej z początku) to nawet spodobał mi się system opowiadania przez narratora i dialogi: są dużo bardziej naturalne niż w jedynce, może w reszcie uda mi się grać nie wczytując save'a sprzed rozmowy, by wypróbować wszystkie opcje rozmowy zanim "właściwie" porozmawiam z kimś i na szczęście są bez śmiesznego licznika czasu "jak nie odpowiesz w 5 sekund to losowa odpowiedź".

Albo mi się wydaje, albo pancerze były ładniejsze (bardziej dopracowane) w jedynce? Ja w DA:O jarałem się nawet skórzaną zbroją w różnych kolorach, a tutaj pancerz w którym zaczynamy nie wygląda jakoś specjalnie :/ Do tego nie wiem jak dla was, ale dla mnie otoczenie (przynajmniej te puste tereny w których zaczyna się demo) jest brzydkie.
Za to animacje są dużo postaci (może poza pomiotami) lepsze i całość walki jest bardziej dynamiczna. Szkoda, że postać dalej bije sama po kliknięciu - wystarczyło zrobić cios na kliknięcie i mieli byśmy pełnoprawny zręcznościowy system walki, a tak ni to zręcznościowe ni to taktyczne.
Sterowanie na PC to porażka, nie tylko poziom trudności wymusza na nas używanie trybu pauzy, ale samo sterowanie właśnie. PPM służy jednocześnie do obrania celu, do ataku, do chodzenia i do obrotu kamery... podczas walki na 10 prób kliknięć w biegających wrogów trafiłem może z 6 razy tak, żeby postać nie zaczęła mi odbiegać od pola walki.

Zobaczymy jak to wygląda na konsoli.

Edit:
W wersji Ps3 grafika niestety nieporównywalna do PC, za to walka o niebo lepsza, całkiem inna bajka.  I znowu postawili ten sam dylemat - wybrać fajną wersję z gorszą grafiką, czy wersję z gorszym gameplayem i lepszą grafą...
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2011, 23:04:13 pm wysłana przez Kerth »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #166 dnia: Lutego 26, 2011, 23:44:26 pm »
Nieporównywalna?




W wersji retail może, ale jeśli chodzi o demo - lol.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #167 dnia: Lutego 26, 2011, 23:51:29 pm »
Na pewno nie jest w full hd.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #168 dnia: Lutego 27, 2011, 00:00:20 am »
Sama wyższa rozdzielczość robi ci "nieporównywalnie lepszą" grafikę? 720p + MLAA (zadziała na PC w DA2?) daje niemal idealną jakość obrazu i bez wyższej jakości tekstur nic wyraźnie lepszego z pieca nie wyciągniesz.

Mrocz

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #169 dnia: Lutego 28, 2011, 23:23:31 pm »
I znowu postawili ten sam dylemat - wybrać fajną wersję z gorszą grafiką, czy wersję z gorszym gameplayem i lepszą grafą...

Zaraz zaraz... Czyli system walki w Dragon Age 1 na konsolach przypomina ten z Dragon Age II na konsolach?

Przyznam, że jestem posiadaczem wersji PC Dragon Age'a 1 i gra mnie odepchnęła właśnie systemem walki... Demko DA 2 na Konsoli dużo bardziej mi podchodzi.

Więc jeśli jedynka jest taka jak to demko na konsolach to może dałbym drugą szanse tej grze ale na PS 3... :/

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #170 dnia: Lutego 28, 2011, 23:46:57 pm »
@Mrocz - system walki w Origins na konsolach nie ma nic wspólnego z tym z Dragon Age 2 - jest taki sam jak w Origins na PC. Jest łatwiej, jest mniej przeciwników, ale to generalnie ten sam system "wzbogacony" o uciążliwe sterowanie padem. Na dodatek gra na PS3 działa naprawdę kiepsko. Jeśli nie podeszła ci wersja na PC, nie ma sensu sięgać po wersję na konsole. Lepiej od razu brać dwójkę.


Wyzwanie polegające na pobraniu dema milion razy zaliczone, dwie książki odblokowane, a teraz trwa walka o trzecią. Wymagane spamowanie na fejsiku  :lol:

Cytuj
We challenged our fans to download the Dragon Age 2 demo one million times. This was a big challenge, but our fans exceeded the goal! The Call to Arms has been won and the 2 in game tomes have been unlocked.

Now a New Challenge has appeared. The third and most powerful tome is waiting to be unlocked. To unlock the tome “Of Things Not Lost” visit the Dragon Age Facebook Page and share that days post. If each post from now to March 4, 2011 is shared and reaches 1,000,000 Impressions the day it is posted the tome will unlock.

PS: Zainteresowani tytułem niech się rozejrzą po stronie, bo trochę itemów można tam już odblokować.

Mrocz

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #171 dnia: Lutego 28, 2011, 23:56:59 pm »
@Mrocz - system walki w Origins na konsolach nie ma nic wspólnego z tym z Dragon Age 2 - jest taki sam jak w Origins na PC. Jest łatwiej, jest mniej przeciwników, ale to generalnie ten sam system "wzbogacony" o uciążliwe sterowanie padem. Na dodatek gra na PS3 działa naprawdę kiepsko. Jeśli nie podeszła ci wersja na PC, nie ma sensu sięgać po wersję na konsole. Lepiej od razu brać dwójkę.

Ok dzięki... Więc wiem, że jak już będę chciał pograć w Dragon Age to kupie po prostu dwójkę... :P Poczekam do recenzji, bo plansza w demku była nudna (choć system walki był ok) jestem ciekaw czy gra się rozkręca itp.

Na + dialogi jak w Mass Effect... Bohater niemowa w Dragon Age 1 po prostu całkowicie rujnował klimat... :/

PS. Tak jeżeli chodzi o RPG wole takie nastawione na akcję i z bardziej "bezpośrednim" systemem walki... Jakoś lepiej czuje klimat dzięki temu ;)

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #172 dnia: Marca 01, 2011, 16:19:14 pm »
Zaraz zaraz... Czyli system walki w Dragon Age 1 na konsolach przypomina ten z Dragon Age II na konsolach?

System walki sam w sobie się nie różni, co nie zmienia faktu, że gra się całkiem inaczej i (przynajmniej mi) dużo lepiej na konsoli. Nawet jeśli walka nie jest zręcznościowa, to jest spora różnica między graniem zza pleców bohatera, obsługiwaniem tylko jednej postaci jednocześnie i walka w real time a widokiem izometrycznym i taktyczną pauzą co kilka sekund.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #173 dnia: Marca 01, 2011, 16:41:17 pm »
Gibbed (twórca m.in. edytora sejwów do ME2 PC) pogrzebał trochę w demie DA2 i się okazało, że zarówno import sejwów, kreator postaci jak i możliwość wyboru poziomu trudności jest w demie... tylko, że zablokowana. Posiadacze dema na PC mogą sobie to odblokować tą paczką: http://mod.gib.me/dragonage2/demo/chargen.7z

Plik należy rozpakować do Moje dokumenty\BioWare\Dragon Age 2 Demo\

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #174 dnia: Marca 01, 2011, 16:53:00 pm »
Nie ma co sobie psuć zabawy na kiczowatej wersji pc. Zresztą w wydarzeniach z dema pewnie wybór historii i tak nie wiele zmieni  (jeśli zmieni cokolwiek).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #175 dnia: Marca 06, 2011, 08:42:22 am »
Postacie i miejsca jakie zobaczymy w DA 2:
http://www.gram.pl/news_8QTgHuC4_Kogo_zobaczymy_i_jakie_miejsca_zwiedzimy_w_Dragon_Age_II.html

Cytuj
Uwaga, przestrzegamy przed spoilerami. W rozwinięciu znajdziecie bowiem zestawienie lokacji i postaci z Dragon Age II.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #176 dnia: Marca 06, 2011, 12:55:56 pm »
<Japierdole>.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Btw zabrałem się z rana za porównanie wersji PS3 i X36. Podczas scenek typu rozmowy itd różnic praktycznie nie ma. W grze textury (szczególnie postaci/pancerzy) zdają się być minimalnie ładniejsze na xboxie, za to na ps3 krawędzie są znacząco ładniejsze. Za to wersja ps3 ma inną wadę - podczas walk w kirkwall zdarzyło mi się doświadczyć drastycznego (choć chwilowego) spadku FPS do tego stopnia, że grę na moment przycięło. Zdarzyło mi sie to 1/3 podejść ale jednak było. I jeszcze jedna rzecz, której nie zauważyłem porównując na własną rękę - czas ładowania (na filmiku poniżej).

 

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #177 dnia: Marca 06, 2011, 13:22:48 pm »
Ja również przyrównałem poszczególne wersje. Dodałem do tego PC. Racja, Kerth. Różnice pomiędzy konsolowymi są niemal niezauważalne, natomiast to co widzimy na komputerze.... Przynajmniej dwie klasy - na korzyść blaszaka rzecz jasna.

Jeśli ktoś nie ma takowej możliwości, niechaj rzuci okiem na ów filmik:



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #178 dnia: Marca 06, 2011, 13:50:44 pm »
Btw zabrałem się z rana za porównanie wersji PS3 i X36. Podczas scenek typu rozmowy itd różnic praktycznie nie ma. W grze textury (szczególnie postaci/pancerzy) zdają się być minimalnie ładniejsze na xboxie, za to na ps3 krawędzie są znacząco ładniejsze. Za to wersja ps3 ma inną wadę - podczas walk w kirkwall zdarzyło mi się doświadczyć drastycznego (choć chwilowego) spadku FPS do tego stopnia, że grę na moment przycięło. Zdarzyło mi sie to 1/3 podejść ale jednak było. I jeszcze jedna rzecz, której nie zauważyłem porównując na własną rękę - czas ładowania (na filmiku poniżej).
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-dragon-age-ii-demo-analysis

W trakcie walk w Kirkwall na PS3 jest bliżej 20 fps, a klocek bardziej gubi klatki w trakcie przerywników. Z drugiej strony build w demie chyba nie jest pierwszej świeżości. W wersji retail Carver dostał zupełnie nową zbroję, więc poprawek może być więcej.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

W wygładzaniu krawędzi różnica jest bardzo duża.

X360:


PS3:



Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #179 dnia: Marca 06, 2011, 14:10:55 pm »
Podczas gry właściwej z pewnością bardzo rzuca się to w oczy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 06, 2011, 14:26:19 pm »
Podczas gry właściwej z pewnością bardzo rzuca się to w oczy.
Tak, na pewno bardziej niż różnica dwóch klas na filmikach z YT z bitratem na poziomie 3.5Mbs .

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #181 dnia: Marca 06, 2011, 14:39:01 pm »
Zapewne
Cytuj
Jeśli ktoś nie ma takowej możliwości, niechaj rzuci okiem na ów filmik:
już nie doczytałeś.

Filmik był niejako rzuconą kością. Być może jesteś w stanie włączyć go w 1080p. I jeśli nie widzisz (pomimo faktu, iz to zaledwie filmik z yt) różnicy, to
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mniejsza z tym, Juras. Ni da się bowiem ukryć faktu oczywistego, że PC ver. będzie najlepiej wykonana, a te z konsol, dwa szczeble niżej.
I za to należą się twórcą srogie baty +4 do obrażeń cielesnych, wszak wystarczy spojrzeć jak ME2 na xo i PS3 wygląda.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #182 dnia: Marca 06, 2011, 15:09:16 pm »
Zapewne
Cytuj
Jeśli ktoś nie ma takowej możliwości, niechaj rzuci okiem na ów filmik:
już nie doczytałeś.

Filmik był niejako rzuconą kością. Być może jesteś w stanie włączyć go w 1080p. I jeśli nie widzisz (pomimo faktu, iz to zaledwie filmik z yt) różnicy, to
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Tak wygląda Twoje 1080PE:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

a tak moje 720p: (co i tak ideałem nie jest)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

I jeśli nadal uważasz, że YT się nadaje do porównań na poziomie różnicy dwóch szczebli (sorki, ale oświetlenie związane z czarami ogniowymi to nie jest różnica o której piszesz), to mi zniczy brakło.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #183 dnia: Marca 06, 2011, 15:22:41 pm »
W trakcie walk w Kirkwall na PS3 jest bliżej 20 fps, a klocek bardziej gubi klatki w trakcie przerywników. Z drugiej strony build w demie chyba nie jest pierwszej świeżości. W wersji retail Carver dostał zupełnie nową zbroję, więc poprawek może być więcej.
Oby.
W wygładzaniu krawędzi różnica jest bardzo duża.

X360:


PS3:

Zauważyłem. Btw też masz taki lekko rozmazany obraz na ps3?

Ni da się bowiem ukryć faktu oczywistego, że PC ver. będzie najlepiej wykonana, a te z konsol, dwa szczeble niżej.
Graficznie. Za to gameplay nieprawdopodobnie lepszy mają konsole.



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #184 dnia: Marca 06, 2011, 16:07:07 pm »
Panowie proponowałbym skończyć z tymi screenami, to nie ten temat.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #185 dnia: Marca 06, 2011, 17:18:18 pm »
Za to gameplay nieprawdopodobnie lepszy mają konsole.
Niby dlaczego? Bo musisz napieprzac X by atakowac [w pelnej i tak bedzie autofire do wlaczenia w opcjach] i masz mniejsza kontrole nad kamera oraz druzyna?

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 06, 2011, 19:44:45 pm »
Bo walka z pauzą, taktyczne sterowanie drużyną i widok z góry/kąta śmierdzą.

Ogur

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 06, 2011, 19:46:10 pm »
Bo walka z pauzą, taktyczne sterowanie drużyną i widok z góry/kąta śmierdzą.


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 06, 2011, 20:33:54 pm »
Bo walka z pauzą, taktyczne sterowanie drużyną i widok z góry/kąta śmierdzą.
Wow, really?
Poza tym kto Ci kaze tak grac? Mozesz sobie przyblizyc kamere i grac jedna postacia...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 06, 2011, 21:08:20 pm »
Poza tym kto Ci kaze tak grac? Mozesz sobie przyblizyc kamere i grac jedna postacia...

I może jeszcze mamy sobie tak zmodyfikować ini, żeby wyłączyć auto-fire i dodać obsługę pada?

Btw też masz taki lekko rozmazany obraz na ps3?

W niewielu grach mam równie ostry obraz.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 06, 2011, 21:32:52 pm »
I może jeszcze mamy sobie tak zmodyfikować ini, żeby wyłączyć auto-fire i dodać obsługę pada?
No i jeszcze musze zrobic 'r_fpslimit = 20', by gra byla w pelni next-genowa  :roll:

Ogur

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 06, 2011, 21:47:55 pm »
I może jeszcze mamy sobie tak zmodyfikować ini, żeby wyłączyć auto-fire i dodać obsługę pada?
No i jeszcze musze zrobic 'r_fpslimit = 20', by gra byla w pelni next-genowa  :roll:

 :lol:

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 07, 2011, 00:25:16 am »
No i jeszcze musze zrobic 'r_fpslimit = 20', by gra byla w pelni next-genowa  :roll:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 07, 2011, 18:15:13 pm »
Bioware po raz kolejny pokazuje co innego w grze, a co innego na szkicach  :lol:

http://www.gram.pl/

PS. Wszystkie większe sklepy już sprzedają i wysyłają grę  8)

nakimushi

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #194 dnia: Marca 07, 2011, 18:21:18 pm »
jutro premiera ... chyba sie skusze
Killlzone skonczony - dead space skonczony ... zima ciagle jest wiec potrzebuje czegos na zimne noce  :grin:

Wiadomość scalona: Marca 07, 2011, 18:21:32 pm
dziwne ze recenzji nie ma narazie ...

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 07, 2011, 20:20:26 pm »
A premiera nie miała być dopiero 11 czasem?
Swoją drogą takie pytanie - wiadomo czy w wersji PL będzie można wybrać język napisów?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #196 dnia: Marca 07, 2011, 20:31:12 pm »
A premiera nie miała być dopiero 11 czasem?

W Europie, a nakimushi siedzi w Kanadzie - tam oficjalnie premierę mają 8. Nieoficjalnie polskie sklepy rozsyłały już dzisiaj.

Jak jest z napisami sprawdzę jutro.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #197 dnia: Marca 07, 2011, 20:44:36 pm »
Z tym będzie pewnie jak w demie, jaki język w XMB, taki w grze.(PS3)

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 07, 2011, 21:40:08 pm »
Czyli że jak sobie zmienisz w XMB na "inglisz" to w grze też się zmieni?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 07, 2011, 21:49:29 pm »
OXM - 90%
Cytuj
Next to its predecessor, Dragon Age II may be a slightly altered beast, but the minute Isabela slyly chirps "I like big boats, I cannot lie" to a Desire Demon in the murky Fade, you'll realize this game offers some of the deepest, nerdiest, most worthwhile 40 to 60 hours you'll ever love losing sleep over.

PC Gamer - 94%
Cytuj
The best RPG combat ever. Not gaming's best story, but maybe its best storytelling. Darker, sexier, better.

Można z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że wyszedł hicior :) Z drugiej strony ME2 dostawało wyższe oceny od części pierwszej a było gorsze, więc czasem to różnie bywa.