Autor Wątek: Dragon Age II  (Przeczytany 62162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 14, 2010, 09:31:28 am »
Cytuj
Dragon Age tylko na pc, i prawdopodobnie tylko "Orgins", według tego newsa http://gameonly.pl/news/dragon-age-2-zostaje-uproszczony-dla-konsolowych-casuali
Widać panowie z Bio-Ware także uznali to, że jedna osoba jest jedną osobą a nie pięcioma naraz jest bardziej logiczne.
Huh? Przeciez w DA na konsole rowniez mogles przelaczac sie pomiedzy postaciami. To samo bedzie w DA2. Nie bedzie mozna tylko oderwac kamery od plecow postaci.

Poza tym zawsze mozliwosc sterowania postaciami samemu >AI. Nikt Ci nie zrobi AI, ktore bedzie myslalo jak czlowiek i przewidzi wszystkie sytuacje, a bycie uzaleznionym od z gory zaprogramowanych taktyk sux. Nie wiem, jak mozna uwazac, ze wieksza kontrola nad druzyna moze byc wada.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 14, 2010, 10:31:59 am »
Cytuj
Dragon Age tylko na pc, i prawdopodobnie tylko "Orgins", według tego newsa http://gameonly.pl/news/dragon-age-2-zostaje-uproszczony-dla-konsolowych-casuali
Widać panowie z Bio-Ware także uznali to, że jedna osoba jest jedną osobą a nie pięcioma naraz jest bardziej logiczne.
Huh? Przeciez w DA na konsole rowniez mogles przelaczac sie pomiedzy postaciami. To samo bedzie w DA2. Nie bedzie mozna tylko oderwac kamery od plecow postaci.

I właśnie o to mi chodzi, że na konsoli mogłeś a na pc musisz, bo inaczej na wyższym poziomie trudności bez dokładnego rozplanowania walki całą drużyną nie pograsz.

1man1jar

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 14, 2010, 12:32:34 pm »
Gdyby system wydawania poleceń drużynie w Dragon Age na konsoli nie był taki zjebany to by nie było problemu. Btw, jakie liczące się RPGi na konsole promują walkę jedną postacią? Wiadomo, że granie w pecetowe erpegi na konsoli to chujstwo, potwierdziła to seria Elder Scrolls, potwierdziło Diablo na PSXa ;P, potwierdził Dragon Age. Bez odruchu wymiotnego obyło się tylko przy KOTOR (bo wszystko tak zajebiste że modować nie trzeba było nawet ;p) i Mass Effect, bo mechanika była dobrze dostosowana do konsoli.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 14, 2010, 14:28:09 pm »
I właśnie o to mi chodzi, że na konsoli mogłeś a na pc musisz, bo inaczej na wyższym poziomie trudności bez dokładnego rozplanowania walki całą drużyną nie pograsz.
Ale ludzie tego właśnie chcieli. Ba, powstał nawet mod Nightmare Plus, który jeszcze bardziej zwiększał poziom trudności.
W wersji na konsole nie musisz grać całą drużyną, bo całkowicie obniżono poziom trudności + zmniejszono ilość przeciwników, która Cię jednocześnie atakuje; ten sam efekt możesz uzyskać na PC ustawiając sobie poziom trudności na easy (ba, z tego co czytałem, to normal na konsolach jest właśnie odpowiednikiem easy na PC). Wówczas również możesz iść przed siebie i dać drużynie wolną wolę, polegając jedynie na taktykach i ich AI. Nie wiem jednak jak Ty, jednak ja po kilku walkach spędzonych na easy (zmieniłem poziom przy walce ze smokiem oraz gdy raz w mieście zostałem zaatakowany przez chmarę żołnierzy z łucznikami) w ogóle nie odczuwałem satysfakcji z wygranej. Właśnie konieczność rozplanowania wszystkiego i baczenia na każdego członka drużyny i wykorzystania każdej z jego umiejętności sprawiało mi satysfakcję.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

1man1jar

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 14, 2010, 14:29:58 pm »
I właśnie o to mi chodzi, że na konsoli mogłeś a na pc musisz, bo inaczej na wyższym poziomie trudności bez dokładnego rozplanowania walki całą drużyną nie pograsz.
Ale ludzie tego właśnie chcieli. Ba, powstał nawet mod Nightmare Plus, który jeszcze bardziej zwiększał poziom trudności.
W wersji na konsole nie musisz grać całą drużyną, bo całkowicie obniżono poziom trudności + zmniejszono ilość przeciwników, która Cię jednocześnie atakuje; ten sam efekt możesz uzyskać na PC ustawiając sobie poziom trudności na easy (ba, z tego co czytałem, to normal na konsolach jest właśnie odpowiednikiem easy na PC). Wówczas również możesz iść przed siebie i dać drużynie wolną wolę, polegając jedynie na taktykach i ich AI. Nie wiem jednak jak Ty, jednak ja po kilku walkach spędzonych na easy (zmieniłem poziom przy walce ze smokiem oraz gdy raz w mieście zostałem zaatakowany przez chmarę żołnierzy z łucznikami) w ogóle nie odczuwałem satysfakcji z wygranej. Właśnie konieczność rozplanowania wszystkiego i baczenia na każdego członka drużyny i wykorzystania każdej z jego umiejętności sprawiało mi satysfakcję.
No nie jest tak łatwo na konsoli mimo wszystko. Szczególnie jeśli nie kierujesz tankami, którzy podbiegają i nie możesz rzucić czaru obszarowego bo na wyższych poziomach trudności włączony jest friendly fire. Więc owszem, w niektórych momentach trzeba zmieniać członków bo i skrypty lubią zawodzić.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 14, 2010, 16:15:22 pm »
Ale ludzie tego właśnie chcieli. Ba, powstał nawet mod Nightmare Plus, który jeszcze bardziej zwiększał poziom trudności.
Da sie na tym modzie przejsc gre, zaczynajac gre po raz pierwszy? Jak w ogole wyglada NG+ w DA?

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 14, 2010, 17:39:27 pm »
Ale ludzie tego właśnie chcieli. Ba, powstał nawet mod Nightmare Plus, który jeszcze bardziej zwiększał poziom trudności.
W wersji na konsole nie musisz grać całą drużyną, bo całkowicie obniżono poziom trudności + zmniejszono ilość przeciwników, która Cię jednocześnie atakuje; ten sam efekt możesz uzyskać na PC ustawiając sobie poziom trudności na easy (ba, z tego co czytałem, to normal na konsolach jest właśnie odpowiednikiem easy na PC). Wówczas również możesz iść przed siebie i dać drużynie wolną wolę, polegając jedynie na taktykach i ich AI. Nie wiem jednak jak Ty, jednak ja po kilku walkach spędzonych na easy (zmieniłem poziom przy walce ze smokiem oraz gdy raz w mieście zostałem zaatakowany przez chmarę żołnierzy z łucznikami) w ogóle nie odczuwałem satysfakcji z wygranej. Właśnie konieczność rozplanowania wszystkiego i baczenia na każdego członka drużyny i wykorzystania każdej z jego umiejętności sprawiało mi satysfakcję.
Nie wiem jak ty, ale ja nie gram w rpg, żeby mieć satysfakcję z walki, tylko z prowadzenia postaci, dialogów i rozwijania fabuły, a walkę uważam za nieodzowny dodatek , który pozwala nam nabijać lvle i oczywiście, nie oszukujmy się, wydłuża grę, bo zamiast 5 godzin w takiego DA gramy 40, bo musimy się przebijać przez hordy pomiotów, bandytów i innych przyjaznych stworzonek.
Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "tego chcieli ludzie", bo to dość ogólne, nie sądzisz? Z tego co mi wiadomo, to są różne gusta , a to że akurat ty tak chciałeś to jeszcze nie znaczy, że wszyscy :)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 14, 2010, 18:27:01 pm »
Nie wiem jak ty, ale ja nie gram w rpg, żeby mieć satysfakcję z walki, tylko z prowadzenia postaci, dialogów i rozwijania fabuły, a walkę uważam za nieodzowny dodatek
Ale od tego właśnie jest regulacja poziomem trudności. Jeżeli w takiej grze nie interesują Cię walki, tylko sama fabuła i dialogi, to zmniejszasz poziom trudności i wówczas każda walka jest tylko krótkim nic nie znaczącym przerywnikiem.

Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "tego chcieli ludzie", bo to dość ogólne, nie sądzisz? Z tego co mi wiadomo, to są różne gusta , a to że akurat ty tak chciałeś to jeszcze nie znaczy, że wszyscy Smile
Pisałem to wcześniej: Dragon Age zapowiadany był jako duchowy spadkobierca Baldur's Gate. Baldur's Gate był typowo taktycznym RPG'iem: z rzutem izometrycznym, drużyną, koniecznością dokładnego planowania i częstego wciskania spacji podczas walki; przy nim Dragon Age i tak jest banalnie prosty. Więc tak, ludzie, którzy interesowali się tą grą już od dawna, a nie dopiero usłyszeli o niej w 2009 roku, tego właśnie oczekiwali. Dragon Age wśród PC-towej gawiedzi był popularny właśnie dzięki temu, że po typowo casualowym/nastawionym na akcję Mass Effect oraz KotOR BioWare w końcu wróciło do swoich korzeni; że wśród wielu RPG'ów, gdzie się biega jedną postacią, czy też gier RPGi udających, w końcu wyszła gra, która odwołuje się do PC-towej klasyki.

Mod, o którym wcześniej pisałem, a który jest stworzony właśnie przez graczy, jest kolejnym dowodem na to, że są ludzie, dla których nawet poziom nightmare był zbyt prosty.

Da sie na tym modzie przejsc gre, zaczynajac gre po raz pierwszy? Jak w ogole wyglada NG+ w DA?
Nie mam pojęcia. Dla mnie DA był trudny już na poziomie Normal (to mój pierwszy cRPG ;)). Za wyższy poziom to bym się nawet nie zabierał :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 625
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 14, 2010, 19:15:49 pm »
Zdecydowanie. BG (zresztą podobnie, jak IWD), były pozycjami wymagającymi (w zasadzie są nimi nadal). Bez aktywnej pauzy było ciężko. DA wydaje się łatwiejszy dlatego, że gracz, który w niego gra, najczęściej miał pozostałe tytuły tego typu zaliczone, więc bagaż doświadczenia zrobił swoje. Nie oznacza to wcale, że gra jest dziecinnie prosta, bowiem na podstawowym poziomie trudności daje momentami w kość. Sądzę jednak, że w DA2 (przynajmniej tym konsolowym) słupek poziomu trudności zostanie obniżony.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 14, 2010, 22:55:01 pm »
MR_Zombie ja nie do końca rozumiem to co piszesz, bo dałeś z 3 posty w których opowiadasz jak komandos, ba, weteran cRpg, a teraz piszesz, że DA to twój pierwszy  :o

@Sylwan
Moim zdaniem powinni dać do wyboru 2 tryby, bardziej taktyczny i bardziej zręcznościowy, na każdej platformie, zachowując grafikę na każdej platformie na tym samym poziomie, wtedy było by chyba uczciwie względem każdego...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 14, 2010, 23:02:33 pm »
Moim zdaniem powinni dać do wyboru 2 tryby, bardziej taktyczny i bardziej zręcznościowy, na każdej platformie, zachowując grafikę na każdej platformie na tym samym poziomie, wtedy było by chyba uczciwie względem każdego...

To by było dobre- no ale kto tam dba o fanów starej szkoły...

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 14, 2010, 23:33:47 pm »
Największym problemem jest chyba to, że większość zachodnich studiów (a może raczej wydawców?) się nastawiła na robienie gier pod kasę. Po co mają dbać o zadowolenie klienta, skoro bardziej im się opłaci te parę milionów wpakować w spoty reklamowe, bo dzięki temu więcej dzieci zakupi ich gry. Strasznie mnie denerwuje taka polityka...
Głównie EA bije rekordy w popychaniu twórców "byle by na kasę".

To samo zrobił Jo Wood z PB podczas tworzenia G3... pomijając już masakryczny kod gry, który na pc 2x lepszym niż zalecany nieraz nie pozwalał grać na maxie, to wydać gre z taką ilością bugów, które właściwie naprawił dopiero Community Patch (!)... bez komentarza

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 625
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 15, 2010, 10:16:51 am »
MR_Zombie ja nie do końca rozumiem to co piszesz, bo dałeś z 3 posty w których opowiadasz jak komandos, ba, weteran cRpg, a teraz piszesz, że DA to twój pierwszy  :o

@Sylwan
Moim zdaniem powinni dać do wyboru 2 tryby, bardziej taktyczny i bardziej zręcznościowy, na każdej platformie, zachowując grafikę na każdej platformie na tym samym poziomie, wtedy było by chyba uczciwie względem każdego...
Kerth, takie śmieszne podejście twórców. Wiadomo, jeszcze w obecnych czasach PC kojarzy się z FPS symulatorami i cRPG, a konsole z rozrywką nastawioną na akcję.
Stąd zapewne pełnoprawną kontynuacją (mechanika) DA będzie pozycja na PC, natomiast na konsolach otrzymamy grę bardziej na akcję nastawioną. Kto wie, być może lepszą....

Wybór dwóch trybów to świetny pomysł, jednak najpewniej nie przejdzie. A grafikę tej samej klasy nie ma co liczyć. Gra otrzyma zapewne wsparcie D11, dodatkowo fHD, oraz lepsze tekstury, ale i na konsolach powinna się dobrze prezentować.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 17, 2010, 23:45:59 pm »
Dragon Age II pojawi się w sklepach 11 marca (+ trailer)
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8263118,Dragon_Age_II_pojawi_sie_w_sklepach_11_marca.html

Rednerek fajny zrobili, trzeba im to nawet oddać. Pozostaje czekać na gameplay.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 19, 2010, 16:23:07 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 20, 2010, 09:37:39 am »
Za jakieś 30 minut (około 10:00) pod tym adresem będze można zobaczyć pokaz DA2 na żywo:
http://www.ustream.tv/biowaretv/v3
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #96 dnia: Września 06, 2010, 08:00:51 am »
Hawke w wersji kobiecej:

http://s987.photobucket.com/albums/ae354/Saibh_photos/Caps/



Jakość strasznie słaba.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #97 dnia: Września 07, 2010, 22:40:07 pm »
2 nowe skriny


1man1jar

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #98 dnia: Września 07, 2010, 22:42:57 pm »
Nice, ale i tak zapewne będzie: "80% graczy wybrało męskiego Hawke'a". Pff.

Wiadomość scalona: Września 08, 2010, 13:28:46 pm
Hands-on: Dragon Age 2’s female rogue kicks serious ass

http://www.vg247.com/2010/09/08/hands-on-dragon-age-2s-female-rogue-kicks-serious-ass/

Problem, GO? :troll:
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2010, 13:28:46 pm wysłana przez 1man1jar »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #99 dnia: Września 08, 2010, 13:38:27 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

WAT

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 625
  • Reputacja: 252
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #100 dnia: Września 08, 2010, 13:44:48 pm »
Postacie mogą się już podobać, tylko tło muszą dopracować. W końcu skończy się marudzenie na jakość grafiki DA.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #101 dnia: Września 08, 2010, 14:02:58 pm »
Hands-on: Dragon Age 2’s female rogue kicks serious ass
http://www.vg247.com/2010/09/08/hands-on-dragon-age-2s-female-rogue-kicks-serious-ass/
Problem, GO? :troll:
Dobra wiadomosć dla NORMALNYCH graczy.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #102 dnia: Września 28, 2010, 17:32:47 pm »
Krotki gameplay
http://www.gametrailers.com/user-movie/dragon-age-2-gameplay/350241

IMO wyglada to bardzo kiepsko  :-?

1man1jar

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #103 dnia: Września 28, 2010, 20:44:38 pm »
Wygląda i chodzi lepiej niż jedynka. Mogło być gorzej.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #104 dnia: Września 28, 2010, 21:08:12 pm »
Myślałem, że w Diablo 3 będzie rzut kamery z góry.

1man1jar

  • Gość
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #105 dnia: Września 28, 2010, 22:16:01 pm »
Myślałem, że w Diablo 3 będzie rzut kamery z góry.
:troll:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #106 dnia: Grudnia 04, 2010, 18:30:56 pm »
Dwa nowe artworki. Są dość duże, więc chowam w spoiler.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 17, 2010, 23:14:40 pm »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 17, 2010, 23:43:06 pm »
Czyli lekko przemodelowany system z jedynki po prostu.

Mam nadzieję że zrobią jakiś ludzki interfejs na konsolach tym razem, może kursor? Jakim problemem byłoby dodanie kursoru?

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 18, 2010, 00:31:08 am »
Raczej na to nie licz, na konsolę pewnie nastawią się na real-time fight, taktyczną walkę zrobili chyba tylko po to, żeby zadowolić (zachęcić do kupna) pctowych old-schoolowców.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 18, 2010, 00:40:29 am »
Dziwi mnie to że nigdy takowego nie ma właśnie- przecież bezproblemowo można by nim operowac za pomocą gałki, a interfejs mógłby przypominac ten pc-towy.

3 warianty sterowania to nie jest rok roboty w końcu, a mogłoby przyciągnąc jakąś liczbę nowych graczy. Wolałbym zagrac w to na ps3, ale jeśli znowu dostaniemy te cholerne obręcze na triggerach, to ja pasuję.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 20, 2010, 15:53:03 pm »
Mnie bardziej martwi ilość czasu poświęcanego walce - wiadomo, że lepsza walka da więcej zabawy, ale ja osobiście czekam na rpg a nie kolejnego slashera, więc jeśli okaże się, że poświęcili się innym elementom kosztem fabuły, dialogów itd to dwójkę sobie odpuszczę...
Niestety, ale jak na razie to zapowiada się Mass Age II, a nie Dragon Age II.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 07, 2011, 17:20:20 pm »
# Dragon Age 2 (data premiery: marzec) - polskie napisy

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8917192,Co_i_jak_przetlumaczy_Electronic_Arts_.html

Dla mnie optymalnie, ale względem części pierwszej i podejścia do polskiego rynku mamy krok w tył.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 07, 2011, 17:21:51 pm »
Nie kapuję, czemu to Crysis 2 ma pełną polską wersję, a nie właśnie DA2? Ech, EA...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 07, 2011, 17:35:23 pm »
Jestem zadowolony i myślę, że można spokojnie zamawiać wersję Signature. Przypominam, że dostaniemy ją gdy złożymy pre-ordera do 11 stycznia ;). Darmowe dodatki i soundtrack to nie w kij dmuchał  :troll:

Pozostając w temacie gry, to nie wiem czy wszyscy są świadomi, ale DA2 również otrzyma możliwość importowania save'a z pierwszej części  :dance:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 07, 2011, 17:57:48 pm »
Nie kapuję, czemu to Crysis 2 ma pełną polską wersję, a nie właśnie DA2? Ech, EA...
W Crysis 2 jest dużo mniej dialogów ;)
Jak w ogóle prezentowała się polska wersja Dragon Age?

Przy okazji, zapowiedziano już pierwsze DLC, które będzie dostępne za darmo wraz z Signature Edition, oraz płatne z innymi wersjami (560MSP/7$):


DA2 Signature Edition to Dragon Age 2, na którego złożono pre-order przed 11 stycznia, czyli na trzy miesiące przed wyjściem gry. :roll:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 07, 2011, 18:39:10 pm »
Nie kapuję, czemu to Crysis 2 ma pełną polską wersję, a nie właśnie DA2? Ech, EA...
Jak w ogóle prezentowała się polska wersja Dragon Age?

Imo bardzo dobrze, było parę błędów i niektóre głosy troszkę średnio pasowały (Wynne miała głos babki ~25 lat, która podkłada swój głos pod postacie z kreskówek a Morrigan która miała być z założenia bardzo młoda (chociaż w grze im to nie wyszło z wyglądu) miała głos 30to paro latki)) ale ogółem biorąc było elegancko, w przeciwieństwie to wielu tłumaczeń na pl.

Można chyba rzeczywiście Signatura zamawiać (kolekcjonerki nie będzie?), albo może lepiej poczekać na pierwsze recenzje? W każdym razie w grę wchodzi tylko wersja na którąś konsolę, na PC się w to prawdopodobnie nie będzie dało grać (jak w DA:O).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 12, 2011, 17:29:38 pm »
http://www.gram.pl/news_8QPjHe,0_Dragon_Age_II_w_przedsprzedazy_w_sklepie_gram_pl_z_bonusami.html

W ch*ja lecą. Bonusy tylko do preorderów na PC i Xboxa.

Poza tym nie po to zamawiam dwa miesiące przed premierą Signature Edition, żeby mieć grę okrojoną z jakichś dodatków  :/

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 02, 2011, 08:56:40 am »
Demo wyjdzie 23. lutego, chyba że pracujesz w GameStop, wtedy masz je 11. lutego - epic fail  :lol:

Czyli do maja pogram w coś innego, potem Witcher 2, a ten crap kupię pod koniec roku w sprzedaży na STEAM.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dragon Age II
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 18, 2011, 03:36:27 am »