Autor Wątek: The Elder Scrolls V: Skyrim  (Przeczytany 198373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #640 dnia: Listopada 15, 2011, 17:34:20 pm »
Zacząłem od nowa Nordem, ehh co jak co, ale o ile z bliska gra ma swoje słabości, to widoczki są genialne  8)

I gra w cale nie ma tak dużych wymagań, gram w Full HD, AA wyłączone, ustawienia prawie na max.



Uploaded with ImageShack.us
Jakaś słaba ta fota :P Ogólnie gra rzadko na którym screenie wygląda dobrze, a w ruchu często nie można nacieszyć oczu wspaniałymi widoczkami i majestatem świata.

Miękki limit wynosi 50, później można levelować do ~70, ale idzie to baaardzo powoli.
To później umiejętności się wolniej pakują, nawet te co mamy słabo rozwinięte?

No ale 50 to juz cos, a nie 30.

Cyferka bez znaczenia. W grze jest 280 perków, a na lvl możemy odblokować tylko jeden, więc 50 to bardzo mało.

Wolałbym 30 poziomów i po trzy perki na każdym...
Przynajmniej jest sens by parę razy zagrać. No i wreszcie gra daje jakiś wybór i podział na klasy (bardzo elastyczny swoją drogą). W Obku czy Morrowindzie było trochę wkurzające, że postać mogła stać się mistrzem w każdej dziedzinie bez większych trudności. Zmiany w awansowaniu uważam za wielki plus, bo poprzedniego systemu nie można było nazwać doskonałym. Za to ten w Skyrimie jest niemal idealny.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #641 dnia: Listopada 15, 2011, 18:06:05 pm »
Jak dziala wersja na ps3. Tak jak F:NV tuz po premierze (zwiechy konsoli, chrupniecia) czy moze da sie w to w miare bezstresowo grac?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #642 dnia: Listopada 15, 2011, 18:11:39 pm »
Jak dziala wersja na ps3. Tak jak F:NV tuz po premierze (zwiechy konsoli, chrupniecia) czy moze da sie w to w miare bezstresowo grac?

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-face-off-skyrim

Jak masz wybór to Xbox :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #643 dnia: Listopada 15, 2011, 19:09:43 pm »
Bethesda odwaliła kawał dobrej roboty. Nie ma co  :lol:

nakimushi

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #644 dnia: Listopada 15, 2011, 19:11:00 pm »
Jak dziala wersja na ps3. Tak jak F:NV tuz po premierze (zwiechy konsoli, chrupniecia) czy moze da sie w to w miare bezstresowo grac?

gra wyglada swietnie ... niestety zdarzaja sie zwolnienia glownie w jednym miescie / 
zwiechy zadnej nie mialem ani bugow jak na razie a mam juz za soba poczatek czyli jakies 20h  :)

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #645 dnia: Listopada 15, 2011, 19:24:44 pm »
Dzieki za info. Pamietam jak w F:NV na 80 godzin gry konsole musialem resetowac ponad dwadziescia razy.  Lekko to bylo wkurzajace, zwlaszcza, ze zwiechy poprzedzaly niesamowite sciny obrazu. Jesli nie ma tego problemu w Skyrim to swietnie :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2011, 19:38:21 pm wysłana przez dante0 »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #646 dnia: Listopada 15, 2011, 19:24:50 pm »
Zacząłem od nowa Nordem, ehh co jak co, ale o ile z bliska gra ma swoje słabości, to widoczki są genialne  8)

I gra w cale nie ma tak dużych wymagań, gram w Full HD, AA wyłączone, ustawienia prawie na max.



Uploaded with ImageShack.us
Jakaś słaba ta fota :P Ogólnie gra rzadko na którym screenie wygląda dobrze, a w ruchu często nie można nacieszyć oczu wspaniałymi widoczkami i majestatem świata.


Coś w tym jest, screeny nie oddają tych widoków, sam teraz patrzę na niego i uważam, że jest brzydki  :lol:

Ogur

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #647 dnia: Listopada 15, 2011, 19:32:52 pm »
Mi sie podoba. :oops:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #648 dnia: Listopada 15, 2011, 19:38:43 pm »
Mnie też. Na Xboxie, bo na PC się nie gra, a na PS3 wyszedł brzydal  :(

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #649 dnia: Listopada 15, 2011, 19:39:18 pm »
Mi też, pewnie godziny w Skyrim zwiększyły tolerancję. Chociaż akurat kuzyn teraz gra w NFS:Hot Pursuit to nie powiem - patrząc na ostre widoczki w płynnej animacji aż byłem w szoku że gry mogą tak ładnie wyglądać. 8) Jak znowu odpale Skyrima będę się musiał na nowo przyzwyczajać do grafiki i szukać jej 'wewnętrznego piękna'.  

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #650 dnia: Listopada 15, 2011, 19:47:29 pm »
becet, ty chyba masz obie konsole i w sumie to żeś się trochę wjebał, bo na klocku miałbyś i ostro i (w miarę) płynnie.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #651 dnia: Listopada 15, 2011, 19:56:36 pm »
becet, ty chyba masz obie konsole i w sumie to żeś się trochę wjebał, bo na klocku miałbyś i ostro i (w miarę) płynnie.
Niektórzy wolą wbijać platyny niż calaki.

nakimushi

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #652 dnia: Listopada 15, 2011, 20:01:55 pm »
ta juz lece po klocka zeby miec 2 kamienie wiecej 10 km przede mna  :lol:
gra wyglada swietnie na ps3 i te porownania sa z dupy takie /
wlacz sobie Full rgb w konsoli i bedziesz mial takie same kolory i doznania jak na pc czy xie

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #653 dnia: Listopada 15, 2011, 20:16:50 pm »
becet, ty chyba masz obie konsole i w sumie to żeś się trochę wjebał, bo na klocku miałbyś i ostro i (w miarę) płynnie.
Niektórzy wolą wbijać platyny niż calaki.

Żebyś wiedział że coś w tym jest ;)
Jednak w przypadku Skyrima zamówiłem preorder zanim wyszły na jaw różnice w grafice.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #654 dnia: Listopada 15, 2011, 20:43:43 pm »
Niektórzy wolą wbijać platyny niż calaki.

Ja też wolę, ale chyba nie za cenę takiego rozmycia i 15 fpsów w walce  :/

wlacz sobie Full rgb w konsoli i bedziesz mial takie same kolory i doznania jak na pc czy xie

Pijasz metanol?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #655 dnia: Listopada 15, 2011, 21:33:20 pm »
Tu jest spora galeria z PC:
http://gamersyde.com/news_our_videos_of_skyrim-12163_en.html

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #656 dnia: Listopada 15, 2011, 23:39:42 pm »
też coś skrobnę. mam już ok.20h na liczniku i gra się zajebiście. świat jest naprawdę fajny, ale nie wiem czy rzeczywiście taki rozległy jak niektórzy piszą. wielkościowo bardzo podobny do nowych falloutów, tyle że bardziej zróżnicowany. grafa ok, nie jakaś uber, za to bardzo plastyczna. questy ciekawe. ogólnie to moje pierwsze poważne zetknięcie z serią i kilka rzeczy mnie wkur**a: żałosne ai towarzyszy i wrogów (gigantów/mamuty można ze spokojem ubijać nawet na pierwszym levelu, przynajmniej tych przy witerun), brak expa (bez żmudnego levelowania na tanich trikach nie da się rozwinąć porządnie postaci), przez co questy robi się bo fajne, a nie dla nagrody. następną bolączką jest levelowanie świata. w przypadku przeciwników mi za bardzo nie przeszkadza, ale jazda z przedmiotami u handlarzy to przegięcie. nie mają w ofercie nic zajebistego bo masz za mały level, wtf?
mimo powyższego gra się mega miodnie i ciężko się od niej oderwać. bardzo poważny, obok deusa, kandydat do goty2011.
spadam grać. 

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #657 dnia: Listopada 15, 2011, 23:59:02 pm »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #658 dnia: Listopada 16, 2011, 00:29:17 am »
po co skoro mogę dać z neta :P poza tym nie chce mi się bawić w takie rzeczy - za dużo roboty

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #659 dnia: Listopada 16, 2011, 09:26:39 am »

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #660 dnia: Listopada 16, 2011, 09:41:12 am »
Ja mam sejwa 6 mb i żadnych problemów nie mam.

Gregory

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-01-2006
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
  • X360
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #661 dnia: Listopada 16, 2011, 11:49:51 am »
U mnie już 13 levelek... Gram kotem i robie sobie postać która specjalizuje się w skradaniu i łucznictwie... Fajne jest połączenie skradania się ze zdejmowaniem z odległości.Perk z potrójnymi obrażeniami zadawanymi ze skradania strzelając z łuku. Póki co sprawdza się to całkiem nieźle... Praktycznie jak wróg do mnie podbiega to jest na strzała.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #662 dnia: Listopada 16, 2011, 14:10:44 pm »
Już mam 15 level :) Póki co gra ciągle zaskakuje mnie :D  Gram imperialem i póki co moja postać krztałtuje się na kogoś w stylu wojownika-maga, coś jak Wiedźmin :P Perki pakowane w miecze dwuręczne i jednoręczne + magia destrukcji :) trochę żal, że dostajemy tylko jeden perk na poziom :/ bo czasem żal go wydawać na umiejętności typu kowalstwo czy zaklinanie. A nie ukrywam wykułbym sobie jakiś smoczy ekwipunek i podrasował jakimiś srogimi czarami :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #663 dnia: Listopada 16, 2011, 14:23:51 pm »
Perki pakowane w miecze dwuręczne i jednoręczne

Cóż za marnotrawstwo!  :mad:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #664 dnia: Listopada 16, 2011, 14:31:22 pm »
Perki pakowane w miecze dwuręczne i jednoręczne

Cóż za marnotrawstwo!  :mad:

Czemu?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #665 dnia: Listopada 16, 2011, 14:34:15 pm »
Bo perków mało, a Mrocz się nie może zdecydować, jakim mieczykiem siekać.

Gregory

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-01-2006
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
  • X360
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #666 dnia: Listopada 16, 2011, 14:36:46 pm »
Prawda ja policzylem ze perkow wystarczy na dopakowanie na maksa 2 zdolnosci... ja postawilem ma archery i stealth

Ogur

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #667 dnia: Listopada 16, 2011, 14:39:57 pm »


 :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #668 dnia: Listopada 16, 2011, 15:01:31 pm »
Prawda ja policzylem ze perkow wystarczy na dopakowanie na maksa 2 zdolnosci...

Przesadziłeś. Do 50 lvl spokojnie można wymaksować trzy, nawet cztery zdolności. Poza tym nie trzeba od razu brać wszystkich perków - np. 1H ma osobne dla mieczy, toporów i buław, więc wystarczy się zdecydować na konkretną broń.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #669 dnia: Listopada 16, 2011, 15:03:02 pm »
Na różnych przeciwników różne są dobre. Czasem potrzeba większej szybkości ciosów + jakiś czar w łapie czasem ataki przeciwnika najlepiej blokuje się tarczą, a na innych po prostu najlepszy jest dwuręczny miecz ze względu na zasięg i obrażenia. Inna sprawa, że ciągle jeszcze nie wiem który miecz dalej ciągnąć bo perków faktycznie mało trochę. A jeszcze otwieranie zamków się przydaje. Ciekawe, czy są jeszcze jakieś sposoby inne na zdobycie perków niż poziom. Mogliby dać książki które dodają z góry określony perk, albo jakieś magiczne przedmioty?

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #670 dnia: Listopada 16, 2011, 15:43:29 pm »
Musialem odeslac zjebana Lydie do domu bo ostro przeginala. W jakims dungu magowie wiezili Vampiry i robili na nich testy wiec stwierdzilem ,ze je wypuszcze z klatek ,a ta pipa wszystkie zabila :roll:. Chociaz i tak lepsze bylo jak chcialem dolaczyc do Companions i wyszedlem z kolesiem na zewnatrz zeby mnie przetestowal w walce po czym ta idiotka biegala za nim po calym budynku i caly czas go okladala, nawet biedak nie mogl sie wyspac :lol:. Teraz samemu jest troche ciezko bo ona jednym hitem robila taki dmg jak ja 5 spellami ale jakos daje rade.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #671 dnia: Listopada 16, 2011, 15:53:30 pm »
Wczoraj robiac quest w
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
 normalnie czulem sie jakbym gral w pierwsze Tenchu  ta gra mnie wciagnela i niech o tym swiadczy fakt  ,ze takie U3 lezy na polce (tylko latke pobralem) :P
Jak zdobyc czar ,zeby wyzej skakac i spadac z duzych wysokosci nie ginac??

Humulin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-10-2011
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 1
  • GT: Humulin
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #672 dnia: Listopada 16, 2011, 16:26:00 pm »
Jest w ogóle taki?

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #673 dnia: Listopada 16, 2011, 16:29:57 pm »
Jest w ogóle taki?
Na jedbym z trailerow byl.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #674 dnia: Listopada 16, 2011, 16:58:16 pm »
Zacząłem grać, a że magiem trudno, a stealth nudzi, zrobiłem sobie Orka warriora.  :lol: Wbiję Smithing i Enchanting na 100, zrobię Deadric Armor, pozaklinam każdą część i będę niepowstrzymaną maszyną do zabijania.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #675 dnia: Listopada 16, 2011, 17:20:17 pm »
Jeśli dobrze rozdysponujemy punkty, to spokojnie można dobrze podpakować z 5 zdolności. Wyliczyłem sobie nawet teraz, że do 50 poziomu zdołam ulepszyć całkiem nieźle: Broń jednoręczną, Ciężki pancerz, Przywrócenie, Zniszczenie, Przywołanie oraz trochę Otwieranie zamków. Będę musiał co prawda zastosować pewne cięcia i wymaksuję chyba jedynie Ciężki pancerz. No zobaczymy. O te kilka punktów cech też przecież nie chodzi.

Do gildii złodziei chyba w ogóle nie przyłączę na tej grze (wojownik-mag), a dopiero następną zacznę typowym złodziejem.


Mam jeszcze pytanko. Smoczą zbroję można stworzyć tylko za pomocą kowalstwa, czy w inny sposób też można zdobyć?

Mrocz

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #676 dnia: Listopada 16, 2011, 18:02:22 pm »
Mam jeszcze pytanko. Smoczą zbroję można stworzyć tylko za pomocą kowalstwa, czy w inny sposób też można zdobyć?

Pewnie można... Ale jako, że jest to "szczytowa" umiejętność kowala na poziomie 100. To smoczy ekwipunek nie jest zapewne zbyt łatwy do skompletowania. Zwłaszcza, że można też robić bronie itp. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ciekawe jakie i ile komponentów jest potrzebne by stworzyć chociażby taki mieczyk na przykład. Bo ilość szmelcu potrzebne do stworzenie elfiego dyrdymała mnie trochę zniechęciła (do tego stopnia, że cofnąłem loading do momentu levelup i zmieniłem perka.)

Ja póki co staram się jak najwięcej punktów nabić w Destrukcji, Dwuręcznym Mieczu (olewam inne typy broni), kowalstwo i jednoręcznym mieczu myślę, że to mi wystarczy na razie, bo leczę się i tak eliksirami. No jeszcze czasem coś przyzywam, ale tą umiejętność będę chyba tylko opierał na jej wymaksowaniu samym skillem perki jakieś tam dam jak mi zostanie trochę wolnych...

W Kowalstwie chyba spróbuję dobić tylko do tego smoczego ekwipunku.

Warto też zauważyć, że perki typu: Zwiększone obrażenia o 20% itp. Nie koniecznie są sensowne. Gdyż można to nadrobić eliksirami, magią i magicznym ekwipunkiem. Później bezproblemowo będzie można zrobić sobie taki pierścień działający jak jeden z tych Perków jak nie lepiej. Chyba wolę się skupić na perkach które odblokowują jakieś nowe możliwości :)

BTW. Ktoś po za mną znalazł amulet Talosa który skraca odnawianie się Krzyków? :D

PS2. Jakiej szkoły magii jest czar uwięzienie duszy? (oczywiście jak najpotężniejszej.) Bo tak sobie myślę, że enchanting bez tej szkoły magii jest trochę bezsensowny. W sklepach mało jest kryształów dusz wypełnionych większą duszą, a jak już są to mega drogie. A zwiedzając ruiny sporo się na jakiekolwiek kryształki nie napotykam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2011, 18:11:30 pm wysłana przez Mrocz »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #677 dnia: Listopada 16, 2011, 18:34:49 pm »
Warto też zauważyć, że perki typu: Zwiększone obrażenia o 20% itp. Nie koniecznie są sensowne. Gdyż można to nadrobić eliksirami, magią i magicznym ekwipunkiem. Później bezproblemowo będzie można zrobić sobie taki pierścień działający jak jeden z tych Perków jak nie lepiej. Chyba wolę się skupić na perkach które odblokowują jakieś nowe możliwości Smile
Z prawie wszystkim mógłbyś tak patrzeć, a akurat 20% do pancerza czy obrażeń to spory bonus.

Ktoś po za mną znalazł amulet Talosa który skraca odnawianie się Krzyków?
Mam level 21 i znalazłem już z 2 czy 3 takie :P  Teraz chodzę z amuletem na +30 do magii (mam taki jeszcze na kondycję) i pierścieniem +40 do zdrowia (kupiłem w sklepie - i tak kasy jest od chu**).

Jakiej szkoły magii jest czar uwięzienie duszy?
Przywołania. Jeśli nie pakowałeś żadnych cech to powinno brać jakieś 80-90 many. Jak podpakujesz kilka umiejętności w drzewku Przywołania, to można nawet przywoływaną broń na stałe obdarzyć uwięzieniem duszy. Zastanawiałem się nad tym rozwiązaniem, ale jednak się rozmyśliłem.

Wiadomość scalona: Listopada 16, 2011, 20:37:22 pm
The Elder Scrolls V: Skyrim - 3,5 miliona egzemplarzy w dwie doby
http://www.cdaction.pl/news-23479/the-elder-scrolls-v-skyrim---35-miliona-egzemplarzy-w-dwie-doby.html
 :grin:


Jeszcze pytanie: Jest w jakimś mieście porządna chata do kupienia? (chodzi mi o typową willę z wieloma stojakami na broń i pancerze)
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2011, 20:37:22 pm wysłana przez POK »

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #678 dnia: Listopada 17, 2011, 13:15:53 pm »
Wlasnie zostalem Arch-Magem Collage of Winterhold  8). Zajebista szate mi za to dali i moze teraz bedzie troche latwiej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #679 dnia: Listopada 17, 2011, 13:18:26 pm »
który level masz tym magiem?