Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1988742 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6160 dnia: Stycznia 03, 2015, 20:03:41 pm »
Z całym szacunkiem dla Zielarza, ale tak na prawdę nie napisał nic nowego, czego byśmy jeszcze nie słyszeli od przedstawicieli SCE. "PS4 się rozwija, nowe funkcje, przerzucanie zadań CPU na GPU", fakty są takie, że dalej to są tylko słowa i żadnego z tych działań w praktyce nie uświadczyliśmy. System operacyjny konsoli stoi w miejscu, gier zbyt wiele nie widzieliśmy, a devsi 3rd party raczej nie bawią się w pisanie bibliotek pod przerzucanie zadań CPU na GPU, <--- gdyby tak było, już dawno byśmy o tym słyszeli, jakie to wspaniałe itd. Podejrzewam, że dopiero Uncharted albo jakiś inny wielki ex, może wprowadzić taką funkcjonalność.

Bo ja żadną wyrocznią nie jestem, raczej używam głowy plus trochę wiedzy z branży. Jak dla mnie jednak Twoje stwierdzenie, że system stoi w miejscu blokuje dalszą konwersację. Fajnie, że OS PS4 w ogóle nie zmienił się od premiery konsoli. Miał już wszystko na starcie i od ponad roku nie zmienia się a update'y mają za zadanie tylko zmianę numerka. Pewnie w Sony siedzą i zastanawiają się kiedy udzie przejrzą na oczy i sielanka się skończy. A skoro uważasz, że nie uświadczasz pracy Sony, to zastanawiam się, czy w ogóle wiesz o istnieniu takiej konsoli jak PS4 i gier na nią dostępnych.

devsi 3rd party raczej nie bawią się w pisanie bibliotek pod przerzucanie zadań CPU na GPU, <--- gdyby tak było, już dawno byśmy o tym słyszeli, jakie to wspaniałe itd. Podejrzewam, że dopiero Uncharted albo jakiś inny wielki ex, może wprowadzić taką funkcjonalność.

Baaaardzo naiwny tok myślenia. Zakładasz, że wszyscy są wszechwiedzący, mają mega umiejętności, a konsole obecnej generacji znają tak, jakby pracowali na nich już 10 lat. Pogadamy za kilka lat jak zaczną z tego korzystać, bo gdzieś będą musieli szukać dodatkowej mocy i optymalizacji silników (w sumie to już trochę z tego korzystają, ale nie mówią o tym głośno, bo po co? gry będą wtedy lepsze dla graczy?). I tak, na ogół są do tego potrzebne gry, które "niszczą" konkurencję (a może raczej zachwycą), bo to napędza innych do szukania i doskonalenia się.

Czasem zastanawiam się niczym Sherlock jak można nie widzieć pewnych oczywistych rzeczy :P. Przypominam, minął dopiero rok od premiery PS4 i X1.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2015, 20:07:25 pm wysłana przez Zielarz »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 726
  • Reputacja: 74
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6161 dnia: Stycznia 03, 2015, 20:46:45 pm »
No xbox kurde niszczy - 3 exy na krzyż to i ciężko krytykować, bo nie ma co...

A tak z ciekawości Endrju - jakich funkcji brakuje ci w systemie PS4, bo jak dotąd żadnej nie wskazałeś. Mam na mysli funkcje, które posiada już XBone

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6162 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:03:26 pm »
Patrz poprzedni post zielarza. Ja kończę rozmowę bo nawet nie wiesz o czym mówisz. Nie pierwszy raz zresztą.

Wiesz, nie twierdzę wcale, że wiem o rzeczach, o których inni nie wiedzą. Swoje posty opieram na obserwacji tego co dzisiaj dzieje się na konsolowym poletku, więc wiem o czym mówię. Post Zielarza czytałem, nie przemawia on do mnie i nie zmieniam zdania.

@Zielarz

Cytuj
ICE Team to rzeźnicy branży, a ich pracę widać tam gdzie trzeba - w grach. Od dawna siedzą i opracowują tech do gier już powstających, oraz tych dalszych. Skok jakościowy z tytułu na tytuł będzie zależał w dużej mierze od nich.

Ice Team to rzeźnicy branży, a moc Sony widać w grach, ale ile jest tych gier? Trzy średnie gry to twoim zdaniem oznaka wszechmocy SCE?? Jeszcze do niedawna jedynym powodem dla kupna PS4 były wyłącznie gry multiplatformowe - grafika Ice Team z exów Sony widać nie była zbyt przekonująca; drwiny z gry Evo i słowo "Drajwkrap" to był chleb powszedni na naszym forum, o innych grach od Sony już nikt nawet nie wspominał, teraz to raptem są najładniejsze gry generacji, które pokazują ogrom pracy zapracowanych gości z Sony? Pokazany fragment U4 nie zachwyca, chociaż powinien, gdzie jest to całe mistrzostwo Ice Team? Magicznych klapków na oczach nie mam i niestety nie widzę tego co niektórzy tutaj.

Poza tym, moje wcześniejsze wypowiedzi pochwalające działania MS mówiły bardziej o wspieraniu devsów 3rd party, gdzie MS robi co może aby ich słabszy sprzęt mógł konkurować z PS4, która już momentami potrafi ustępować słabszemu sprzętowi konkurencji (co jest po prostu śmieszne jeśli porównujemy specyfikacje obydwu konsol) Kwestia OS i usług sieciowych to tylko taki bonus, gdzie Sony znowu daje ciała.

Cytuj
Poza tym jest wiele rożnych czynników, jakkondycja całej korporacji. Dzieje się wiele rzeczy, o których nie mamy pojęcia a są istotne.

To oczywiste, że Sony ma wewnętrzne problemy, marka Playstation świetnie to dzisiaj ilustruje.

Cytuj
Poza tym ja piszę o techu dla dev'ów a nie PSN. Ten działa różnie, jedni piszą, że problemu nie mają inni już tak. Ja problemu z PSN za bardzo nie mam. A co do tego, że jest płatny - nie do końca. Płatny jest dla posiadaczy plusa, jednak usługa działa bez tego. Dlatego argument, że się za to płaci przemawia do mnie tylko po części.

No tutaj to pojechałeś po bandzie :lol: Myślałem, że dzisiaj to chyba każdy oprócz Irasa może przyznać, że PSN czasami nieźle ssie, no a że płatny jest tylko plus, to to już w ogóle naciągane jest jak ch...

Cytuj
PS4 nie ma idealnego OS'a, ma on swoje braki, w tym części rozwiązań z PS3. Sony jednak stałe nad tym pracuje, a że nie robią dokładnie tego co Ty chcesz to już nie ich wina.

A tutaj wyczuwam twoje insajderowskie podejsćie do graczy, które przedstawiłeś w temacie Ground Zeroes - graczom w dupach się poprzewracało, wymagają nie wiadomo czego, nie podoba się, nie kupuj.

Czyli Sony coś tam sobie robi w OSie, pozmienia nazwy opcji i ich kolejność w menu imprezy dla przykładu, przy okazji zepsują tryb uśpienia i to Twoim zdaniem jest ta wielka praca nad OSem konsoli. Skoro tak dobrze to robią, to szkoda że mi ten błąd trybu uśpienia naprawiali chyba z tydzień czasu. No ale "że nie robią dokładnie tego co Ty chcesz to już nie ich wina.". Rzeczywiście, co ja tam mam do gadania. Sony robi to co powinno robić, a ja mam się zamknąć i brać co dają, bo oni wiedzą lepiej co powinni mi oferować w swoich produktach i usługach. <ok>

Przykro mi to stwierdzać, ale nadszarpnąłeś w moich oczach swój autorytet człowieka z branży. Zrobiłeś się jakiś insajderowiec-ignorant, gracze to podludzie, insajderzy wiedzą wszystko najlepiej i robią najlepiej też, nawet jeśli tobie się wydaje inaczej. No, chyba że tak wygląda serce branży, w takim razie dzięki za oświecenie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6163 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:07:27 pm »
O ja pierdziele, co ja czytam xD Dla mnie EOT.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2015, 21:11:35 pm wysłana przez windomearl »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6164 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:15:58 pm »
No xbox kurde niszczy - 3 exy na krzyż to i ciężko krytykować, bo nie ma co...

A tak z ciekawości Endrju - jakich funkcji brakuje ci w systemie PS4, bo jak dotąd żadnej nie wskazałeś. Mam na mysli funkcje, które posiada już XBone

Pisałem wcześniej o zamrażaniu stanu gry, tak jak to było na PSP.
W ogóle to nie mówię, że ma być jak na XO, dobrze by było, gdyby chociaż wiadomości wysyłały się od razu a nie po 5 minutach.

O ja pierdziele, co ja czytam xD Dla mnie EOT.

Dla mnie również, idę grać w GTA  :angel:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6165 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:22:57 pm »
Panowie, myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Dopóki nie przyzna się racji andryuszowi to można tak się obrzucać bez końca.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6166 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:30:56 pm »
Ja mu przyznaje rację. :angel: Dla mnie Sony osiadło na laurach i życzę im żeby dostali za to po dupie, może się obudzą. 8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6167 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:32:23 pm »
Że ICE Team (goście od techu) odpowiada za problemy z usługą sieciową Drivecluba (zjechany głównie za online)? Albo grafika z Uncharted 4 jest na poziomie Uncharted 1? Bo to jest taki poziom rozmowy z nim :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2015, 21:34:15 pm wysłana przez tytacz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6168 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:35:03 pm »
Że ICE Team (goście od techu) odpowiada za problemy z usługą sieciową Drivecluba (zjechany głównie za online)? Albo grafika z Uncharted 4 jest na poziomie Uncharted 1? Bo to jest taki poziom rozmowy z nim :lol:

No to to już sobie sam wymyśliłeś.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6169 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:35:46 pm »
Że ICE Team (goście od techu) odpowiada za problemy z usługą sieciową Drivecluba (zjechany głównie za online)? Albo grafika z Uncharted 4 jest na poziomie Uncharted 1? Bo to jest taki poziom rozmowy z nim :lol:

No to to już sobie sam wymyśliłeś.

Nope. Ty tego nie widzisz, ale z boku dyskusja z tobą tak wygląda.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6170 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:39:55 pm »
Że ICE Team (goście od techu) odpowiada za problemy z usługą sieciową Drivecluba (zjechany głównie za online)? Albo grafika z Uncharted 4 jest na poziomie Uncharted 1? Bo to jest taki poziom rozmowy z nim :lol:

No to to już sobie sam wymyśliłeś.

Nope. Ty tego nie widzisz, ale z boku dyskusja z tobą tak wygląda.

No to źle wygląda, bo to zupełnie nie jest to o czym ja mówię. Proponuję bardziej wnikliwe czytanie moich postów, albo wskazanie mi zdania, z którego to wywnioskowałeś, żebym mógł je na przyszłość poprawić :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6171 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:45:05 pm »
Ja i Zielarz piszemy o ICE Teamie, a ty potem się pytasz gdzie widać ich wpływ i jako przykład podajesz zjechany za ONLINE Driveclub, a po PSX wklejasz fotki z Uncharted 1 do tematu o Uncharted 4.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6172 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:46:57 pm »
Co nintendo robi z ludźmi :lol:


Zobacz sobie lepiej na wygląda exów na x1 takich jak forza2h a potem na drajwkrapa i będziesz miał pokaz mocy ESRAMU.

U4 nie robi, za to exy pokroju dead rising na x1 robią duże wrażenie. Moc esramu w pełni!


Pewnie czekasz, aż Xbox 1 jak już mu esramu zabraknie to pokaże "MOC CHMURY" i będą takie fajerwerki jak nigdy nie widzieliśmy.

Gadanie, że GTA5 ma mniej fps na PS4 w trakcie przejazdu przez skrzyżowanie zabawne, bo Xbox 1 ma mniej fps przy gównianych cutscenkach z przyczepą wpadającą do jeziora. Jak dla mnie wychodzi na to, ze jest remis.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6173 dnia: Stycznia 03, 2015, 21:54:48 pm »
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-hands-on-with-the-halo-5-beta

Cytuj
The Truth map show Halo 5's engine still needs work in fine-tuning a perfect 60fps experience. At 1280x720 with just eight players involved, this level shows similar dips to Empire, and with tearing to the top of the screen.

P O T Ę G A


Drużyna Lodowej Herbatki już płacze...         










Ze śmiechu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6174 dnia: Stycznia 03, 2015, 22:08:12 pm »
Ja i Zielarz piszemy o ICE Teamie, a ty potem się pytasz gdzie widać ich wpływ i jako przykład podajesz zjechany za ONLINE Driveclub, a po PSX wklejasz fotki z Uncharted 1 do tematu o Uncharted 4.

Driveclub przytoczyłem jako przykład, nie dlatego że miał zjechany online i to rzekomo wina Ice Team, a dlatego że dopóki deszczu nie pokazali, jakoś nikt tutaj szczególnie grafiką tej gry się nie jarał i tylko ją jechaliście, że gówno, że beta, że Drajwkrap.

No a Uncharted 4 to nadal nie jest to czego oczekiwałem, czekam na następny materiał gdzie pokażą, że Ice Team faktycznie zapiernicza w pocie czoła.

Z resztą, przypominam, że dzieliłem się z Wami swoimi spostrzeżeniami na temat ogólnego stosunku obydwu producentów do swoich marek i ich fanów, a nie na temat kto ma lepsze exy. MS się stara, a Sony jak na razie spoczywa na laurach.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2015, 22:15:28 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6175 dnia: Stycznia 03, 2015, 22:18:00 pm »
Nie miałeś iść grać w GTA?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6176 dnia: Stycznia 03, 2015, 22:22:53 pm »
Jestem ciekaw pod jakim względem MS się tak bardzo stara? Niedziałający online w remasterze Halo czy coś innego?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6177 dnia: Stycznia 03, 2015, 22:47:33 pm »
No to weź sprzedaj PS4 i kup One, który jest bardziej wydajny z tego co tu przedstawiasz. I ciesz się kolejnymi grami w 900p i 2fps więcej na liczniku.

XO może i nie jest bardziej wydajny, chwalę sobie natomiast podejście MS, który robi wszystko, aby ich konsola nie odstawała od konkurencji. Bez przerwy pracują nad ulepszaniem SDK, starają sie uwolnić jak najwięcej mocy obliczeniowej, nawet płacą kasę na parity. Nie wspominam już o ideologicznej wojnie na oficjalnych facebookowych profilach prowadzonych przej oddanych Xboxowych sekciarzy :lol:

Sony natomiast najwyraźniej swoje podejscie do PS4 opiera jedynie na ślepej wierze we własne hasła reklamowe #4ThePlayers i lojalności fanów, Cerny pozachwycał się jakie to wszystko zajebiste przy premierze konsoli, wypluł tego nieszczęsnego Knacka i tyle. O rozwoju PS4 od ponad roku nie słyszałem zupełnie nic.
Nie zapominaj ze w PS4 pewnie za jakiś czas odblokują dodatkowy ram bo 3GB na system to zajebiste marnotrastwo

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6178 dnia: Stycznia 03, 2015, 22:57:36 pm »
No to weź sprzedaj PS4 i kup One, który jest bardziej wydajny z tego co tu przedstawiasz. I ciesz się kolejnymi grami w 900p i 2fps więcej na liczniku.

XO może i nie jest bardziej wydajny, chwalę sobie natomiast podejście MS, który robi wszystko, aby ich konsola nie odstawała od konkurencji. Bez przerwy pracują nad ulepszaniem SDK, starają sie uwolnić jak najwięcej mocy obliczeniowej, nawet płacą kasę na parity. Nie wspominam już o ideologicznej wojnie na oficjalnych facebookowych profilach prowadzonych przej oddanych Xboxowych sekciarzy :lol:

Sony natomiast najwyraźniej swoje podejscie do PS4 opiera jedynie na ślepej wierze we własne hasła reklamowe #4ThePlayers i lojalności fanów, Cerny pozachwycał się jakie to wszystko zajebiste przy premierze konsoli, wypluł tego nieszczęsnego Knacka i tyle. O rozwoju PS4 od ponad roku nie słyszałem zupełnie nic.
Nie zapominaj ze w PS4 pewnie za jakiś czas odblokują dodatkowy ram bo 3GB na system to zajebiste marnotrastwo

Zgadzam się i między innymi na to właśnie czekam ;)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6179 dnia: Stycznia 03, 2015, 23:29:52 pm »
Widać, że ta dyskusja nie ma sensu, ale ok, odpowiadając na ostatnie posty.

Ice Team to rzeźnicy branży, a moc Sony widać w grach, ale ile jest tych gier? Trzy średnie gry to twoim zdaniem oznaka wszechmocy SCE?

Co ma ilość ex'ów do roboty ICE Teamu? W pierwszym roku istnienia PS4 wyszło kilka mocnych graficznie tytułów. Rzeczywiście jest się za co biczować.

Jeszcze do niedawna jedynym powodem dla kupna PS4 były wyłącznie gry multiplatformowe - grafika Ice Team z exów Sony widać nie była zbyt przekonująca;

Znowu - co to ma do rzeczy? Jak ma się to do techu, do rozwoju SDK? Według mnie gubisz się bardzo i chyba nie potrafisz przyporządkować swoich pretensji do Sony do właściwych działów. Tak KZ to jest jedna z najładniejszych gier tej generacji (powiedziałbym nawet, że najlepsza techowo, inne produkcje na razie jej nie dorównują). DC od dawna uważałem za piękny racer, jeszcze przed zapowiedzią patcha z warunkami pogodowymi. Niektóre efekty to jest istna magia (a że ma słabsze momenty to sorry, ale chyba niemal każda ma). Infamous jak dla mnie jest w czołówce.

Pokazany fragment U4 nie zachwyca, chociaż powinien, gdzie jest to całe mistrzostwo Ice Team?

Na Tobie nie robi. Ja znam sporo ludzi na których zrobił spore wrażenie. Sam za pierwszym razem nie byłem pod wrażeniem, podobnie jak część kolegów z branży. Wielu przyznało uczciwie, że mieli po prostu olbrzymie oczekiwania i ND po prostu nie mogło temu sprostać. Po czym zaczęli oglądać gameplay wiele razy, analizując różne szczegóły i sporej części opadły szczęki. A to dopiero pierwszy pokaz.

Poza tym, moje wcześniejsze wypowiedzi pochwalające działania MS mówiły bardziej o wspieraniu devsów 3rd party, gdzie MS robi co może aby ich słabszy sprzęt mógł konkurować z PS4, która już momentami potrafi ustępować słabszemu sprzętowi konkurencji (co jest po prostu śmieszne jeśli porównujemy specyfikacje obydwu konsol)

Ubiegła generacja pokazała już, że nawet sprzęt teoretycznie słabszy może liczyć na ładniejsze/lepiej działające gry. MS nie robi żadnej magii, a raczej wysyła stosowne umowy i przelewy. Poza tym multiplatformy wcale nie świadczą o tym, czy Sony lub MS robią dobrą robotę. Warunki w jakiś powstają te gry są inne od ex'ów. Szczególnie teraz, gdy wszyscy dążą do upraszczania i minimalizacji roboty. W przypadku multiplatform wszystko ma być uniwersalne, więc niby jak mają skorzystać z możliwości danej konsoli?

No tutaj to pojechałeś po bandzie  Myślałem, że dzisiaj to chyba każdy oprócz Irasa może przyznać, że PSN czasami nieźle ssie, no a że płatny jest tylko plus, to to już w ogóle naciągane jest jak ch...

Może dla kogoś kto gra dzień w dzień, w tym w multi, problemy PSN są bardzo dobrze zauważalne. Ja natomiast grywam różnie, w multi jeszcze mniej (ostatni raz było to Destiny), dlatego większych problemów nie uświadczyłem i jak pisałem, chodzi mi o moje odczucia, a nie jak jest. O problemach czytam głównie w sieci, ale podobnie bywa z Xbox Live. Poza tym to internet, jednym działa innym nie. Ale jestem w stanie przyjąć, że Sony wciąż jest z tyłu w kwestii usług sieciowych. Na pewno zauważyłem problem z wysyłaniem wiadomości.

A tutaj wyczuwam twoje insajderowskie podejsćie do graczy, które przedstawiłeś w temacie Ground Zeroes - graczom w dupach się poprzewracało, wymagają nie wiadomo czego, nie podoba się, nie kupuj.

Raczej nie chodzi tu o jakieś "insajderstwo", tylko o to co sam obserwuje i mnie mocno wkurza. Nie wiem, czy wcześniej tego nie było, czy zacząłem to dopiero teraz zauważać, a może to jest jednak nowszy trend. Uważam jednak, że w wielu przypadkach ludzie przesadzają, wręcz histeryzują, zachowują się jak małe dzieci, które chcą zabawkę i mają często urojone żądania od świata. W przypadku GZ uważam, że tak właśnie zrobiłeś pisząc, że KojiPro musi coś zrobić, że Ty tego żądasz. Bardzo nie lubię takiego podejścia oraz faktu, że ludzie nie widzą/nie stosują się do tego, iż są odpowiedzialni sami za siebie i nie muszą pewnych rzeczy robić. W tym wypadku nie muszą kupować produktu, który im się nie podoba (co wydaje mi się bardzo logiczne).

Czyli Sony coś tam sobie robi w OSie, pozmienia nazwy opcji i ich kolejność w menu imprezy dla przykładu, przy okazji zepsują tryb uśpienia i to Twoim zdaniem jest ta wielka praca nad OSem konsoli. Skoro tak dobrze to robią, to szkoda że mi ten błąd trybu uśpienia naprawiali chyba z tydzień czasu. No ale "że nie robią dokładnie tego co Ty chcesz to już nie ich wina.". Rzeczywiście, co ja tam mam do gadania. Sony robi to co powinno robić, a ja mam się zamknąć i brać co dają, bo oni wiedzą lepiej co powinni mi oferować w swoich produktach i usługach. <ok>

Koleś, piszesz - Sony nic nie robi. Nie dziw się, że tak Tobie odpisuje, bo piszesz bzdury, okłamujesz samego siebie. Robi. Rozumiem, że nie robi tego co Ty chcesz. Trudno żeby było inaczej. Nie zmienia to faktu, że ludzie, którzy tam pracują robią swoją pracę. Możesz mieć zastrzeżenie do tego czym się zajmują i ok. Nie piszę, że robią zajebistą robotę, bo sam nie rozumiem dlaczego nie ma pewnych funkcji, w tym właśnie "poprawnego" usypiania konsoli.

Przykro mi to stwierdzać, ale nadszarpnąłeś w moich oczach swój autorytet człowieka z branży. Zrobiłeś się jakiś insajderowiec-ignorant, gracze to podludzie, insajderzy wiedzą wszystko najlepiej i robią najlepiej też, nawet jeśli tobie się wydaje inaczej. No, chyba że tak wygląda serce branży, w takim razie dzięki za oświecenie.

A mi przykro, bo mam wrażenie, że wsiadłeś w rakietę i wystrzeliłeś na inną orbitę. Nie rozumiem czasem co piszesz. Generalnie mam odczucia jak podczas rozmów z Anonimowym - pokazujesz mu kolor czarny, on mówi, że jego oczy widzą kolor biały. z tym nie da się dyskutować. Twoje argumenty, że skoro Sony nie mówi o swoim SDK, to oznacza, że nic nie robią są dla mnie niedorzeczne. Dlatego właśnie nie mamy o czym dalej gadać, chyba, że faktycznie zobaczę jakiś sens w Twoich wypowiedziach.

Nie gracze to nie są podludzie, tylko ludzie. I jako ludzie są różni. Obecnie wielu uważa się za specjalistów, roztrząsa jakieś pierdoły (media growe obecnie są jednym wielkim śmietnikiem, gdzie czasem można znaleźć coś dobrego i przydatnego). Oczekują od twórców gier, że Ci będą im usługiwać, bo niektórzy właśnie tak piszą. Nie chodzi o dobro gry, tylko o zaspokojenie chorej potrzeby.

Insajderzy nie wiedzą wszystkiego, sam śmieję się trochę, że tutaj jestem czasem uważany za specjalistę, choć wielu rzeczy nie wiem. I piszę o tym, jeśli tak jest. Sam jestem w branży dopiero 4 lata, a w grafice dopiero od niedawna wiem dokładnie czym chcę się zajmować i na tym się skupiam. Są jednak wokół mnie (w firmie, polskim game dev'ie, a także światowym) ludzie, którzy wiedzą więcej, mają większe doświadczenie lub po prostu są lepsi i z tego korzystam.

Ufff, tak jak napisałem tyle ode mnie, nie będę walczył tam gdzie nie ma to sensu. Jeśli będziesz chciał pogadać w innym tonie i zaczniesz podawać argumenty, które faktycznie mają znaczenie to jeszcze włączę się do dyskusji.

A co do pierwotnego tematu - w artykule eurogamera, o ile dobrze pamiętam, sam autor pisze, że nie wiadomo na ile to faktycznie pomoże X1 i czy będzie do użytku dev'ów. Dlatego takie wycieki są guzik warte. 

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6180 dnia: Stycznia 03, 2015, 23:43:05 pm »
Jak myślisz zielarz ile z tych 3 GB można dać jeszcze dla gier?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6181 dnia: Stycznia 04, 2015, 01:42:41 am »
no, pierwsze i ostatnie :lol:

Tak myślisz? A ja uważam, że jesli Sony nie podejmie kluczowych kroków, to te dwa tytuły, to dopiero początek. I żeby nie wyszło, że na ironię losu parity zamieni się w przewagę XO.

Tak Iras, a teraz wklej porównanie z przejazdu po mieście, albo przechadzce po mieście w ACU. Każdy zainteresowany sto razy widział te porównania i każdy widział wzloty i upadki obydwu platform. Tyle że te upadki w przypadku PS4 w ogóle nie powinny mieć miejsca.
Co ty  wygadujesz. GTA ogólnie wygląda i chodzi lepiej na ps4, a za zrąbany port assasina nie odpowiada minimalnie słabsze cpu tylko kasa microsoftu(roznice w fps nie można tłumaczyć tylko procesorem). Zresztą nawet gdyby unity rzeczywiście na ps4 chodził gorzej przez cpu to i tak z tego wynika jak zostało olane ps4. Bo mogli cześć obliczeń przerzucić na gpu i wersja na ps4 powinna wtedy chodzić w 30 fps i 1080p.

Tak sobie poczytałem te dalsze posty andriuszki i takich bzdur dawno nie widzialem. Nie ma sensu nawet tego komentowac.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 02:00:07 am wysłana przez Wulfen »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6182 dnia: Stycznia 04, 2015, 02:16:50 am »
Dobra panowie, czas pokaże, jak bardzo Sony dba i ile  kasy wkłada w ten biznes. Zobaczymy co przyniesie 2015 rok, 2014 uważam za remis - Sony wystartowało mocnym jebnięciem, ale nie do końca utrzymało tempo, a XO nadrobił zaległości dopiero pod koniec roku, pokazując że mimo mniejszej mocy, może konkurować z PS4, głównie w sferze "kontaktów biznesowych" i wszechstronnej propagandy. I żeby nie było, doceniam ich ostatnie dążenia do ułatwienia życia devsom. Czekam na rozwój sytuacji.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6183 dnia: Stycznia 04, 2015, 02:26:33 am »
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 02:28:57 am wysłana przez Wulfen »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6184 dnia: Stycznia 04, 2015, 03:06:52 am »
to dla tych ktorzy uwazaja ze sony nic nie robi:
ps4-sdk-2-0-revealed-includes-a-lot-of-interesting-new-tech-and-features-game

No, niby coś konkretnego, ale oprócz bajerów z fizyką, nie widzę tam nic, co mogłoby być w jakiś konkretny i znaczący sposób wykorzystane w grach.

Przypomniała mi się sytuacja po E3 gdy zaprezentowano nowe konsole. Wszyscy wtedy zarzucali MS, że nowy Xbox skupia się na pierdołach, typu TV, podczas gdy PS4 skupia się na grach, #4ThePlayers

Teraz jest tak jakby na odwrót - PS4 bawi się w Share, motywy w menu, rozpoznawanie mowy, rozpoznawanie twarzy i śledzenie ruchów graczy przed kamerką, a XO pracuje nad uwolnieniem dodatkowych zasobów sprzętowych dla developera. Jaka ironia losu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6185 dnia: Stycznia 04, 2015, 03:14:00 am »
smiechowo tu  :lol:
Lubie to.  szkoda ze postów plusować jeszcze nie można  :angel:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6186 dnia: Stycznia 04, 2015, 05:01:27 am »
to dla tych ktorzy uwazaja ze sony nic nie robi:
ps4-sdk-2-0-revealed-includes-a-lot-of-interesting-new-tech-and-features-game

No, niby coś konkretnego, ale oprócz bajerów z fizyką, nie widzę tam nic, co mogłoby być w jakiś konkretny i znaczący sposób wykorzystane w grach.

Przypomniała mi się sytuacja po E3 gdy zaprezentowano nowe konsole. Wszyscy wtedy zarzucali MS, że nowy Xbox skupia się na pierdołach, typu TV, podczas gdy PS4 skupia się na grach, #4ThePlayers

Teraz jest tak jakby na odwrót - PS4 bawi się w Share, motywy w menu, rozpoznawanie mowy, rozpoznawanie twarzy i śledzenie ruchów graczy przed kamerką, a XO pracuje nad uwolnieniem dodatkowych zasobów sprzętowych dla developera. Jaka ironia losu.
Wystarczy żeby 5% mocy gpu z ps4 przeznaczyć na fizyke odciążając cpu i da to więcej niż te pół rdzenia w X1.
To wszystko co robi microsoft jest tylko jego krzykiem rozpaczy. Odblokowanie polowy rdzenia, usunięcie kinecta i innych pierdół, realnie niczego nie zmienią. Ostatecznie pomimo tych odblokowanych rdzeni, podkręcenia gpu i zablokowania kinecta na rzecz grafiki różnica w wydajności i tak jest ~35% na korzyść ps4, do tego 2 razy więcej ROP w ps4 + GDDR5. Co w praktyce przekłada sie na gry tak, że jak z obu konsol wycisną wszystkie soki i na xboxie gra będzie chodzić w 900p, to na ps4 będą mogli dać spokojnie 1080p+jakis efekt, lepsze cząsteczki lub coś podobnego(czyli podobnie jak w far cry 4). Następnym krokiem ms pewnie bedzie dx12. I tutaj znowu microsoft będzie mydlił oczy ludziom wychwalając nowe api pod niebiosa, a xboty będą sikać z zachwytu jednocześnie krytykując sony za to ze nic nie robi. Tymczasem ps4 ma od początku niskopoziomowe API i niewiele musi tutaj robić.
Prawda jest taka, że sony zrobiło dopracowaną konsolę pod gry, a microsoft zrobił konsole pod tv i teraz przystosowuje ja bardziej pod gry. Ostatecznie jednak te wszystkie naprawy i cięcia i tak nie zrównają mocy xboxa z ps4.
Jedyne co sony mogłoby z samą konsolą zrobić to odblokować część pamięci.
A co do ICE team to nie wiem ile w tym ich udziału, ale taki the order deklasuje graficznie wszystko co powstało i jest zapowiadane na xbox one.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 05:09:12 am wysłana przez Wulfen »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6187 dnia: Stycznia 04, 2015, 09:02:03 am »
Wystarczy żeby 5% mocy gpu z ps4 przeznaczyć na fizyke odciążając cpu i da to więcej niż te pół rdzenia w X1.
Lepiej to niech oni więcej Ramu dadzą do dyspozycji, bo przeznaczają w tej chwili na bzdury. Średniej karcie jeszcze moc będą zabierać bo procesor słaby to po jaką cholerę takie laptopowe gówno tam pchali :lol:.

Cytuj
A co do ICE team to nie wiem ile w tym ich udziału, ale taki the order deklasuje graficznie wszystko co powstało i jest zapowiadane na xbox one.
Tak tylko, że ta gra jak na tą chwile to klaustrofobiczny korytarz :naughty:.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6188 dnia: Stycznia 04, 2015, 09:46:34 am »
Nie jest przypadkiem tak ,że m$ musi szukać ukrytej mocy w xone (nie wszystkie firmy zgadzają się na parity)
tylko sony nie musi teraz i to jest jeden z problemów... :?:
Niech Sony zajmie się na poważnie usługą siecową to jest mój największy zarzut :!:
Twórcy gier  mają najwięcej do powiedzenie w sprawie  "mocy  uktytej" w konsolach.
Sam andryu wiesz działa public relations m$ i te inforamacje z nowym rokiem ja biore z przymróżeniem oka ,wszyscy chyba pamiętają jak programiści m$ przyjechali do CDProjekt i pokazywali jak wykorzystać moc esramu ,żeby Wiesiek chodził w full hd i co sie okazało wyszło najgorsze co się mogło stać
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wszystko zweryfikuje czas  8)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6189 dnia: Stycznia 04, 2015, 09:48:04 am »
Ze tez nikt nie pracuje w sony/ms jak tutaj tyle fachowcow od sprzetu/oprogramowania :lol:

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6190 dnia: Stycznia 04, 2015, 11:22:43 am »

Tak tylko, że ta gra jak na tą chwile to klaustrofobiczny korytarz :naughty:.


A to źle? Jakby nowe gearsy wyglądały jak the order to byś piał z zachwytu. Czy każda gra musi mieć otwarty świat? Ja się świetnie bawiłem przy gearsach, jedyna gra dla której warto było kupić szrota 360. Także ten, popieram że graczom się w dupach poprzewracało i oczekują nie wiadomo czego.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6191 dnia: Stycznia 04, 2015, 11:33:03 am »

Tak tylko, że ta gra jak na tą chwile to klaustrofobiczny korytarz :naughty:.


A to źle? Jakby nowe gearsy wyglądały jak the order to byś piał z zachwytu. Czy każda gra musi mieć otwarty świat? Ja się świetnie bawiłem przy gearsach, jedyna gra dla której warto było kupić szrota 360. Także ten, popieram że graczom się w dupach poprzewracało i oczekują nie wiadomo czego.
WPIS

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6192 dnia: Stycznia 04, 2015, 11:55:33 am »

Tak tylko, że ta gra jak na tą chwile to klaustrofobiczny korytarz :naughty:.


A to źle? Jakby nowe gearsy wyglądały jak the order to byś piał z zachwytu. Czy każda gra musi mieć otwarty świat? Ja się świetnie bawiłem przy gearsach, jedyna gra dla której warto było kupić szrota 360. Także ten, popieram że graczom się w dupach poprzewracało i oczekują nie wiadomo czego.
WPIS

To ja też jebnę wpis.

A co do całej dyskusji mogę poprzeć tylko Zielarza. PS4 ma się dobrze zdecydowanie lepiej od Xbox One. I takie typowe marudzenie "nic nie robią" to tylko puste słowa.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6193 dnia: Stycznia 04, 2015, 11:58:38 am »
A co do ICE team to nie wiem ile w tym ich udziału, ale taki the order deklasuje graficznie wszystko co powstało i jest zapowiadane na xbox one.
Tak tylko, że ta gra jak na tą chwile to klaustrofobiczny korytarz :naughty:.

Twórcy obiecali zniszczalne otoczenie, może to będzie wyróżniać tą grę na tle poprzedniej generacji.


BTW, czy nasza wspaniała konsola posiada funkcję odtwarzania filmów MP4 z pamięci USB??

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6194 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:03:30 pm »
BTW, czy nasza wspaniała konsola posiada funkcję odtwarzania filmów MP4 z pamięci USB??
No, w końcu znalazłeś :D Nie nie posiada. I też mnie to wkurwiło jak ostatnio próbowałem odpalić. Ale tak czy inaczej, to konsola do grania. A gry dzialają.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6195 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:04:22 pm »

Tak tylko, że ta gra jak na tą chwile to  :naughty:.


A to źle? Jakby nowe gearsy wyglądały jak the order to byś piał z zachwytu. Czy każda gra musi mieć otwarty świat? Ja się świetnie bawiłem przy gearsach, jedyna gra dla której warto było kupić szrota 360. Także ten, popieram że graczom się w dupach poprzewracało i oczekują nie wiadomo czego.

Cytuj
klaustrofobiczny korytarz
Wiesz co to znaczy?

Girsą daleka droga do tego co jest na filmikach z The Order 1886. Tam to normalnie jak w imadle. A jaka będzie grafa w Girsach 4 się zobaczy, ale myślę, że może być lepsza od tego exa.


Co do tych Waszych wpisów to fanoboizm do potęgi i oby Wam tak czasami Sony bokiem nie wyszło :lol:.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6196 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:06:25 pm »
Co do tych Waszych wpisów to fanoboizm do potęgi i oby Wam tak czasami Sony bokiem nie wyszło :lol:.

Nie fanboizm tylko czysty rozsądek. A sorry twoje opinie nie cieszą się wielkim uznaniem ;) W kółko powtarzacie to samo nie podając żadnych argumentów, kompletnie ignorując argumenty drugiej strony. Dla mnie to jest typowe marudzenie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6197 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:10:03 pm »
BTW, czy nasza wspaniała konsola posiada funkcję odtwarzania filmów MP4 z pamięci USB??
No, w końcu znalazłeś :D Nie nie posiada. I też mnie to wkurwiło jak ostatnio próbowałem odpalić. Ale tak czy inaczej, to konsola do grania. A gry dzialają.

No i mówcie mi dalej, że Sony dba o nas i ciągle rozwija konsolę w należytym kierunku...)))

A wcale nie szukałem, chciałem sobie filmik z The Order na konsoli odpalić, żeby docenić wizualia na większym ekranie. Rok po premierze, PS4 nie odtwarza filmów, DLNA też nie ma. Regres w porównaniu do poprzedniczki, ale nie, Sony jest święte.

@Mroczu, no ale jaki to czysty rozsądek? Czy fatalny stan sieci PSN, brak podstawowych funkcji systemu operacyjnego i problemy z grami (Driveclub) to za mało dowodów, aby stwierdzić, że coś jest nie tak?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2015, 12:14:27 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6198 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:12:51 pm »
BTW, czy nasza wspaniała konsola posiada funkcję odtwarzania filmów MP4 z pamięci USB??
No, w końcu znalazłeś :D Nie nie posiada. I też mnie to wkurwiło jak ostatnio próbowałem odpalić. Ale tak czy inaczej, to konsola do grania. A gry dzialają.

No i mówcie mi dalej, że Sony dba o nas i ciągle rozwija konsolę w należytym kierunku...)))

A wcale nie szukałem, chciałem sobie filmik z The Order na konsoli odpalić, żeby docenić wizualia na większym ekranie. Rok po premierze, PS4 nie odtwarza filmów, DLNA też nie ma. Regres w porównaniu do poprzedniczki, ale nie, Sony jest święte.

Bo to jest konsola do GIER. Po cholere mi dlna czy odtwarzanie filmow jak to spokojnie ogarnia mój TV? Kupiłem konsole do gierek, konsola gierki odpala. Szukasz dziury w całym i skaczesz z tematu na temat tak żeby pasowało do Twojej teorii...

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6199 dnia: Stycznia 04, 2015, 12:15:27 pm »

Cytuj
klaustrofobiczny korytarz
Wiesz co to znaczy?

Girsą daleka droga do tego co jest na filmikach z The Order 1886. Tam to normalnie jak w imadle. A jaka będzie grafa w Girsach 4 się zobaczy, ale myślę, że może być lepsza od tego exa.


Co do tych Waszych wpisów to fanoboizm do potęgi i oby Wam tak czasami Sony bokiem nie wyszło :lol:.

Zaraz się dowiemy że gearsy to potężny, otwarty świat z nieskończoną ilością ścieżek do wyboru  :lol:.  Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Tak The order to klaustrofobiczny korytarz. I teraz żebyś zrozumiał, czytaj dokładnie, weź głęboki oddech, zrelaksuj się i zastanów zanim odpiszesz: Gearsy to też taki korytarzyk, co nie zmienia faktu że gra była i nadal jest genialna. Dziękuję za uwagę.