Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658163 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10320 dnia: Sierpnia 06, 2010, 21:28:38 pm »
Music - to na Ukrainie jest

Ok, ukraińskim agentem, te koślawe litery są do siebie podobne. To wiele tłumaczy, chociażby nieznajomość Polskiego hymnu.


Przepraszam, może to moje zaślepienie i owczy pęd ku krytyce PO, ale pomimo najszczerszych chęci nie widzę tu wzmianki o pomniku czy tablicy.

W tej wypowiedzi nie, ale już to porozumienie trójstronne było jasne i klarowne.

Cytuj
Kaczyński ocenił również, że Komorowski został wybrany na prezydenta przez nieporozumienie, bo - jak tłumaczy - jest przekonany, że "bardzo wiele osób, które na niego głosowały, zapateryzmu w Polsce nie chce".

Wow. Po prostu wow.



Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10321 dnia: Sierpnia 07, 2010, 01:01:13 am »
Będę szczery. Dotychczas uważałem, że przy następnych wyborach obywatele będą chcieli rozliczyć po z rządów. I sytuacji w kraju.
Kaczyński robi wszystko co w jego mocy, żeby głosowali przeciw niemu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10322 dnia: Sierpnia 07, 2010, 01:15:52 am »
Mam podobne zdanie.
Przez taką politykę tylko tracą.

Jednak mimo iż powszechnie kampanię wyborczą PIsu uważano za "przekłamaną" , to była ona najskuteczniejszym sposobem na przykucie uwagi i sympatii wyborców. No i wydaje mi się , że przekłamana była tylko w wykonaniu "promowanego obiektu" , bo pani Kluzik-Rostkowska na prawdę wierzyła w zmianę oblicza PISu. Dzisiaj jako jedna z nielicznych w partii klaskała po przemowie nowego prezydenta , ba , jej słowa bardzo mnie pozytywnie zaskoczyły , powiedziała coś w tym stylu:

Cytuj
"Klaskałam , szkoda , ze nie wygrał nasz kandydat , ale pogodziłam się z demokracją"

I bynajmniej nie zauważyłem kropli fałszu w jej wypowiedzi , mówiła to od serca , z  uśmiechem na twarzy.
Widać są jeszcze w PISie normalni politycy , szkoda tylko , że głos tam mają tylko najbardziej wściekli i wiecznie niezadowoleni...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10323 dnia: Sierpnia 07, 2010, 02:32:29 am »
Na szczęście nie dla wszystkich miarą polityka jest umiejętność klaskania. PO nie potrafiło okazać minimum szacunku Lechowi Kaczyńskiemu ani kiedy urzędował jako Prezydent, ani po jego śmierci. Ciekaw jestem ilu z was poszłoby na miejscu Jarka na zaprzysiężenie wąsa i jeszcze biło mu brawo. Przecież to by był dopiero fałsz.

Cytuj
"Klaskałam , szkoda , ze nie wygrał nasz kandydat , ale pogodziłam się z demokracją"

Zastanawiam się czy Kluzik-Rostowska też nie potrafi stawiać przecinków...

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10324 dnia: Sierpnia 07, 2010, 09:40:11 am »
Cytat: Lloyd
LuuuL! Dalej zaklinamy rzeczywistość? Niezła beka, aż mnie brzuch boli.

Cytat: Harry
BEKA!



Cytat: Lloyd
wieczor po tych "zamieszkach" pod krzyzem

Właśnie wesołe chłopaki. Wieczór po. A nie przed. Harry pisząc to:

Cytat: Harry
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.

Po prostu kłamał. No chyba że faktycznie za ludźmi zabierającymi krzyż szła ekipa budowlańcow aby w jego miejsce postawić tablicę. A dobrze wiecie że nie szła. Do momentu akcji zabieramy krzyż kancelaria nie zrobiła nic aby cokolwiek zostawić na jego miejscu. Nie było nawet żadnej oficjalnej zapowiedzi że w jego miejscu cokolwiek powstanie.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10325 dnia: Sierpnia 07, 2010, 09:50:29 am »
becelot przeciez nawet w faktach mowili, ze oficjalna propozycja upamietnienia tej katastrofy juz zostala przedstawiona, dlatego myslano, ze pozwola krzyz przeniesc ci fanatycy....idz dalej w zaparte...lol..przyznaj sie do bledu chlopie i bedzie spokoj, a nie osmieszasz sie jeszcze bardziej!



3:39-4:25

i 4:57 "Jarosla!Jaroslaw!..." -heheh i wszystko jasne.

"Katolicki dżihad 2010"
BEKA!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 09:55:49 am wysłana przez LoNdEk »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10326 dnia: Sierpnia 07, 2010, 09:55:25 am »
- Tablica będzie prędzej czy później.
(tu 2 głosy) - Ale tutaj? - Prędzej czy później?
- Nie wiem.

Hehe, oficjalny ton. W oficjalnej deklaracji też nie wymieniono owej tablicy.

Cytuj
"Katolicki dżihad 2010"
No przecież ponoć cały wic polega na tym, że to nie "katolickie", bo kościół się nie zgadza. To w końcu czyja ta święta wojna?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10327 dnia: Sierpnia 07, 2010, 09:58:41 am »
- Tablica będzie prędzej czy później.
(tu 2 głosy) - Ale tutaj? - Prędzej czy później?
- Nie wiem.

Hehe, oficjalny ton. W oficjalnej deklaracji też nie wymieniono owej tablicy.

Chodzilo mi o caly fragmet gdzie, jest mowa o juz istniejacym, przedstawionym oficjalnym dokumencie itd. wyraznie swiadczy to, ze wypowiedz becelota, mija sie z prawda. Tarniak i ty sie nie pograzaj.

Cytuj
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

Co jest tak prawdziwe, jak przemiana Jarka.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10328 dnia: Sierpnia 07, 2010, 09:59:54 am »
No to trochę wystrzelałeś kolegę.

Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.

A co masz na filmiku? W dzień zabierania krzyża:

Michałowski: Tablica będzie kiedyś.
Dziennikarz:  Tutaj?
Michałowski: Nie wiem.

No to faktycznie, oficjalna, konkretna propozycja postawienia tablicy w zamian za zabierany krzyż. :lol: Zgodnie z ich planem po zabraniu krzyża nie stało by nic. W dokumencie który przytaczasz nie ma słowa o miejscu i formie więc ja się dalej pytam skąd Harry wziął tekst że chcieli
Cytat: Boban
przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.
?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 10:03:22 am wysłana przez el becetol »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10329 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:01:13 am »
Londi, ja się nie mam jak pogrążać bo to nie mnie cytujesz, chyba, że o jakimś innym poście nie wiem. :(

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10330 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:12:32 am »
No to trochę wystrzelałeś kolegę.

Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.

A co masz na filmiku? W dzień zabierania krzyża:

Michałowski: Tablica będzie kiedyś.
Dziennikarz:  Tutaj?
Michałowski: Nie wiem.

No to faktycznie, oficjalna, konkretna propozycja postawienia tablicy w zamian za zabierany krzyż. :lol: Zgodnie z ich planem po zabraniu krzyża nie stało by nic. W dokumencie który przytaczasz nie ma słowa o miejscu i formie więc ja się dalej pytam skąd Harry wziął tekst że chcieli
Cytat: Boban
przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.
?


Podalem o jaki urywek tego materialu mi chodzi, ale jak widocznie nie widzicie pierwszych jego 30s, ok wiec zeby ulatwic wam, jeszcze bardziej ograniczylem:

3:58 - 4:08 - te 10s  - po czym pada jak to mowi reporter TVN kolejna deklaracja "Slowna, tez dzis padla" nastepnie padaja slowa:

Cytuj
Michałowski: Tablica będzie kiedyś.
Dziennikarz:  Tutaj?
Michałowski: Nie wiem.

Wiec dokument/deklaracja na pismie juz byla wczesniej, po demonstracji KOLEJNY raz, tym raz slownie potwierdza to Michalowski.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10331 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:14:06 am »
Becet nie wierzę w to co widzę. Zapodałeś faila i teraz chcesz odwrócić kota ogonem.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Gdybyś oglądał inne media niż PiS'owskie TVP (jeszcze wtedy takie było) to wiedziałbyś, że mowa o zastąpieniu krzyża tablicą lub pomnikiem była już dawno. Baa to, że pojawi się tam jakaś pamiątka po tragicznie zmarłych jest oczywiste jak mało co. Chociaż w sumie wam nikt nie wmówi, że "białe jest białe, a czarne jest czarne". Przedwczoraj jedynie potwierdzono oficjalnie, że pamięć o tragedii zostanie tam upamiętniona.

No i jeszcze to:

Cytuj
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

Co jest tak prawdziwe, jak przemiana Jarka.

Sedno sprawy. :roll:

 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 10:15:48 am wysłana przez BoBaN »

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10332 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:16:57 am »
Cytuj
Na szczęście nie dla wszystkich miarą polityka jest umiejętność klaskania. PO nie potrafiło okazać minimum szacunku Lechowi Kaczyńskiemu ani kiedy urzędował jako Prezydent, ani po jego śmierci.

Kaczyński jako prezydent świętoszkiem nie był i nie rozumiem jak można wymagać, żeby inni zachowywali się w stosunku do niego w porządku, skoro on nie zachowywał się tak w stosunku do innych. A jakoś specjalnie źle po wypadku nie był traktowany, już bez przesady.

Cytuj
Ciekaw jestem ilu z was poszłoby na miejscu Jarka na zaprzysiężenie wąsa i jeszcze biło mu brawo. Przecież to by był dopiero fałsz.

Ja bym poszedł. Może musiałbym zaciskać zęby, ale uśmiechnąłbym się i pogratulował - a niech się teraz sam męczy, następnym razem ja wygram.
Tak postępują politycy w innych krajach i jakoś krzywda im się nie dzieje.

W pewien sposób to pokazuje klasę zarówno polityka, jak i człowieka.
Kaczyński i tymi słowami i swoim zachowaniem - nie przychodząc na zaprzysiężenie - pokazał, że nie ma ani klasy, ani honoru, ani chociaż odrobiny przyzwoitości.
Widziałeś wielu polityków, którzy po przegranych wyborach skarżyliby się na wyborców za to, że na nich nie zagłosowali?
Trochę słów brak, żeby go odpowiednio opisać.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10333 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:20:50 am »
No to trochę wystrzelałeś kolegę.

Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.

A co masz na filmiku? W dzień zabierania krzyża:

Michałowski: Tablica będzie kiedyś.
Dziennikarz:  Tutaj?
Michałowski: Nie wiem.

No to faktycznie, oficjalna, konkretna propozycja postawienia tablicy w zamian za zabierany krzyż. :lol: Zgodnie z ich planem po zabraniu krzyża nie stało by nic. W dokumencie który przytaczasz nie ma słowa o miejscu i formie więc ja się dalej pytam skąd Harry wziął tekst że chcieli
Cytat: Boban
przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.
?


Podalem o jaki urywek tego materialu mi chodzi, ale jak widocznie nie widzicie pierwszych jego 30s, ok wiec zeby ulatwic wam, jeszcze bardziej ograniczylem:

3:58 - 4:08 - te 10s  - po czym pada jak to mowi reporter TVN kolejna deklaracja "Slowna, tez dzis padla" nastepnie padaja slowa:

Cytuj
Michałowski: Tablica będzie kiedyś.
Dziennikarz:  Tutaj?
Michałowski: Nie wiem.

Wiec dokument/deklaracja na pismie juz byla wczesniej, po demonstracji KOLEJNY raz, tym raz slownie potwierdza to Michalowski.
Eee, Londek, wytłumaczę ci coś. To, że dziennikarz mówi "słowna też dziś padła" - to jeszcze nie czyni tych słów prawdą objawioną. To tak na marginesie, bo łykasz wsysko jak młody pelikan, a tu tuż za rogiem fail.

http://imagebin.ca/view/i9Dyd3r.html

Ten obrazek pojawia się w materiale jako pisemne potwierdzenie o tablicy, jak dziennikarz mówi, "taka deklaracja tu była" i wjeżdżają 2 cytaty. Jak tam widać słowo tablica to jest chyba dobrze zaszyfrowane. To co tam napisano, może równie dobrze oznaczać złączone Lechy.  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10334 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:24:59 am »
Boban i Londek ale tu nie ma co roztrząsać. Jeżeli twierdzicie że była oficjalna zapowiedź postawienia pomnika na miejscu zabieranego krzyża - to po prostu ją podajcie. Ciągle powtarzacie że 'była', to ją dajcie. Do tego podobno była na piśmie. Proszę, podajcie to pismo. Dajcie news, cytat, dokument, cokolwiek. Nie jak ktoś mówi "nie wiem gdzie i kiedy", tylko konkretna, po której Boban mógł napisać:

Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.

No chyba że bezczelnie kłamał. Ale to będzie jasne jeśli nie podacie wspominanego wyżej źródła. Czekam. 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10335 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:27:22 am »
Ten obrazek pojawia się w materiale jako pisemne potwierdzenie o tablicy, jak dziennikarz mówi, "taka deklaracja tu była" i wjeżdżają 2 cytaty. Jak tam widać słowo tablica to jest chyba dobrze zaszyfrowane. To co tam napisano, może równie dobrze oznaczać złączone Lechy.  :lol:

To już uznajmy za czepianie się. Za chwilę padnie zdanie, że nikt nie powiedział jaka to tablica. Mogło przecież chodzić o tabliczkę czekolady, która szybko się rozpuści na słońcu i pamiątka zniknie. :roll:

Wiadomość scalona: Sierpnia 07, 2010, 10:30:11 am
Boban i Londek ale tu nie ma co roztrząsać. Jeżeli twierdzicie że była oficjalna zapowiedź postawienia pomnika na miejscu zabieranego krzyża - to po prostu ją podajcie. Ciągle powtarzacie że 'była', to ją dajcie. Do tego podobno była na piśmie. Proszę, podajcie to pismo. Dajcie news, cytat, dokument, cokolwiek. Nie jak ktoś mówi "nie wiem gdzie i kiedy", tylko konkretna, po której Boban mógł napisać:

Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.

No chyba że bezczelnie kłamał. Ale to będzie jasne jeśli nie podacie wspominanego wyżej źródła. Czekam. 8)


Źródło: TV, pilot i inna telewizja niż TVP. Plus to:

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/441237,komorowski_bedzie_upamietnienie_pary_prezydenckiej_na_krakowskim_przedmiesciu.html

Potwierdza powstanie pamiątki na to miejsce. Nie sądzisz chyba, że będę nagrywał to co leci na innych kanałach tylko dlatego, że Ty to przeoczyłeś. 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 10:30:11 am wysłana przez BoBaN »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10336 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:31:49 am »
Ten obrazek pojawia się w materiale jako pisemne potwierdzenie o tablicy, jak dziennikarz mówi, "taka deklaracja tu była" i wjeżdżają 2 cytaty. Jak tam widać słowo tablica to jest chyba dobrze zaszyfrowane. To co tam napisano, może równie dobrze oznaczać złączone Lechy.  :lol:

To już uznajmy za czepianie się. Za chwilę padnie zdanie, że nikt nie powiedział jaka to tablica. Mogło przecież chodzić o tabliczkę czekolady, która szybko się rozpuści na słońcu i pamiątka zniknie. :roll:
To wciąż nie jest "przeniesienie krzyża i postawienie tablicy w jego miejscu". :roll: Przecież Michałowski mówi, że nie wie czy TU stanie tablica.

News z gazetyprawnej był po "walce", nawet godzinowy update na to wskazuje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10337 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:36:09 am »
Taka ciekawostka.

http://wyborcza.pl/1,76842,8168253,Co_z_pomnikiem_w_miejscu_krzyza.html



Cytuj
Teren przed Pałacem Prezydenckim ma pozostać w "niezmienionej postaci i formie" - napisała stołeczna konserwator zabytków. Co z pomysłem pomnika w miejscu krzyża?

Pismo w tej sprawie napisała 14 lipca do szefa Kancelarii Prezydenta Jacka Michałowskiego Ewa Nekanda-Trepka, stołeczna konserwator zabytków (pełni tę funkcję od lat, była konserwatorem także wtedy, kiedy Warszawą rządził Lech Kaczyński).


Teraz sami sobie wnioski wyciągnijcie. Skoro pismo było skierowane 14 lipca to musiało ono powstać z jakiegoś konkrentego powodu. A tym powodem był fakt, że już wcześniej planowano postawienie tam jakieś pamiątki (tu akurat mówi się o pomniku).

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10338 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:43:09 am »
BBN nie ma co sie pocic przeciez, juz pokazalismyze becelot wyraznie sklamal, napisal, ze tam NIC nie bedzie, zadnej formy upamietnienia katastrofy smolenskiej, co jest nie prawda, co udowdnilismy juz. Tarniak, tez sie nie poc, przeciez wszystko czarno na bialym widac.

Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10339 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:48:58 am »
Teraz sami sobie wnioski wyciągnijcie. Skoro pismo było skierowane 14 lipca to musiało ono powstać z jakiegoś konkrentego powodu. A tym powodem był fakt, że już wcześniej planowano postawienie tam jakieś pamiątki (tu akurat mówi się o pomniku).

Boban fail na failu  :lol: To pismo bylo wystawione w sprawie drewnianego krzyża ustawionego przez harcerzy i wystawy zdjęć która tam była. W dodatku kancelaria prezydenta olała jej pismo które tu przytaczasz, co tylko pokazuje jak bardzo się myliłeś.

http://wiadomosci.onet.pl/2206479,11,kancelaria_nie_ruszyla_kwestii_tablicy_ku_czci_ofiar_smolenska,item.html

Cytuj
Jak poinformował wydział prasowy warszawskiego ratusza, Kancelaria nie odpowiedziała też na pismo stołecznej konserwator Ewy Nekandy-Trepki z 14 lipca. Chcąc sformalizować obecność stojących przed Pałacem Prezydenckim krzyża i wystawy, w piśmie do szefa Kancelarii Jacka Michałowskiego, zwróciła ona uwagę, że na wszelkie nowe elementy, które na dłużej miałyby pojawić się na terenie Pałacu Prezydenckiego i dziedzińca frontowego, konserwator powinien wyrazić zgodę.
Cytuj
Pod koniec lipca jej zastępca Artur Zbiegieni zastrzegał, że uwagi te dotyczyły wyłącznie ustawionego przed pałacem krzyża i wystawy.

Widzisz czego dotyczyły? Dotyczyły wyłącznie ustawionego przed pałacem krzyża i wystawy. A ty sobie wywnioskowałeś że musiały dotyczyć planowanego przez kancelarie pomnika. :lol: To pokazuje w jak zawiły sposób wyciągasz wnioski. :lol: Przy okazji - ten link już był w tym temacie. Czytaj zanim zaczniesz spamować.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10340 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:54:03 am »
Wut? Albo masz problemy ze wzrokiem, albo z głową.

Taka ciekawostka.

http://wyborcza.pl/1,76842,8168253,Co_z_pomnikiem_w_miejscu_krzyza.html



Teren przed Pałacem Prezydenckim ma pozostać w "niezmienionej postaci i formie" - napisała stołeczna konserwator zabytków. Co z pomysłem pomnika w miejscu krzyża?

Pismo w tej sprawie napisała 14 lipca do szefa Kancelarii Prezydenta Jacka Michałowskiego Ewa Nekanda-Trepka, stołeczna konserwator zabytków (pełni tę funkcję od lat, była konserwatorem także wtedy, kiedy Warszawą rządził Lech Kaczyński).

Czyli co? Ktoś sobie z kosmosu wymyślił, że ma tam powstać pomnik? :lol: :lol: :lol:

Wiadomość scalona: Sierpnia 07, 2010, 10:55:46 am
BBN nie ma co sie pocic przeciez, juz pokazalismyze becelot wyraznie sklamal, napisal, ze tam NIC nie bedzie, zadnej formy upamietnienia katastrofy smolenskiej, co jest nie prawda, co udowdnilismy juz. Tarniak, tez sie nie poc, przeciez wszystko czarno na bialym widac.

Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.



W sumie masz rację. Jak to powiedział ich wódz "Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne". Nie ma sensu. Pokazujesz dokumenty, wklejasz linki, media o tym mówią ale co tam, ich to nie rusza. Szkoda czasu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 10:55:46 am wysłana przez BoBaN »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10341 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:02:23 am »
Londek, ale jeli dyskutujesz ze mna, to cytuj mnie, a nie becetola. Ja pisze o czyms innym, a ty mi wrzucasz nie moj cytat i piszesz ze cos czarno na bialym widac. ;)

Cytuj
W sumie masz rację. Jak to powiedział ich wódz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nastepny, dla ktorego jedyna zaleznosc to: "jestes przeciwko PO = jestes z PiS". To tanie politykierstwo to juz mnie rozbraja powoli w tym temacie. Wierz dalej w dwubiegunowosc polskiej sceny politycznej. Jestem w partii ideowej (nie, nie w SLD, powiedzialem ze ideowej :D), czego nie mozna powiedziec o "liberalnej platformie" :hihi: . Przypominam, ze polityka nie konczy sie na Wasie i Sloncu Peru jak niektorym mogloby sie zdawac.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 11:07:08 am wysłana przez 1man1jar »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10342 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:06:37 am »
Cytuj
W sumie masz rację. Jak to powiedział ich wódz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nastepny, dla ktorego jedyna zaleznosc to: "jestes przeciwko PO = jestes z PiS". To tanie politykierstwo to juz mnie rozbraja powoli w tym temacie. Wierz dalej w dwubiegunowosc polskiej sceny politycznej. Jestem w partii ideowej, czego nie mozna powiedziec o "liberalnej platformie" :hihi: .

Akurat nie odnosiłem tego do Ciebie. Dziwię się, że tak na to zareagowałeś. Widzę, że starasz się utrzymać po środku tej dyskusji i nigdy nie uważałem Cię za zwolennika PiS.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10343 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:07:23 am »
Jedyny pomnik o którym mowa w tekście to pomnik Józefa Poniatowskiego!  :lol: Tekst dotyczy wyłącznie krzyża i wystawy zdjęć.

Gdzie ty tam masz informację że ktokolwiek z rządu planował jakikolwiek pomnik w miejscu krzyża? Nigdzie. Bo nie planował. Tu potwierdzenie:

http://www.rp.pl/artykul/512355_Konserwator_o_pomniku_przed_Palacem_Prezydenckim.html
Cytuj
Z wnioskiem o zalecenia konserwatorskie dotyczące budowy przed Pałacem Prezydenckim pomnika ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem może wystąpić tylko Kancelaria Prezydenta - powiedział zastępca Stołecznego Konserwatora Zabytków Artur Zbiegieni.

Jak dodał, dotychczas żaden taki wniosek nie wpłynął, więc konserwator nie zajmował stanowiska w sprawie budowy pomnika czy innego nowego elementu przed Pałacem Prezydenckim.

Żadnych ruchów w sprawie jakiegokowiek pomnika kancelaria nie wykonała. Kłamałeś więc Boban pisząc:
Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.
Temat wyczerpany.



1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10344 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:08:57 am »
Od 2 stron dyskutujesz ze mna i becetolem. Londek w poscie ktory cytujesz pisze o mnie i o becetolu, a ty w odpowiedzi uzywasz zaimka "ich". Znowu mam jakies problemy z czytaniem, czy cos? :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10345 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:21:43 am »
http://wyborcza.pl/1,76842,8168253,Co_z_pomnikiem_w_miejscu_krzyza.html

Cytuj
Wbrew opinii ratusza stwierdził, że dokument nie odnosi się do pomysłów budowy pomnika przed Pałacem, lecz tylko do wystawy i krzyża.

Cytuj
Przypomniał, że z wnioskiem o zgodę na ewentualny pomnik może wystąpić tylko Kancelaria Prezydenta, bo to ona jest gospodarzem terenu. Jej szef Jacek Michałowski mówił w środę, że prace nad sposobem upamiętnienia ofiar katastrofy odbędą się bez zbędnej zwłoki.

23 lipca (bo z tego dnia jest ten news) to był piątek. Środa o której wspomina artykuł to 21 lipca. Wtedy już szef Kancelarii Prezydenta mówił o pracach nad upamiętnieniem ofiar. Czyli temat postawienia tam jakiejś pamiątki był poruszany już wtedy. Stąd pytanie we wstępie news'a:

Cytuj
Teren przed Pałacem Prezydenckim ma pozostać w "niezmienionej postaci i formie" - napisała stołeczna konserwator zabytków. Co z pomysłem pomnika w miejscu krzyża?

Dla mnie też temat jest wyczerpany gdyż twierdziłeś, że...

Cytuj
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

...co w świetle przedstawionych wyżej faktów jest po prostu nieprawdą.





Wiadomość scalona: Sierpnia 07, 2010, 11:22:23 am
Od 2 stron dyskutujesz ze mna i becetolem. Londek w poscie ktory cytujesz pisze o mnie i o becetolu, a ty w odpowiedzi uzywasz zaimka "ich". Znowu mam jakies problemy z czytaniem, czy cos? :roll:

Mój błąd, sorki. Nie zwracałem się do Ciebie, żeby było jasne. :roll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10346 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:44:20 am »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10347 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:49:46 am »
PO nie potrafiło okazać minimum szacunku Lechowi Kaczyńskiemu ani kiedy urzędował jako Prezydent, ani po jego śmierci

Aż za dużo szacunku po okazało po jego śmierci. Nie licząc Palikota, bo ten po miesiącu mówił co mu na sercu leżało, no ale mam nadzieję że odejdzie i założy coś własnego.

No przecież ponoć cały wic polega na tym, że to nie "katolickie", bo kościół się nie zgadza. To w końcu czyja ta święta wojna?

Kościół vs kościół. A dokładnie kościół vs kościół rydzyka.
Najlepsze, że sld faktycznie może się rozpędzić na tle tego wszystkiego- zapowiedziany marsz (czy co to zapowiedzieli) niekoniecznie musi być kolejną, nic nie znaczącą demonstracją. Śmiałbym się, ale sprawiedliwość by trzasnęła wtedy kler. Jestem za, bo aby wrócić na swoją pozycję, będą musieli coś ze sobą zrobić i naprawić. A to wszystkim wyjdzie na dobre.





Wiadomość scalona: Sierpnia 07, 2010, 11:52:35 am
Jestem w partii ideowej

Czyli? :]

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 11:52:35 am wysłana przez _Music »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10348 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:53:41 am »
Na szczęście nie dla wszystkich miarą polityka jest umiejętność klaskania. PO nie potrafiło okazać minimum szacunku Lechowi Kaczyńskiemu ani kiedy urzędował jako Prezydent, ani po jego śmierci. Ciekaw jestem ilu z was poszłoby na miejscu Jarka na zaprzysiężenie wąsa i jeszcze biło mu brawo. Przecież to by był dopiero fałsz.

Cytuj
"Klaskałam , szkoda , ze nie wygrał nasz kandydat , ale pogodziłam się z demokracją"

Zastanawiam się czy Kluzik-Rostowska też nie potrafi stawiać przecinków...

Wow, wyczerpująca odpowiedź. I jakże sprawnie usprawiedliwia postawy niektórych posłów PIS...

Powinieneś się cieszyć, że w twojej ulubionej partii jest jeszcze kilku polityków z klasą.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10349 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:02:17 pm »
Propozycja dla PiS, napewno Jaro by sie pod tym podpisal:


Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10350 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:07:48 pm »
>demotywatory.pl

Beczunia się kręci widzę.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10351 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:13:26 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8225429,Jaroslaw_Kaczynski__To_zaprzysiezenie_jest_wynikiem.html

Taak... według Jaro Komorowski nie mógłby wygrać w normalny demokratyczny sposób...
Na jakiej podstawie te indywiduum uważa, że władza i stanowisko to jest coś co mu się należy?

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10352 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:15:50 pm »
_Music - pewnie nie czytasz Przegladu (bo komunisci), ale tam byl ostatnio felieton Lagowskiego nt. lewicy. Pomijajac fakt, ze on widzi lewice zupelnie inna niz ja (aka "PRL nie byl taki zly"), to padaja tam slowa, ktore wspominalem przy okazji 13% Grzeska, ten wynik to sygnal (biorac pod uwage fakt, ze przyciagneli wielu mlodych ludzi) ze jest potrzeba na lewice w polskim rzadzie. Niekoniecznie jako ugrupowanie rzadzace, ale liczace sie na arenie politycznej. Problem w tym, ze ja osobiscie nie chce, zeby to SLD zyskiwalo na rosnacych nastrojach lewicowych w Polsce. Mimo kilku nowych, rozgarnietych postaci to wciaz partia ktora musi przeslizgiwac sie i wciaz jechac na post-pzprowskich nastrojach (Lagowskiemu to nie przeszkadza, bo ten elektorat "daje sile" tej partii, ale ja mam w dupie tych oportunistow). Stad licze, ze nie tyle SLD zyska na tym co wyrugowane zostana wszelkie widma przeszlosci i albo powstanie nowa partia w ramach rozlamu, albo poparcie zyska ugrupowanie bedace poza sejmem. No bo nie ma sie co oszukiwac, dalej prym wiedzie jednak beton, a w zyciu politycznym istnieja ludzie, ktorzy dawno powinni juz byc na politycznej emeryturze w puszczy. Ale tak to jest, jak SLD "wychowuje" ludzi pokroju Cimoszewicza czy Nalecza, ktorzy zachowuja sie jak lodki na mazurskich jeziorach. Naprawde z grymasem na twarzy uczestniczylbym w inicjatywach SLD nawet jesli przekonywalyby mnie swoim zapleczem pogladowym. Najprosciej mowiac, ja tym ludziom po prostu nie ufam. Bo dzis, Grzesiek udaje wielkiego lewaka, a pozniej uklada sie z silami politycznymi ktore zupelnie nie pasuja do "teoretycznego profilu". Zeby tylko Grzesiek (patrz Cimek i Nalecz [ten to w ogole schudl strasznie, widac od razu ze w SLD byl dobrobyt :lol:])...

>demoty i joemonster
Krec, kur**, krec.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2010, 12:17:45 pm wysłana przez 1man1jar »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10353 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:20:07 pm »
A kto z forumowiczów jakiś czas temu wypierał się joemonster'a a potem przysadził linkiem z tej stronki? Przypomnijcie mi. Potem nawet pojawiały się jakieś sygnatury z tą całą sytuacją.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10354 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:21:41 pm »
Oscyp :lol:. Po tym blamazu zmienil konto na wojteq, hehe.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10355 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:23:40 pm »
Ano fakt. :lol: :lol: :lol: To było mocne.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10356 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:33:45 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8225429,Jaroslaw_Kaczynski__To_zaprzysiezenie_jest_wynikiem.html

Taak... według Jaro Komorowski nie mógłby wygrać w normalny demokratyczny sposób...
Na jakiej podstawie te indywiduum uważa, że władza i stanowisko to jest coś co mu się należy?

Zadałeś sobie w ogóle minimum wysiłku i przeczytałeś cały tekst czy tylko tytuł i tak pier**lisz trzy po trzy? Twoim sposobem można wziąć jakikolwiek wywiad i się dojebać, bo przecież do wypowiedzi nie odnosisz się w ogóle. Z dupy wyciągnięte wnioski, trochę obelg i kolejny post nabity.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10357 dnia: Sierpnia 07, 2010, 13:25:23 pm »
to troche przerazajace, ze osoba z problemami psychicznymi stoi na czele najwiekszej partii opozycyjnej.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10358 dnia: Sierpnia 07, 2010, 13:33:48 pm »
W skali od 1-10 jak oceniasz swoj wklad w temacie Polityka?

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10359 dnia: Sierpnia 07, 2010, 13:34:07 pm »
to troche przerazajace, ze osoba z problemami psychicznymi stoi na czele najwiekszej partii opozycyjnej.
to przerazajace, ze barany maja dostep do neta :roll: