Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658169 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10280 dnia: Sierpnia 06, 2010, 13:55:15 pm »
Cytat: Boban
Cytat: andrysh
Dzikuska nie będzie na inauguracji Komorowskiego
To jest dopiero chłop... Laughing Tylko krzyczeć i machać szabelką umie.
To mały człowiek, który nie potrafi przegrywać. Awanturnik i krzykacz z przerostem ambicji.

On jest jak zbuntowany nastolatek :D

Zbuntowany aniol.


Co za merytoryczne i wiele wnoszące posty. W całości składające się z plucia i poniżania. I jak ważnej dla przyszłości kraju kwestii dotyczą. Co tam podwyżka podatków, co tam skok na KRRiT, co tam ukręcenie łba aferze hazardowej - to najlepiej ignorować. Idźcie jeszcze jakąs modlącą się staruszkę opluć, to jest teraz trendy w kręgach młodych, tolerancyjnych, POwców.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 13:57:12 pm wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10281 dnia: Sierpnia 06, 2010, 13:57:34 pm »
Może mi jakiś _Music albo inny andrjuszek wyjaśni - jaki jest sens w zaczepianiu, atakowaniu, obrażaniu starszych, modlących się ludzi?

Bo to idioci? Ci atakujący i atakowani zarazem. Siebie warci, to niech się okładają krzyżami z jednej strony, a rzucają puszkami lecha z drugiej.

Bo trzeba, żeby komuś dojebać, zrobić na złość i postawić na swoim. Żadne inne wyższe pobudki wami nie kierują i dobrze o tym wiesz.

Będąc prezydentem nie chciałbym by takie coś stało mi pod oknem. Od lat jestem za wywaleniem krzyży z miejsc publicznych (bo to nie miejsce na to- kościoły, kapliczki, cmentarze- tak), bo to godzi w te symbole. Sprawiają, że krzyż w szkole ma taką samą wartość jak reklama kinder niespodzianki w szkolnym sklepiku.

Nawet gdybyśmy byli państwem wyznaniowym, to stawianie takich krzyży jest nie na miejscu. Rozumiem że przeciwnicy kościoła mogliby coś takiego postawić, by umniejszyć wartość krzyża- ale jeśli sami "wyznawcy" tak robią, to jest to groteska. To tak jak superman na śniadanie wsuwałby miskę kryptonu.

Zresztą by pogodzić wszystkich, ja wciąż proponuję by ten "krzyż" (są krzyże i "krzyże") spalić, bo tylko na tyle on zasługuje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10282 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:03:25 pm »
Co za merytoryczne i wiele wnoszące posty. W całości składające się z plucia i poniżania.

Odezwał się ten, który jest przykładem merytorycznej dyskusji.

Poza tym jak inaczej można nazwać prezesika? Nie ma na tyle honoru żeby pojawić się na uroczystości. Największy klub opozycyjny a jego prezes nie przychodzi na zaprzysiężenie nowego prezydenta. Bardzo dobrze to o nim świadczy. Ale śmiało, niech dalej te świry spod krzyża skandują jego imię. Dzięki temu poparcie tej partii spadnie na tyle, żeby stała się marginalną opcją polityczną.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10283 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:12:57 pm »
A co powiesz o POwskich świrach spod krzyża, które na jedno zawołanie PO poszły tam robić rozróby? A co powiesz o podwyżce podatków? A co powiesz o przejęciu KRRiT? Co powiesz o ukręceniu łba aferze hazardowej? Masz coś do zaoferowania w dyskusji oprócz bluzgów? Czy więcej Palikot nie nauczył?

Cytat: Boban
Odezwał się ten, który jest przykładem merytorycznej dyskusji.

Człowiek nie może być przykładem dyskusji. Jeśli już to dyskutanta.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10284 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:18:03 pm »
Co powiem o świrach z PO, którzy poszli tam robić rozróby? To samo co o psycholach z PiS, którzy wojują tam jak skończeni idioci o to żeby KRZYŻA nie przenieść do KOŚCIOŁA. Losie okrutny aż trudno uwierzyć jak głupie to jest co oni tam robią. Piękny elektorat.

Co do reszty to nawet nie chce mi się tego wałkować, bo se strony PiS mógłbym przytoczyć więcej afer jakie narobili przez zaledwie 2 lata rządów. Nie chce mi się bawić w takie durne przepychanki.

PS. Przepraszam źle to ująłem. Miałem napisać "Odezwał się ten, który daje przykład merytorycznej dyskusji".

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10285 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:22:32 pm »
Przerażasz mnie.
E tam. Żałuj, że nie czytałeś postów o punktach za głosy.

Cytat: BoBaN
Dzięki temu poparcie tej partii spadnie na tyle, żeby stała się marginalną opcją polityczną.

Taa jasne. :lol: Prosty związek przyczynowo-skutkowy, w który większość uwierzy - nie przyszedł = nie złamał się. No i już się nie podniecajmy gwałceniem savoir vivru, bo trzeba będzie wkleić Wąsa kręcącego bekę w trakcie przylotu ciał. Taka jest polityka. Jedni rozgoryczeni, jedni wkur**eni, jedni chłodni i kalkulujący wszystko. Jak ktoś chce serca i troski, to polecam zapisać się do mniejszego ugrupowania pozamainstreamowego.

Cytuj
Egzakli. Poza tym oni chcą ten krzyż przenieść do KOŚCIOŁA!!! Jak głupi są ci ludzie pod krzyżem, że tego nie rozumieją?
Nie wiem czy brak zaufania do władzy, jest równoznaczny z głupotą. Ci ludzie, nie wierzą, że tam będzie stało "coś" co godnie upamiętni ich wybranych posłów. A czemu mieliby ufać? Czy są jakieś ku temu podstawy? Czy PO idzie wg tego co obiecało? Czy buńczucne zpoaiedzi programowe zostały spełnione? Czy PO jest liberalne? Nie, nie jest. Wszystko grubym wąsem szyte. Jak na razie nic tam innego nie stoi. Zapewne ciężko jest zaprojektować ładną tablicę w marmurze, hehe.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 14:24:59 pm wysłana przez 1man1jar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10286 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:27:01 pm »
Merytoryczna dyskusja - ocena postawy prezesa partii Prawa i Sprawiedliwości - jak zbuntowany nastolatek
Jeśli masz jakieś inne propozycje to dawaj :D oczywiście jeśli jesteś w stanie uznać , ze takie zachowanie wymaga jakiejś krytyki.

Co do sprawy krzyża , to dla mnie jest już wszystko jedno. Niech sobie tam stoją , nie pokazali nic poza agresją i maniakalnym uwielbieniem Lecha Kaczyńskiego. Zbrzydli , i tak kiedyś sobie pójdą. A ci którzy teraz rzucają w nich puszkami też to wkrótce zrozumieją , z "krzyżowcami" nie trzeba walczyć , oni sami siebie załatwili ostatnia "akcją" i w psuciu ich "autorytetu" nie trzeba im pomagać. Wkrótce wszyscy ich po prostu zaczną olewać.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10287 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:28:59 pm »
Jak na razie nic tam innego nie stoi. Zapewne ciężko jest zaprojektować ładną tablicę w marmurze, hehe.

Widocznie w Polsce jest ciężko.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10288 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:32:13 pm »
Nie wiem czy brak zaufania do władzy, jest równoznaczny z głupotą. Ci ludzie, nie wierzą, że tam będzie stało "coś" co godnie upamiętni ich wybranych posłów. A czemu mieliby ufać? Czy są jakieś ku temu podstawy? Czy PO idzie wg tego co obiecało? Czy buńczucne zpoaiedzi programowe zostały spełnione? Czy PO jest liberalne? Nie, nie jest. Wszystko grubym wąsem szyte. Jak na razie nic tam innego nie stoi. Zapewne ciężko jest zaprojektować ładną tablicę w marmurze, hehe.

Myślę, że w kościele o odpowiednie upamiętnienie ofiar zadbają księża. Nie rozumiem czemu niby miałoby być inaczej. Przecież pokazywali miejsce w którym ten krzyż ma stać i wygląda to znacznie lepiej i bardziej odpowiednio. To w końcu KOŚCIÓŁ. Chyba nie ma odpowiedniejszego miejsca na krzyż jak kościół.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10289 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:35:37 pm »
A co powiesz o POwskich świrach spod krzyża, które na jedno zawołanie PO poszły tam robić rozróby? A co powiesz o podwyżce podatków? A co powiesz o przejęciu KRRiT? Co powiesz o ukręceniu łba aferze hazardowej? Masz coś do zaoferowania w dyskusji oprócz bluzgów? Czy więcej Palikot nie nauczył?

Cytat: Boban
Odezwał się ten, który jest przykładem merytorycznej dyskusji.

Człowiek nie może być przykładem dyskusji. Jeśli już to dyskutanta.



Czekaj, a czasem wczesniej PiS nie sprawowal wladzy na KRRiT? Podwyzka podatkow, becelot ty nie widzisz ze w calej Europie sie to dzieje ? Podwyzki podatkow, ciecia kosztow itp. (Grecja, Anglia, Hiszpania) niby kryzys sie skonczyl, ale sa dziury budzetowe ktore trzeba polatac. Co do afery hazardowej, to wszyscy wiedzieli ze to jeden wielki wal byl od poczatku, dlatego sie tak bawili w kotka i myszke w tej komisji i PO i PiS chodzilo tylko o walke miedzypartyjna, a nie o prawde.

Cytuj
Malpa w czerwonym
Cytuj
Spieprzaj dziadu
Cytuj
Chyba nacpana jest

http://wiadomosci.wp.pl/gid,11828269,title,Wpadki-Lecha-Kaczynskiego,galeria.html

A niektorzy sie czepiali, ze Palikot mial pewne obawy odnoscnie zdrowia sp. L.Kaczynskiego

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10290 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:42:33 pm »
Cytuj
Chyba nie ma odpowiedniejszego miejsca na krzyż jak kościół.
Jak wszystkie krzyże znikną z przestrzeni publicznej to i niech ten zniknie. A tak to ktoś powinien poczuć się wypchany, że akurat ten się zabiera, a tysiące innych sobie stoją. Że ze szkoły nie zniknęły, z urzędu nikt nie ściągnął, z kapliczek przydrożnych też nikt nie zaiwanił, a w Warszawie stać nie może. A to dlaczego, że ja się tak grzecznie zapytam? A te w szkołach to jakaś wersja nieprzesuwalna z lepszym Bogiem?

Cytat: andryush
Jeśli masz jakieś inne propozycje to dawaj  oczywiście jeśli jesteś w stanie uznać , ze takie zachowanie wymaga jakiejś krytyki.
Dobrze, że Wąs wie jak się zachować, he he he.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10291 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:49:18 pm »
Ku**a Ty tak na serio? W szkołach wiszą małe krzyżyki na ścianach. Tutaj przysadzili jebitny krzyż, który pasuje tam po ciulu. Poza tym do cholery jasnej przecież ludzie, którzy go tam przynieśli chcą jego przeniesienia. Doszło do porozumienia odnośnie całego przeniesienia więc powinno to dojść do skutku. Sam kościół krytykuje zachowanie ludzi broniących zmiany miejsca tegoż krzyża. O czym tu jeszcze gadać? Wy tak po prostu pierdzielicie dla samego pierdzielenia chyba.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10292 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:50:02 pm »
Myślę, że w kościele o odpowiednie upamiętnienie ofiar zadbają księża. Nie rozumiem czemu niby miałoby być inaczej. Przecież pokazywali miejsce w którym ten krzyż ma stać i wygląda to znacznie lepiej i bardziej odpowiednio. To w końcu KOŚCIÓŁ. Chyba nie ma odpowiedniejszego miejsca na krzyż jak kościół.

:lol:

W katastrofie zginął między innymi PREZYDENT i jego najbliżsi współpracownicy, dlatego upamiętnieni mają być pod kancelarią PREZYDENCKĄ, a nie w kościele - w kościołach krzyży dostatek i kolejny wcale nie jest potrzebny. Zresztą to godne upamiętnienie PO obiecało, a tymczasem nie kiwnęli w tym kierunku nawet palcem.

http://wiadomosci.onet.pl/2206479,11,kancelaria_nie_ruszyla_kwestii_tablicy_ku_czci_ofiar_smolenska,item.html

Nic dziwnego, że ludzie im nie ufają.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10293 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:50:37 pm »
Cytat: andryush
Jeśli masz jakieś inne propozycje to dawaj  oczywiście jeśli jesteś w stanie uznać , ze takie zachowanie wymaga jakiejś krytyki.
Dobrze, że Wąs wie jak się zachować, he he he.



Przecież to jest słabe jak cholera. o_0 Jeśli już brniemy w takie suchary to mogę odpisać, że Komorowski przynajmniej zjawił się na pogrzebie Kaczyńskiego.


Wiadomość scalona: [time]Sierpień 06, 2010, 14:52:11 pm[/time]
Zresztą to godne upamiętnienie PO obiecało, a tymczasem nie kiwnęli w tym kierunku nawet palcem.

:lol: :lol: :lol:

Oczywiście nie widzisz, że oni próbują przenieść ten krzyż a potem ma w to miejsce powstać tablica upamiętniająca ofiary. Co ma kancelaria zrobić jak fanatycy PiS'u nie pozwalają nawet ruszyć krzyża. Zrobią tablicę i co, postawią sobie w domku letniskowym?

BTW...



WTF?! :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 14:57:52 pm wysłana przez BoBaN »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10294 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:57:05 pm »
Ku**a Ty tak na serio? W szkołach wiszą małe krzyżyki na ścianach. Tutaj przysadzili jebitny krzyż, który pasuje tam po ciulu.
Mnie tam nie pasuje krzyż w szkole (ba, w moim miejscu pracy, bo tam też zamierzam pracować). Zazwyczaj ściany są na biało, cytrynowo bądź w jasnej zieleni, a krzyże są na brązowo co godzi w moje uczucia estetyczne i świeckość państwa. ŚWIECKOŚĆ. ŚWIECKOŚĆ. ŚWIECKOŚĆ. ŚWIECKOŚĆ. ŚWIECKOŚĆ. Lubisz ten caps ostatnio z kościołem i krzyżem, może tak jest łatwiej zrozumieć. Krzyż =! świeckość. Każdy krzyż.

Cytuj
Przecież to jest słabe jak cholera.
Tak jak olanie zaprzysiężenia. W złym guście, wbrew politycznej etykiecie, gówniarskie zachowanie. Tak czy nie? Czym się to różni?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 14:59:12 pm wysłana przez 1man1jar »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10295 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:00:11 pm »
Oczywiście nie widzisz, że oni próbują przenieść ten krzyż a potem ma w to miejsce powstać tablica upamiętniająca ofiary. Co ma kancelaria zrobić jak fanatycy PiS'u nie pozwalają nawet ruszyć krzyża. Zrobią tablicę i co, postawią sobie w domku letniskowym?

No kur**. Wszystkie pozwolenia załatwione, tablica gotowa, tylko fanatycy PiS nie pozwalają jej postawić  :lol:

Powtarzam: KP nie zrobiła NIC w kierunku upamiętnienia ofiar na Krakowskim Przedmieściu. Niech zrobią cokolwiek, jakikolwiek gest dobrej woli, to może obrońcy krzyża pozwolą go przenieść.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10296 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:02:51 pm »
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę. Niestety nie da się bo jakieś głupki srają żarem przed Pałacem Prezydenckim.

Wiadomość scalona: Sierpnia 06, 2010, 15:03:22 pm
to może obrońcy krzyża pozwolą go przenieść.

Słowo klucz.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10297 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:06:41 pm »

Dobrze, że Wąs wie jak się zachować, he he he.


Co za chamy w tym polskim rządzie , nie? :)

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10298 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:10:54 pm »

Dobrze, że Wąs wie jak się zachować, he he he.


Co za chamy w tym polskim rządzie , nie? :)
Owszem, i to z każdej strony, więc nie rozumiem nagłego oburzenia jakimś bzdurnym szczegółem. Taka sama chamówa leci od Niesiołowskiego jak od Brudzińskiego czy Wenderlicha, tylko ludzie nie chcą tego zauważyć i jednego się propsuje, a drugiego piętnuje. Dziś Kwaśniewski czy Oleksy błyszczą na lewicy językiem pokoju i pojednania i nagle wszyscy zapominają o ich pijackich wyczynach ;). Nagle też, z innej beczki, nie są post-komuną tylko lewicą. I tak jest caaaaały czas. Zbiorowa amnezja to zresztą w mediach i polityce codzienność.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 15:13:56 pm wysłana przez 1man1jar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10299 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:22:30 pm »
No niby wszyscy oni chamscy są , ale ja jak na niektórych patrze , to widzę w nich więcej złości , zawziętości niż w innych. Czasami nawet się dziwię , ze takie zachowanie a nie inne nazwano chamskim. Ale to takie moje personalne spostrzeżenia , wiecie , patrzysz na człowieka i już wiesz , że to świnia  ;)

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10300 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:33:31 pm »
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę. Niestety nie da się bo jakieś głupki srają żarem przed Pałacem Prezydenckim.

Sam to wymyślasz? Czy dostajesz instrukcje z Partii?

Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

A jak widać na przykładach z zagranicy - nie jest to żaden problem.
Cytuj
Na tablicy, na której w języku ukraińskim i polskim widnieje napis "Ulica ku czci prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego", umieszczono płaskorzeźbę przedstawiającą popiersie nieżyjącego szefa państwa.

Decyzję o nadaniu jednej z ulic w Odessie imienia Lecha Kaczyńskiego podjęła w połowie kwietnia odeska rada miejska.

"Propozycję nazwania części ulicy Polskiej imieniem Lecha Kaczyńskiego poparli wszyscy radni obecni na sesji" - informowała wówczas Ołena Waryczewa z wydziału informacji rady miasta.

"Jest to piękna część Odessy, która godna jest nosić imię prezydenta Polski" - oświadczył wtedy mer miasta, Eduard Hurwic.

http://www.wprost.pl/ar/196731/Ulica-Lecha-Kaczynskiego-w-centrum-Odessy/

Tam jednogłośnie już w połowie kwietnia uhonorowali tragicznie zmarłego prezydenta Polski, a u nas POwcy do sierpnia nie mogą nawet kiwnąć palcem. Ludzie z własnej inicjatywy ustawili krzyż (nikt z PO), a jedyna czynność nowych władz Polski jest ogłoszenie że i to zabiorą. Jak wyglądamy na tle innych krajów? To tylko pokazuje jak podli ludzie nami rządzą.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 15:35:11 pm wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10301 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:40:27 pm »
Spoko, spoko. W Warszawie Lech Kaczyński też będzie miał swoją ulicę. Za 5 lat, bo wcześniej się nie da.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10302 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:44:27 pm »
A za 5 lat Palikot napisze "a z jakiej racji jakaś ulica w Warszawie ma się nazywać imieniem zmarłego prezydenta?" i znów Polska zostanie podzielona, a winny będzie zmarły prezydent :D
W międzyczasie znowu jakieś deal'e się na boku ukręci, a ludzie będą się szarpać oto, czy takowa ulica ma zostać przemianowana/nazwana, czy nie.

Fuck Yeah!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 15:46:21 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10303 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:49:37 pm »
Przy tej dynamice robienia sobie wrogów, to nie wiem czy za 5 lat nie będzie już tylko wspomnieniem. :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10304 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:56:25 pm »
Tam jednogłośnie już w połowie kwietnia uhonorowali tragicznie zmarłego prezydenta Polski, a u nas POwcy do sierpnia nie mogą nawet kiwnąć palcem. Ludzie z własnej inicjatywy ustawili krzyż (nikt z PO), a jedyna czynność nowych władz Polski jest ogłoszenie że i to zabiorą. Jak wyglądamy na tle innych krajów? To tylko pokazuje jak podli ludzie nami rządzą.

Biorąc pod uwagę to jak napierdziela się z nas cały świat przez tych debili pod krzyżem, to faktycznie wypadamy chu**o na tle innych krajów UE.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 16:23:10 pm wysłana przez BoBaN »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10305 dnia: Sierpnia 06, 2010, 16:33:59 pm »
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/441237,komorowski_bedzie_upamietnienie_pary_prezydenckiej_na_krakowskim_przedmiesciu.html

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10306 dnia: Sierpnia 06, 2010, 16:36:35 pm »
A to kłamczuszek z el becetola. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10307 dnia: Sierpnia 06, 2010, 16:40:25 pm »
I juz przeciez wczesniej i Tusk i Komorowski mowili, ze bedzie jakies upamietnienie katastrofy smolenskiej, ba szef kancelarii prezydenta mowil do kamery TVN'u ze bedzie jakas tablica zamiast krzyza to bylo podczas tej pamietnej proby przeniesienia krzyza

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10308 dnia: Sierpnia 06, 2010, 17:10:37 pm »
A to kłamczuszek z el becetola. :lol:

Ty i twój chłopak z Londynu powinniście nauczyć się czytać zanim rzucicie kolejnym wyzwiskiem.

Artykuł który wkleił Londek jest z wczoraj. Komorowski powiedział to wczoraj w wyniku zajść pod krzyżem. Kiedy ogłosił zabranie krzyża na początku lipca nie było żadnych konkretów w sprawie pomnika i to wywołało taki sprzeciw części obywateli. Od tego zaczęły się protesty i cały komitet obrony krzyża. Dopiero teraz Komorowski zmienił zdanie w sprawie przenoszenia krzyża i powiedział oficjalnie o pomniku. Dopiero teraz. I jak na razie - tylko powiedział. Wystarczająco prosto napisane czy dalej nie potraficie doczytać że ludzie nie zaczęli gromadzić się pod krzyżem wczoraj?

Cytat: el becetol
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

Co tam masz napisane jeden z drugim? "Nie było" czy "nie ma"? Nie było w momencie ogłoszenia zabrania krzyża. Od tego się zaczęło.

http://wiadomosci.onet.pl/2206479,11,kancelaria_nie_ruszyla_kwestii_tablicy_ku_czci_ofiar_smolenska,item.html

Jasne czy nie? Do wczoraj nie było żadnych oficjalnych ruchów ze strony rządzących. Dopiero ostry sprzeciw części obywateli zmusił ich do działania.



« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 17:15:08 pm wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10309 dnia: Sierpnia 06, 2010, 17:24:38 pm »
E tam. Żałuj, że nie czytałeś postów o punktach za głosy.

Wciąż aktualne.

A co powiesz o POwskich świrach spod krzyża

To są jakieś dresy bądź chuligani (nie wiem- przypuszczam, zapodaj obrazkiem jak młodzieżówka po bije tych od krzyża, bo nie wiem jak wyglądają), ale nie świry raczej.

Jak na razie nic tam innego nie stoi. Zapewne ciężko jest zaprojektować ładną tablicę w marmurze, hehe.

Widocznie w Polsce jest ciężko.



Myślę, że to jednoznacznie wskazuje na to, że lechu był Rosyjskim agentem.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10310 dnia: Sierpnia 06, 2010, 17:50:46 pm »
A to kłamczuszek z el becetola. :lol:

Ty i twój chłopak z Londynu powinniście nauczyć się czytać zanim rzucicie kolejnym wyzwiskiem.

Artykuł który wkleił Londek jest z wczoraj. Komorowski powiedział to wczoraj w wyniku zajść pod krzyżem. Kiedy ogłosił zabranie krzyża na początku lipca nie było żadnych konkretów w sprawie pomnika i to wywołało taki sprzeciw części obywateli. Od tego zaczęły się protesty i cały komitet obrony krzyża. Dopiero teraz Komorowski zmienił zdanie w sprawie przenoszenia krzyża i powiedział oficjalnie o pomniku. Dopiero teraz. I jak na razie - tylko powiedział. Wystarczająco prosto napisane czy dalej nie potraficie doczytać że ludzie nie zaczęli gromadzić się pod krzyżem wczoraj?

Cytat: el becetol
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

Co tam masz napisane jeden z drugim? "Nie było" czy "nie ma"? Nie było w momencie ogłoszenia zabrania krzyża. Od tego się zaczęło.

http://wiadomosci.onet.pl/2206479,11,kancelaria_nie_ruszyla_kwestii_tablicy_ku_czci_ofiar_smolenska,item.html

Jasne czy nie? Do wczoraj nie było żadnych oficjalnych ruchów ze strony rządzących. Dopiero ostry sprzeciw części obywateli zmusił ich do działania.





:lol: :lol: :lol: Jaka beka. Śmiesznie próbujesz wybrnąć. Napisałeś:

Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.


A tu jednak:

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/441237,komorowski_bedzie_upamietnienie_pary_prezydenckiej_na_krakowskim_przedmiesciu.html
 
Było, tylko w tym owczym pędzie jechania po PO przeoczyłeś ten fakt. Nie ma się tu nad czym rozwodzić. Toć to "oczywista oczywistość".
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 17:52:23 pm wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10311 dnia: Sierpnia 06, 2010, 18:01:50 pm »
Music - to na Ukrainie jest  8)

BoBan odpisywałem na twoj post:

Cytat: el becetol
Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

Więc to chyba oczywiste że odnoszę się do momentu w którym chcieli przenieść krzyż - bo pisałeś o tym w swoim poście. Powinieneś dostać warna za prowokacje, bo naprawdę nie wierzę że jesteś aż tak głupi i nie zauważasz że Komorowski podjął decyzję o zostawieniu krzyża do momentu powstania pomnika już po całym zamieszaniu, a nie przed.  

Aha a w momencie przenoszenia krzyża żadnej tablicy nie stawiali.

"A to kłamczuszek z tego bobana.  :lol:"

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10312 dnia: Sierpnia 06, 2010, 18:02:50 pm »
Tzn- Komorowski wspomniał ponownie że jakoś to upamiętnią, ale bodajże dopiero wczoraj to padło. Nie licząc oczywiście początkowej zapowiedzi (a potem była cisza).

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10313 dnia: Sierpnia 06, 2010, 18:13:32 pm »
'Początkowa zapowiedź', pierwszy komunikat w sprawie krzyża brzmiał tak:

Cytat: Bronisław Komorowski
- Krzyż przed Pałacem Prezydenckim to symbol religijny, więc zostanie we współdziałaniu z władzami kościelnymi przeniesiony w inne, bardziej odpowiednie miejsce.

Przepraszam, może to moje zaślepienie i owczy pęd ku krytyce PO, ale pomimo najszczerszych chęci nie widzę tu wzmianki o pomniku czy tablicy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10314 dnia: Sierpnia 06, 2010, 18:36:01 pm »
Music - to na Ukrainie jest  8)

BoBan odpisywałem na twoj post:

Cytat: el becetol
Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę.
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

Więc to chyba oczywiste że odnoszę się do momentu w którym chcieli przenieść krzyż - bo pisałeś o tym w swoim poście. Powinieneś dostać warna za prowokacje, bo naprawdę nie wierzę że jesteś aż tak głupi i nie zauważasz że Komorowski podjął decyzję o zostawieniu krzyża do momentu powstania pomnika już po całym zamieszaniu, a nie przed. 

Aha a w momencie przenoszenia krzyża żadnej tablicy nie stawiali.

"A to kłamczuszek z tego bobana.  :lol:"

LuuuL! Dalej zaklinamy rzeczywistość? Niezła beka, aż mnie brzuch boli.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10315 dnia: Sierpnia 06, 2010, 18:50:21 pm »
'Początkowa zapowiedź', pierwszy komunikat w sprawie krzyża brzmiał tak:

Cytat: Bronisław Komorowski
- Krzyż przed Pałacem Prezydenckim to symbol religijny, więc zostanie we współdziałaniu z władzami kościelnymi przeniesiony w inne, bardziej odpowiednie miejsce.

Przepraszam, może to moje zaślepienie i owczy pęd ku krytyce PO, ale pomimo najszczerszych chęci nie widzę tu wzmianki o pomniku czy tablicy.

Damn niezle sie bronisz, ale do*ebales i nic na to nie poradzisz. BEKA!

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10316 dnia: Sierpnia 06, 2010, 19:22:10 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8223933,Prezes_PiS__Komorowski_wybrany_na_prezydenta_przez.html

Innymi słowy tak:
- stawianie symboli religijnych nie musi się odbywać w oparciu o prawo i obyczaj, bo to oczywiście nie prawda, że obowiązuje u nas rozdział kościoła od państwa. Osoby zasłaniające się religią z automatu stają obywatelami lepszej kategorii. Tej, której nie obowiązuje polskie prawo. Chociaż osoby, które bronią krzyża reprezentują tylko i wyłącznie siebie - a nie naród, o czym i one i on zapominają. Bo naród sam sobie wybiera reprezentantów, jeśli jest taka potrzeba. W przypadku tych fanatyków naród nie dostał szansy na ustosunkowanie się do tego, czy identyfikuje się z wyrażanymi przez nich poglądami.
- pan Jarosław Kaczyński jest chyba babą, a nie facetem. Nie chce przyjąć do wiadomości, że Komorowski wygrał wybory w wolnych, demokratycznych wyborach. Nie pamięta, że kwestie religijne pojawiają się w naszej polityce raczej rzadko i raczej na odległych miejscach, jeśli chodzi o ważność. Bez względu na to jak będzie się obnosił swoim przywiązaniem "do wartości chrześcijańskich" - kwestia krzyża nie pełni praktycznie żadnej roli w życiu społecznym czy gospodarczym. Jest bardziej wpadką, szanse na to, że dzięki niej zmienią się sympatie polityczne wyborcze obywateli, są raczej znikome. Po za tym jakoś nasz episkopat nie narzeka na współpracę z państwem, a dziwnym zbiegiem okoliczności nasi biskupi raczej nieprzychylnie patrzą na tą bandę z Warszawy. I usunięcie jednego krzyża nikomu krzywdy nie wyrządza.
Zastawiające - chociaż nie dla niego -że chociaż sam Komorowskiego odsądza przy okazji od czci i wiary, uznając, że ponosi on całkowitą i jedyną odpowiedzialność za to, to sympatia księży ani razu nie pomogła Kaczyńskiemu wygrać wyborów...

To jest jakieś żałosne indywiduum, jemu by się bardziej lizak czy łopatka przydała, bo to jest taka panienka z ziarnka grochu, że człowiek nie wie czy ma śmiać się, czy płakać...

A jeśli chodzi o pomnik czy tablice, to z jednej strony jest to trochę taka zabawa z magią - bo przypisuje się im nadnaturalne właściwości. Z drugiej... Jarek jest osobą wysoce niewiarygodną w tej kwestii, ponieważ sprawa dotyczy go osobiście, przez co nie może podejmować racjonalnych decyzji.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10317 dnia: Sierpnia 06, 2010, 19:54:17 pm »
Damn niezle sie bronisz, ale do*ebales i nic na to nie poradzisz. BEKA!
Damn, ale czego on ma bronić? News jest z wczoraj więc nie wiem po co się zgrywasz. Zresztą biorąc pod uwagę, że link jest z gazetyprawnej idę o zakład, że nie miałeś nawet pojęcia czy wcześniej Wąs cokolwiek wspominał czy nie. :grin:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10318 dnia: Sierpnia 06, 2010, 20:37:35 pm »
Damn niezle sie bronisz, ale do*ebales i nic na to nie poradzisz. BEKA!
Damn, ale czego on ma bronić? News jest z wczoraj więc nie wiem po co się zgrywasz. Zresztą biorąc pod uwagę, że link jest z gazetyprawnej idę o zakład, że nie miałeś nawet pojęcia czy wcześniej Wąs cokolwiek wspominał czy nie. :grin:

Wut? Mowa o pomniku/tablicy była od dawna. Wczoraj oficjalnie to potwierdzono. Co to kogo obchodzi, że el becetol nie doczytał tego. Mógł nie pisać, że...

Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

...jeśli nie był pewny.

Pomijam fakt, że kwestia postawienia tam zamiast krzyża czegoś co będzie upamiętniać ofiary była szeroko przez media przedstawiania. Ja mógłbym iść o zakład, że mało kto nie miał pojęcia iż rząd nie zamierza w tym miejscu postawić jakiejś tablicy lub pomnika.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10319 dnia: Sierpnia 06, 2010, 20:37:52 pm »
Damn niezle sie bronisz, ale do*ebales i nic na to nie poradzisz. BEKA!
Damn, ale czego on ma bronić? News jest z wczoraj więc nie wiem po co się zgrywasz. Zresztą biorąc pod uwagę, że link jest z gazetyprawnej idę o zakład, że nie miałeś nawet pojęcia czy wcześniej Wąs cokolwiek wspominał czy nie. :grin:

I juz przeciez wczesniej i Tusk i Komorowski mowili, ze bedzie jakies upamietnienie katastrofy smolenskiej, ba szef kancelarii prezydenta mowil do kamery TVN'u ze bedzie jakas tablica zamiast krzyza to bylo podczas tej pamietnej proby przeniesienia krzyza

Do tego nawet wtedy mowiono ze propozycja tablicy juz byla poruszana, wieczor po tych "zamieszkach" pod krzyzem, stacja TVN i Fakty, fakt faktem,konkretow nie bylo, ale propozycja/obietnica na pismie byla.