Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 653522 razy)

0 użytkowników i 40 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11120 dnia: Listopada 11, 2010, 16:02:17 pm »
Cytuj
Dziesięć młodych osób jadących pociągiem rano do Warszawy na manifestację Obozu Narodowo - Radykalnego zostało zaatakowanych przez nieznanych sprawców. Trzy zaatakowane osoby trafiły do szpitala.

Nie wszyscy dojechali.
Rozbawiła nawet ta sytuacja :]

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11121 dnia: Listopada 11, 2010, 16:19:03 pm »
Czekam na dzień, kiedy do takich jak ty będzie można strzelać na ulicy :]

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11122 dnia: Listopada 11, 2010, 16:40:51 pm »
No wam pisowcom by to odpowiadało.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11123 dnia: Listopada 13, 2010, 17:51:24 pm »
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2010, 18:47:04 pm wysłana przez pokrytyśniegiem »

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11124 dnia: Listopada 13, 2010, 18:18:23 pm »
Czemu jeszcze nie powstała partia "Wyborcza"? Tyle hołoty by ją poparło, a a a a jąąjąąkakakająącycy śię Michnik by by bybybył prepremiemmierem.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11125 dnia: Listopada 13, 2010, 18:46:35 pm »
Czemu jeszcze nie powstała partia "Wyborcza"? Tyle hołoty by ją poparło, a a a a jąąjąąkakakająącycy śię Michnik by by bybybył prepremiemmierem.
Ta partia już istnieje i nosi nazwę Platforma Obywatelska. ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11126 dnia: Listopada 13, 2010, 19:44:07 pm »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11127 dnia: Listopada 13, 2010, 20:37:37 pm »
Cytuj
Z tego co mi wiadomo, to ten przemarsz narodowców jest legalny, a ta druga grupa, brudasy/feministki/geje/lesbijki uściślając, banda lewaków, mają pozwolenie aby tam stać? Spałować ten motłoch. I od kiedy patriota to faszysta?
Odkąd ku**o zacząłeś pisać do ludzi per "brudasy".

Filmik dobry. "Niewinni ONRowcy", "blokada finansowana przez koncern Michnika". Philip K. Dick by tego nie wymyślił.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2010, 20:45:57 pm wysłana przez 1man1jar »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11128 dnia: Listopada 14, 2010, 02:04:50 am »
Mateuszu, nie unoś się tak. Brudasy to na przynajmniej część tego motłochu dobre określenie.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11129 dnia: Listopada 14, 2010, 09:21:31 am »
Faszyści to na przynajmniej część tego drugiego motłochu dobre określenie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11130 dnia: Listopada 14, 2010, 17:15:36 pm »
Będąc pod ścianą, już wolałbym dołaczyc do tych wojujących lewaków których nie cierpię, niż do "prawicowych patriotów".

Cytuj

Paweł Graś, fot. TVN24

Politycy PO i SLD w Radiu Zet wyrazili swoje oburzenie pomysłem prezesa PiS, który chce wystosować list do republikańskich kongresmenów z USA o pomoc ws. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Z taką misją do USA mają pojechać Anna Fotyga i Antoni Macierewicz. Paweł Graś w "7. dniu tygodnia" stwierdził, że jest to "absolutny i totalny skandal, ocierający się o zdradę".

...

W połowie listopada do Stanów Zjednoczonych ma pojechać zajmująca się w PiS sprawami zagranicznymi Anna Fotyga. Towarzyszyć jej będzie szef parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz.

Macierewicz i Fotyga mieliby przekazać swoim republikańskim rozmówcom pismo od Kaczyńskiego. Mają też rozmawiać m.in. na temat projektu rezolucji w sprawie powołania niezależnej międzynarodowej komisji do zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, którą w czerwcu zgłosił republikański kongresmen Peter King.

Jak dowiedziała się PAP, prezes PiS planuje też publikację artykułu w jednej z poczytnych amerykańskich gazet nt. polityki bezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie niestety.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11131 dnia: Listopada 15, 2010, 15:54:43 pm »
Będąc pod ścianą, już wolałbym dołaczyc do tych wojujących lewaków których nie cierpię, niż do "prawicowych patriotów".

Kiedyś w akademikach modny był Korwin Mikke, to tam lazłeś, teraz modny jest lewak Palikot i kinderateizm, to tam leziesz. Nawet jakby to miało znaczyć że musisz zwalczać swojego dawnego guru - Mikkego, który szedł w Marszu Niepodległości.
Pewnie wygodnie być taką chorągiewką. Ciekawe co będzie modne za rok.

Cytat: pokrytyśniegiem
Blumstein z GW przyznał się do zorganizowania kontrmanifestacji

Czyli to wyborcza oficjalnie zorganizowała marsz przeciwko niepodległości Polski.
A potem jak się ich nazwie mediami antypolskimi to się oburzają.




_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11132 dnia: Listopada 15, 2010, 16:31:01 pm »
Kiedyś w akademikach modny był Korwin Mikke, to tam lazłeś, teraz modny jest lewak Palikot i kinderateizm, to tam leziesz. Nawet jakby to miało znaczyć że musisz zwalczać swojego dawnego guru - Mikkego, który szedł w Marszu Niepodległości. Pewnie wygodnie być taką chorągiewką. Ciekawe co będzie modne za rok.

Za JKM byłem częściowo (bardziej, mniej) od ok. 10 lat, pomysły ma przeważnie dobre, ale jak zaczyna pieprzyc o bezpiecie po raz kolejny, o agentach obcego wywiadu, to zawsze mnie to raziło, bo brzmiał jak Macierewicz. No i słynne wywody z pozwoleniem na broń- chyba najgroźniejszy jego pomysł.

Jestem od dawna zadeklarowanym katolem, choc fakt że miałem kiedyś fazę na ateizm i takie pierdoły.

Palikot też mi do końca nie odpowiada (nie znoszę lewaków w polityce), ale jego pomysły na gospodarkę są mniej socjalne niż prawicowców. Co nie dziwi, bo już jakiś czas temu nazwałem dzisiejszą naszą prawicę "lewicą konserwatywną" i dzisiaj jest to bardziej aktualne niż kiedykolwiek wcześniej.
Ze wszystkich jednak, ma w sobie najmniej tych złych cech paradoksalnie.


Wiadomość scalona: Listopada 15, 2010, 16:31:42 pm
Czyli to wyborcza oficjalnie zorganizowała marsz przeciwko niepodległości Polski.

Niepodległości z nazwy.
W praktyce onr'owców.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11133 dnia: Listopada 15, 2010, 17:06:12 pm »
No i słynne wywody z pozwoleniem na broń- chyba najgroźniejszy jego pomysł.

Na twoim miejscu też bym srał pod siebie na myśl o łatwiejszym dostępie do broni palnej  :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11134 dnia: Listopada 15, 2010, 18:02:52 pm »
No i słynne wywody z pozwoleniem na broń- chyba najgroźniejszy jego pomysł.

Na twoim miejscu też bym srał pod siebie na myśl o łatwiejszym dostępie do broni palnej  :lol:

Idź trolluj gdzie indziej.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11135 dnia: Listopada 15, 2010, 19:36:59 pm »
Cytat: pokrytyśniegiem
Blumstein z GW przyznał się do zorganizowania kontrmanifestacji

Czyli to wyborcza oficjalnie zorganizowała marsz przeciwko niepodległości Polski.
A potem jak się ich nazwie mediami antypolskimi to się oburzają.

Ładnie. Jak Blumsztajn idzie do kibla to też Wyborcza sra? Jeszcze lepsze jest nazwanie kontrmanifestacji przeciwko faszyzmowi marszem przeciwko niepodległości Polski. Słabo Ci to wyszło.

Palikot też mi do końca nie odpowiada (nie znoszę lewaków w polityce),

wat

ale jego pomysły na gospodarkę są mniej socjalne niż prawicowców.

Tej to rybki albo akwarium, albo jest lewicowy, albo nie. Jeżeli masz problemy ze zrozumieniem jakiegoś pojęcia, bo wszystko co o nim wiesz, wiesz z ust JKM, to raczej powinieneś unikać posługiwania się tym pojęciem.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11136 dnia: Listopada 15, 2010, 19:51:51 pm »
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,8663294,AI__przybywa_dowodow_na_udzial_Polski_ws__tajnych.html

W skrócie: AI uważa, że mordowanie cywili przez fundamentalistów jest w porządku i temu bydłu trzeba zagwarantować prawa, jakich nie przestrzegają oni u siebie.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11137 dnia: Listopada 15, 2010, 20:39:55 pm »
Cały czas nie rozumiem tego krzyku, że to był marsz jakichś faszystów. Tzn. rozumiem, że pewne znajdujące się tam organizacje mogą nie być zbyt hmm mile widziane? Nie wiem jak to inaczej określić. Ale jeśli 11 listopada, w ważnym bądź co bądź dniu, robi się marsz, żeby uczcić niepodległość Polski, to się tego faszyzmem nie nazywa.
Ale jak już ktoś chce ich nazywać faszystami, to niech będzie uczciwy, próba zatrzymania legalnego marszu na siłę, pod wpływem pewnych tvn'ów i wyborczych, to jest właśnie pewnego rodzaju faszyzm.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11138 dnia: Listopada 15, 2010, 21:45:55 pm »
Ładnie. Jak Blumsztajn idzie do kibla to też Wyborcza sra? Jeszcze lepsze jest nazwanie kontrmanifestacji przeciwko faszyzmowi marszem przeciwko niepodległości Polski. Słabo Ci to wyszło.

Słabe było od poczatku nazywanie marszu z okazji Święta Niepodległości marszem faszystowskim. No ale w końcu wyborcza już kiedyś trzasnęła wielki artykuł pod tytułem mniej więcej "Patriotyzm jest jak faszyzm", więc w sumie na jedno wychodzi. I nie, nie pisał go Blumstein, ani Kalkstein ani Zimmermann, tylko ktoś o polskobrzmiącym nazwisku - to tak na wypadek jakbyś chciał tym uroczym porównaniem chodzenia na marsze lewaków do chodzenia srać chciał zasugerować że tylko Blumstein ma tam takie poglądy. Nie, nie ma. Wszyscy mają takie jakie ma linia gazety. Polska to dla nich najgorsze gówno, polski patriotyzm to dla nich zagrożenie. Nic więc dziwnego że przeciwko niemu wytaczają najcięższe działa.


Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11139 dnia: Listopada 15, 2010, 22:11:10 pm »
Wszystko fajnie, tylko jednej rzeczy tutaj nie rozumiem. Skoro oni tak bardzo nienawidzą Polski i polaków, i tak bardzo ich brzydzimy, to po jakiego chu** oni tu siedzą?

Możesz mi to wyjaśnić?


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11140 dnia: Listopada 15, 2010, 22:52:50 pm »
Cały czas nie rozumiem tego krzyku, że to był marsz jakichś faszystów. Tzn. rozumiem, że pewne znajdujące się tam organizacje mogą nie być zbyt hmm mile widziane? Nie wiem jak to inaczej określić. Ale jeśli 11 listopada, w ważnym bądź co bądź dniu, robi się marsz, żeby uczcić niepodległość Polski, to się tego faszyzmem nie nazywa.

a ja, dajmy na to, mam wyje**ne na takich "patriotów".

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11141 dnia: Listopada 15, 2010, 22:58:31 pm »
Czy to było podczas tego marszu? Bo jak tak, to powinni ich z niego wyje**ć, a jak nie, no to co to za argument? Jakby ten marsz miał służyć temu, żeby trzymać flagę i krzyczeć sieg hail, to pierwszy bym krzyczał, że trzeba takie barachło powstrzymać przed zatruwaniem ulic.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11142 dnia: Listopada 15, 2010, 23:03:20 pm »
nie, to nie jest z marszu. już wiedzą, że za takie akcje mogliby im zabawę zamknąć i się powstrzymują. a argument jest taki, że kolesie pokazujący hitlerowski gest, uważający się za patriotów i organizujący "marsz niepodległości" albo nie znają historii, albo mają zdrowo najebane. tak jak mówiłem, takim "patriotom" to ja dziękuję.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11143 dnia: Listopada 15, 2010, 23:29:24 pm »
No ja Ciebie rozumiem, ale nie można nigdy całości przekreślać, bo jest gdzieś jakiś % ludzi złych, których sam bym zresztą chętnie widział w więzieniu. Tak jakbyś przez kilku nieciekawych użytkowników tego forum, przekreślał je całe ; )
Marsz miał jeden cel, uczcić niepodległość, nazywanie całego marszu "marszem faszystów" jest po prostu niewłaściwe i tyle.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11144 dnia: Listopada 15, 2010, 23:46:18 pm »
Wszystko fajnie, tylko jednej rzeczy tutaj nie rozumiem. Skoro oni tak bardzo nienawidzą Polski i polaków, i tak bardzo ich brzydzimy, to po jakiego chu** oni tu siedzą?

Możesz mi to wyjaśnić?

Możesz ich spytać, ale chyba znasz odpowiedź.

Nie wiem jak Ty music ale ja polaków i polske hejtuje więc tutaj becet trafił.

Sam chyba wiesz najlepiej po 'jakiego chu**' tu siedzisz.


prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11145 dnia: Listopada 16, 2010, 08:19:48 am »
No ja Ciebie rozumiem, ale nie można nigdy całości przekreślać, bo jest gdzieś jakiś % ludzi złych, których sam bym zresztą chętnie widział w więzieniu. Tak jakbyś przez kilku nieciekawych użytkowników tego forum, przekreślał je całe ; )
Marsz miał jeden cel, uczcić niepodległość, nazywanie całego marszu "marszem faszystów" jest po prostu niewłaściwe i tyle.
Marsz został zorganizowany przez faszyzujący i jednoznaczny światopoglądowo ONR, to był ich marsz - stąd był to marsz faszystów. Nie ma tu przesady czy uogólnienia. Przystawki w postaci znanych nazwisk nie mają znaczenia, tylko pokazują ich sympatie narodowościowe - dla każdej kupy zawsze znajdą się chętne muchy.  Marsz mógł mieć on na celu uczczenie niepodległości, zatwardzenie wodza czy szczytowanie sąsiadki. To zupełnie i kompletnie nieistotne, co te poj**y chciały światować, bo cel nie uświęca środków. Światopogląd ten należy tępić w zarodku, jak najszybciej - co jest zresztą sankcjonowane w prawie międzynarodowym. A jeśli faszyzm kojarzysz z patriotyzem, to idź się pierdolnij w głowę młody człowieku o bramę w Oświęciumiu. Z rozbiegu.

tl;dr
Brawa za kontrmanifestację - je**ć fazyszm!

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11146 dnia: Listopada 16, 2010, 08:25:00 am »
Nie tym tonem.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11147 dnia: Listopada 16, 2010, 09:42:03 am »
A jeśli faszyzm kojarzysz z patriotyzem, to idź się pierdolnij w głowę młody człowieku o bramę w Oświęciumiu. Z rozbiegu.

Właśnie prart - jeżeli ty patriotyzm nazywasz faszyzmem i każesz go tępić w zarodku, to już bierz rozbieg.

Cytuj
Brawa za kontrmanifestację - je**ć fazyszm!

Tak brawa za manifestacje gloryfikującą komunizm. Trzeba było pójść pomóc kolegom trzymać flagę z sierpem i młotem. Komunizm jest kul co tam sto milionów pomordowanych.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2010, 10:02:21 am wysłana przez el becetol »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11148 dnia: Listopada 16, 2010, 11:49:09 am »
A jeśli faszyzm kojarzysz z patriotyzem, to idź się pierdolnij w głowę młody człowieku o bramę w Oświęciumiu. Z rozbiegu.
Właśnie prart - jeżeli ty patriotyzm nazywasz faszyzmem i każesz go tępić w zarodku, to już bierz rozbieg.
Cytuj
Brawa za kontrmanifestację - je**ć fazyszm!
Tak brawa za manifestacje gloryfikującą komunizm. Trzeba było pójść pomóc kolegom trzymać flagę z sierpem i młotem. Komunizm jest kul co tam sto milionów pomordowanych.

Cięzko się z Tobą dyskutuje, bo wymyślasz sobie bądź błędnie interpretujesz, że ktoś coś napisał i upierasz się przy tym. Powoduje to, że dyskusja nie jest merytoryczna a staje się udowadaniem co kto i kiedy napisał, udowadnianiem że biała kula nie jest czarnym sześcianiem. Staje się bez sensu po prostu. Ja nie mam na to ochoty.

Nie tym tonem.
Sam się o to prosiłeś - a mi ciężko mi było zachować spokój przy tej odpowiedzi.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11149 dnia: Listopada 16, 2010, 13:27:14 pm »
Eh, to już kolejny raz robisz taki troling - najpierw wjeżdzasz z jakimiś wrzaskami i wyzwiskami, a potem po otrzymaniu argumentów mówisz że nie chce ci się gadać i zostałeś źle zrozumiany, walisz focha i znikasz. Poparłeś demonstrację, to się nie oburzaj jak ci się powie kogo poparłeś. A jak nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj.

Swoją drogą Ikonowicz, ikona polskiej lewicy, jeden z organizatorów demonstracji antyniepodległościowej, który był bardzo dumny z tego jak blokowali demonstracje w czwartek, tak reaguje w przypadku jak ktoś próbuje przeszkodzić jego demonstracji z czerwonymi sztandarami:


"Mam cie zabić?"  :lol:

Hipokryzja, agresja, nienawiść, nietolerancja. Lewica.


prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11150 dnia: Listopada 16, 2010, 13:34:57 pm »
Eh, to już kolejny raz robisz taki troling - najpierw wjeżdzasz z jakimiś wrzaskami i wyzwiskami, a potem po otrzymaniu argumentów mówisz że nie chce ci się gadać i zostałeś źle zrozumiany, walisz focha i znikasz. Poparłeś demonstrację, to się nie oburzaj jak ci się powie kogo poparłeś. A jak nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj.
Dobrze.

Tu jest moja wypowieź skierowana do Milford_Cubicle:
Cytuj
Marsz został zorganizowany przez faszyzujący i jednoznaczny światopoglądowo ONR, to był ich marsz - stąd był to marsz faszystów. Nie ma tu przesady czy uogólnienia. Przystawki w postaci znanych nazwisk nie mają znaczenia, tylko pokazują ich sympatie narodowościowe - dla każdej kupy zawsze znajdą się chętne muchy.  Marsz mógł mieć on na celu uczczenie niepodległości, zatwardzenie wodza czy szczytowanie sąsiadki. To zupełnie i kompletnie nieistotne, co te poj**y chciały światować, bo cel nie uświęca środków. Światopogląd ten należy tępić w zarodku, jak najszybciej - co jest zresztą sankcjonowane w prawie międzynarodowym. A jeśli faszyzm kojarzysz z patriotyzem, to idź się pierdolnij w głowę młody człowieku o bramę w Oświęciumiu. Z rozbiegu.

tl;dr
Brawa za kontrmanifestację - je**ć fazyszm!

Proszę o zaznaczenie (np pogrubieniem), w którym miejscu wg Ciebie patriotyzm nazywałem faszyzmem oraz (innym zaznaczeniem, np kursywą) gloryfikowałem komunizm.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11151 dnia: Listopada 16, 2010, 14:14:58 pm »
Cytuj
Proszę o zaznaczenie (np pogrubieniem), w którym miejscu wg Ciebie patriotyzm nazywałem faszyzmem oraz (innym zaznaczeniem, np kursywą) gloryfikowałem komunizm.

Wysil się trochę.
Skoro marsz niepodległości uważasz za marsz faszystów, to patriotyzm nazywasz faszyzmem, bo powszechnie, czy też "oficjalnie", marsz niepodległości jest organizowany przez patriotów.
To, że Ty uważasz, iż ci "patrioci" to de facto ONRowcy to kiepska podstawa by się wybronić z tego oskarżenia.

Chcesz pokazać, że tak jest naprawdę, to pokaż coś, co to popiera. Dostarcz materiał o którym można dyskutować, a nie stosujesz lewacką retorykę dyskredytując swojego "przeciwnika". Bo to właśnie jest kwintesencja lewactwa - olewanie argumentów, dyskredytowanie rozmówcy, byle by tylko odwrócić uwagę od meritum, bo nie daj Boże jeszcze ktoś coś zrozumie.
Domena każdego wykształciucha, który nie ma nic do powiedzenia, oprócz zasłyszanych hasełek. - to już tak ogólnie, nie do Ciebie skierowane.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11152 dnia: Listopada 16, 2010, 14:22:38 pm »
Maertin, ty się trochę wysil.
Napisał, że ten marsz został zorganizowany przez ONR. A ONR to nic innego, tylko faszyzująca bojówka prawicowa (patrz zdjęcie). Nic nie mówi o tym, że patriota = faszysta. Prawdziwy patriota szerokim łukiem ominie obie te manifestacje i odpowiednio uświęci ten dzień. Bo każdy, który brał udział w tej manifie dawał nieme przyzwolenie na rozszerzanie się tej brunatnej zarazy.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11153 dnia: Listopada 16, 2010, 14:28:47 pm »
Skoro marsz niepodległości uważasz za marsz faszystów, to patriotyzm nazywasz faszyzmem, bo powszechnie, czy też "oficjalnie", marsz niepodległości jest organizowany przez patriotów. To, że Ty uważasz, iż ci "patrioci" to de facto ONRowcy to kiepska podstawa by się wybronić z tego oskarżenia.
Ten konkretny marsz był oficjalnie zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską i Oboz Narodowo–Radykalny. Nie dlatego, że ja tak uważam - takie są fakty. A teraz sam się wysil trochę i poczytaj o nich, jacy to z nich patrioci.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2010, 14:30:30 pm wysłana przez prart »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11154 dnia: Listopada 16, 2010, 14:44:20 pm »
Na pewno lepsi niż Biedroń i Ikonowicz  :lol:

Zresztą kto tam szedł? Z jednej strony Mikke, Zawisza, Ziemkiewicz, Kukiz - sami faszyści normalnie, a z drugiej? Trudno wyłapać jakieś wartościowe nazwiska. Pewnie napierdalający się z policją prezio Kampanii Przeciw Homofobii. Swoją drogą zabawne, jak go teraz lewactwo broni.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11155 dnia: Listopada 16, 2010, 15:02:15 pm »
Ten konkretny marsz był oficjalnie zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską i Oboz Narodowo–Radykalny. Nie dlatego, że ja tak uważam - takie są fakty. A teraz sam się wysil trochę i poczytaj o nich, jacy to z nich patrioci.

Do książek to raczej ty powinieneś wrócić, skoro ludzi którzy przeciwstawili się niemieckiej i rosyjskiej okupacji nazywasz faszystami. Poczytaj sobie o tym kto walczył z hitlerowcami i sowietami. Narodowcy z hitlerowcami mieli tyle wspólnego, że byli przez nich mordowani. Tysiącami. W imię niepodległej Polski. A teraz jakiś bobek zaczytany w wyborczej ich opluwa, bo tak kazał jakiś Blumstein i zgraja idiotów czcząca czerwoną flagę z sierpem i młotem.

W czasie marszu nie było propagowania nazizmu ani faszyzmu. Chyba że masz na to jakieś dowody. Jeśli tak to pokaż teraz te zdjęcia z marszu, z portretami hitlera i swastykami, które by twoją (?) teze tłumaczyły. Był marsz patriotyczny, świętujący niepodległość Polski. To tak bardzo wkur**a lewaków, bo u wizja niepodległej polski powoduję ból dupy już od prawie stu lat.

Cytuj
Członkami ONR byli m.in. Jan Mosdorf (wcześniej prezes Młodzieży Wszechpolskiej, zamordowany w Oświęcimiu), Henryk Rossman (więziony w Berezie Kartuskiej), Bolesław Piasecki (przywódca ONR-Falanga, po wojnie Stowarzyszenia Pax), Paweł Musioł (historyk piśmiennictwa śląskiego, twórca programu regionalizmu śląskiego, pisarz i dziennikarz, w czasie okupacji działacz konspiracyjny rozstrzelany przez Niemców w czasie wojny), Stanisław Piasecki (redaktor naczelny Prosto z Mostu rozstrzelany w Palmirach w 1941), Wojciech Wasiutyński, Tadeusz Todtleben, Jerzy Kurcjusz, Jan Korolec, Tadeusz Gluziński.

Sami kur** naziści, fani hitlera. Pewnie tylko przez przypadek Niemcy do nich strzelali.



maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11156 dnia: Listopada 16, 2010, 15:13:22 pm »
Zwracam honor.
Mój błąd, niepotrzebnie wciągałem ONRowców do swojej wypowiedzi.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11157 dnia: Listopada 16, 2010, 15:16:39 pm »
becet, to co piszesz to historia. Ja piszę o obecnym kształcie ONR i kierunku jaki obrali. Poza tym czytaj dalej - z hitlerowcami mają (dawniej i obecnie) znacznie więcej wspólnego.
Na marszu z swastykami oczywiście nie biegali, bo to nielegalne. Nie musieli bo i bez swastyk ich identyfikacja jest banalna.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11158 dnia: Listopada 16, 2010, 15:27:56 pm »
A wszyscy lewacy to komuniści. Ich identyfikacja jest banalna. Cóż za pierdolenie...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11159 dnia: Listopada 16, 2010, 15:34:00 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sad-uznal-ze-proces-legutki-jest-dopuszczalny,1,3787532,wiadomosc.html

Cytuj
Krakowski sąd zdecydował dzisiaj, że proces, jaki wrocławscy licealiści wytoczyli europosłowi PiS Ryszardowi Legutce za naruszenie ich dóbr osobistych, jest dopuszczalny. Legutko chciał oddalenia pozwu ze względu na chroniący go immunitet europarlamentarzysty.