Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 653241 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11200 dnia: Listopada 18, 2010, 09:03:00 am »
Cytuj
Fiasko kontrdemonstracji, organizowanej przez „tęczową Warszawę” i „Gazetę Wyborczą” doprowadziło do kłótni tego środowiska. Wg naszych informacji, organizacje gejowskie w tym osławiona „antifa” ostro starły się ze grupą Blumsztajna i redaktorów. Poszło o transparenty z sierpem i młotem, agresję i nienawiść wśród pikietujących obchody Święta Niepodległości, brak koordynacji akcji, słabą liczbę przeciwników demonstracji narodowców i o kolejny spadek nakładu.

Na stronach gazety można przeczytać:

„Przedstawiciele koalicji Porozumienie 11 Listopada przeprosili za mowę nienawiści na organizowanych przez nie manifestacjach antyfaszystów w Dzień Niepodległości. – To się nie powinno tam pojawić – powiedziała Monika Kłosowska z tej koalicji.

Halina Bortnowska z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka mówiła w Radiu TOK FM, że w czasie demonstracji antyfaszystów w Warszawie miało miejsce nawoływanie do przemocy. – Jedna z piosenek była straszna i mówiła o zabijaniu faszystów – stwierdziła.

(…)

Monika Kłosowska i Jakub Karwowski z Porozumienia 11 Listopada tłumaczyli, że manifestacja organizowana przez nich była jak Hyde Park, który bardzo trudno kontrolować.”

Źródło: http://wyborcza.pl/1,75248,8666099,Antyfaszysci__Przepraszamy_za_mowe_nienawisci.html

Ewa Siedlecka dodaje:
„Jeśli ktoś sprzeciwia się wezwaniu policji do rozejścia, a do tego rzuca kamieniami czy koszami na śmieci – wszystko jedno, w policję czy w przeciwników – łamie prawo i ryzykuje, że oberwie pałką lub zostanie zatrzymany. I nie usprawiedliwiają tego najbardziej szczytne hasła, jakich broni.”

Źródło: http://wyborcza.pl/1,76842,8667503,Policja_nie_jest_od_karania.html#ixzz15WmG2Ib2

Grupa Blumsztajna zapowiada również, że za rok wygwiżdże anarchistów. Agata Nowakowska stwierdza:
„I nie ma co udawać, że wśród antyfaszystów są same łagodne baranki, bo i oni potrafią dymić. Podczas tegorocznej blokady padły równie nienawistne hasła, jak rok temu ze strony narodowców. I niestety, także nawoływano do przemocy”

Źródło: http://wyborcza.pl/1,95297,8667310,Anarchistow_wygwizdzemy_za_rok.html#ixzz15WlitJfD

Na portalu gejowskim tymczasem frontalny atak na Blumsztajna. Tytuł artykułu mówi sam za siebie: „Blumsztajna mowa tchórzostwa”.

To bardzo dobrze rokuje na przyszłość !

Yeah, niszczyć faszyzm! Za pomocą faszystowskich metod!
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11201 dnia: Listopada 18, 2010, 09:09:53 am »
No tak, to prawda - całość przerodziła się w niezły kibel.
Tylko nie myl faszyzmu z chuligaństwem/bandytyzmem czy anarchią. Różne typki wykorzytują każdą okazję, żeby komuś przyje**ć, taki lajf.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11202 dnia: Listopada 18, 2010, 09:17:50 am »
Nie mylę, chodziło mi tylko o to, że ci wielcy walczący w tym akurat dniu byli gorsi od tych złych faszystów ; ).
Jeszcze jedno o czym nie pisałem, jak można w ogóle oskarżać kogoś o faszyzm gdy nie mają miejsca żadne gesty, okrzyki itp? To, że ktoś jest w takiej czy innej organizacji nic nie znaczy, dopóki nie zostanie złamane prawo. Mieli legalny marsz, nie łamali prawa, nie propagowali żadnych haseł, nie robili nic oprócz przejścia warszawą z flagami w naszych pięknych barwach. Nie ma takiego prawa które by pozwalało na zatrzymanie ich, siłą czy czymkolwiek innym. Jak w ogóle człowiek o zdrowych zmysłach może tolerować ludzi którzy chciali, prawdopodobnie, siłą zatrzymać legalny marsz?
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11203 dnia: Listopada 18, 2010, 09:37:04 am »
PS - kolega becet tak się zagotował, że aż mnie listy znajomych PSN wyrzucił  :lol:

Chłopaku konsoli od ponad tygodnia (prawie dwa nawet) nie mam podłączonej do netu więc jak mogłem cie wyje**ć? To że nie było mnie online od dłuższego czasu może potwierdzić każdy kto ma mnie na liście, m.in. Iras, Mrocz, Ohtar itp. Więc przestań bajki opowiadać. Twój tekst o faszystach można łatwo odbić tekstem że ty w taki sam sposób tolerujesz komunistów, nawet im brawa biłeś, ale nie będę się zniżał do gimnazjalnego poziomu.

Cytat: Milford_Cubicle
Ludzie ci nie myślą samodzielnie, ktoś im kazał wierzyć, że idą przeciw faszyzmowi (zresztą widziałeś kto tam był, w większości studenci i jakieś małe dziewczynki, które co śmieszne były wywalone do pierwszych rzędów). No i marsz nie był faszystowski, był marszem niepodległości (tak przecież się nazywał i po to był organizowany). Hejtujesz faszyzm (co oczywiście każdy powinien robić), ale złego słowa nie piszesz o nielegalnej kontrmanifestacji, hejtuj obie strony tak samo (z jednej szły organizacje które popierają rzekomo faszyzm, z drugiej natomiast były organizacje wspierające rzekomo młot i sierp). Ani z tej ani z tej nie było żadnych flag, gestów i okrzyków, więc albo nie ma sprawy, albo hejtujesz obie strony tak samo. Bardzo bym szanował takie zdanie osobiście.

Dokładnie, ale wątpie żeby dotarło.

s00s, dalej manipulujesz twoje podejście do oceny czwartowych wydarzeń jest takie:

Marsz - nie obchodzi mnie pod jakimi hasłami szli, ważne kto tam szedł.
Kontrmanifa - nie obchodzi mnie kto tam szedł, ważne pod jakimi hasłami szli.

Nie da się przy takim podejściu dojść do żadnych wniosków, więc kończę.


« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 09:39:15 am wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11204 dnia: Listopada 18, 2010, 09:38:15 am »
"niby ja manipuluję, a tu się okazuje, że manifestacja przeciw faszyzmowi (tak się przecież nazywała i po to była zorganizowana) była manifestacją przeciw patriotyzmowi, dumie narodowej. przecież lol."

Ludzie ci nie myślą samodzielnie, ktoś im kazał wierzyć, że idą przeciw faszyzmowi (zresztą widziałeś kto tam był, w większości studenci i jakieś małe dziewczynki, które co śmieszne były wywalone do pierwszych rzędów). No i marsz nie był faszystowski, był marszem niepodległości (tak przecież się nazywał i po to był organizowany). Hejtujesz faszyzm (co oczywiście każdy powinien robić), ale złego słowa nie piszesz o nielegalnej kontrmanifestacji, hejtuj obie strony tak samo (z jednej szły organizacje które popierają rzekomo faszyzm, z drugiej natomiast były organizacje wspierające rzekomo młot i sierp). Ani z tej ani z tej nie było żadnych flag, gestów i okrzyków, więc albo nie ma sprawy, albo hejtujesz obie strony tak samo. Bardzo bym szanował takie zdanie osobiście.

ile razy mam powtarzać, że najbardziej boli wycieranie dupy polską flagą przez tych "patriotów". robią to na oczach milionów, mówią otwarcie, że są patriotami a po godzinach imprezki z palącą się swastyką, marsz co by uczcić jakiś pogrom żydowski i tego typu akcje.
a druga strona co? po godzinach też niezłe zabawy sobie urządza, ale przynajmniej nie miesza do tego wartości narodowych, flag i całego tego fake patosu. nie są tak fałszywi. przyjechali je**ć faszystów i to robili. proste.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11205 dnia: Listopada 18, 2010, 10:09:15 am »
Chłopaku konsoli od ponad tygodnia (prawie dwa nawet) nie mam podłączonej do netu więc jak mogłem cie wyje**ć? To że nie było mnie online od dłuższego czasu może potwierdzić każdy kto ma mnie na liście, m.in. Iras, Mrocz, Ohtar itp. Więc przestań bajki opowiadać.
Więc wywaliłeś mnie już wcześniej, zanim przeniosłes konsolę do innego pokoju. To jedyne wytłumaczenie.

Nie da się przy takim podejściu dojść do żadnych wniosków, więc kończę.
Podsumowując:
dla Ciebie było tak: patrioci vs komuniści
dla mnie było tak: faszyści vs antyfaszyści

Ja swoją wersję operam na faktach, Ty na pokrętnym ich rozumieniu na poziomie gimnazjum, nie grzesząc przy tym inteligencją (odbijam Twoje wcześniejsze próby obrażenia mnie - niech będzie remis). Kończę temat marszu jednak z niedosytem.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11206 dnia: Listopada 18, 2010, 10:11:17 am »
podobno faszyści vs podobno komuniści
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11207 dnia: Listopada 18, 2010, 10:12:24 am »
s00s, dalej manipulujesz twoje podejście do oceny czwartowych wydarzeń jest takie:

Marsz - nie obchodzi mnie pod jakimi hasłami szli, ważne kto tam szedł.
Kontrmanifa - nie obchodzi mnie kto tam szedł, ważne pod jakimi hasłami szli.

Nie da się przy takim podejściu dojść do żadnych wniosków, więc kończę.

spoko, tym razem będzie łopatologicznie:

Marsz - obchodzi mnie pod jakimi hasłami szli i ważne kto tam szedł. zajebiście się patrzy w telewizji jak grupa faszystów macha polską flagą, cieszy się ze zdobycia niepodległości, wszyscy im biją brawo i jest ekstra. zajebiście się coś takiego ogląda, normalnie powtórka z międzywojennych włoch czy niemiec.

teraz już rozumiesz?

prośba o wskazanie jednej wypowiedzi, w której staję po stronie komunistów cię przerosła więc odpuszczam.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11208 dnia: Listopada 18, 2010, 10:15:20 am »
I jeszcze jedno w tym temacie:
bardzo fajnie i rzeczowo piszesz Milford, dobrze się z tobą dyskutuje. Przepraszam ze ten post z pierdolnięciem głową w bramę. Poniosło mnie bo mam wstręt i alegrię na faszym i wszelkie jego współczesne bękaty.
A Ty becet... eeeeeee nie będę się powtarzał.

Wiadomość scalona: Listopada 18, 2010, 10:18:16 am
prośba o wskazanie jednej wypowiedzi, w której staję po stronie komunistów cię przerosła więc odpuszczam.
Witaj w klubie zawiedzionego dyskutanta.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 10:18:16 am wysłana przez prart »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11209 dnia: Listopada 18, 2010, 10:37:59 am »
Cytat: Prart
Więc wywaliłeś mnie już wcześniej, zanim przeniosłes konsolę do innego pokoju. To jedyne wytłumaczenie.

Więc teraz mały kłamco przeprosisz za kłamstwo, że usunąłem cie bo zagotowałem się w tej dyskusji. Usunąłem ludzi z którymi nie grałem żeby zrobić miejsce na nowych i nie miało to nic wspólnego z dyskusjami na forum, zresztą miało to miejsce z dwa miesiące temu, a wyskakujesz z tym teraz jak z koronnym argumentem w dyskusji. Ten przykład pokazuje że cała twoja argumentacja opiera się na kłamstwach i pomówieniach, więc nie dodawaj sobie nazywając się dyskutantem, a co dopiero zawiedzionym. Jesteś typem który bije brawo ludziom napadającym na pociągi i napierdalających pasażerów młotkami, ot tyle. Do powiedzenia nie masz nic.

prośba o wskazanie jednej wypowiedzi, w której staję po stronie komunistów cię przerosła więc odpuszczam.

Mamy dwie strony i widać z której w którą rzucasz kamieniem. Równie dobrze mógłbyś pójść na derby warszawy i z żylety Legii wrzeszczeć "je**ć Polonie", a potem się głupio unosić że po żadnej stronie konfliktu nie stałeś.

Cytat: s00s
zajebiście się patrzy w telewizji jak grupa faszystów macha polską flagą, cieszy się ze zdobycia niepodległości, wszyscy im biją brawo i jest ekstra. zajebiście się coś takiego ogląda, normalnie powtórka z międzywojennych włoch czy niemiec.

Zajebiście się patrzy jak grupa komunistów bluzga na polską flagę, a ludzi śpiewających polski hymn nazywa faszystami, normalnie powtórka ze stalinowskiej Rosji. Kocham ten twój łopatologiczny system kretyńskich porównań, tak naprawdę łatwiej się dyskutuje. Na korytarzach podstawówki wszystkich byś w ten sposób zakrzyczał.  
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 10:40:22 am wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11210 dnia: Listopada 18, 2010, 10:48:45 am »
Cytuj
Mój świętej pamięci brat Lech Kaczyński, prezydent RP marzył o silnej Polsce, o silnym polskim państwie. Dziś możemy zacząć je budować od dołu poprzez samorządy, powołując do władzy ludzi, którzy traktują ją jako służbę, jako służbę innym - mówi Kaczyński w spocie upublicznionym w internecie.

Jak zaznaczył 21 listopada Polacy powołają "władze dnia codziennego" mające wielki wpływ na nasz los. "Każdy samorząd - czy małej gminy wiejskiej czy wielkiego miasta - może bardzo dużo zrobić dla poprawy naszych losów, dla naszej siły - podkreślił prezes PiS.


- Kochany Leszku, będziemy realizować twój testament, będziemy budowali silne polskie państwo, silną Polskę szczęśliwych obywateli - kończy swoje orędzie Kaczyński.

Sam klip kończy półminutowa sekwencja zdjęć i filmów - przedstawiających Lecha Kaczyńskiego, przywitania w Polsce trumny z jego ciałem przez brata oraz tłumu ludzi z narodowymi flagami - przeplatana hasłami: "Zakładał Prawo i Sprawiedliwość", "Był pierwszym prezesem Prawa i Sprawiedliwości", "Teraz wypełniamy Jego Testament".

Spot zamyka plansza z logo partii i hasłem: "Myśl samodzielnie. Głosuj na PiS".

Jak to było? "Po trupach do celu, po trupach do celu..."



Wiadomość scalona: [time]Listopad 18, 2010, 11:51:09 am[/time]
Ps. Ręce opadają jak się powyższe czyta- nie spotkałem się jeszcze z obroną onr'owców nigdzie i myślałem że nigdy nie spotkam w tutaj.

Wiadomość scalona: Listopada 18, 2010, 10:58:14 am
Cytuj
Anna Fotyga i Antoni Macierewicz, podczas swej wizyty w Stanach Zjednoczonych, spotkali się z Harveyem Kushnerem, konsultantem kilku agencji zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa. Zdaniem Kushnera, w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej "na odpowiedzi czeka wiele pytań", a sam sposób prowadzenia śledztwa jest, według niego, "podejrzany" - informuje wnd.com.

Fotyga i Macierewicz starają się przekonać kongresmanów do poparcia projektu rezolucji wzywającego do powołania międzynarodowej komisji w sprawie katastrofy, którą pod koniec kwietnia zgłosił republikański kongresman z Nowego Jorku, Peter King.

Nowa targowica.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 10:58:14 am wysłana przez _Music »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11211 dnia: Listopada 18, 2010, 11:12:14 am »
Więc teraz mały kłamco przeprosisz za kłamstwo, że usunąłem cie bo zagotowałem się w tej dyskusji. Usunąłem ludzi z którymi nie grałem żeby zrobić miejsce na nowych i nie miało to nic wspólnego z dyskusjami na forum, zresztą miało to miejsce z dwa miesiące temu, a wyskakujesz z tym teraz jak z koronnym argumentem w dyskusji. Ten przykład pokazuje że cała twoja argumentacja opiera się na kłamstwach i pomówieniach, więc nie dodawaj sobie nazywając się dyskutantem, a co dopiero zawiedzionym. Jesteś typem który bije brawo ludziom napadającym na pociągi i napierdalających pasażerów młotkami, ot tyle. Do powiedzenia nie masz nic.

To nie był korrony argument w dyskusji a dygresja na sam jej koniec. Po całej tej dyskusji z argumentami z mojej strony, to widzisz jako mój korrony argument?
W żadnym miejscu nie napisałem, że biję brawo "ludziom napadającym na pociągi i napierdalających pasażerów młotkami".
Wciąż to samo z Twojej strony, patologia jakaś - bierzesz czyjeś słowa, dopowiadasz sam sobie coś do nich, przekręcasz jeszcze żeby było na Twoje a potem święcie wierzysz, że są one prawdziwe.

Co do kłamstwa - fakt usunięcia mnie z Twojej listy zauważyłem dopiero wczoraj. Po Twoim wyjaśnieniu (post z 08:50:56 "Chłopaku konsoli od ponad tygodnia (prawie dwa nawet) nie mam podłączonej do netu więc jak mogłem cie wyje**ć?") sprostowałem to pisząc (10:09:15) "Więc wywaliłeś mnie już wcześniej, zanim przeniosłes konsolę do innego pokoju. To jedyne wytłumaczenie.". Chyba jasne?
Ale dobrze, jeśli to Cię obraziło to przeproszę zaraz za Tobą - przeprosisz za nazwanie mnie jako "gloryfikującego komunizm" a później za to, że niby patriotów nazywam faszystami. Jeśli mamy się obrażać, to uważam moje powody za zdecydowanie poważniejsze niż Twoje. Dajesz!

Swoją drogą, to jest chore - każda dyskusja polityczna z Tobą musi się tak kończyć?
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 11:16:25 am wysłana przez prart »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11212 dnia: Listopada 18, 2010, 11:38:43 am »
prośba o wskazanie jednej wypowiedzi, w której staję po stronie komunistów cię przerosła więc odpuszczam.

Mamy dwie strony i widać z której w którą rzucasz kamieniem. Równie dobrze mógłbyś pójść na derby warszawy i z żylety Legii wrzeszczeć "je**ć Polonie", a potem się głupio unosić że po żadnej stronie konfliktu nie stałeś.

jak już to darłbym się "je**ć legię", ale niech już będzie, przyjmę powyższą stylistykę, a więc:
ja na żadne derby się nie wybieram. siedzę sobie przed tv, jako kibic lecha, i drę się "je**ć polonie", bo ich nienawidzę. nie muszę być przecież fanem legii, żeby tak robić. ba, jako fan lecha mam do nich kurewsko daleko o_O
to jest właśnie twój problem. czarne albo białe. wydaje się, że masz już przygotowane schematy i tylko patrzysz żeby kogoś pod nie podciągnąć. jak ktoś ci pokaże, że jest inaczej to od razu używa kretyńskich porównań rodem z podstawówki (i to mówi ktoś, dla kogo onr jest jak.......rzeźnicy), manipuluje i w ogóle nie da się z nim dyskutować.

Cytat: s00s
zajebiście się patrzy w telewizji jak grupa faszystów macha polską flagą, cieszy się ze zdobycia niepodległości, wszyscy im biją brawo i jest ekstra. zajebiście się coś takiego ogląda, normalnie powtórka z międzywojennych włoch czy niemiec.

Zajebiście się patrzy jak grupa komunistów bluzga na polską flagę, a ludzi śpiewających polski hymn nazywa faszystami, normalnie powtórka ze stalinowskiej Rosji. Kocham ten twój łopatologiczny system kretyńskich porównań, tak naprawdę łatwiej się dyskutuje. Na korytarzach podstawówki wszystkich byś w ten sposób zakrzyczał.  

w którym miejscu bluzgali polską flagę? jakiś dowód?
ludzie, którzy śpiewali tam hymn, po godzinach palą swastyki i świętują pogromy żydowskie. to że śpiewali nie oczyściło ich magicznie z wcześniej przyjętej doktryny. twoi metaforyczni kibice legii po prostu mieli rację.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 11:44:32 am wysłana przez s00s »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11213 dnia: Listopada 18, 2010, 11:54:28 am »
Ja wpadłem do tego tematu na chwilkę bo widzę, że panowie będą się tu zaraz przepraszać. Chciałem się tylko przypomnieć, że ja też mam obiecane przeprosiny. :grin: :grin: :grin:
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 12:26:52 pm wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11214 dnia: Listopada 18, 2010, 12:03:49 pm »
to jest właśnie twój problem. czarne albo białe.

Hehe, i to mówi ktoś kto jasno od początku dyskusji wprowadza podział na tych złych - marsz - i tak manipuluje argumentami aby maksymalnie ich oczernić i cały marsz określić jako faszystowski, chociaż szła tam cała masa ludzi o różnych poglądach, oraz na tych dobrych - kontrmanife - których starasz się maksymalnie wybielić, pomijając zażartych komunistów i brutalne lewackie bojówki określasz ich wszystkich szlachetnymi antyfaszystami. I jeszcze masz czelność komuś zarzucać że to on dzieli wszystko na czarno i białe?  :lol: :lol: :lol:

Cytat: s00s
ludzie, którzy śpiewali tam hymn, po godzinach palą swastyki i świętują pogromy żydowskie.

Tak, Ziemkiewicz świętuje pogromy, Kukiz pali swastyki, Mikke pewnie nie zaśnie póki jakiegoś Żyda za pejsy nie wytarga. I ty pierdoląc takie absurdy linijke wyżej o dowody prosisz.  :lol: :lol:

Cytat: prart
W żadnym miejscu nie napisałem, że biję brawo "ludziom napadającym na pociągi i napierdalających pasażerów młotkami".
Nie  :lol:
Cytat: Prart
Brawa za kontrmanifestację

To komu biłeś jak nie pierdolcom z antify? Napad na pociąg był częścią kontrmanifestacji na cześć której wznosiłeś owacje, czy tego chcesz czy nie.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11215 dnia: Listopada 18, 2010, 12:25:50 pm »
Biłem brawo pokojowej kontrmanifestacji antyfaszystów a nie jakimś bandytom.
Ten incydent nie jest dla mnie jej częścią (ta miała miejsce na ulicach Warszawy, dla przypomnienia) a chuligańskim napadem, za który trzeba sprawcom dojebać ile wlezie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11216 dnia: Listopada 18, 2010, 12:38:41 pm »
to jest właśnie twój problem. czarne albo białe.

Hehe, i to mówi ktoś kto jasno od początku dyskusji wprowadza podział na tych złych - marsz - i tak manipuluje argumentami aby maksymalnie ich oczernić i cały marsz określić jako faszystowski, chociaż szła tam cała masa ludzi o różnych poglądach, oraz na tych dobrych - kontrmanife - których starasz się maksymalnie wybielić, pomijając zażartych komunistów i brutalne lewackie bojówki określasz ich wszystkich szlachetnymi antyfaszystami. I jeszcze masz czelność komuś zarzucać że to on dzieli wszystko na czarno i białe?  :lol: :lol: :lol:

przytocz chociaż jeden fragment wypowiedzi gdzie staram się ich wybielić, gdzie mówię że kontrmanifa była dobra, gdzie nazwałem marsz faszystowskim, gdzie użyłem określenia "szlachetni antyfaszyści". ja cały czas mówię o ORGANIZATORACH, o onr, nie uogólniam. w przeciwieństwie do ciebie.
"mały kłamco przeprosisz za kłamstwo"?
widzę też, że analogię do kibiców przemilczałeś. no tak, nie pasuje do twojej teorii.

Cytat: s00s
ludzie, którzy śpiewali tam hymn, po godzinach palą swastyki i świętują pogromy żydowskie.

Tak, Ziemkiewicz świętuje pogromy, Kukiz pali swastyki, Mikke pewnie nie zaśnie póki jakiegoś Żyda za pejsy nie wytarga. I ty pierdoląc takie absurdy linijke wyżej o dowody prosisz.  :lol: :lol:

a gdzie ja pisałem o tych osobach. myślałem, że temat przystawek zamknęliśmy już kilka stron temu. spoko, wyjaśnię.
kukiz, mikke czy ziemkiewicz tego nie robią, nie uważam ich za faszytów, za to ORGANIZATORÓW marszu już tak, bo właśnie taką manianę odpierdalają sobie po godzinach, na dodatek z biało czerwoną flagą w tle. niech sobie wymyślą swój symbol, używają tylko swastyk, a nie szargają dobre imię patriotyzmu w imię swoich chorych idei.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 12:55:54 pm wysłana przez s00s »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11217 dnia: Listopada 18, 2010, 12:55:15 pm »
Biłem brawo pokojowej kontrmanifestacji antyfaszystów a nie jakimś bandytom.
Ten incydent nie jest dla mnie jej częścią (ta miała miejsce na ulicach Warszawy, dla przypomnienia) a chuligańskim napadem, za który trzeba sprawcom dojebać ile wlezie.

Dobrze że to napisałeś. Niestety napad Antify na pociąg był częścią ich antynarodowej krucjaty z 11 Listopada, która nic nie miała wspólnego z pokojową manifestacją, czy tego chcesz czy nie. Żeby nie było, ja również uważam że trzeba im dojebać, tak jak i tym którzy promują faszyzm, nazizm czy komunizm, a wszystkich hajlujących czy noszących sztandary z sierpem i młotem przywrócić do pionu, bo promują wrogie nam, Polakom, ruchy. Na Marszu Niepodległości jednak promocji żadnej z tych rzeczy nie było.

Nie s00s - jedyną krytyką komunizmu na jaką pokusiłeś się w dyskusji to było wspomnienie kartek na żywność. Nie to wcale nie jest wybielanie. To tak jakbym powiedział że hitlerowcom nie wiwatuje, bo dziurawe drogi budowali, a całą resztę zbrodni wygodnie zapomniał - to też nie było by wybielanie? Nie odpowiadaj to pytanie retoryczne. Krzywe analogie z litości pominąłem, s00s, nie dodawaj sobie 8) Ogólnie uważam że krecimy się w kółko od wczoraj, gdyby Prart nie wjechał z usuwaniem z PSN to bym się dziś nie wypowiadał 8) Dyskusja jest jałowa i chyba czas ją zakończyć. Co do "przystawek", to proponuje oddać głos samemu zainteresowanemu, Ziemkiewiczowi.

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/blumsztajn-i-jego-faszysci,1556590,2789

Cytat: Rafał Ziemkiewicz
Blumsztajn i jego faszyści

Z reguły nie pojawiam się na ulicznych manifestacjach; wyjaśniałem w jednym z tych tutaj felietonów, dlaczego. Wczoraj wbrew swemu zwyczajowi poszedłem w Marszu Niepodległości, organizowanym przez Młodzież Wszechpolską i ONR. Z kilku powodów.

Między innymi, byłem tam, paradoksalnie, z tej samej przyczyny, dla której kilka lat temu broniłem swoim piórem tzw. parady równości, kiedy zakazywały jej ówczesne władze Warszawy i Poznania. Doskonale rozumiałem wtedy oburzenie ludzi, którzy za haniebne uważali, że władza pozwala, by ulicami ich miasta szedł pochód "sodomitów".

Tak samo w jakimś stopniu rozumiem tych, których oburza, żeby ulicami szedł pochód "faszystów". Ale zasadą, której się trzymać musimy, jest to, że zarówno jedni, jak i drudzy, jak i wszyscy inni, mają do tego takie samo prawo. Każdy ma to prawo zagwarantowane przez konstytucję, dopóki nie naruszy obowiązującego porządku, i nikomu nie wolno go odbierać wskutek podejrzenia, że być może chce podczas manifestacji prawo łamać. Jeśli złamie, od tego, żeby je wyegzekwować, jest policja, a nie żadne ochotnicze bojówki.

Prawo orzekania, że ktoś narusza publiczny ład - na przykład propagując faszyzm - należy zaś do sądu. Wyłącznie do sądu. Żaden redaktor, żadna gazeta ani organizacja nie może sobie uzurpować prawa do orzekania, kto jest faszystą i komu na podstawie tego oskarżenia można jego konstytucyjne prawa odbierać. A tym bardziej nie ma prawa odwoływać się, dla przeprowadzenia swojej woli, do przemocy.

Tymczasem wczoraj w Warszawie (i, zdaje się, w paru innych miejscach) mieliśmy do czynienia z czymś, na co w kraju demokratycznym przyzwolenia być nie może. Wpływowa gazeta, dla celów politycznych i pewnie w jakimś stopniu dla autopromocji, przeprowadziła kilkutygodniową nagonkę, judząc do użycia przemocy i zablokowania Marszu Niepodległości, rzucając nań anatemę faszyzmu.

Obłuda i nikczemność, jaką popisują się w tej sprawie podwładni Adama Michnika, są po prostu niezmierzone. Tak jak Goering z jego sławnym "to ja decyduję, kto jest Żydem", redaktor Blumsztajn i podobni mu "szczujni dziennikarze" (jak zwał ten gatunek propagandystów śp. Jerzy Dobrowolski) przyznali sobie prawo decydowania, kto jest faszystą i egzekwowania swoich wyroków za pomocą skrzykiwanych poprzez prasowe łamy bojówek, skądinąd w dużej części odwołujących się do ideologii równie zbrodniczych jak hitlerowski narodowy socjalizm.

Jestem z zawodu, jak często powtarzam, psem łańcuchowym: kiedy widzę nadchodzącego złoczyńcę, mam szarpać łańcuch i z całych sił alarmować. Więc właśnie to robię. To wszystko, co dziś określa się niezbyt celnym mianem "faszyzmu" (w istocie włoski faszyzm był czymś zupełnie innym, niż niemiecki nazizm, ale lewica sfałszowała sens tego słowa, aby cień nie padał na miłe jej określenie "socjalizm") wzięło się z przekonania pewnych grup, że oni i ich wódz mają prawo przeforsować swą słuszność siłą - bo demokratyczne państwo jest słabe i nie radzi sobie ze zrobieniem porządku.

Takim właśnie przekonaniem kieruje się dziś "Gazeta Wyborcza", w poczuciu siły, jakie daje jej możliwość zwołania w oznaczone miejsce kilkuset agresywnych bandziorów, zdecydowanych rozprawiać się z osobami wskazanymi przez liderów jako "faszyści" za pomocą pałek i kastetów.

Tak, musi to zostać powiedziane bardzo wyraźnie: wczoraj na warszawskich ulicach faszystami byli nie uczestnicy marszu, nie działacze ONR ani MW, którzy - zaświadczam jako naoczny świadek - zachowywali się w sposób godny Święta Niepodległości, ale tych kilkuset wyjących i gwiżdżących, agresywnych osobników sprowadzonych tam i podjudzonych przez "Gazetę Wyborczą".

Faszystami byli uzbrojeni w młotki i kastety bandyci, którzy wdarli się do pociągu z Torunia i pobili jadących nim członków ONR, a nie ci, którzy zostali pobici - moralna odpowiedzialność za tę napaść świętoszków od Michnika jest oczywista i niezaprzeczalna.

Miary hipokryzji prowodyrów tego żałosnego widowiska niech dopełni przypomnienie faktu, iż w sejmiku małopolskim rządząca państwem Platforma Obywatelska osiągnęła nie tak wcale dawno temu większość, dającą jej władzę nad województwem, dzięki włączeniu w swe szeregi kilku odstępców z Młodzieży Wszechpolskiej. Tej samej właśnie organizacji, której udział w Marszu Niepodległości rzekomo uczynił go manifestacją "faszystowską". I to tych akurat jej działaczy, którzy niewiele czasu wcześniej obrzucali kamieniami "gejowską" paradę w Krakowie.

W najmniejszym stopniu nie zmniejszyło to lizusostwa redaktorów "Wyborczej" wobec PO, nikt nigdy nie ośmielił się tam nazwać jedynie słusznej władzy "faszystami". Jest więc nie tylko przemoc zła (kiedy Wszechpolacy blokują przemarsz "gejów") i dobra (kiedy "geje" blokują Wszechpolaków). Są też i Wszechpolacy źli, nie nasi, i ci są "faszystami", oraz dobrzy, nasi, którzy "faszystami" decyzją wszechwładnej gazety być przestają.

Oto miara moralności pana Blumsztajna i jego środowiska.

Ja się podpisuję pod tym co napisał, tym samym kończąc udział w dyskusji.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11218 dnia: Listopada 18, 2010, 13:04:08 pm »
czyli nie przeprosisz? wymagasz od kogoś, od siebie nie łaska?
co do krytyki komunizmu z mojej strony to ja doskonale wiem co to za gówno, nie boję się tego powiedzieć. wiem, że zabili w kurwe ludzi. nie staram się ich wybielać (choć twierdzisz inaczej, a przykładu nie potrafisz podać).
zauważ też, że moja wcześniejsza krytyka komunizmu była znacznie bardziej znacząca od twojej faszyzmu. wydaje mi się, że nie jest to przypadkiem.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11219 dnia: Listopada 18, 2010, 13:20:09 pm »
Becet
Wcześniej pisałeś, że kontrmanifestacja była głównie manifestacją komunizmów, z sierpem i młotem, nazwałeś to nawet "marszem z czerwoną flagą". Pisałes to, pomimo jakichkolwiek potwierdzających to zdjęć, opierając się na własnej interpretacji, że "to muszą być komuniści" (antyfaszyści nie mieli wg mojej wiedzy, ani jednego symboli komunizmu na tej blokadzie - zero, null). A teraz stwierdzasz:
Żeby nie było, ja również uważam że trzeba im dojebać, tak jak i tym którzy promują faszyzm, nazizm czy komunizm, a wszystkich hajlujących czy noszących sztandary z sierpem i młotem przywrócić do pionu, bo promują wrogie nam, Polakom, ruchy. Na Marszu Niepodległości jednak promocji żadnej z tych rzeczy nie było.
[/s]

Natomiast w tym fragmencie:
(...) uważam że trzeba im dojebać, tak jak i tym którzy promują faszyzm, nazizm czy komunizm, a wszystkich hajlujących czy noszących sztandary z sierpem i młotem przywrócić do pionu, bo promują wrogie nam, Polakom, ruchy
zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości i od początku o tym pisałem, podczas gdy Ty od początku robiłeś ze mnie sympatyka (tfu!) komunizmu.
Jak widzę gówniarza z naszywką ZSRR/CCCP albo sierpem i młotem to mam ochotę przyje**ć.

Dodałem skreślenie - pisałes tylko o tej jednej stronie tamtych wydarzeń, nie o kontrmanifestacji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 13:24:30 pm wysłana przez prart »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11220 dnia: Listopada 18, 2010, 13:23:22 pm »
Znowu za całe zło odpowiada wyborcza, która służy tajemniczym siłom. Zdecydujcie się jednak w końcu, czy żydom, czy komunistom, czy Niemcom, czym masonom, bo co artykuł to ktoś inny jest wymieniany.
Szara siec?

Niektórzy nie chcą zrozumieć, że nie trzeba heilowac (o przepraszam- wykonywać pozdrowienia rzymskiego), by propagować faszyzm, bo wystarczy sama obecność takich ludzi. Gdyby hitler zmartwychwstał i poszedł w tym tłumie razem z resztą sympatyzującemu mu onr'u, to też byście nie widzieli w tym niczego zdrożnego.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 13:28:20 pm wysłana przez _Music »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11221 dnia: Listopada 18, 2010, 14:47:51 pm »
temat chyba się wyczerpał, wrzucam coś an rozluźnienie:

http://studio.wp.pl/mid,1086178,wideo.html

dużo lepszy od "możemy to powtórzyć?".

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11222 dnia: Listopada 18, 2010, 15:38:50 pm »
Chyba rzeczywiście się wyczerpał ;P prart no hard feelings za tamto, z tym "tonem" to tak zareagowałem, bo się zdziwiłem tym zdaniem ;P. Precz z faszyzmem i precz z komuną, tym zakończe swój udział w temacie o marszu ; )
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11223 dnia: Listopada 19, 2010, 11:18:06 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11224 dnia: Listopada 24, 2010, 17:07:06 pm »
Komor zaprasza Jaruzela do Rady Bezpieczeństwa Narodowego - nikt nie komentuje?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11225 dnia: Listopada 24, 2010, 17:19:49 pm »
jakby rzeczywiście zaprosił do rady to komentarze pewnie by były.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11227 dnia: Listopada 24, 2010, 17:33:45 pm »
Cytuj
- Komorowski zaprosił Jaruzelskiego nie do RBN, ale na posiedzenie. To jest subtelność, ale bardzo ważna – powiedział w Radiu ZET Sławomir Nowak z Kancelarii Prezydenta.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11228 dnia: Listopada 24, 2010, 18:06:49 pm »
Czyli zamiast przejść do meritum, wolisz czepiać się skrótu myślowego, który każdy powinien wyłapać.

Jak rozumiem udział przywódcy komunistycznego reżimu i autora stanu wojennego w obradach RBN uważasz za stosowny i uzasadniony.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11229 dnia: Listopada 24, 2010, 18:11:19 pm »
"W sprawach stosunków polsko-rosyjskich generał Jaruzelski jest osobą jak najbardziej kompetentną" Niesiołowski

Poległem :lol:


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11230 dnia: Listopada 24, 2010, 18:16:34 pm »
jeżeli miałby być permanentnym członkiem to skandal. jeżeli przychodzi tylko dlatego, że ruscy oficjele nas będą odwiedzać, a jakby nie patrzeć, w tej dziedzinie jest ekspertem, to czemu nie?

btw. od 9. listopada jest wakat w radzie. wiadomo dzięki komu ;)

Wiadomość scalona: Listopada 24, 2010, 18:18:05 pm
"W sprawach stosunków polsko-rosyjskich generał Jaruzelski jest osobą jak najbardziej kompetentną" Niesiołowski

Poległem :lol:

no bez kitu. największa czerwona pała komunizmu chyba wie najlepiej jak się zachowywać, lub nie, w obecności "cara rosji".
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2010, 18:18:05 pm wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11231 dnia: Listopada 24, 2010, 18:38:11 pm »
Nie sądzę, żeby uległo-poddańczy model zachowania władz PRL wobec rusków był właściwy dla prezydenta wolnego kraju. Martwi mnie, że ty być może uważasz inaczej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11232 dnia: Listopada 24, 2010, 18:41:37 pm »
ale mi bardziej chodziło o wiesz, savoir vivre. co do postawy uległo-poddańczej to jedyna postać, która się sprzeciwia takiej postawie i propaguje pogląd wprost przeciwny po prostu nie przyszła.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11233 dnia: Listopada 25, 2010, 00:27:47 am »
Cytuj
Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak powiedział w środę późnym wieczorem, że klub PiS zdecydował o nie przyjmowaniu stanowiska do posłów klubu Polska Jest Najważniejsza, iż dla części z nich jest nadal miejsce w Prawie i Sprawiedliwości. Jak się dowiedziała PAP kilkugodzinne obrady były bardzo burzliwe.

- Klub zdecydował o nieprzyjęciu tego projektu, w klubie PiS panuje demokracja w związku z tym projekt nie został przyjęty - powiedział dziennikarzom szef klubu PiS. - Projekt był pomysłem kierownictwem klubu - dodał Błaszczak.

W stanowisku klubu, do którego dotarła w środę PAP, miało znaleźć się m.in. stwierdzenie, że wśród tych, którzy opuścili szeregi PiS, są tacy, dla których hasło "Polska jest najważniejsza" nie jest tylko sloganem. Dla nich ma nadal być miejsce w PiS. Klub ocenił, że część posłów, którzy tworzą PJN nie zdawała sobie sprawy, że powstanie nowego klubu będzie się wiązało z "haniebnymi konsultacjami" z byłym posłem PO Januszem Palikotem.

 :roll:

Najważniejsze że Henry Richard jeszcze nie odszedł.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2010, 00:32:47 am wysłana przez _Music »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11234 dnia: Listopada 26, 2010, 10:44:40 am »


Mazowiecki jaki rozjebany towarzystwem. Jego mina to najlepszy komentarz do całej sytuacji.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11235 dnia: Listopada 26, 2010, 10:53:06 am »
bez kitu, ekipa jak 20 lat temu. czasy się zmieniły, ale twarze wciąż te same.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11236 dnia: Listopada 26, 2010, 11:15:05 am »
"Panowie, policzmy głosy"

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11237 dnia: Listopada 26, 2010, 11:19:34 am »
Zwróćcie uwagę jaką wodę piją.

Rząd faktycznie oszczędza :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11238 dnia: Grudnia 01, 2010, 12:48:51 pm »
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rzeczpospolita-w-rekach-rzadu-interwencja-europoslow

Cytuj
Dyskusja na temat rzekomego zamiaru przejęcia „Rzeczpospolitej” przez polski rząd powstała po publikacji artykułu na ten temat, który pojawił się w tygodniku „The Economist” 17 listopada br. Postawiono w nim tezę, że rząd RP prowadzi rozmowy z brytyjskim funduszem „Mecom”, który jest większościowym udziałowcem spółki Presspublica, tak naprawdę po to, aby odwołać ze stanowiska redaktora naczelnego dziennika, Pawła Lisickiego. Według „The Economist”, dymisja Lisickiego miałaby być karą za krytyczne artykuły wobec rządu, a przede wszystkim za ujawnienie afery hazardowej.

Wolność prasy za tuskaczenki, albo mówisz dobrze o rzadzie jak tvn i gw, albo za pieniądze podatnikow was wykupimy, znacjonalizujemy i zniszczymy.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #11239 dnia: Grudnia 02, 2010, 13:59:35 pm »
I kolejny odcinek serialu "PO i ich media"

http://wybory.wp.pl/title,Skandal-wyborczy-senator-odchodzi-z-PO,wid,12908029,wiadomosc.html

Cytuj
pierwsza propozycja z ust Ludwiczuka padła w sobotę. - Wtedy Ludwiczuk zaproponował mi, że jak przejdę na ich stronę, to nie ukażą się w lokalnej gazetce artykuły szkalujące mnie. Ostatecznie artykuły ukazały się w poniedziałek - mówił Rosiak. Dodał, że do drugiego spotkania w siedzibie PO w Wałbrzychu doszło we wtorek. - Wiedziałem, że nikt mi nie uwierzy, iż senator posuwa się do takich kroków, więc wziąłem dyktafon i rozmowę nagrałem - opowiadał Rosiak.

Proste - przechodź na stronę PO, albo w gazetach będą ukazywać się szkalujące cie artykuły.