Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 651019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12000 dnia: Marca 09, 2011, 12:04:23 pm »
Cytuj
Zdaniem niektórych polityków PiS niedawna deklaracja Kaczyńskiego o niewystawieniu na listach Dubienieckiego rozbroiła tykającą bombę.

O niewystawieniu, a nie o wystawieniu. Dziękuję, dobranoc.

Tymczasem PO dalej cenzuruje media.

http://wpolityce.pl/view/8149/Nasz_News__Awantura_w_TVP__Zdjeto_temat_o_kupowaniu_glosow_przez_politykow_Platformy_w_Walbrzychu__Odwolano_gosci__wycofano_reportaz_.html
Cytuj
Awantura w TVP. Zdjęto temat o kupowaniu głosów przez polityków Platformy w Wałbrzychu. Odwołano gości, wycofano reportaż

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12001 dnia: Marca 09, 2011, 12:06:51 pm »
No przecież wiem, że o niewystawianiu. Chodzi o sam fakt, że coś było na rzeczy skoro jednak prezes podjął decyzję o tym żeby nie wystawiać jego kandydatury. Dlatego napisałem:

Niedoszła warszawska jedynka.

:roll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12002 dnia: Marca 09, 2011, 12:21:00 pm »
Coś było na rzeczy = Dubieniecki chciał, PiS nie chciał. Ja też chcę - czy to czyni mnie niedoszłą warszawską jedynką?  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12003 dnia: Marca 09, 2011, 12:24:39 pm »
I jakiż to przypadek, że akurat z listy PiS'u chciał startować, mimo że bliżej mu do lewicy. Widocznie takie środowisko idealnie pasuje kolesiowi, który chadza po ulicach z gwałcicielami i kręci lewe interesy. :lol:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12004 dnia: Marca 09, 2011, 12:30:54 pm »
Boban, naprawdę naginasz fakty. Popełniłeś błąd - spójrz prawdzie w oczy.

Dubieniecki nigdy nie miał być na listach PIS i sam PIS to dał jasno w mediach do zrozumienia, kiedy takie pogłoski zaczęły się pojawiać. Z czym Ty się kłócisz?

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12005 dnia: Marca 09, 2011, 12:35:46 pm »
Oki, obroniliście nieskazitelne oblicze PiS'u. Nie mam zamiaru walczyć z fanami tej partii, bo to nic nie da. Koalicję z przestępcą Lepperem tez uważacie za słuszną i odzwierciedlającą nazwę partii, którą wielbicie (Prawo i Sprawiedliwość).

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12006 dnia: Marca 09, 2011, 12:36:23 pm »
Boban, naprawdę naginasz fakty. Popełniłeś błąd - spójrz prawdzie w oczy.

Dubieniecki nigdy nie miał być na listach PIS i sam PIS to dał jasno w mediach do zrozumienia, kiedy takie pogłoski zaczęły się pojawiać. Z czym Ty się kłócisz?
Pewnie z tym, że gościowi jednak bliżej do PiS niż SLD :roll:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12007 dnia: Marca 09, 2011, 12:48:02 pm »
Oki, obroniliście nieskazitelne oblicze PiS'u. Nie mam zamiaru walczyć z fanami tej partii, bo to nic nie da. Koalicję z przestępcą Lepperem tez uważacie za słuszną i odzwierciedlającą nazwę partii, którą wielbicie (Prawo i Sprawiedliwość).

Tak, a teraz doprowadź nasze wypowiedzi do skrajności aby je zdyskredytować. Może i Tobie bliżej do lewicy?

Dobrze, Dubieniecki chciał na listę PISu i rozumiem, że można się doszukiwać pewnych powiązań. Ale zważywszy na fakt, że całe środowisko PISu krytykowało jego występy, a on sam mentalnie jest bliżej lewicy, to jednak bardziej konkretne przesłanki, niżeli sam fakt, że on chciał iść do PISu. Dlatego uważam Twoje upieranie się za przesadne i nie na miejscu.

I trzymaj się tematu, a jeżeli nie masz siły lub ochoty dyskutować na temat swoich poglądów i podejrzeń, to się wstrzymaj od ich wyrażania.

A koalicja PISu z Lepperem była wymuszona i nie wiem czemu nie chcesz tego zrozumieć. Wytłumacz mi proszę z kim niby mieli stworzyć koalicję, skoro PO powiedziało NIE, a SLD nie wchodzi w rachubę z samego założenia. No, słucham.


Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12008 dnia: Marca 09, 2011, 12:53:47 pm »
A koalicja PISu z Lepperem była wymuszona i nie wiem czemu nie chcesz tego zrozumieć. Wytłumacz mi proszę z kim niby mieli stworzyć koalicję, skoro PO powiedziało NIE, a SLD nie wchodzi w rachubę z samego założenia. No, słucham.

To lubię. :lol: :lol: :lol:

Nie ma z kim, to najlepiej z przestępcą. Ot, cały PiS. Tak właśnie można z Tobą podyskutować. Jak to jest, że PO znalazło koalicjanta, a PiS nie potrafił? Kompromis to obce słowo dla PiSu. Po prostu najwygodniej było wejść w układ z Lepperem. Na więcej ich nie stać.

Ja kończę, bo i tak będziesz z klapkami na oczach bronił tej partii. Jeśli na takie coś przymykasz oko, to nie ma najmniejszego sensu dalej to ciągnąć. Akcje CBA z agentem Tomkiem, też pewnie pochwalasz, więc nic już mnie nie zdziwi.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2011, 12:55:46 pm wysłana przez BoBaN »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12009 dnia: Marca 09, 2011, 12:57:47 pm »
A to Ty wiesz jak wyglądały negocjacje PO z PIS odnośnie koalicji? Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale to właśnie PO kategorycznie odmówiło współpracy z PISem, bo to banda żądnych władzy kolesiów, którzy działają tylko na rzecz własnego interesu, czego dowodem jest wszystko co dzisiaj odczuwasz na własnej skórze.

Rozumiem paliwo i artykuły spożywcze oraz książki i ciuchy dla dzieci to dla Ciebie wciąż za tanie są.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2011, 15:09:47 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12010 dnia: Marca 09, 2011, 13:01:49 pm »
Nie są, gardzę PO, ale nie o tym tutaj gadamy, więc nie obracaj kota ogonem. PiS to jeszcze gorsze szmaty, ale nie przeszkadza Ci to bronić ich dzielnie niczym lew. Łap ziomuś:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jakbyś chciał więcej to pisz.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12011 dnia: Marca 09, 2011, 13:04:13 pm »
Rozumiem paliwo i artykuły spożywcze oraz książki i ciuchy dla dzieci to dla Ciebie wciąż za tanie są.
Rozumiem, że jakby PiS miało władzę to wszystko byłoby tańsze ?
Ostatnio słuchałem jak pan Kaczyński mówił o gospodarce, że państwo ma wielki wpływ na gospodarkę i może ją zniszczyć... chyba ktoś tu powinien jednak ekonomii się uczyć :)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12012 dnia: Marca 09, 2011, 13:05:47 pm »
Na co przymykam niby oko? Bo zdaje sobie sprawę, że PIS nie miało innego wyjścia? No, nie... miało... oddać całą władzę w ręce PO :lol: Wtedy pewnie nie byłoby problemu z koalicją.

Nie mam klapek na oczach i zachowaj takie uwagi dla siebie, skoro ci argumentów brakuje. Tak, nie podoba mi się ułaskawienie przez L. Kaczyńskiego, tak, nie podoba mi się, że Lepper był w kolacji z PISem. Tak, nie podobała mi się amnestia wprowadzona przez Giertycha. Ale żaden z tych faktów nie przyćmiewa tego, że to właśnie PO działa wyraźnie na szkodę Polaków i tego Państwa. I zastanawia mnie ile jeszcze Ci muszą zabrać, aby Ci się w końcu odechciało pie**olić na PIS dla samej zasady pierdolenia.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12013 dnia: Marca 09, 2011, 13:08:00 pm »
Na co przymykam niby oko? Bo zdaje sobie sprawę, że PIS nie miało innego wyjścia? No, nie... miało... oddać całą władzę w ręce PO :lol: Wtedy pewnie nie byłoby problemu z koalicją.

No to stworzyli taką zajebistą koalicję z Samoobroną i LPR, że po dwóch latach wszystko się rozpieprzyło w drobny mak. :lol:

PS. Argumenty masz w spoilerze.

Wiadomość scalona: Marca 09, 2011, 13:10:44 pm
I zastanawia mnie ile jeszcze Ci muszą zabrać, aby Ci się w końcu odechciało pie**olić na PIS dla samej zasady pierdolenia.

A mnie zastanawia ile jeszcze PiS musi zrobić przekrętów, żeby odechciało Ci się tak ślepo bronić tej partii.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2011, 13:10:44 pm wysłana przez BoBaN »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12014 dnia: Marca 09, 2011, 13:13:01 pm »
Na co przymykam niby oko? Bo zdaje sobie sprawę, że PIS nie miało innego wyjścia? No, nie... miało... oddać całą władzę w ręce PO :lol: Wtedy pewnie nie byłoby problemu z koalicją.

No to stworzyli taką zajebistą koalicję z Samoobroną i LPR, że po dwóch latach wszystko się rozpieprzyło w drobny mak. :lol:

BO NIC INNEGO SIĘ NIE DAŁO ZROBIĆ?!

Dziękuj za to naszej konstytucji, a nie PIS. Bo ja osobiście wolałbym, aby wygrana partii oznaczała jej totalną władze. Bo wtedy jest jasne kogo z czego rozliczać.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12015 dnia: Marca 09, 2011, 13:14:09 pm »
Na co przymykam niby oko? Bo zdaje sobie sprawę, że PIS nie miało innego wyjścia? No, nie... miało... oddać całą władzę w ręce PO :lol: Wtedy pewnie nie byłoby problemu z koalicją.

No to stworzyli taką zajebistą koalicję z Samoobroną i LPR, że po dwóch latach wszystko się rozpieprzyło w drobny mak. :lol:

BO NIC INNEGO SIĘ NIE DAŁO ZROBIĆ?!

Tak sobie tłumacz. Pokazali do jakich ludzi im najbliżej. Tyle w temacie.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12016 dnia: Marca 09, 2011, 13:29:33 pm »
Na co przymykam niby oko? Bo zdaje sobie sprawę, że PIS nie miało innego wyjścia? No, nie... miało... oddać całą władzę w ręce PO :lol: Wtedy pewnie nie byłoby problemu z koalicją.

No to stworzyli taką zajebistą koalicję z Samoobroną i LPR, że po dwóch latach wszystko się rozpieprzyło w drobny mak. :lol:

BO NIC INNEGO SIĘ NIE DAŁO ZROBIĆ?!

Tak sobie tłumacz. Pokazali do jakich ludzi im najbliżej. Tyle w temacie.

Odwzajemniam. Tak sobie to tłumacz.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12017 dnia: Marca 09, 2011, 15:01:16 pm »
Boban, jesteś mistrz :*

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12018 dnia: Marca 09, 2011, 15:09:10 pm »
Dzięki. 8) Zawołajcie resztę swoich niewidomych kumpli.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12019 dnia: Marca 09, 2011, 16:22:44 pm »
Cytuj
A to Ty wiesz jak wyglądały negocjacje PO z PIS odnośnie koalicji? Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale to właśnie PO kategorycznie odmówiło współpracy z PISem
Wina chyba leżała po obydwu stronach. PO chciało za dużo, a PiS dawało za mało (mimo, że partie miały podobne ilości głosów). Tak zapowiadany konsensus POPiSu okazał się mrzonką i wszystko trafił ch**.

Gdyby politykom zależało na dobrze państwa, a nie na władzy, to na pewno by się dogadali. Obie partie są winne i tyle. Ciężko chyba ocenić, która bardziej. PO miało bardziej destrukcyjny wpływ (sukcesy opozycyjnej partii nie leżały w ich interesie), ale gdyby role się odwróciły to mogę się założyć, że wyszłoby na to samo.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12020 dnia: Marca 09, 2011, 19:55:54 pm »
nie przyćmiewa tego, że to właśnie PO działa wyraźnie na szkodę Polaków i tego Państwa.


??? mozesz to rozwinac ???

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12021 dnia: Marca 10, 2011, 15:53:56 pm »
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,na-krakowskim-przedmiesciu-spotkaja-sie-dwie-demonstracje,130277.html
Cytuj
W czwartkowy wieczór pod Pałacem Prezydenckim znów spotkają się dwa światopoglądy. Po jednej stronie staną ci, którzy chcą uczcić ofiary katastrofy smoleńskiej. Tuż obok swoją pikietę organizuje Dominik Taras, który zasłynął akcją mającą ośmieszyć obrońców Krzyża.
Choć Taras chce zgromadzić ludzi dokładnie w tym samym miejscu, do którego ma dotrzeć marsz smoleński, to oficjalnie jego impreza nic wspólnego z nim nie ma. Zgłaszając swoją pikietę przekazał urzędnikom, że organizuje ją po to by uczcić 71. rocznicę urodzin Chucka Norrisa.

Młody fanatyk palikota znowu w akcji, razem z wiernymi "młodymi, wykształconymi z wielkich miast".

Wiadomość scalona: Marca 10, 2011, 16:02:34 pm
Są ludzie, którzy dla zgrywy odsikają się na grób matki nielubianego kolegi. To sowiecka mentalność, wynikajaca jeszcze z atawizmów tatarskich. Na grobach Katyńskich w Miednoje sowieci wybudowali kible i spuszczają fekalia do grobów. Żołnierz sowiecki był bowiem uczony, że pokaże siłę tylko wtedy, gdy ostatecznie upodli człowieka którego zamordował. Dlatego czerwonoarmiści oraz ubole "odlewali" się na trupy swoich nieprzyjaciół, bezcześcili groby i dręczyli rodziny, które chciały uczcić zmarłego. Dla bolszewii każdy dzień pamięci, rocznica, uroczystość żałobna lub Msza Św. to było nie tylko zagrożenie ale i czas demonstracji siły, pogardy oraz nienawiści. Klapa w dnie obyczajowości dla cywilizacji europejskiej, a norma dla barbarzyńców ze wschodu. To niestety zostało. Być może przekonamy sie o tym jeszcze dzisiaj na Krakowskim Przedmieściu.

Komentarz celnie oddaje mentalność tych gnid.
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2011, 16:02:34 pm wysłana przez el becetol »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12022 dnia: Marca 10, 2011, 21:17:51 pm »
http://www.rp.pl/artykul/624773_Brak-dowodu-na-naciski-.html

Cytuj
– Prokuratura nie ma dowodów wywierania nacisku na pilotów Tu-154 – stwierdził prokurator generalny Andrzej Seremet w RMF FM.

Dodał, że nie ma też dowodów na to, by na Okęciu przed wylotem prezydenckiego samolotu do Smoleńska miało dojść do kłótni między dowódcą Sił Powietrznych gen. Andrzejem Błasikiem a kapitanem Arkadiuszem Protasiukiem. Potwierdził, że prokuratura bada film z kamery przemysłowej na Okęciu, która miała rzekomo zarejestrować scenę kłótni, ale do tej pory nie natrafiono nawet na moment, w którym obaj panowie by rozmawiali.

I kolejny argument pęka niczym balon...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12024 dnia: Marca 17, 2011, 23:26:46 pm »
http://jacwing.nowyekran.pl/post/6966,komorowski-laczy-sie-w-bulu-i-nadzieji-gw-poprawia-bledy

Cytuj
"Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bólu i w nadziei na pokonanie skutków katastrofy" - takie słowa według Gazety Wyborczej wpisał do księgi kondolencyjnej w Ambasadzie Japonii Prezydent RP B. Komorowski.  Faktycznie zdanie wpisane przez Komorowskiego brzmi inaczej. Komorowski w imieniu Polaków łączy się z Japończykami "w bulu" i "nadzieji". Ortograf na poziomie podstawówki. Czemu jednak GW ukrywa kolejną żenującą wpadkę swojego pupila?

Ja pier**le...

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12025 dnia: Marca 17, 2011, 23:55:13 pm »
A "żekomo" GW nie jest stronnicza... :troll:

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12026 dnia: Marca 18, 2011, 16:37:18 pm »


W Europie i Ameryce się przez niego już z nas śmiali wiele razy, czas więc zdobywać nowe kontynenty. Na arenie międzynarodowej POwska gazeta wyborcza błędów nieuka już nie ukryje...
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2011, 18:49:24 pm wysłana przez el becetol »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12027 dnia: Marca 18, 2011, 18:28:45 pm »
Ja się nie dziwię bo z wygląda to większy chłop nizli Kaczyński. Swoją drogą tak miętkiego prezydenta III RP jeszcze nie widziała.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12028 dnia: Marca 18, 2011, 19:16:42 pm »
Może warto popatrzeć na to z drugiej strony. Przynajmniej wreszcie mamy prezydenta, który świetnie obrazuje społeczeństwo :grin: ;)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12029 dnia: Marca 19, 2011, 14:51:10 pm »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12030 dnia: Marca 19, 2011, 15:10:00 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12031 dnia: Marca 21, 2011, 11:08:06 am »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Za-co-mlodzi-pokochali-PiS,wid,13242627,wiadomosc_prasa.html

Cytuj
Prawo i Sprawiedliwość zaczyna przyciągać najmłodszy elektorat. Dla pokolenia Facebooka PiS nie musi być obciachem - czytamy w tygodniku "Newsweek". - Mam wrażenie, że dziś prawdziwym obciachem jest przyznawanie się do popierania PO - mówi jedna z rozmówczyń tygodnika.

Ostatnie badania politycznych preferencji Polaków pokazują poważne zmiany. Młodzi zaczynają odwracać się od PO, a kierują się w stronę PiS. Według badań GfK Polonia np. wśród najmłodszego elektoratu (20-29 lat) PiS ma już przewagę. 33% ankietowanych zagłosowałoby na to ugrupowanie, a na PO 29%.

- Przełom nastąpił 10 kwietnia - mówi Maciej Roszkowski, 22-latek z podwarszawskiego Pruszkowa. - Tego dnia poczułem zagrożenie. Skoro najważniejszym osobom w państwie przytrafiło się coś takiego, to w ogóle nie można mówić o bezpieczeństwie kraju - dodaje.

Obecnie głównym argumentem dla młodych jest brak perspektyw i pracy. W chwili obecnej w Polsce pół miliona młodych osób nie ma pracy. To o połowę więcej niż 3 lata temu. A co trzeci bezrobotny, to absolwent uczelni wyższej. Dlatego chcą zmian.

Studenci przypominają też, że t o właśnie PO chce im uniemożliwić bezpłatne studia na drugim kierunku. Ponadto jako pierwsza partia rządząca przymierzała się też do kontroli internetu.


 8)

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12032 dnia: Marca 21, 2011, 11:12:46 am »
"Dlatego chcą zmian". No dostaną wiele jak zamiast PO będzie PiS.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12033 dnia: Marca 21, 2011, 11:12:53 am »
Super wieści :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12034 dnia: Marca 21, 2011, 11:17:43 am »
"Dlatego chcą zmian". No dostaną wiele jak zamiast PO będzie PiS.

Sad but true. To, że się odwracają od PO to dobre wieści, ale już to, że kierują się w stronę PiS to tragedia.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12035 dnia: Marca 21, 2011, 11:34:34 am »
No, bo wcale w Polsce nie nastąpiły tragiczne zmiany po objęciu władz przez PO.

Masz rację Boban, jest lepiej niż za czasów PIS.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12036 dnia: Marca 21, 2011, 11:39:35 am »
A gdzie ja coś takiego napisałem? Po prostu pamiętam 2 lata nieudolnych rządów PiS'u i uwierz mi, że nie chcę do tego wracać. To była po prostu tragedia.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12037 dnia: Marca 21, 2011, 11:46:45 am »
Nie odczułem tej tragedii na własnej skórze. Nikt nie odczuł tej tragedii na własnej skórze. Wręcz przeciwnie, niektórzy mieli nawet lepiej, ze względu na wtedy jeszcze obecne zniżki różnych podatków i akcyz. Nie wspominających o innych, pozytywnych dla ludzi zmianach.

Co z tego, że jest cicho od strony "afer" na temat PO, skoro ich czyny wyraźnie biją w jakość życia obywateli? To jest prawdziwa tragedia Boban i nie rozumiem, czemu cały czas walczysz o to, aby to jednak PIS postrzegać jako tę gorszą partię.
Jeżeli miałbym jedną kulkę, to dla nikogo nie powinno być dzisiaj już wątpliwości, że to właśnie PO należy odstrzelić.

Właśnie teraz większość powinna głosować na PIS, aby zagwarantować tej partii rządy większościowe, i wtedy będzie można ich uczciwie rozliczyć za ich dokonania. Wtedy będzie można właściwie ocenić, czy są nieudolni. Trzeba im dać te same warunki do rządzenia jakie miało PO, aby wreszcie można było ich prawidłowo osądzić.

Jeżeli PIS będzie miało takie warunki jak PO do rządzenia, i spowodują, że będzie taki syf jak teraz, albo gorszy, to wtedy nie będę miał problemu przyznać, że są tyle samo warci co PO.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2011, 11:50:08 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12038 dnia: Marca 21, 2011, 11:49:53 am »
Nie odczułem tej tragedii na własnej skórze. Nikt nie odczuł tej tragedii na własnej skórze.

Zupełnie nikt i pewnie dlatego rządzili jedynie 2 lata, a frekwencja wyborcza była rekordowa.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #12039 dnia: Marca 21, 2011, 11:53:18 am »
PIS nie jest w cale takie złe, ale ma chu***** lidera  :lol: