Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 549591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13520 dnia: Maja 29, 2012, 11:11:52 am »
http://finanse.wp.pl/kat,104118,opage,2,title,Nie-dbasz-o-zielen-na-dzialce-Dostaniesz-kare,wid,14525355,wiadomosc.html

Niedługo będą finansowe kary za niepościelenie łóżka.
Pola przy trasie zalewane po intensywnym deszczu, bo nie ma kto kosić przydrożnych rowów i udrażniać przepustów, za to bardziej priorytetowe jest karanie właścicieli działek, którzy nie dbają o własny trawnik. <OK> [']
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2012, 11:13:29 am wysłana przez Kert »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13521 dnia: Maja 29, 2012, 11:20:09 am »
W miejscach gdzie plan zagospodarowania jest na pozwolenie czeka się max 30 dni
:lol:
Napisałeś zbyt ogólnikowo. W ten sposób różnie to można interpretować. Równie dobrze mogę napisać i podkurwić kumpla tym tekstem, który pół roku przepycha się pismami z gminą i urzędami, bo non stop im coś nie pasuje. Ostatnio dojebali się do półokrągłych okien i koloru elewacji.

Chyba, że chodzi Ci o to, że wszystkie uzgodnione i złożone przez inwestora dokumenty są tip-top, a samo formalne wydanie pozwolenia to 30 dni.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13522 dnia: Maja 29, 2012, 11:32:42 am »
Nie no, jasna sprawa - trochę uogólniłem, ale wiadomo o co chodzi:) Niestety nie mogę się za bardzo rozpisać, bo w pracym
Fryty tyty dotknij pyty

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13523 dnia: Maja 30, 2012, 23:27:29 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13524 dnia: Maja 30, 2012, 23:28:39 pm »
Można wiedzieć w czym rzecz? Jak nie płacili podatków, to w czym problem?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13525 dnia: Maja 30, 2012, 23:32:59 pm »
Prezentowane banery wiszą na trasie na Ukrainę w Zamościu przy ulicy Lwowskiej 40, a dotyczą Urzędu Skarbowego na Targówku w Warszawie. Urząd odmówił zwrotu należnego prawnie podatku VAT.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13526 dnia: Maja 31, 2012, 10:19:36 am »
Mi się podoba taka akcja. Gdyby tak każdy oszukany przedsiębiorca reagował, to może ktoś w końcu zacząłby się wstydzić.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13527 dnia: Maja 31, 2012, 20:08:26 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/fakt-polski-parlament-jest-kosztowny-i-niewiele-pr,1,5146834,wiadomosc.html

Cytuj
Polscy parlamentarzyści źle wypadają na tle posłów z innych krajów. Jak czytamy w najnowszym "Fakcie", nasi posłowie mają w ciągu roku jedynie 69 dni obrad. W porównaniu z innymi krajami nasi posłowie mają zdecydowanie mniej pracy.


Cytuj
Polski parlament jest za to w czołówce, jeśli chodzi o wydatki. Jak podaje tabloid, budżet Sejmu i Senatu wynosi 323,9 mln dolarów. W przypadku Hiszpanii są to 204 miliony, a na przykład w Austrii 181 mln.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13528 dnia: Maja 31, 2012, 22:55:18 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-wyjasnila-rosji-symbolika-komunistyczna-nie,1,5147826,wiadomosc.html

Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi? Rudy kutas zmienił prawo pod braci kacapów czy na gościnnych występach w Polsce polskie prawo braci kacapów nie obowiązuje? Przecież od blisko dwóch lat symbolika komunistyczna jest u nas traktowana tak samo, jak symbolika nazistowska i jej propagowanie miało być zagrożone pierdlem  :-?

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13529 dnia: Maja 31, 2012, 23:09:55 pm »
Najpierw Niemcy z kastetami leją w centrum Warszawy Polaków świętujących niepodległość, teraz komuniści z Rosji chcą maszerować sobie środkiem stolicy z czerwonymi flagami - a rządzący i ich media albo przyklaskują, albo kulą się w kącie. Ta sytuacja to chyba najlepsza ocena rządów Tuska i jego zagranicznej polityki ugiętego karku.

Ogur

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13530 dnia: Maja 31, 2012, 23:15:40 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-wyjasnila-rosji-symbolika-komunistyczna-nie,1,5147826,wiadomosc.html

Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi? Rudy kutas zmienił prawo pod braci kacapów czy na gościnnych występach w Polsce polskie prawo braci kacapów nie obowiązuje? Przecież od blisko dwóch lat symbolika komunistyczna jest u nas traktowana tak samo, jak symbolika nazistowska i jej propagowanie miało być zagrożone pierdlem  :-?

http://allegro.pl/listing.php/search?category=12097&sg=0&string=pas

polecam zgłosić

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13531 dnia: Maja 31, 2012, 23:19:43 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-wyjasnila-rosji-symbolika-komunistyczna-nie,1,5147826,wiadomosc.html

Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi? Rudy kutas zmienił prawo pod braci kacapów czy na gościnnych występach w Polsce polskie prawo braci kacapów nie obowiązuje? Przecież od blisko dwóch lat symbolika komunistyczna jest u nas traktowana tak samo, jak symbolika nazistowska i jej propagowanie miało być zagrożone pierdlem  :-?

http://allegro.pl/listing.php/search?category=12097&sg=0&string=pas

polecam zgłosić

Art. 256.§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

§ 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.


Te starocie na allegro podchodzą pod działalność kolekcjonerską, co innego marsz środkiem Warszawy wychwalający komunizm.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13532 dnia: Maja 31, 2012, 23:33:35 pm »
Aż się zastanawiałem czy prawda. Ładnie się wkurzyli. Popieram, mimo wulgarnego słownictwa. Zwłaszcza po tym artykule:
http://zus.pox.pl/zus/na-co-zus-trwoni-nasze-pieniadze.htm


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-wyjasnila-rosji-symbolika-komunistyczna-nie,1,5147826,wiadomosc.html

Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi? Rudy kutas zmienił prawo pod braci kacapów czy na gościnnych występach w Polsce polskie prawo braci kacapów nie obowiązuje? Przecież od blisko dwóch lat symbolika komunistyczna jest u nas traktowana tak samo, jak symbolika nazistowska i jej propagowanie miało być zagrożone pierdlem  :-?

http://allegro.pl/listing.php/search?category=12097&sg=0&string=pas

polecam zgłosić
Ogur kto jak kto, ale ty chyba powinieneś dobrze rozumieć ten zapis prawny. Bo nawet bez cytatu Beceta można to wywnioskować.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2012, 23:35:29 pm wysłana przez szmajdzik »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13533 dnia: Maja 31, 2012, 23:36:00 pm »
Jak sobie z imprezy karnawałowej wracałem w mundurze oficera SS, to się do mnie policja dojebała  :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13534 dnia: Maja 31, 2012, 23:53:52 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-wyjasnila-rosji-symbolika-komunistyczna-nie,1,5147826,wiadomosc.html

Ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi? Rudy kutas zmienił prawo pod braci kacapów czy na gościnnych występach w Polsce polskie prawo braci kacapów nie obowiązuje? Przecież od blisko dwóch lat symbolika komunistyczna jest u nas traktowana tak samo, jak symbolika nazistowska i jej propagowanie miało być zagrożone pierdlem  :-?

http://allegro.pl/listing.php/search?category=12097&sg=0&string=pas

polecam zgłosić

Art. 256.§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

§ 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.


Te starocie na allegro podchodzą pod działalność kolekcjonerską, co innego marsz środkiem Warszawy wychwalający komunizm.


Ale co jest złego w reklamowaniu Combined Community Codec Pack ?

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13535 dnia: Czerwca 01, 2012, 14:05:07 pm »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13536 dnia: Czerwca 01, 2012, 14:16:54 pm »
Mi się podoba taka akcja. Gdyby tak każdy oszukany przedsiębiorca reagował, to może ktoś w końcu zacząłby się wstydzić.
Moze wyborcy PO? w koncu przejrzą na te slepia

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13537 dnia: Czerwca 01, 2012, 20:19:45 pm »
Mi się podoba taka akcja. Gdyby tak każdy oszukany przedsiębiorca reagował, to może ktoś w końcu zacząłby się wstydzić.
Moze wyborcy PO? w koncu przejrzą na te slepia


I na kogo maja glosowac?

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13538 dnia: Czerwca 01, 2012, 20:20:41 pm »
Jak to? Na  PiS. Oni wszystko zmienia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13539 dnia: Czerwca 01, 2012, 20:24:22 pm »
:lol:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13540 dnia: Czerwca 01, 2012, 21:50:12 pm »
Mi się podoba taka akcja. Gdyby tak każdy oszukany przedsiębiorca reagował, to może ktoś w końcu zacząłby się wstydzić.
Moze wyborcy PO? w koncu przejrzą na te slepia


I na kogo maja glosowac?
Jak to na kogo, na PIS, krytykować ich możecie jak zaczną rządzic przynajmniej te 4 lata

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13541 dnia: Czerwca 01, 2012, 22:01:13 pm »
Mi się podoba taka akcja. Gdyby tak każdy oszukany przedsiębiorca reagował, to może ktoś w końcu zacząłby się wstydzić.
Moze wyborcy PO? w koncu przejrzą na te slepia


I na kogo maja glosowac?
Jak to na kogo, na PIS, krytykować ich możecie jak zaczną rządzic przynajmniej te 4 lata
Ty chyba nie mówisz poważnie O_o

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13542 dnia: Czerwca 01, 2012, 22:11:04 pm »
Mi się podoba taka akcja. Gdyby tak każdy oszukany przedsiębiorca reagował, to może ktoś w końcu zacząłby się wstydzić.
Moze wyborcy PO? w koncu przejrzą na te slepia


I na kogo maja glosowac?
Jak to na kogo, na PIS, krytykować ich możecie jak zaczną rządzic przynajmniej te 4 lata
Ty chyba nie mówisz poważnie O_o
Nie jaja sobie robie, smiaszą mnie te straszenia pisem, jako jedyni walczyli z korupcją, nawet wsród swoich ministrów, czego  przykładem był Lipiec, a teraz co mamy? zbysiu zdzisiu i ch**, do tego zapaść gospodarki!! Jak PIS będzie rządziło 4lata to wtedy możecie krytykować tą partie ,o ile w ogóle będzie za co ją krytykować

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13543 dnia: Czerwca 02, 2012, 09:48:50 am »
A PEŁO buduje drogi, dworce i stadiony. GŁOSUJTA NA PEŁO!!! Tomek, naprawdę zadziwiasz mnie.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13544 dnia: Czerwca 02, 2012, 16:59:07 pm »
Mi się podoba taka akcja. Gdyby tak każdy oszukany przedsiębiorca reagował, to może ktoś w końcu zacząłby się wstydzić.
Moze wyborcy PO? w koncu przejrzą na te slepia


I na kogo maja glosowac?
Jak to na kogo, na PIS
i jedyne co będą robić to ścigać tajnych agentów sb sprzed 50 lat lub wymyślać kolejne teorie o zamachu w smoleńsku.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13545 dnia: Czerwca 02, 2012, 17:09:19 pm »
i jedyne co będą robić to ścigać tajnych agentów sb sprzed 50 lat

'Sprzed 50 lat', którzy dalej mają wpływ na losy kraju. Trzeba raz i zdecydowanie usunąć chorą tkankę z organizmu.




Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13546 dnia: Czerwca 02, 2012, 20:57:14 pm »
Mi się podoba taka akcja. Gdyby tak każdy oszukany przedsiębiorca reagował, to może ktoś w końcu zacząłby się wstydzić.
Moze wyborcy PO? w koncu przejrzą na te slepia


I na kogo maja glosowac?
Jak to na kogo, na PIS, krytykować ich możecie jak zaczną rządzic przynajmniej te 4 lata
Ty chyba nie mówisz poważnie O_o
Nie jaja sobie robie, smiaszą mnie te straszenia pisem, jako jedyni walczyli z korupcją, nawet wsród swoich ministrów, czego  przykładem był Lipiec, a teraz co mamy? zbysiu zdzisiu i ch**, do tego zapaść gospodarki!! Jak PIS będzie rządziło 4lata to wtedy możecie krytykować tą partie ,o ile w ogóle będzie za co ją krytykować
Pamiętaj, że ta walka z korupcją też sporo kasy kosztowała, pensja agenta tomka też raczej niska nie była :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13547 dnia: Czerwca 02, 2012, 21:36:17 pm »
Wole zeby brali kase na walke z tymi szumowinami ,niż kolejne miliony na ludzi Tuska, dla zbysia zdzisia i inncyh szumowin

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13548 dnia: Czerwca 02, 2012, 21:39:03 pm »
A PEŁO buduje drogi, dworce i stadiony. GŁOSUJTA NA PEŁO!!! Tomek, naprawdę zadziwiasz mnie.
Tak budują kosztem podwykonawców, czyli realnych budowniczych autostrad, pieniadze na kolej nie wykorzystali 95% środków z Unii, a za koszt stadionu narodowego, nimcy wybudowaliby 2 takie same i bez wadliwych schodów i bez przekładania otwarcia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13549 dnia: Czerwca 02, 2012, 21:43:39 pm »
Ale jest! PiS obiecał 3mln mieszkań i na obiecankach zakończyli. :troll:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13550 dnia: Czerwca 02, 2012, 21:59:05 pm »
Ale jest! PiS obiecał 3mln mieszkań i na obiecankach zakończyli. :troll:
Człowieku, kur** jak można zrobić cokolwiek w tak krótkim czasie, autostrady budują bo PIS przygotowywał w ogóle przepisy pozwalajace na szybkie ''wywłaszczanie'' gruntów i pozwolenia na budowy. Agrument ,ale jest?? nie wiem czy sie smiać czy płakać, ludzie a dokładnie podwykonawcy bankrutują, podobno jeden z nich nawet sie powiesił bo nie wytrzymał stresu, ale ch** twój argument jest ze budują, nie wazne jakim kosztem i ze sobie premie nawet za to dają. A tusk sobie lata prywatym czarterowcem za kilkaset tysiecy do własnego domu w Gdansku. To jest to wasze wspaniałe PO, żygać mi sie chce

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13551 dnia: Czerwca 03, 2012, 10:02:22 am »
Ale jest! PiS obiecał 3mln mieszkań i na obiecankach zakończyli. :troll:
Człowieku, kur** jak można zrobić cokolwiek w tak krótkim czasie, autostrady budują bo PIS przygotowywał w ogóle przepisy pozwalajace na szybkie ''wywłaszczanie'' gruntów i pozwolenia na budowy. Agrument ,ale jest?? nie wiem czy sie smiać czy płakać, ludzie a dokładnie podwykonawcy bankrutują, podobno jeden z nich nawet sie powiesił bo nie wytrzymał stresu, ale ch** twój argument jest ze budują, nie wazne jakim kosztem i ze sobie premie nawet za to dają. A tusk sobie lata prywatym czarterowcem za kilkaset tysiecy do własnego domu w Gdansku. To jest to wasze wspaniałe PO, żygać mi sie chce

Zdajesz sobie sprawe, ze PiS wcale nie jest lepszy? Tomasz Lipiec, skazany za korupcje, koalicja z Samoobrona i LPR, CBA - policja polityczna, na czele ktorej postawiono partyjnego "psa", polityka zagraniczna kraju (z pania Fotyga na czele) polegajaca na izolacji od najblizszych sasiadow i uleglosci wobec USA (ktorzy sami krytykowali Fotyge), niezapominaj, ze kiedy rzadzil PiS, to ogolnie wiekszosc krajow miala dobra sytuacje finansowa, ludzie wydawali wiecej, podatki byly nizsze, latwo bylo obnizac to i owo, teraz widac trend ofwrotny, bo wiekszosc krajow jest w kryzysie, wystarczy spojrzec na kursy walut czy gielde w Wa-wie, zeby zobaczyc jaki wplyw ma to na Polske.

Do tego jak mozna sie utozsamiac z partia, ktora jest tak ksenofobiczna, a zarez deklaruje sie jako partia katolicka - to juz samo w sobie szczyt hipokryzji.
Ta niesamowita hipokryzja byla szczegolnie widoczna ostatnio, po wpadce Obamy, bo przeciez jak w RM mowi sie, ze to nie byly obozy zaglady tylko obozy pracy, gazu tam uzywano do odkazania to jest OK.

Tak, zeby sprecyzowac, nie popieram PO, nie ma zadnego ugrupowania w Polskim rzadzie, z ktorym moglbym utozsamic swoje poglady.


Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13552 dnia: Czerwca 03, 2012, 10:15:15 am »
Ale jest! PiS obiecał 3mln mieszkań i na obiecankach zakończyli. :troll:
Człowieku, kur** jak można zrobić cokolwiek w tak krótkim czasie, autostrady budują bo PIS przygotowywał w ogóle przepisy pozwalajace na szybkie ''wywłaszczanie'' gruntów i pozwolenia na budowy. Agrument ,ale jest?? nie wiem czy sie smiać czy płakać, ludzie a dokładnie podwykonawcy bankrutują, podobno jeden z nich nawet sie powiesił bo nie wytrzymał stresu, ale ch** twój argument jest ze budują, nie wazne jakim kosztem i ze sobie premie nawet za to dają. A tusk sobie lata prywatym czarterowcem za kilkaset tysiecy do własnego domu w Gdansku. To jest to wasze wspaniałe PO, żygać mi sie chce

Zdajesz sobie sprawe, ze PiS wcale nie jest lepszy? Tomasz Lipiec, skazany za korupcje, koalicja z Samoobrona i LPR, CBA - policja polityczna, na czele ktorej postawiono partyjnego "psa", polityka zagraniczna kraju (z pania Fotyga na czele) polegajaca na izolacji od najblizszych sasiadow i uleglosci wobec USA (ktorzy sami krytykowali Fotyge), niezapominaj, ze kiedy rzadzil PiS, to ogolnie wiekszosc krajow miala dobra sytuacje finansowa, ludzie wydawali wiecej, podatki byly nizsze, latwo bylo obnizac to i owo, teraz widac trend ofwrotny, bo wiekszosc krajow jest w kryzysie, wystarczy spojrzec na kursy walut czy gielde w Wa-wie, zeby zobaczyc jaki wplyw ma to na Polske.

Do tego jak mozna sie utozsamiac z partia, ktora jest tak ksenofobiczna, a zarez deklaruje sie jako partia katolicka - to juz samo w sobie szczyt hipokryzji.
Ta niesamowita hipokryzja byla szczegolnie widoczna ostatnio, po wpadce Obamy, bo przeciez jak w RM mowi sie, ze to nie byly obozy zaglady tylko obozy pracy, gazu tam uzywano do odkazania to jest OK.

Tak, zeby sprecyzowac, nie popieram PO, nie ma zadnego ugrupowania w Polskim rzadzie, z ktorym moglbym utozsamic swoje poglady.
I znów musze wasze brednie wyprostować, nie tak dawno skonczył sie proces czy CBA przekraczało swoje uprawnienia i czy ''Ziobro używał ich do własnych celów'' Rozprawa sie skonczyła i co? żadnych nacisków itp Wiec przestan powtarzać te bajki które rozsiewa TVN i ścierwa z PO
Co do zaciskania pasa, nie wiedziałem ze w czasie krysysu, PO może sobie podwyzki dawać, wynagrodzenia za nieskonczone drogi, miliony za stadiony dla ich prezesów, latać sobie prywatnym czarterowcem do domu i wiele WIELE inncyh rzeczy o których już nie pamietam ,a było ich juz setki w tym wątku!!!!
Zapomniałbym, piszesz o uległości? buahahahahahahahaahhah kur** razy 1000000000!!!! człowieku a co robi obecny rząd z ruskami i szczątkami tupolewa, zresztą same wyjaśnienia katastrofy to śmiech na sali, i jako polak nie wyobrażam sobie zeby obcy rząd, kraj, traktował wszystkich najważniejszych ludzi w państwie jak ścierwa
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2012, 10:19:28 am wysłana przez Tomasz »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13553 dnia: Czerwca 03, 2012, 10:21:47 am »
Ja bym tylko chciał wiedzieć, co jest złego z LPR, od kiedy Londek słucha Radia Maryja i w czym przejawia się ksenofobiczność PiS.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13554 dnia: Czerwca 03, 2012, 11:07:50 am »
Ja bym tylko chciał wiedzieć, co jest złego z LPR, od kiedy Londek słucha Radia Maryja i w czym przejawia się ksenofobiczność PiS.

LPR - homofobizm, partia w sumie wyznaniowa
RM - nie slucham, ale jest duzo materialow online (nagran w postaci MP3) i to sprawdzam dosc czesto, z ciekawosci i zeby sie posmiac

Ksenofobia (stgr. ξένος ksenós - obcy, stgr. φόβος phóbos - strach, czyli strach przed obcymi) - niechęć, wrogość, lęk wobec obcych, przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców.
Często źródłem ksenofobii jest bezkrytyczne podejście do stereotypów etnicznych. Ksenofobia może dotyczyć wszystkiego, co wiąże się z obcokrajowcami, osobami nieznanymi, innymi pod pewnymi względami.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/392039,homofobia-posla-piety-potem-chodza-ogoleni-z-kijem.html
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pis-osadzi-posla-gorskiego,76210.html
Ukryta opcja niemiecka, oskarzanie Rosjan, Niemcow o wszysztko co najgorsze, brak Polakow w rzadzie itd.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13555 dnia: Czerwca 03, 2012, 12:36:11 pm »
Tomuś, a czemu PiS wyraźnie nie zadeklaruje, że po przejęciu władzy drastycznie obniży np. ceny paliw? Czemu nie zadeklarują, ze odetną finansowanie partii politycznych z pieniędzy podatników? Czemu nic nie mówią o obniżeniu kosztów zatrudnienia? Wiesz dlaczego? Bo to takie same bezradne, pazerne szmaty jak PO i trzeba mieć naprawdę zdrowo w głowie nasrane, żeby tego nie wiedzieć.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13556 dnia: Czerwca 03, 2012, 12:41:04 pm »
...

Żebyś ty jeszcze rozumiał coś z tego co wklejasz i linkujesz.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13557 dnia: Czerwca 03, 2012, 13:00:23 pm »
...

Żebyś ty jeszcze rozumiał coś z tego co wklejasz i linkujesz.

Co tam do rozumienia, wszystko chyba jest jasne:

Cytuj
homoseksualiści to osoby zaburzone, które obierają za obiekt seksualny osoby tej samej płci, zwierzęta albo przedmioty

Cytuj
órski powiedział w środę w Sejmie, że "głową największego na świecie mocarstwa został kumpel lewackiego terrorysty Williama Ayersa, polityk uważany przez republikańską prawicę za czarnoskórego kryptokomunistę". Jak mówił, "Al-Kaida już zaciera ręce z radości, że nowy prezydent wybiera pokój a nie wojnę; w kwestiach polityki zagranicznej Obama jest pacyfistą i - jak określili go republikanie - naiwnym mięczakiem". Według niego, "Obama to nadchodząca katastrofa. To koniec cywilizacji białego człowieka".

Poslowie klubu, sa jego przedstawicielami, zaden z nich chyba nie zostal wyrzucony z PiS za swoje wypowiedzi. Poslowie PiS sa dosc czesto gosciami RM, gdzie tresci resizm, antysemitzm i homofobia sa na porzadku dziennym. PiS broni tego radia.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13558 dnia: Czerwca 03, 2012, 22:09:32 pm »
A PEŁO buduje drogi

I to jakie! Dwa dni po otwarciu poboru opłat i raz:

http://kontakt24.tvn.pl/artykul,przez-bramke-na-autostradzie-moglo-dojsc-do-tragedii,330496.html

http://www.24opole.pl/9337,Karetka_pogotowia_staranowala_bramke_na_A4,wiadomosc.html

Dwa:



Rząd fachowców, nie ma co. Tylko czekać aż ktoś umrze.

Swoją drogą skoro, słuchając rozmów panów z drugiego filmiku - skoro do bramki stoi się około 30 minut, a na trasie są 3 punkty poboru opłat - to jaki kur** sens tych autostrad skoro półtorej godziny spędzisz na staniu w kolejce? Zwykłymi drogami dojedziesz szybciej i darmowo. Ciekawe też jaki będzie czas oczekiwania w czasie euro, w skoro pół godziny stoi się w zwykły weekend.



LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13559 dnia: Czerwca 03, 2012, 22:28:16 pm »
A PEŁO buduje drogi

I to jakie! Dwa dni po otwarciu poboru opłat i raz:

http://kontakt24.tvn.pl/artykul,przez-bramke-na-autostradzie-moglo-dojsc-do-tragedii,330496.html

http://www.24opole.pl/9337,Karetka_pogotowia_staranowala_bramke_na_A4,wiadomosc.html

Dwa:



Rząd fachowców, nie ma co. Tylko czekać aż ktoś umrze.

Swoją drogą skoro, słuchając rozmów panów z drugiego filmiku - skoro do bramki stoi się około 30 minut, a na trasie są 3 punkty poboru opłat - to jaki kur** sens tych autostrad skoro półtorej godziny spędzisz na staniu w kolejce? Zwykłymi drogami dojedziesz szybciej i darmowo. Ciekawe też jaki będzie czas oczekiwania w czasie euro, w skoro pół godziny stoi się w zwykły weekend.




Tak, to wina PO, ministrow itd., ze bramki nikt nie otworzyl...