Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 550573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13720 dnia: Czerwca 21, 2012, 21:30:29 pm »


Lewica wyżywa się na dzieciach.

heheh je**lem, kolo wulgarnie wyraza swoje poglady (sposob w jaki to zrobil jest w pewnym konfikcie z tym co naucza biblia...ale hipokryzja w wykonaniu katolikow to juz norma) i sie jeszcze Biedoniowi dostaje


Homoseksualizm = grzech. Miłować, wybaczać i reszta tego gówna, ale o tolerancji czy nawet akceptacji grzechu mowy nie ma  :evil:

Grzechem tez jest seks przed malzenstwem, uzywanie antykoncepcji czy nie chodzenie do kosciola...wiec hejtujmy wszystkich co uzywaja prezerwatyw, dziewczyny dokonujoce aborcji po gwalcie i wszystkich co w niedziele nie chodza do kosciola


el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13721 dnia: Czerwca 21, 2012, 21:43:25 pm »
heheh je**lem, kolo wulgarnie wyraza swoje poglady

"heheh je**em" to też wulgarne wyrażanie poglądów, które jakoś ci nie przeszkadza... ale hipokryzja w wykonaniu lewusów to już norma.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13722 dnia: Czerwca 22, 2012, 09:10:11 am »
Homoseksualizm = grzech. Miłować, wybaczać i reszta tego gówna, ale o tolerancji czy nawet akceptacji grzechu mowy nie ma  :evil:
Miłować, wybaczać = pisać hejtmaile?

ITT: obrona straconej sytuacji gdzie dwóch typów zachowuje się jak nastolatki.

Wynurzenia szmajdzika nt. homoseksualizmu jako choroby psychicznej przemilczę, bo szkoda komentować. Kuriozalne jest to, że największy BUTTHURT nie należy tutaj do Biedronia he he he.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13723 dnia: Czerwca 22, 2012, 10:53:31 am »
Homoseksualizm jako choroba/zaburzenie jest tak oczywisty, że faktycznie nie ma sensu komentować  8)

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13724 dnia: Czerwca 22, 2012, 10:54:21 am »
:(

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13725 dnia: Czerwca 22, 2012, 11:23:35 am »
Homoseksualizm jako choroba/zaburzenie jest tak oczywisty, że faktycznie nie ma sensu komentować  8)

Szkoda, że WHO się z tobą nie zgadza od....22 lat. Ale ok, co tam oni wiedzą? American Psychiatric Association zrobiła to w 1973, czyli już prawie 40 lat mineło. Ale ok, w końcu co hamburgery wiedzą? Nawet parszywie komuniści w Chinach zrobili to w 2001, w kraju gdzie homoseksualizm kojarzy się bardzo negatywnie. Ale co oni wiedzą, w końcu wstrętni komuniści?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 11:28:41 am wysłana przez Castor Krieg »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13726 dnia: Czerwca 22, 2012, 11:30:49 am »
Homoseksualizm jako choroba/zaburzenie jest tak oczywisty, że faktycznie nie ma sensu komentować  8)

Szkoda, że WHO się z tobą nie zgadza od....22 lat. Ale ok, co tam oni wiedzą? American Psychiatric Association zrobiła to w 1973, czyli już prawie 40 lat mineło. Ale ok, w końcu co hamburgery wiedzą? Nawet parszywie komuniści w Chinach zrobili to w 2001, w kraju gdzie homoseksualizm kojarzy się bardzo negatywnie. Ale co oni wiedzą, w końcu wstrętni komuniści?
Taka moda  8)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13727 dnia: Czerwca 22, 2012, 11:39:51 am »
To dopełnijmy na koniec obrazu całości:


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13728 dnia: Czerwca 22, 2012, 12:51:35 pm »
Leję na to co na to WHO. Jeśli organizm dąży do samounicestwienia gatunku, to nie jest zdrowy/normalny/w pełni sprawny.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13729 dnia: Czerwca 22, 2012, 12:55:01 pm »
Leję na to co na to WHO. Jeśli organizm dąży do samounicestwienia gatunku, to nie jest zdrowy/normalny/w pełni sprawny.
Ile dzieci już spłodziłeś Iras? Wypełniłeś już swój biologiczny makrocel?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13730 dnia: Czerwca 22, 2012, 12:57:57 pm »
Leję na to co na to WHO. Jeśli organizm dąży do samounicestwienia gatunku, to nie jest zdrowy/normalny/w pełni sprawny.
W takim razie jakie widzisz rozwiązanie? Wszystkich gejów na stos, albo do komór gazowych? Bo na to mniej więcej wychodzi, z tego co piszesz.

Jeśli pedałki chcą się bzykać, to i tak dzieci nie zrobią. Gorzej jak taki gej znajdzie sobie babę (bo taki przymus społeczny) zrobi z musu dzieciaka, wszyscy będą nieszczęśliwi, a w dodatku geny przejdą dalej. Ale to jest Twoim zdaniem słuszne rozwiązanie, bo facet będzie żył jak należy?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13731 dnia: Czerwca 22, 2012, 12:59:49 pm »
Leję na to co na to WHO. Jeśli organizm dąży do samounicestwienia gatunku, to nie jest zdrowy/normalny/w pełni sprawny.
W takim razie jakie widzisz rozwiązanie? Wszystkich gejów na stos, albo do komór gazowych? Bo na to mniej więcej wychodzi, z tego co piszesz.

Jeśli pedałki chcą się bzykać, to i tak dzieci nie zrobią. Gorzej jak taki gej znajdzie sobie babę (bo taki przymus społeczny) zrobi z musu dzieciaka, wszyscy będą nieszczęśliwi, a w dodatku geny przejdą dalej. Ale to jest Twoim zdaniem słuszne rozwiązanie, bo facet będzie żył jak należy?
To u Ciebie się morduje chorych ludzi? Bosz...  :o

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13732 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:04:02 pm »
Czy nekrofilia, pedofilia i inne zboczenia to też nie choroba a jedynie "orientacja"?
Cytuj
Ile dzieci już spłodziłeś Iras? Wypełniłeś już swój biologiczny makrocel?
To nie ma znaczenia. Iras i kazdy normalny heteroseksualny czlowiek może mieć dzieci, posiadanie dzieci nie jest w żaden sposób utrudnione, natomiast w przypadki homoseksualistów jest już z tym problem a skoro jest problem z tak podstawowa funkcja życiową jaka jest rozmnażanie to inaczej niż choroba tego nazwać nie można.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 13:09:37 pm wysłana przez Wulfen »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13733 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:06:54 pm »
Ile dzieci już spłodziłeś Iras? Wypełniłeś już swój biologiczny makrocel?

Dzieci będę płodził, kiedy będę miał na to ochotę i jest to mój wybór. Homoseksualizm zdaje się wyborem nie jest.

To u Ciebie się morduje chorych ludzi? Bosz...  :o

Przyłączam się do pytania. Od siebie tylko napiszę, że oczekuję nazywania rzeczy po imieniu i nie wciskaniu przez zasraną poprawność polityczną, że jednostka z WRODZONĄ NIEZDOLNOŚCIĄ DO PRZEDŁUŻENIA GATUNKU jest zdrowa i zupełnie normalna.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13734 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:08:03 pm »
Ile dzieci już spłodziłeś Iras? Wypełniłeś już swój biologiczny makrocel?

Dzieci będę płodził, kiedy będę miał na to ochotę i jest to mój wybór. Homoseksualizm zdaje się wyborem nie jest.
Co nie zmienia faktu, że jeśli nie spłodzisz to wpadasz do tego samego worka "bezużytecznej materii" razem z bezpłodnymi, homoseksualistami, zakonnikami etc.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13735 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:15:21 pm »
Przecież wiadomo, że pisałem na wyrost. No, ale jest chory i co? Mamy go zamknąć w jakimś zakładzie? Tu nie chodzi o poprawność polityczną. Chodzi o odpowiedź na podstawowe pytanie - Co mamy z takimi ludźmi robić, jeśli uznajemy ich za chorych, nienormalnych itd.? Ja uważam, że nie są oni szkodliwi jako tacy dla społeczeństwa i jeśli chcą razem żyć, to dlaczego im tego zabraniać, czy ich krytykować? To nie był ich wybór.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13736 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:19:03 pm »
Leję na to co na to WHO. Jeśli organizm dąży do samounicestwienia gatunku, to nie jest zdrowy/normalny/w pełni sprawny.


Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13737 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:21:27 pm »
Przecież wiadomo, że pisałem na wyrost. No, ale jest chory i co? Mamy go zamknąć w jakimś zakładzie? Tu nie chodzi o poprawność polityczną. Chodzi o odpowiedź na podstawowe pytanie - Co mamy z takimi ludźmi robić, jeśli uznajemy ich za chorych, nienormalnych itd.? Ja uważam, że nie są oni szkodliwi jako tacy dla społeczeństwa i jeśli chcą razem żyć, to dlaczego im tego zabraniać, czy ich krytykować? To nie był ich wybór.

Oczywiście niech sobie żyją tylko niech nie nie domagają się nie wiadomo jakich praw. Taki Biedroń to pieprzy takie głupoty i ogólnie jest tak denerwujący ze się nie dziwie jak ktoś mu coś takiego napisał.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13738 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:23:19 pm »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13739 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:25:05 pm »
Leję na to co na to WHO. Jeśli organizm dąży do samounicestwienia gatunku, to nie jest zdrowy/normalny/w pełni sprawny.


ale akurat tutaj Iras ma tu racje. Jeśli jakaś funkcja organizmu jest zaburzona a już tym bardziej tak podstawowa jak rozmnazanie to jest to choroba. Przecież to jest oczywista oczywistość.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13740 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:26:49 pm »
Iras >>> WHO! FUCK YEAH!!! Dobra, walczcie dalej, ja sobie popatrzę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13741 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:27:11 pm »
Przecież wiadomo, że pisałem na wyrost. No, ale jest chory i co? Mamy go zamknąć w jakimś zakładzie? Tu nie chodzi o poprawność polityczną. Chodzi o odpowiedź na podstawowe pytanie - Co mamy z takimi ludźmi robić, jeśli uznajemy ich za chorych, nienormalnych itd.? Ja uważam, że nie są oni szkodliwi jako tacy dla społeczeństwa i jeśli chcą razem żyć, to dlaczego im tego zabraniać, czy ich krytykować? To nie był ich wybór.

Umysłowo chorzy (także niepełnosprawni, etc.) zdaje się żyją normalnie, nikt ich nie zamyka (o ile nie stanowią zagrożenia), niczego im nie zabrania i nie krytykuje. Zgadza się?

Bobanek jak zwykle udana dojebka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13742 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:29:31 pm »
Jeśli chodzi o moje zdanie w tym temacie, to niech sobie geje będą, niech się kochają. Mi to nie przeszkadza. Wku***a mnie jedynie jak się z tym obnoszą, ale to tak samo mnie żenuje jak heteroseksualne pary liżące się na ławce w parku.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13743 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:31:53 pm »
No to o co ta cała dyskusja? Jeśli zgadzamy się, że nie należy krytykować/zamykać/dyskryminować osób chorych, które nie mają wpływu na swoje zaburzenia to jak najbardziej ok.

Rozumiem, że Biedroń pierdoli głupoty - tak jak wielu polityków.

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13744 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:35:41 pm »
Bycie pedalem to taka sama choroba  jak bycie hipsterem.
Dla mnie to moda/znudzenie doczesnym zyciem zlewaczalego spoleczenstwa.


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13745 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:39:29 pm »
Dla mnie to moda/znudzenie doczesnym zyciem zlewaczalego spoleczenstwa.
W części przypadków może i tak, ale większość to zaburzenie genetyczne.

Tak ogólnie to na ten cały "problem" mam właściwie identyczne zdanie jak Boban.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13746 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:44:21 pm »
No to o co ta cała dyskusja?

O wojującą homo-propagandę, która przekonuje, że nienormalne jest normalne i zamyka usta wszystkim, którzy zaburzenie nazywają po imieniu.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13747 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:47:37 pm »
Facet pykający starą bogatą babę też nie jest w stanie przedłużyć gatunku ;(

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13748 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:48:08 pm »
Dla mnie to moda/znudzenie doczesnym zyciem zlewaczalego spoleczenstwa.
Jak pchanie kumpla w tylek moze byc "znudzeniem doczesnym zyciem"???

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13749 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:50:31 pm »

ale akurat tutaj Iras ma tu racje. Jeśli jakaś funkcja organizmu jest zaburzona a już tym bardziej tak podstawowa jak rozmnazanie to jest to choroba. Przecież to jest oczywista oczywistość.

W takim razie cały kler to organizacja, gdzie każdy jest silnie zaburzony. Nie widzę, abyś robił księdzu problem z powodu celibatu. Gej i ksiądz, efekt "dla potomnych" ten sam.

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13750 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:50:41 pm »
Dla mnie to moda/znudzenie doczesnym zyciem zlewaczalego spoleczenstwa.
Jak pchanie kumpla w tylek moze byc "znudzeniem doczesnym zyciem"???
No nie wiem, tak samo jak tobie sie znudzilo byc samcem alpha machajac reka przed monitorem i znalazles kobite :grin:

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13751 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:51:56 pm »
Dla mnie to moda/znudzenie doczesnym zyciem zlewaczalego spoleczenstwa.
Jak pchanie kumpla w tylek moze byc "znudzeniem doczesnym zyciem"???
No nie wiem, tak samo jak tobie sie znudzilo byc samcem alpha machajac reka przed monitorem i znalazles kobite :grin:
Chec bycia w zwiazku i uprawiania seksu z plcia przeciwna =/= chec uprawiania seksu z osoba tej samej plci. Nikt mi nie wmowi, ze homoseksualizm to moda i "znudzenie" plcia przeciwna. Albo jest sie hetero, albo jest sie bi, albo jest sie homo. Nie mozna nagle stwierdzic, ze znudzily mi sie kuciapy i od teraz pykne w zadek faceta.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13752 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:52:24 pm »

No nie wiem, tak samo jak tobie sie znudzilo byc samcem alpha machajac reka przed monitorem i znalazles kobite :grin:

Pomijając fakt, że homoseksualizm nie jest wyborem jak to jakie płatki jesz rano, ale ok, pisz dalej... 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13753 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:53:09 pm »

ale akurat tutaj Iras ma tu racje. Jeśli jakaś funkcja organizmu jest zaburzona a już tym bardziej tak podstawowa jak rozmnazanie to jest to choroba. Przecież to jest oczywista oczywistość.

W takim razie cały kler to organizacja, gdzie każdy jest silnie zaburzony. Nie widzę, abyś robił księdzu problem z powodu celibatu. Gej i ksiądz, efekt "dla potomnych" ten sam.

Ksionc = choroba. :o

hanza

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13754 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:54:02 pm »

No nie wiem, tak samo jak tobie sie znudzilo byc samcem alpha machajac reka przed monitorem i znalazles kobite :grin:

Pomijając fakt, że homoseksualizm nie jest wyborem jak to jakie płatki jesz rano, ale ok, pisz dalej... 8)
To znaczy, ze to choroba jak pisal Iras.
Tylko ciekawe dlaczego ona dotyka w wiekszoci tzw. artystyczne dusze, ktore nikt nie rozumie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 13:55:43 pm wysłana przez hanza »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13755 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:56:00 pm »

ale akurat tutaj Iras ma tu racje. Jeśli jakaś funkcja organizmu jest zaburzona a już tym bardziej tak podstawowa jak rozmnazanie to jest to choroba. Przecież to jest oczywista oczywistość.

W takim razie cały kler to organizacja, gdzie każdy jest silnie zaburzony. Nie widzę, abyś robił księdzu problem z powodu celibatu. Gej i ksiądz, efekt "dla potomnych" ten sam.

Ksionc = choroba. :o

Ksiądz = pedofil. :o Upss.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13756 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:56:22 pm »
Wystarczy rzucić temat gejostwa i połowa forum nagle aktywna w "Polityce". Potem się dziwić że politycy właśnie wolą się zajmować takimi pierdołami zamiast wziąć się za merytoryczną dyskusję nad naprawą kraju.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13757 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:56:52 pm »

To znaczy, ze to choroba jak pisal Iras.

To trochę dziwna to choroba, jedyny efekt uboczny to niby, że nie możesz mieć dzieci. Tylko, że heterycy też mogą zdecydować, że nie chcą mieć dzieci. To single to osoby chorujące na homoseksualizm-lite?

To może homoseksualizm to zwyczajnie choroba polegająca na braku chęci posiadania dzieci, co się przejawia seksem z osobami tej samej płci? Ale w takim razie cały kler to homoseksualiści. Ale cały kler nie lubi gejów. Sam już się gubię.  :wall_bash:


Ksionc = choroba. :o


Plusik leci.  :lol:

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13758 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:57:08 pm »
Bycie homo i robienie sobie parad, to biznes. Kupa kasy w tym jest.
Prawdziwych homoseksualistów takie parady obrażają, prawdziwi homoseksualiści nie obnoszą się swoimi upodobaniami i prawdziwych homoseksualistów jest naprawdę znikomy %.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #13759 dnia: Czerwca 22, 2012, 13:58:09 pm »
No tak becet, bo z Tomkiem to faktycznie można pogadać nt. fundamentalnych spraw dotyczących krajowej gospodarki. :lol: