Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 653197 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2240 dnia: Maja 05, 2008, 09:51:09 am »
W Polsce jest wiele publicznych instytucji i kiedy PO obsadza je swoimi ludźmi, Wam to nie przeszkadza, a kiedy PiS obsadziło TVP, będziecie o tym pier.olić latami. Proponuję w końcu zająć się rządzącą koalicją, bo patrząc na media i Wasze dyskusje, mam wrażenie, że to PiS ciągle jest u władzy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2241 dnia: Maja 05, 2008, 10:15:43 am »
W Polsce jest wiele publicznych instytucji i kiedy PO obsadza je swoimi ludźmi, Wam to nie przeszkadza, a kiedy PiS obsadziło TVP, będziecie o tym pier.olić latami. Proponuję w końcu zająć się rządzącą koalicją, bo patrząc na media i Wasze dyskusje, mam wrażenie, że to PiS ciągle jest u władzy.

co ty pier.olisz?????
przecież napisałem "(nieważne jaka)" o_O
ps. ja jak patrze na media to mam zupełnie inne wrażenie, w polityce jest w tej chwili względny spokój, sam temat na GO też trochę ucichł. przyznasz, że jak było PIS to nieważne co, ale się działo (szkoda tylko, że zazwyczaj głośno było o kontrowersjach/wpadkach).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2242 dnia: Maja 05, 2008, 12:05:46 pm »
Uwierz mi, że jest co najmniej tyle samo powodów do jechania na PO, co kiedyś na PiS.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2243 dnia: Maja 05, 2008, 12:08:58 pm »
Uwierz mi, że jest co najmniej tyle samo powodów do jechania na PO, co kiedyś na PiS.

nie tyle ostatnio się jechało na PIS co na cały rząd. zresztą wymień mi kilka tych powodów, możesz być pewien, że kontra będzie sromotna:P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2244 dnia: Maja 05, 2008, 12:36:05 pm »
Od Ćwiąkalskiego i jego przyjaciół, po Julię "dobrać_się_do_kamińskiego" Piterę, bezprawne inwigilowanie laptopa Ziobry, kontrolowane przecieki, mające na celu zdyskretydować opozycją i brak jakichkolwiek działań w sprawach na prawdę ważnych.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2245 dnia: Maja 05, 2008, 12:48:50 pm »
Od Ćwiąkalskiego i jego przyjaciół, po Julię "dobrać_się_do_kamińskiego" Piterę, bezprawne inwigilowanie laptopa Ziobry, kontrolowane przecieki, mające na celu zdyskretydować opozycją i brak jakichkolwiek działań w sprawach na prawdę ważnych.
co zrobił ćwiąkalski?? bo nie wiem do czego pijesz
pitera to fakt, zachowywała się jak szeryf z dzikiego zachodu, ale to był bardziej szum medialny niż jakiekolwiek działanie na niekorzyść państwa( ziobro był nielepszy, prawnik, który orzekał o winie i niewinności przed kamerami a nie przed sądem, pamiętasz??)
laptop ziobry to temat na osobną dyskusję, bezprawnie to on mu się "popsuł", podobnie jak kilka telefonów.
kontrolowane przecieki??? Afera gruntowa i lepper na czele coś ci mówi??

dorzuć do tego sprawę blidy, szereg działań fotygi(brak jakichkolwiek pozytywnych skutków jej polityki), rzecznika teletubisi, kryminalistów w rządzie (ktoś ich tam wpuścił, right??), o aferze gruntowej już wspomniałem,sprawa pielęgniarek, jakbym się dłużej zastanowił to jeszcze niejeden "kwiatek" pewnie bym znalazł.

no i jeszcze na koniec coś o hipokryzji:P

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PiS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.
16.Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2008, 12:50:42 pm wysłana przez s00s »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2246 dnia: Maja 05, 2008, 13:28:50 pm »
"no i jeszcze na koniec coś o hipokryzji:P"
PO też obiecało cuda, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu :] cuda niewidy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2247 dnia: Maja 05, 2008, 13:45:49 pm »
"no i jeszcze na koniec coś o hipokryzji:P"
PO też obiecało cuda, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu :] cuda niewidy.

pożyjemy, zobaczymy:)
póki co ludzie z wysp zaczynają wracać, nowi raczej nie wyjeżdżają. zobaczymy czy ten trend się utrzyma.
inflacja na poziomie 4% z haczykiem, nie jest źle. wzrost gospodarzy też się utrzymuje.
dla mnie będzie cudem jak zdążymy z EURO2012, no ale to trzeba jeszcze poczekać.

co do hipokryzji to chyba sam widzisz dysproporcję w moich argumentach i swoich.
ty mówisz o "cudach"(które mogą się wydarzyć lub nie), ja mówię o słowach i wydarzeniach które miały miejsce.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2248 dnia: Maja 05, 2008, 14:56:46 pm »
Ćwiąkalski? Był adwokatem przestępców, a z resztą obecnie wypuszcza swoich zmiomków i umarza postępowania w ich sprawie. Dla mnie to wystarczy. W każdym normalnym kraju ktoś taki na scenie politycznej byłby przegrany - w Polsce zrobiono go ministrem sprawiedliwości  :lol:

Laptop Ziobry popsuł się bezprawnie? Mnie się wydaje, że sprzęt służbowy można bezkarnie popsuć - wystarczy za niego zapłacić. Bezprawne było za to badanie jego zawartości jeśli nie zachodziło uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, jak również bezprawne było publiczne ujawnianie jego zawartości.

A jeśli chodzi o hipokryzję, dawałem już kiedyś stosowny filmik.

http://www.pis.org.pl/wideo-frame.php?file=http://pis.server-tv.com/pis/PIS00236.wmv

Najlepszy moment z lekarzami i panią Kopacz  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2249 dnia: Maja 05, 2008, 15:05:24 pm »

no i jeszcze na koniec coś o hipokryzji:P

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PiS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.
16.Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

Tak z czystej ciekawości. Jest w stanie ktoś ze zwolenników PiS odnieść się do tej jakże trafnej wyliczanki. Bardzo dobrze ona oddaje te 2 lata nieudolnego rządzenia PiSu.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2250 dnia: Maja 05, 2008, 15:12:09 pm »
Ćwiąkalski? Był adwokatem przestępców, a z resztą obecnie wypuszcza swoich zmiomków i umarza postępowania w ich sprawie. Dla mnie to wystarczy. W każdym normalnym kraju ktoś taki na scenie politycznej byłby przegrany - w Polsce zrobiono go ministrem sprawiedliwości  :lol:

Laptop Ziobry popsuł się bezprawnie? Mnie się wydaje, że sprzęt służbowy można bezkarnie popsuć - wystarczy za niego zapłacić. Bezprawne było za to badanie jego zawartości jeśli nie zachodziło uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, jak również bezprawne było publiczne ujawnianie jego zawartości.

A jeśli chodzi o hipokryzję, dawałem już kiedyś stosowny filmik.

http://www.pis.org.pl/wideo-frame.php?file=http://pis.server-tv.com/pis/PIS00236.wmv

Najlepszy moment z lekarzami i panią Kopacz  :lol:

wymieniłeś raptem ćwiąkalskiego i badanie laptopa ziobry.
ustosunkuj się do reszty. ja nie twierdzę, że nie masz racji. mówię tylko, że wybryki PO to pikuś w stosunku do PIS. (o samcyh akcjach ziobry można by książkę napisać).
przykład hipokryzji pani kopacz niezwykle trafiony, ale chyba sam przyznasz, że blednie w zestawieniu z 16 jakże barwnymi przykładam i z ust kaczyńskiego( w końcu pani minister to nie to samo co premier, no i ilość przykładów porażająca).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2251 dnia: Maja 05, 2008, 15:36:26 pm »
Cytuj
Donek ma swoje Tusk Vision Network, to PiS może mieć TVP

Jak wspomniałem wcześniej- nie widać jakoś szczególnej chęci TVN do PO. Jadą równo po wszystkich jeśli sobie zasłużą. Nie wiem, może teraz coś się zmieniło, bo od tygodnia nie oglądałem faktów...

Cytuj
Płacisz abonament?

Apropo abonamentu- rozwaliła mnie reklama zachwalająca płacenie abonamentu puszczona w... tvp  :-?

Cytuj
Proponuję w końcu zająć się rządzącą koalicją, bo patrząc na media i Wasze dyskusje, mam wrażenie, że to PiS ciągle jest u władzy.

Ja cały czas czekam na rozliczenie pisu.
Ciekawe czy się doczekam pana gwoździa za kratkami.

Cytuj
bezprawne inwigilowanie laptopa Ziobry

Hm?
Jak to bezprawne? Dla sądu jest prawne, dla ciebie nie jest?
Zresztą tak jak podejrzewano- znaleziono materiały, które powinny być wykorzystane przeciwku gwoździowi w jego procesie.

Cytuj
PO też obiecało cuda, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu :] cuda niewidy.


Problem w tym, że pis nie spełnił nawet najmniej wymagającej obietnicy, a PO ma jeszcze kilka lat by zrealizować swoje.
Jeśli choć pół ich obietnic się ziści, to będzie ogromny sukces.

Cytuj
Ćwiąkalski? Był adwokatem przestępców

Adwokat który broni przestępców- no granda! :shock:




VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2252 dnia: Maja 05, 2008, 19:11:57 pm »
Jeśli sprywatyzują służbę zdrowia, dojdzie do prywatyzacji oświaty, zmniejszą podatki,zajmą się odpowiednio ZUS'em. To zgodze się z Tobą "to będzie ogromny sukces". W końcu twierdzą, że są "liberałami" 


http://www.uprtv.pl/uprtv/uprtv_play.php?id=0000000186

« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2008, 01:39:09 am wysłana przez VaaKo »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2253 dnia: Maja 07, 2008, 06:39:40 am »
Czmu ty wciąż wklejasz linki z uprtv?

http://wiadomosci.onet.pl/1742886,11,item.html
Strachem to napawa. Kaczor najchętniej pozamykałby wszystkie stacje z wyjątkiem trwam i radia m- wtedy byśmy mieli naprawdę niezależne i uczciwe media.
Na serio powinni zająć się jego stanem umysłowym, bo żyje w jakiejś hiper-przestrzeni. 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2254 dnia: Maja 07, 2008, 09:39:24 am »
Tak, bo anty-PiSowska kampania w mediach prywatnych w ogóle nia miała wpływu na porażkę PiS w wyborach  :?

Stanem umysłowym trzeba się zająć, ale chyba Twoim. Ludzi, na których nie ma kompletnie nic chciałbyś wsadzić za kratki, a przestępców wybielasz i robisz z nich kryształowe osoby. Pozatym jesteś najwyraźniej kompletnie ślepy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2255 dnia: Maja 07, 2008, 10:04:13 am »
Tak, bo anty-PiSowska kampania w mediach prywatnych w ogóle nia miała wpływu na porażkę PiS w wyborach  :?

Stanem umysłowym trzeba się zająć, ale chyba Twoim. Ludzi, na których nie ma kompletnie nic chciałbyś wsadzić za kratki, a przestępców wybielasz i robisz z nich kryształowe osoby. Pozatym jesteś najwyraźniej kompletnie ślepy.

sroka Iras, ale ślepy to ty jesteś.
ustosunkuj się jakoś do #2250 to wtedy możemy dyskutować dalej.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2256 dnia: Maja 07, 2008, 10:09:44 am »
Nie Ty mi będziesz mówił kiedy mogę dyskutować dalej. Skończcie to pier.olenie o opozycji i zajmijcie się ekipą rządzącą.

Co do tych punkcików, dobrze wiecie, że do niektórych decyzji zmusiła PiS sytuacja.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2257 dnia: Maja 07, 2008, 10:16:53 am »
Nie Ty mi będziesz mówił kiedy mogę dyskutować dalej. Skończcie to pier.olenie o opozycji i zajmijcie się ekipą rządzącą.

Co do tych punkcików, dobrze wiecie, że do niektórych decyzji zmusiła PiS sytuacja.

zmusiła sytuacja???
przelooooool, najgłupszy argument jaki słyszałem. nie było w ogóle czegoś takiego. jeżeli dla kogoś raz dane słowo jest święte to rozpisuje ponowne wybory a nie zaprzecza sam sobie i tym samym pluje w twarz swoim wyborcom.

co do obecnej ekipy to, proszę bardzo, rzuć temat. bo wiesz, dyskutować tak dla samej zasady to trochę ciężko:P

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2258 dnia: Maja 07, 2008, 11:03:59 am »
Cytuj
Pamiętacie przedwyborczą debatę Tusk – Kaczyński ? Jak Donald pytał premiera o ceny i ich wzrost ? Bo on sam chodził do sklepiku po zakupy. I ceny kontrolował. Niestety jak przestał kontrolować to te ceny eksplodowały.

To ja się teraz pytam co Donald Tusk zrobił by ulżyć „zwykłemu człowiekowi” ???

Czy on wie, że w stosunku do 2007 r. sery podrożały w Polsce o blisko 30 proc., masło o 25 proc. pieczywo o 15 proc., mleko o 18 proc., drób ok. 25 proc., cytryny o 87 proc., margaryna 25 proc., makaron ok. 18 proc., jajka (10 szt.) ok. 17 proc., schab ok. 15 proc., płyn do zmywania naczyń „Ludwik” ok. 16 proc., mydło ok. 10 proc. Podrożały też wizyty u lekarza, przejazdy, w tym bilety kolejowe, autobusowe, woda, opłaty kanalizacyjne o ok. 10–15 proc., wywóz śmieci do 40 proc. Już dziś wiele artykułów żywnościowych w Polsce jest droższych niż w Grecji, Portugalii czy we Włoszech. Choć we Włoszech w ciągu roku makaron podrożał o blisko 20 proc., to i tak jest tańszy niż w Polsce.
Czy on wie, że ceny energii elektrycznej będą już niedługo najdroższe w UE (w stosunku do zarobków) Prąd dziś kosztuje o 30 proc. więcej niż w ub. r. A w tym roku wzrośnie o dalsze 20%.
tuskwatch.pl
Teraz powiecie, takie czasy.  :lol: A nawet jeśli to jest nie do uniknięcia, to po co Tusk używał tego jako argument rok temu?

Kolejny cytat:
Cytuj
Podobno w resorcie zdrowia praca wre. Ale w samej służbie zdrowia niespecjalnie. Miały być szpitale jak w „Na dobre i na złe”, a mamy protesty, obniżki płac najmłodszych lekarzy, ewakuacje szpitali i bezczelne dyspozytorki pogotowia, które dla 87- letnich kobiet widzą raczej księży, niż karetki. I co, było na co komuś tak bredzić przed kampanią? Gdzie są konkrety? Gdzie są choćby zalążki cudów?
tuskwatch.pl

I tak można w kółko. Jedyny sukces PO do tej pory to "wysokie poparcie społeczne" - jak powiedział Niesiołowski pytany o dotychczasowe sukcesy PO.  :lol:


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2259 dnia: Maja 07, 2008, 11:12:16 am »
Ale... Ale... Ale przecież ta cała obecna, chu.owa sytuacja to wina dwóch lat nieudolnych rządów PiS  :lol: :?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2260 dnia: Maja 07, 2008, 11:16:06 am »
Cytuj
Pamiętacie przedwyborczą debatę Tusk – Kaczyński ? Jak Donald pytał premiera o ceny i ich wzrost ? Bo on sam chodził do sklepiku po zakupy. I ceny kontrolował. Niestety jak przestał kontrolować to te ceny eksplodowały.

To ja się teraz pytam co Donald Tusk zrobił by ulżyć „zwykłemu człowiekowi” ???

Czy on wie, że w stosunku do 2007 r. sery podrożały w Polsce o blisko 30 proc., masło o 25 proc. pieczywo o 15 proc., mleko o 18 proc., drób ok. 25 proc., cytryny o 87 proc., margaryna 25 proc., makaron ok. 18 proc., jajka (10 szt.) ok. 17 proc., schab ok. 15 proc., płyn do zmywania naczyń „Ludwik” ok. 16 proc., mydło ok. 10 proc. Podrożały też wizyty u lekarza, przejazdy, w tym bilety kolejowe, autobusowe, woda, opłaty kanalizacyjne o ok. 10–15 proc., wywóz śmieci do 40 proc. Już dziś wiele artykułów żywnościowych w Polsce jest droższych niż w Grecji, Portugalii czy we Włoszech. Choć we Włoszech w ciągu roku makaron podrożał o blisko 20 proc., to i tak jest tańszy niż w Polsce.
Czy on wie, że ceny energii elektrycznej będą już niedługo najdroższe w UE (w stosunku do zarobków) Prąd dziś kosztuje o 30 proc. więcej niż w ub. r. A w tym roku wzrośnie o dalsze 20%.
tuskwatch.pl
Teraz powiecie, takie czasy.  :lol: A nawet jeśli to jest nie do uniknięcia, to po co Tusk używał tego jako argument rok temu?

Kolejny cytat:
Cytuj
Podobno w resorcie zdrowia praca wre. Ale w samej służbie zdrowia niespecjalnie. Miały być szpitale jak w „Na dobre i na złe”, a mamy protesty, obniżki płac najmłodszych lekarzy, ewakuacje szpitali i bezczelne dyspozytorki pogotowia, które dla 87- letnich kobiet widzą raczej księży, niż karetki. I co, było na co komuś tak bredzić przed kampanią? Gdzie są konkrety? Gdzie są choćby zalążki cudów?
tuskwatch.pl

I tak można w kółko. Jedyny sukces PO do tej pory to "wysokie poparcie społeczne" - jak powiedział Niesiołowski pytany o dotychczasowe sukcesy PO.  :lol:

niestety true. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. mnie już nawet nie te ceny i tym podobne denerwują, bo "takie czasy".
gorzej z podatkiem liniowym, jednomandatowymi okręgami wyborczymi czy likwidacją senatu.
jak się z tego nie wywiążą to w moich oczach są przegrani na następnych wyborach.
bo to prawda, obiecuje się łatwo. za łatwo.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2261 dnia: Maja 07, 2008, 16:18:47 pm »
Czmu ty wciąż wklejasz linki z uprtv?
Dobrze teraz postaram się wklejać z Wyborczej, może na początek artykuł "Jerozolima nasza"... :lol: Trzeba przyznać, że to im wyszło. Pani Senyszyn która twierdzi, im większa konkurencja, tym większe ceny towarów, raczej nie będę wklejał. Jak Ci się nie podoba treść filmów, to zwyczajnie możesz te linki omijać. Nie widzę problemu  8)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2262 dnia: Maja 07, 2008, 21:39:47 pm »
Cytuj
Tak, bo anty-PiSowska kampania w mediach prywatnych w ogóle nia miała wpływu na porażkę PiS w wyborach

Nagonka, to była na wszystko co nie-pisowskie w tvp.
Mimo takiej propagandy medialnej pis przegrał- wyobraź więc sobie poziom rozczarowania ludzi.

Cytuj
Ludzi, na których nie ma kompletnie nic chciałbyś wsadzić za kratki

Jak pan gwóźdź?
No i słynny cytat- "my na nią przecież nic k***a nie mamy" jeśli chodzi o Blidę.


Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2263 dnia: Maja 07, 2008, 23:58:51 pm »
Cytuj
No i słynny cytat- "my na nią przecież nic k***a nie mamy" jeśli chodzi o Blidę.
Ktoś tak powiedział?

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2264 dnia: Maja 08, 2008, 01:04:59 am »
Gdyby była niewinna, to by sobie w głowe nie palneła. No chyba, że była chora psychicznie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2265 dnia: Maja 08, 2008, 06:37:19 am »
Cytuj
Ktoś tak powiedział?

Ludzie, którzy zajmowali się "robieniem" sprawy Blidy.

Cytuj
Gdyby była niewinna, to by sobie w głowe nie palneła. No chyba, że była chora psychicznie.

Może coś miała na sumieniu, ale dowodów na to nie mieli.
Albo wiedziała jaką szarżę medialną się robi na nią.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2266 dnia: Maja 08, 2008, 07:35:46 am »
Po "wspaniałym lekarzu" Garlickim i "wykorzystanej" Sawickiej _Music znalazł sobie kolejną męczennicę  :lol:
 
W więzieniach w niewyjaśnionych okolicznościach wieszają się świadkowie koronni, ale trąbić się będzie o babie, która się zastrzeliła, bo funkcjonariusze pozwolili jej iść do kibelka. A pewnie, mogli ją wywlec z domu i pozwolić, żeby zlała się w gacie przed kamerami. Byłoby śmiesznie  :?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2267 dnia: Maja 08, 2008, 10:14:51 am »
odnośnie garlickiego:

http://wiadomosci.onet.pl/1744704,11,item.html

co do blidy, to iras mogłeś sobie odpuścić ten komentarz. jest co najmniej niesmaczny...
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2008, 10:16:26 am wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2268 dnia: Maja 08, 2008, 21:41:42 pm »
Odnośnie Garlickiego... oraz Krauze, Stokłosy i wielu, wielu innych - za PiS'u sprawy być może byłyby rozwiązane. Za PO niechybnie zostaną - jedna po drugiej - umorzone.

Co do blidy - niesmaczne jest ciągłe wracanie do jej śmierci, jak również cała komisja śledcza w tej sprawie. Dlaczego zajęli się tylko jej samobójstwem, a nie badają sprawy mafii węglowej? Nie chodzi o prawdę i sprawiedliwość, a o zdyskredytowanie opozycji. Proste.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2269 dnia: Maja 08, 2008, 23:05:17 pm »
Geez, Iras... czego Was tam ucza na tych korespondencyjnych kursach nienawisci z pis.org...  :cool:

Tak... za PiSu to bylby raj na ziemi a babcia mialaby wasy, a PO to niechybnie niedlugo bedzie pieklo... niewazne ze to bajdurzenia wziete z czterech liter, wazne ze tak pisza na pis.org wiec to na pewno musi byc prawda...  :lol:)

Ciekawostka: ostatni sondaz: z 9 dziedzin dotyczacych roznych tematow (polityka zagr., gospodarka itd) jedyna w jakiej Polacy uwazaja rzady PiS za lepsze od rzadow PO to walka z korupcja a i to minimalne.

Ale wiadomo: przekupne sondaze. Ziew.



misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2270 dnia: Maja 09, 2008, 03:10:31 am »
IRas,a przyszło ci do głowy że kobieta poprostu spanikowała...ciekawe jak ty byś sie zachował gdyby tobie nagle do domu weszło CBA...Posądzić kogoś o łapuwkarstwo jest łatwo...gorzej udowodnić w takim wypadku swoją niewinność...ale,ale Panowie...PiS już nie rządzi,możemy odetchnąć-KRAJ WRACA DO NORMALNOŚCI,i nic tu pienienie szanownych radiosłuchaczy..ups..wyborców PiS'u nie da bo naród zdecydował inaczej. I DOBRZE!  :lol: :lol: :lol:
just swingin in the glory of chaos...

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2271 dnia: Maja 09, 2008, 03:43:13 am »
No tak przecież pierwsze co bym zrobił po wejściu CBA do mego domu, to poszedłbym do łazienki popełnić samobójstwo.

"KRAJ WRACA DO NORMALNOŚCI"
Chyba sobie żartujesz. Ten kraj stracił normlność z początkiem IIWŚ.

"szanownych radiosłuchaczy.."   
uch ale błysnąłeś. Możesz teraz zapisać się do funclubu wyborczej, i startować dumnie z czerwonym sztandarem na manifie :]

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2272 dnia: Maja 09, 2008, 06:53:24 am »
Cytuj
Chyba sobie żartujesz. Ten kraj stracił normlność z początkiem IIWŚ.

Co więc rozumiesz pod pojeciem normlaności?
Jeśli niepodległość po 89 nie jest dla ciebie normalnością, to co jest? Czas prl'u?

"my w knajactwie się nie będziemy się z obecnie rządzącymi ścigać - powiedział Kaczyński.

/Według słowników knajactwo to zachowanie charakterystyczne dla ludzi z marginesu społecznego./

"My nie będziemy grubiańscy, nie będziemy tacy jak oni są."

Wypowiedź dla radia m. prezesa wszystkich prezesów.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2273 dnia: Maja 09, 2008, 06:56:09 am »
KRAJ WRACA DO NORMALNOŚCI

No, ku.wa. Budżetówka strakuje, szpitale zamykają, przestępcy wychodzą z aresztów, a ceny lecą w górę.

Swoją drogą - panowie Leenk i misterbuu - chyba nie dorośliście do dyskusji o polityce. Na nic więcej ponad docinki z Radiem Maryja zwyczajnie was nie stać.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2274 dnia: Maja 09, 2008, 08:31:18 am »
Cytuj
Ciekawostka: ostatni sondaz: z 9 dziedzin dotyczacych roznych tematow (polityka zagr., gospodarka itd) jedyna w jakiej Polacy uwazaja rzady PiS za lepsze od rzadow PO to walka z korupcja a i to minimalne.
Właśnie, sondaż. Żaden argument.
Teraz pani minister Kopacz będzie miała "dobre poniedziałki", gdzie będzie mówić same dobre rzeczy na temat służby zdrowia.  :lol: PR jak się patrzy. Skoro PO wydaje duże pieniądze na PR to trudno, żeby ludzie tego nie łapali jak ryba haczyk.
Po co są reklamy i dbanie o dobry wizerunek firmy? Żebyś poszedł i kupił ten śmieć.


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2275 dnia: Maja 09, 2008, 09:13:35 am »
Odnośnie Garlickiego... (...) - za PiS'u sprawy być może byłyby rozwiązane. Za PO niechybnie zostaną - jedna po drugiej - umorzone.

Za PiS'u to sprawa Garlickiego została "rozwiązana" już zaraz po jego aresztowaniu, gdy nawet sprawa nie trafiła do sądu - od razu został publicznie oskarżony o morderstwo przez ministra sprawiedliwości. Zresztą Ziober robił to cały czas, dawał wyrok, zanim 'przestępca' został w ogóle osądzony. Zasady domniemanej niewinności jak widać nikt go na studiach nie uczył.

I co masz na myśli mówiąc, że byłyby rozwiązane? Że co, że za rządów PiS'u to decyzja eksperta zostałaby pewnie całkowicie zignorowana (bo jakże, ten człowiek miałby się okazać niewinny? niemożliwe!) i pewnie dalej by kopano. To, że brał łapówki, to jedno. To, że oskarżono go o morderstwo człowieka, to co innego.
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2008, 09:15:06 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2276 dnia: Maja 09, 2008, 09:59:13 am »
Kilka sytuacji pokazało, że obecnie nikomu nie zależy na rozwiązaniu tych spraw, a szybkim ukręceniu im łbów i zdyskredytowaniu opozycji. Ekspertyza najbardziej znanego, polskiego kardiochirurga, Zbigniewa Religii, była dla Garlickiego niekorzystna. Autorów pozostałych nie znam. Poza tym, skoro Ćwiąkalski mógł pisać swoim ziomkom korzystne ekspertyzy, nie wiadomo, jak było w tym przypadku.

I co masz na myśli mówiąc, że byłyby rozwiązane? Że co, że za rządów PiS'u to decyzja eksperta zostałaby pewnie całkowicie zignorowana (...) i pewnie dalej by kopano.

Uważam, że lepiej kopać i kopać, niż umarzać postępowanie po jednej ekspertyzie. Skoro Garlicki selekcjonował pacjentów wg grubości koperty, ciężko wierzyć, że nikt swojego niskiego stanu majątkowego nie przypłacił życiem.

Z resztą nie wiem jak Ty, ale ja wolę, żeby zamykano przestępców i czasem oberwał ktoś niewinny, niż przestępcy mięliby chodzić wolno.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2277 dnia: Maja 09, 2008, 10:05:44 am »
żebyś kiedyś nie trafił do paki jako jeden z tych niewinnych.

http://wiadomosci.onet.pl/1745450,11,item.html

to tak odnośnie Religi i jego ekspertyzy:P
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2008, 10:08:32 am wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2278 dnia: Maja 09, 2008, 10:14:50 am »
Nie zabił, a nie jest winny śmierci to nie to samo.

O mnie martwić się nie musisz.

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2279 dnia: Maja 09, 2008, 10:26:48 am »
O mnie martwić się nie musisz.
Nie pochlebiaj sobie, nikt się tu o ciebie nie martwi, tylko o skórę własną i najbliższych.
A kopać to można jeśli ktoś zasłużył. Pewnie jak ty byś był sędzią w mojej sprawie to bym do dzisiaj w więzieniu siedział.
Obyś się przekonał na własnym tyłku co to znaczy dostać po głowie za coś czego się nie zrobiło.

A dr. Garlickiego to za łapówkarstwo swoją drogą ukarać.