Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 653205 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2320 dnia: Maja 16, 2008, 14:41:02 pm »
" w pamiętnym wywiadzie w TVN potrafił jedynie powiedzieć, że kobiety lepiej szyją i nadają się do dzieci"
Wymienił typowe kobiece zdolności, chyba nie wymagasz aby ktoś w programie zaczął recytować wszelkich umiejętności kobiety, ponieważ nie wiem czy wiesz, ale w programach tv wytępuje takie coś jak limit czasu.


"na przyszłość nie mów co jest "według mnie" (mnie, s00s'a) bo ch*ja mnie znasz i zachowujesz się tak samo jak korwin"
 to co napisałem było założeniem ( a nie bezpośrednim osądem), które wynikało dla mnie z tekstu który napisałeś. Więc tak się nie unoś ponieważ, ponoć nerwy szkodzą urodzie.

"co do prędkości to porównujesz nas do niemiec, no ku*rwa gdzie krym, gdzie rzym?"
Piszemy o limitach prędkości, a nie jakości dróg. To zupełnie inna bajka, jeżeli nasze drogi są złe, to nie zmniejszenie prędkości nas uchroni przed wypdkiem, a zwyczajnie poprawa usług świadczonych przez budowlańców, którzy robią wszytsko na "odwal się"

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2321 dnia: Maja 16, 2008, 14:53:36 pm »
Wymienił typowe kobiece zdolności, chyba nie wymagasz aby ktoś w programie zaczął recytować wszelkich umiejętności kobiety, ponieważ nie wiem czy wiesz, ale w programach tv wytępuje takie coś jak limit czasu.

bardzo tania wymówka, "bo czasu nie starczyło".

to co napisałem było założeniem ( a nie bezpośrednim osądem), które wynikało dla mnie z tekstu który napisałeś. Więc tak się nie unoś ponieważ, ponoć nerwy szkodzą urodzie.

to na przyszłość nie zakładaj nic w stosunku do mojej osoby bo jak już powiedziałem ".... mnie znasz" i nie raz twoje założenia były zbyt daleko idące.


Piszemy o limitach prędkości, a nie jakości dróg. To zupełnie inna bajka, jeżeli nasze drogi są złe, to nie zmniejszenie prędkości nas uchroni przed wypdkiem, a zwyczajnie poprawa usług świadczonych przez budowlańców, którzy robią wszytsko na "odwal się"

dobrze wiesz, że to nie jest takie łatwe. sami budowlańcy nie są wszystkiemu winni, sianko idzie z góry, a jak to się mówi: z próżnego w puste to i salomon nie naleje". także ten argument zahacza o demagogię.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2322 dnia: Maja 16, 2008, 15:20:16 pm »
" i nie raz twoje założenia były zbyt daleko idące."
Mógłbyś mi przypomnieć te założenia "zbyt daleko idące" bo nie mogę sobie przypomnieć

"także ten argument zahacza o demagogię."
W którym momencie jest to demagogia. Przecież nikt się nie podejmuje zbudowania drogi za daną sumę, jeżeli wie że nie jest ona wystarczająca. No chyba że z założenia budują drogi, które mają rozpadać się.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2323 dnia: Maja 16, 2008, 15:51:11 pm »
Mógłbyś mi przypomnieć te założenia "zbyt daleko idące" bo nie mogę sobie przypomnieć

podając jeden post wykaze, że masz krótką pamięć???

spójrz na #1764
mam więcej takich kwiatków, mogę ci na prv przesłać.


W którym momencie jest to demagogia. Przecież nikt się nie podejmuje zbudowania drogi za daną sumę, jeżeli wie że nie jest ona wystarczająca. No chyba że z założenia budują drogi, które mają rozpadać się.

dokładnie tak, przecież każdy inżynier jak widzi terminy realizacji, materiały użyte do budowy, kwalifikacje kadry "wykonawczej" wie doskonale, że te drogi się rozpadną (dobry przykład to autostrada od poznania do nowego tomyśla).

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2324 dnia: Maja 16, 2008, 16:06:33 pm »
No to się nie wykazałeś, co to za kwiatek. To była odpowiedź na Twoje podejście do krucjat.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2325 dnia: Maja 16, 2008, 16:47:10 pm »
Cena ropy na Świecie idzie w górę.
http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,9963219,wiadomosc.html
Słyszałem wypowiedź kogoś z rządu parę dni temu, że mimo wzrostów cen na Świecie, Polska ma zapasy, żeby poziom cen paliw zatrzymać na 4,50 w wakacje. A ja już dzisiaj na BP tankowałem za 4.45...
Jak tak dalej pójdzie naprawdę będę tankował za 5zł w wakacje... Dajcie mi gaz, albo najlepiej Smarta w diesel'u (3l/100km w mieście)  :x


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2326 dnia: Maja 17, 2008, 10:14:33 am »
Cytuj
To jest Twoje zdanie ;]

Realnej alternatywy naturalnie.
Mimo mojej sympatii do upr'u, nie jest realne by dopchali się do władzy.

Cytuj
Dajcie mi gaz, albo najlepiej Smarta w diesel'u (3l/100km w mieście) 

Ekonomiczny to on jest, ale wstyd wyjechać tym koszykiem na zakupy gdziekolwiek w miasto.

Opublikowane: Maj 16, 2008, 20:51:17
http://wiadomosci.onet.pl/1751124,11,item.html   
Nareszcie ktoś odważył się to powiedzieć- niech jeszcze tylko tak zrobią, a będą mieli mój wieczny poklask.

http://wiadomosci.onet.pl/1751127,11,item.html
Przykład na to, że gdzie pisowcy za coś odpowiadają, to jest to katastrofa.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2327 dnia: Maja 17, 2008, 21:49:28 pm »
Kaczyński zawetował ustawe P(ZPR)Oowców o mediach publicznych . Cieszy mnie to niezmiernie bowiem  niektóre wymysły ''liberałów'' nadają się tylko do śmietnika .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2328 dnia: Maja 17, 2008, 23:06:38 pm »
Jeszcze troche bedziemy placic na gigantyczne pensje PiSiorow rzadzacych tak zwana "telewizja publiczna". Z abonamentu oczywsicie w ramach tzw. "misji"...  :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2329 dnia: Maja 18, 2008, 05:58:42 am »
ja mówie to apropo radia .TV może zdychać .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2330 dnia: Maja 18, 2008, 16:54:51 pm »
Prezes Urbański powiedział, że jak zabiorą abonament to nie będzie M jak miłość i Na dobre i na złe! 8)
Coraz bardziej podoba mi się pomysł zniesienia tej opłaty :D

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2331 dnia: Maja 18, 2008, 19:19:33 pm »
problem z abonamentem  jest taki ,że nie da się go rozdzielić na radio i telewizje .Wiadomo tv same płycizny i choojowe programy , ale przez zlikwidowanie abonamentu mamy tylko połowiczny sukces . Raz degradacja roli tvp w mediach oraz likwidacja publicznego radia , które jak wiadomo , mamy dosyć spory repertuar dla każdego wymagającego radiosłuchacza .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2332 dnia: Maja 18, 2008, 20:41:00 pm »
Szkoda tylko, że przeklęty Sobala zniszczył po części Radio BIS - jedyne radio publiczne, w którym można było posłuchać cięższej/alternatywnej muzyki bądź np. nienagielskojęzycznego rocka (Mocne Nocne).
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2008, 20:42:32 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2333 dnia: Maja 18, 2008, 20:50:58 pm »
Obcięcie abonamentu spowoduje problemy z radiem?
Logiczne się wydaje stworzenie nowego podziału pieniędzy w spółce po obcięciu abonamentu, dlaczego radio miałby otrzymać mniej? Tym bardziej że wypełnia jako-tako swoją funkcję podobno (nie słucham żadnego radia, to nie wiem).
Po prostu mniej wydadzą np. na reklamę, czy podróże prezesa.
A jeśli nie będą tego chcieli zrobić, znaczy że dobro spółki nie jest dla nich priorytetem, a to już oznacza że rada nadzorcza nie powinna rządzić i trzeba jak najprędzej wymienić ludzi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2334 dnia: Maja 18, 2008, 21:47:11 pm »
Najpierw to niech obetną kasę na podróże premiera, bo ten to się umie bawić za publiczne pieniądze.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2335 dnia: Maja 18, 2008, 22:04:08 pm »
W sumie bardziej przydaloby sie obciac marnotrastwo publicznych pieniazkow jeszcze gdzie indziej - byly premier zazyczyl sobie wlasnie stalej ochrony BORu i auta. Co prawda BORowcy twierdza prywatnie ze pies z kulawa noga nie czychal ani nie czycha na Jaroslawa Kaczynskiego ale pan prezes nie moze przeciez rezygnowac z wygod i przywyczajen na rzecz jakichs tam smesznych publicznych pieniedzy...  :???:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2336 dnia: Maja 18, 2008, 22:31:31 pm »
Cytuj
Najpierw to niech obetną kasę na podróże premiera, bo ten to się umie bawić za publiczne pieniądze.

Co ma piernik do wiatraka?




Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2337 dnia: Maja 18, 2008, 22:35:47 pm »
Najpierw to niech obetną kasę na podróże premiera, bo ten to się umie bawić za publiczne pieniądze.

I ściągną kasę od prezydenta za karetkę, której obecności zażyczył sobie podczas wakacji. Ziiiiiew, Iras.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2338 dnia: Maja 18, 2008, 22:39:52 pm »
I co się tak o tych polityków boicie? Wg mnie każdy Polak bez względu na orientację polityczną powinien szanować prezydenta i premiera. W przeliczeniu za podróż wcale dużo nie płacimy, wyluzujcie.

Tak na marginesie- Od jakiś 2 lat śledzę temat Stanu Wojennego i muszę przyznać ze po przeczytaniu kilkudziesięciu ksiąg gen.Jaruzelski jest dla mnie kimś. Chłop z jajami. Niby pionek a uchronił chyba ojczyznę od zagłady.

PS. nie jestem komunistą...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2339 dnia: Maja 19, 2008, 08:10:05 am »
Najpierw to niech obetną kasę na podróże premiera, bo ten to się umie bawić za publiczne pieniądze.

I ściągną kasę od prezydenta za karetkę, której obecności zażyczył sobie podczas wakacji. Ziiiiiew, Iras.

Prezydentem jest się cały czas i specjalne przywileje - zwłaszcza jeśli chodzi o ochronę zdrowia i życia - należą mu się niezależnie czy pracuje, odpoczywa, czy robi kupę. Z resztą żadna karetka nie czekała bezczynnie pod prezydencką rezydencją, wszystkie normalnie pracowały, więc...

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2340 dnia: Maja 20, 2008, 15:56:15 pm »
Ogladali teraz my wczoraj ?
Zenua ze strony po jak zwykle, a te jescze ich bardziej zenujace tlumaczenia..
Piosenka to cala prawda, a ich dzialania komune zaczynaja przypominac, a Tusk odbywa "podroz zycia" nie wiadomo po co. Nawet jezeli musial jechac na ten szczyt to szczyt trwal jeden dzien, a nie 7 z zona, ale tego chcieli wyborcy, okradania ich.
Wole walke z ukladem pisu chyba jednak.

Taki bonus :
http://www.tvn24.pl/-1,1550347,wiadomosc.html

Ale jak PIS gadal ze PO esbekami i komuchami zalatuje to smieszne bylo :)
Oczywiscie specjalnie koloryzuje, ale o takich rzeczach sie nie mowi. Mlodzi raz na miesiac obejrza wiadomosci i mysla ze Tusk jak wystapi u Wojewodzkiego to jest spoko ziomek, a ze kaczynski ma 1,5m i brzydka facjate to przynosi wstyd dla Polski
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 16:16:27 pm wysłana przez Sora »

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2341 dnia: Maja 20, 2008, 17:55:36 pm »
Sora - exactly :)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2342 dnia: Maja 20, 2008, 20:11:58 pm »
Cytuj
Ale jak PIS gadal ze PO esbekami i komuchami zalatuje to smieszne bylo Smile
Poniewaz istotnie jest to niewymownie wrecz smiesznie slyszec takie zarzuty od PISu: najbardziej po SLD wypelnionej bylymi aparatczykami ekipy.  :-D
Wasserman (prokurator za glebokiej komuny, czlonek PZPR), Kryze (skazywal opozycjonistow w stanie wojennym) itd... Jak to slusznie ujal ktos w tym podsumowaniu:
http://www.matka-kurka.net/post/?p=915

"Granice hipokryzji aparatczyków pisowskich, powinny w końcu zostać podsumowane faktami. W żadnej partii, z wyjątkiem SLD, nie jest tak czerwono. Żaden rząd, z wyjątkiem SLD, nie powołał tylu byłych pezetperowców na urzędy."

I taka wesola ekipa osmesza sie jeszcze bardziej wyzywajac innych od komunistow. Chyba nie mozna miec wiecej hipokryzji niz PiS oskarzajacy innych o "komuchowatosc"...
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2008, 20:32:12 pm wysłana przez Leenk »

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2343 dnia: Maja 20, 2008, 20:55:44 pm »
Wasserman chyba jest kompetentny, inaczej by go nie trzymali.
W pisie jest czerwono co nie zmienia faktu, iż jest to najbardziej opozycyjna partia(najwięcej dawnych opozycjonistów) i za to ich szanuję.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2344 dnia: Maja 20, 2008, 21:55:59 pm »
A kto niby to tak obliczyl?  :lol:

Opozycjonista Kaczynski jest lepszy niz Komorowski z PO ktorego zreszta skazywal na wiezienie za PRL Kryze, czlowek rzadu z PiSu?  Niesiolowski, Komorowski, sam Tusk, Borusewicz to "komuchy" ale prokurator z okresu PRL Wasserman juz nie?

Absurdalna wrecz "logika" kaze zwolennikom PiSu traktowac np. Lecha Kaczynskiego jako chwalebnego opozycjoniste chociaz on nie siedzial w PRL ale Michnik to juz wstretny komuch chociaz siedzial wiele lat...

W kazdym razie sedno sprawy jest takie: PiS krytykujacy PO i oskarzajacy o komuchowatosc jest zwyczajnie zalosny i smieszny.
 



Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2345 dnia: Maja 21, 2008, 12:55:37 pm »
ZAIKS zdechnie?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80276,5232043.html

Nawiązując do http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080515/REGION/734849843 życzę ZAIKSowi bankructwo jak i wszystkim innym stowarzyszeniom kompozytorów. Złodzieje zasrani! PO już zamierza umorzyć dług ZAIKSowi... Zamiast zmienić prawo w sposób, żeby był jeden związek kompozytorów a nie kilka, gdzie każdym trzeba płacić, Ci podtrzymują obecny stan rzeczy chcąc wprowadzić abolicję. Ja pier...  :mad:

I jeszcze to: http://di.com.pl/news/18210,5.html
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2008, 12:59:29 pm wysłana przez Krayzie »


Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2346 dnia: Maja 21, 2008, 13:43:32 pm »
Niezle przysral ZAIKSowi autor artykulu w Wyborczej jakis czas temu, opisujac te wszystkie absurdy a potem udowadniajac ze strona internetowa ZAIKSu jest tworzona z ewidentnym naruszeniem praw autorskich.  :cool:

Co za czasy, zaczne sie chyba niedlugo bac bo moze zaczna sie przypieprzac do mnie za Ubuntu na kompie tak "na wszelki wypadek, na poczet ewentualnych przyszlych roszczen autorow" (fragment uzasadnienia z podanego przez Ciebie, Krayzie linka). Przejaskrawiam ale skoro juz takie absurdy odchodza to mozna oczekiwac wiekszych.  :???:

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2347 dnia: Maja 21, 2008, 13:46:19 pm »
Leenk, aleś się uparł. Zawsze PiS i PO byłby dla mnie partiami nr 1. Mówię to szerze, a jest tak pewnie dlatego, że to jedyne partie na które głos sie nie marnuje. W tej chwili zagłosował bym na PiS. Czemu? Bo widzialem ze ich rządów, że wszystko szło w dobrym kierunku. Jeśli PO spełni 60% obietnic zagłosuje na nich w następnych wyborach.

Co do Michnika- zgadzam się :), ale Lechowi tez nie można odebrać "zasług".

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2348 dnia: Maja 21, 2008, 14:00:39 pm »
Ja w zadnym przypadku nie odbieram. Sedno sprawy jest takie zeby nikomu nie odbierac tylko dlatego ze jest w PO czy innej partii, ktorej akurat nie kibicujemy. Nawet w SLD sa osoby z bylej opozycji. Generalnie to szkoda ze wsrod ludzi ktorzy maja takie zaslugi z przeszlosci tak latwo i bardzo nieelegancko obecnie obrzuca sie nawzajem blotem.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2349 dnia: Maja 21, 2008, 15:50:59 pm »
Zgadzam się. Wg mnie jedyny sposób na wyjście z sytuacji to zupełna dekomunizacja i rozliczenie. Innego wyjścia nie ma, niestety.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2350 dnia: Maja 21, 2008, 16:13:06 pm »
Zblokować wszystkich komuchów, a nie obchodzić się z nimi jak z jajkiem. Każda partia ma, jak widać, jakieś komunistyczne akcenty, skoro tak asekuracyjnie podchodzi do tej sprawy. Komuchy to największe szuje, nie wiem jak można ich tolerować, teraz przybierają piękne twarze, mówią o pięknych ideach i udają uczciwych, ale w istocie nic takiego nie mają na myśli. O ile "ideologów" jestem w stanie zaakceptować, tak te egoistyczne świnie, które są jak chorągiewki na wietrze, są nieakceptowalne.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2351 dnia: Maja 21, 2008, 16:19:46 pm »
Próby były. Niestety nasza konstytucja jest jakaś dziwaczna.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2352 dnia: Maja 21, 2008, 16:22:18 pm »
Ja się kręcę, a zastanawiałem się skąd się biorą zawodnicy głosujący na PiS (poza rzeszą absolwentów zawodówek i szkół parafialnych oczywista)... A wychodzi na to że ukrywacie sie chłopaki na forum GO

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2353 dnia: Maja 21, 2008, 16:55:26 pm »
Pis, niepis. Głosuję na partię, która jest najbliżej moich poglądów.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2354 dnia: Maja 21, 2008, 17:19:02 pm »
Ja się kręcę, a zastanawiałem się skąd się biorą zawodnicy głosujący na PiS (poza rzeszą absolwentów zawodówek i szkół parafialnych oczywista)... A wychodzi na to że ukrywacie sie chłopaki na forum GO
Brawo niesamowite odkrycie... jeszcze zapomniałeś o szkołach prywatnych katolickich, do których notabene bardzo często na zachodzie rodzice, czy wierzący czy nie, wysyłają swoje dziecko. Co jest akurat zrozumiałe, poziom większy niżeli w publicznej , w której roi się od dziczy zwłasza na zachodzie. Ale wracając do Twojego niesamowitego odkrycia, to powiedz mi , co robi teraz ta wielka inteligencja, która głosowała na PO. Gdzie się ukrywa, w gettach z afryko/islamem w UK ? Gdzie są te cuda ? na takie obiecanki leci inteligencja :lol:, a może po za papierkiem nic więcej nie mają ,dlatego bardzo często pracują fizycznie ... Wiadomo przecież kto nie skacze w rytm tvnku, wyborczej, ten wyborca pisu :lol:  nie plujesz na pis, pewnie moher jesteś... itd. heh. GO trzeba ocenzurować jak najszybciej, jak można nie propagować jedynej słusznej pseudo "liberalnej" partii zwanej PO :/  To że niektórzy nie plują cały czas na pis, nie znaczy że go uwielbiają, czy też są jego wyborcami, ale to chyba jest nie do ogarnięcia, dla tej inteligencji co głosowała na PO ... :/

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2355 dnia: Maja 21, 2008, 17:38:27 pm »
Szymku podzielil sie niezmierzona inteligencja z reszta forum, dzieki niemu utwierdzam sie ze duza czesc glosujacych na PO to tacy jak opisałem strone wczesniej.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2356 dnia: Maja 21, 2008, 17:55:47 pm »
Koleś wszedł w ten temat pierwszy raz i czuje się jak Krzysztof Kolumb.


Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2357 dnia: Maja 21, 2008, 18:18:31 pm »
Ja się kręcę, a zastanawiałem się skąd się biorą zawodnicy głosujący na PiS (poza rzeszą absolwentów zawodówek i szkół parafialnych oczywista)... A wychodzi na to że ukrywacie sie chłopaki na forum GO
Brawo niesamowite odkrycie... jeszcze zapomniałeś o szkołach prywatnych katolickich, do których notabene bardzo często na zachodzie rodzice, czy wierzący czy nie, wysyłają swoje dziecko. Co jest akurat zrozumiałe, poziom większy niżeli w publicznej , w której roi się od dziczy zwłasza na zachodzie.

U mnie jest taka szkoła i akurat chodzą tam zazwyczaj głupie dzieci bogatych tylko po to, żeby nie iść do technikum albo zawodóweczki. Ale cóż- muszę przyznać, że "katolik" w Zawierciu jest zdecydowanie najładniejszą szkołą, ale wiadomo- niepubliczna.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2008, 18:21:02 pm wysłana przez LesiuGR »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2358 dnia: Maja 21, 2008, 18:26:37 pm »
Ja się kręcę, a zastanawiałem się skąd się biorą zawodnicy głosujący na PiS (poza rzeszą absolwentów zawodówek i szkół parafialnych oczywista)... A wychodzi na to że ukrywacie sie chłopaki na forum GO
Żeś pojechał po bandzie.. Pewnie nie tylko ja zauwazylem ze popieranie PO jest 'modne', tak samo jak identyfikowanie PiSu z 'karłami', 'krótkimi łapkami' i moherami.. A Ty pokazales wlasnie jak wyglada elektorat PO. Ciekawe ile aktualna koalicja spelni swoich obietnic, kiedy bedziemy tą drugą Irlandią. PiS nie obiecywal duzo (przypominam ze te 3mln mieszkan byly inwestycja dlugoterminowa), a wygral w 2005 dosc dobrymi rozwiazaniami dla Polski w tamtym okresie. Jak widać magiczny PR Donalda działa nadal, ale w przyszłości cała prawda i tak wyjdzie. Zreszta juz teraz te 'kilometry autostrad' wychodza na jaw..

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2359 dnia: Maja 21, 2008, 19:39:50 pm »
Nie wiem czy o tym pisano, ale od pewnego czasu(chyba nie jest to teoria spiskowa :-)) zdaje mi się, że prowadzona jest niemała nagonka na religię, która wyznaje 90+% Polaków. Chodzi mi o ośmieszanie "moherów" itd. Mimo, że jestem Katolikiem mi to nie przeszkadza, ale jeżeli dzieje się coś takiego i przedmiotem ataku jest notabene 90% Polaków to w jaki sposób mamy być tolerancyjni?  :???: