Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 655737 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2880 dnia: Czerwca 26, 2008, 21:17:00 pm »
Wywrotowcy, wykolejeńcy - co za różnica. I mówię przecież, że nie było problemu, więc niech Iras nie obraża się za "oszołomów" bo to co najmniej śmieszne.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2881 dnia: Czerwca 26, 2008, 21:25:13 pm »
wogole goscie tacy jak Vaako czy Iras ( i nie tylko oni) sa smieszni, obrazajac innych osmieszacie sie sami, do tego pokazujecie ze w zwiazku z waszymymi przkonaniami czujecie sie lepsi od tych ktorzy maja inne zdanie na dany temat...

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2882 dnia: Czerwca 26, 2008, 22:52:15 pm »
wogole goscie tacy jak Vaako czy Iras ( i nie tylko oni) sa smieszni, obrazajac innych osmieszacie sie sami, do tego pokazujecie ze w zwiazku z waszymymi przkonaniami czujecie sie lepsi od tych ktorzy maja inne zdanie na dany temat...
Ach tak rozumiem, przecież macie wyłączność na obrażanie, można napsiać "prawicowe oszołomy " odpisać na to, nie można "święte krówki" . Zresztą, co ja będę pisał,  widzę jak trudzisz się żeby  pewne rzeczy wybielić, nawet gdy daje suche fakty, o problemach multi kulturowych.  Przypuszczam, że gdybyś mógł, to całkowicie byś zakazał poruszania tego temtu, przecież kto ma inne poglądy, ten faszysta prawda ? 



« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2008, 02:09:38 am wysłana przez VaaKo »

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2883 dnia: Czerwca 26, 2008, 22:54:55 pm »
Londek, twoje stwierdzenie jest nasiąknięte hipokryzją... :lol: :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2884 dnia: Czerwca 26, 2008, 22:55:27 pm »
Cytuj
ciekawe jak to rozwiaza...

Ależ wiadomo- już od dłuższego czasu są projekty zmian w zusie.
Krótko mówiąc- wpłacając nawet kilka razy więcej do niego, powinniśmy dostac na logikę jeszcze więcej- a figa! Ofiarami będą osoby przedsiębiorcze, bo państwo nie będzie miało obowiązku wypłacać im emerytury, jeśli dana osoba posiada większy majątek.
Niestety, nie mam linka do artykułu gdzie to wyczytałem. Mam nadzieję że przasadzili z tym, ale tak to ma wyglądać.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2885 dnia: Czerwca 27, 2008, 08:23:15 am »
wogole goscie tacy jak Vaako czy Iras ( i nie tylko oni) sa smieszni, obrazajac innych osmieszacie sie sami, do tego pokazujecie ze w zwiazku z waszymymi przkonaniami czujecie sie lepsi od tych ktorzy maja inne zdanie na dany temat...
Ach tak rozumiem, przecież macie wyłączność na obrażanie, można napsiać "prawicowe oszołomy " odpisać na to, nie można "święte krówki" . Zresztą, co ja będę pisał,  widzę jak trudzisz się żeby  pewne rzeczy wybielić, nawet gdy daje suche fakty, o problemach multi kulturowych.  Przypuszczam, że gdybyś mógł, to całkowicie byś zakazał poruszania tego temtu, przecież kto ma inne poglądy, ten faszysta prawda ? 





Londek, twoje stwierdzenie jest nasiąknięte hipokryzją... :lol: :lol:

tak sie skalda ze nikogo nigdy nie nazwalem "prawicowym oszolomem", czasem najezdzam na kler, ale nie pamietam czy zdazylo mi sie kogos na formu tak pojechac jak robia to Iras i Vakoo ( i nie tylko oni) :D

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2886 dnia: Czerwca 27, 2008, 10:56:39 am »
O prawicowych oszołomach ja napisałem - o ludziach z polityki którzy urządzili tą cała nagonkę na Wałęsę. Niestety specjaliści od lewaczków, pedałów, pied...lenia itd od razu płaczą jak dzieci w piaskownicy... Przypominają Kaczyńskich - ci bez ustanku na kogoś plują a jak ktoś coś na nich powie to od razu "niebywałe chamstwo!". 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2887 dnia: Czerwca 27, 2008, 11:16:12 am »
Nie osłabiaj mnie Leenk. Popatrz, jak Kaczyńscy wypowiadają się o Wałęsie, a jak Wałęsa o nich.

Akurat wypowiedzi tego drugiego to z reguły JEST niebywałe chamstwo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2888 dnia: Czerwca 27, 2008, 11:24:48 am »
Zastanawiam się jak Kaczyński zamierza przed sądem udowodnić że Wałęsa był Bolkiem. Coś czuje że Lech Kaczyński będzie cieniutko piszczał jak mu przyjdzie płacić ogromne odszkodowanie za te oszczerstwa. Wałęsa mu nie przepuści.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2889 dnia: Czerwca 27, 2008, 11:31:05 am »
Cytuj
Kaczyński będzie cieniutko piszczał jak mu przyjdzie płacić ogromne odszkodowanie za te oszczerstwa. Wałęsa mu nie przepuści.

Ależ kaczory nie raz już udowodniły że mają głęboko gdzieś postanowienia sądu- sprawiedliwość ma być po ich stronie i żaden wyrok tego nie zmieni.
Za wcześniejsze pomówienie kaczor nie chciał przeprosić, mimo że miał taki obowiązek- on jest ponad prawem i jawnie sobie z niego kpi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2890 dnia: Czerwca 27, 2008, 11:34:09 am »
Poczekaj aż PiS się skończy a Lech zejdzie ze stołka prezydenta. Wałęsa dobierze im się do skóry. Przynajmniej liczę na to że za takie oszczerstwa zapłacą słono.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2891 dnia: Czerwca 27, 2008, 11:42:07 am »
Wałęsa dobierze im się do skóry.

Albo skończy tak jak Solorz  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2892 dnia: Czerwca 27, 2008, 11:50:00 am »
Nie jednym już udowodnił że się sromotnie mylą więc tutaj będzie to samo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2893 dnia: Czerwca 27, 2008, 11:54:40 am »
Problem w tym, że całkowicie lekceważycie mocne poszlaki i zupełnie nie dopuszczacie możliwości, że Wałęsa mógł być TW.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2894 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:08:10 pm »
Problem w tym że rzucenia tak poważnych oskarżeń wymaga dowodów a nie "poszlak" czy "możliwości". SBckie fałszywki na pewno nie są dowodami. 

Jeśli ktoś by się zajął papierami Kaczyńskich nagle ci by sobie przypomnieli o tej najoczywistszej zasadzie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2895 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:15:02 pm »
Cymański apeluje, by dotować najuboższych, z powodu "drożyzny"- wtf!!?
Podwyżki były wyższe niż inflacja, więc jakie drożyzny?
Najlepiej dać darmozjadom pieniądze by przejedli- ot polityka gospodarcza według pisu.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2896 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:18:29 pm »
Problem w tym, że całkowicie lekceważycie mocne poszlaki i zupełnie nie dopuszczacie możliwości, że Wałęsa mógł być TW.

no ale po jednej stronie mamy poszlaki, a podrugiej orzeczenie sadu lustracyjnego mowiace ze Walesa byl "czysty", do tego w procesie poszlakowym jak i kazdym innym obowiazuje domniemanie niewinosci, PiS byl u wladzy i Walesy nie zaatakowal...dziwne...

Cymański apeluje, by dotować najuboższych, z powodu "drożyzny"- wtf!!?
Podwyżki były wyższe niż inflacja, więc jakie drożyzny?
Najlepiej dać darmozjadom pieniądze by przejedli- ot polityka gospodarcza według pisu.

najsmieszniejsze jest ze podwyzki cen zaczely sie za rzadow PiS i wtedy powinno sie reagowac, a teraz...

no coz taki urok naszej polityki, ze ci ktorzy sa u wladzy dopiero kiedy wyladuja w opozycji zaczynaja/chca dzialac, takie mydlenie oczu...:D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2897 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:29:32 pm »
Problem w tym, że całkowicie lekceważycie mocne poszlaki i zupełnie nie dopuszczacie możliwości, że Wałęsa mógł być TW.

Nie tylko my. Sąd najwyraźniej też. Dla mnie to chore że SBckie papiery mają być dowodem czegokolwiek. Ktoś kto tak pisze chyba pojęcia nie ma czym było i czym się zajmowało SB. Już sam fakt podrabianych papierów odnośnie nagrody Nobla świadczy do czego zdolne było SB. Także te "moce poszlaki" mają tyle wspólnego z mocnymi co ojciec dyrektor z ojcem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2898 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:41:48 pm »
Dla mnie samo wynoszenie dokumentów z IPN i obalenie rządu Olszewskiego w przeddzień ujawnienia teczek SB'ków wystarczy, żeby Wałęsie nie wierzyć.

Sąd sądem, ale teraz Wałęsa powinien zrobić coś, żeby się oczyścić w oczach opinii publicznej, a on tylko szczeka.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2899 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:47:19 pm »
Znamienna jest sprawa Zyty Gilowskiej, PiSowskiej minister finansów. Też została oskarżona o bycie TW, a na procesie SB wyjawił że po prostu sfałszował papiery żeby mieć "wyniki". No, ale ona była swoja czyli z PiSu więc dla nich jest oczywiście niewinna. Wałęsa ma pecha być wrogiem Kaczyńskich więc oczywiście jest winien i koniec. 

Iras jest tego przykładem takiej "logiki". Zauważcie że to Wałęsa ma udowadniać swoja niewinność ustaloną przez Sąd a nie szczekaczki mają udowodnić jego winę. I jak tu takiego podłego myślenia nie nazywać oszołomstwem?  :???:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2008, 12:52:41 pm wysłana przez Leenk »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2900 dnia: Czerwca 27, 2008, 12:59:07 pm »
Cytuj
najsmieszniejsze jest ze podwyzki cen zaczely sie za rzadow PiS i wtedy powinno sie reagowac, a teraz...

Wtedy- dokładnie.
Choć to nie rząd pis wtedy miał też reagować, ale rpp- bo to oni mają narzędzie walki z inflacją.

Cytuj
Zauważcie że to Wałęsa ma udowadniać swoja niewinność ustaloną przez Sąd a nie szczekaczki mają udowodnić jego winę

I o to w tym chodzi- zapewne skończy się brakiem dowodu zarzucanych win, ale pamięć w Polakach "że była kiedyś plota, że Wałęsa był bolkiem" zostanie.
Tak samo jak z dziadkiem z Wermachtu- okazało się to głupotą, ale ci którzy chcieli w to uwierzyć, uwierzyli.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2901 dnia: Czerwca 27, 2008, 13:16:39 pm »
Zastanawiam się jak Kaczyński zamierza przed sądem udowodnić że Wałęsa był Bolkiem. Coś czuje że Lech Kaczyński będzie cieniutko piszczał jak mu przyjdzie płacić ogromne odszkodowanie za te oszczerstwa. Wałęsa mu nie przepuści.
to my żyjemy w państwie totalitarnym ? Sakiewicz też się procesuje z debilami bo zle powiedział o ludziach z TVNu . Chwała Bogu facet nie boi się pana Waltera i dalej drąży temat .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2902 dnia: Czerwca 27, 2008, 13:41:05 pm »
Iras jest tego przykładem takiej "logiki".

Wy jesteście ślepi i głusi na jakiekolwiek argumenty.

Nie przypominam sobie, żeby Zyta Gilowska wynosiła z IPN dokumenty, albo obalała chcący ujawnić esbeckie teczki.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2903 dnia: Czerwca 27, 2008, 14:47:09 pm »
Jakie k...a argumenty? SBckie podróbki to mają być argumenty? Bez jaj Iras ale ja nie wiem jak można ufać takiemu organowi jak SB podważającym tym samym autorytet legendy jaką jest niewątpliwie Lech Wałęsa, któremu Kaczyńscy nawet jakby jeden stanął na drugim to mogą jedynie pięty polizać. 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2008, 18:30:11 pm wysłana przez MarcePan »

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2904 dnia: Czerwca 27, 2008, 16:42:43 pm »
Dobra od początku. Skonfrontujmy dwie sprawy.

1)Wałęsa jako legenda, symbol obalenia komunizmu, laureat pokojowej nagrody Nobla.
2)Wałęsa jako osoba ';niewinna' lecz mimo wszystko wynosząca dokumenty z IPNu, do tego obalenie rządu Olszewskiego.
Teraz to już mi ta sprawa lata koło tyłka, ale błagam rozważcie dwie możliwości, zamiast brnąć i brnąć.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2905 dnia: Czerwca 28, 2008, 19:13:35 pm »
Każda z tych możliwości jest realna ale żadna nic nie zmienia w fakcie że w tej chwili mamy do czynienia ze zwykłą  nagonką a nie z faktycznymi badaniami historycznymi.
Generalnie jednak cała dyskusja jest bezcelowa - nie ma dokładnie niczego co mógłby zrobić sam Wałęsa żeby się oczyścić w oczach oskarżających i po części sam sobie winien że się tak angażuje w przepychanki. Powinien ich olać zamiast się zniżać do ich poziomu i rozmieniać się na drobne.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2008, 19:22:18 pm wysłana przez Leenk »

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2906 dnia: Czerwca 28, 2008, 21:42:38 pm »
Cytuj
najsmieszniejsze jest ze podwyzki cen zaczely sie za rzadow PiS i wtedy powinno sie reagowac, a teraz...
Heh, za rządów PiS to były podwyżki z winy rządzących, teraz za czasów PO to wina światowej gospodarki.

Macie rację PO stara się jak może obniżać ceny i ułatwiać życie obywatelom aby jak najwięcej gotówki zostało nam w kieszeniach.

Pewnie z tym hasłem  myśleli o podniesieniu podatków na LPG, teraz będą drugie co do wysokości w UE zaraz po Danii. Przy tak wysokich cenach ropy, jedyną alternatywę dla biednego polskiego kierowcy na tle UE chcą nam rozpier... bo to konkurencja dla ICH orlenu. Argument wręcz jak u złodzieja- niedorzeczny: dostosować się do unijnego minimum... podatki na LPG już przed podwyżką mamy wyższe niż minimum.

Ceny wielu artykułów spożywczych będą rosły w głównej mierze z tego, że ministerstwo finansów nie widzi potrzeby zmniejszania podatków na paliwo, wręcz je podwyższa. Ale to wina Pis! Może gdyby nie PiS, xboxy by się tak nie psuły.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2907 dnia: Czerwca 28, 2008, 21:48:39 pm »
Najgorsze, że pieprzona ciemnota dalej tego nie widzi i wielbi swojego Donalda-cudotwórcę  :-?

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2908 dnia: Czerwca 28, 2008, 21:51:32 pm »
Prawda to...  :(


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2909 dnia: Czerwca 28, 2008, 21:52:20 pm »
Najgorsze, że pieprzona ciemnota dalej tego nie widzi i wielbi swojego Donalda-cudotwórcę  :-?

A jeszcze kilka stron wcześniej obruszałeś się na wyzywanie od "oszołomów"...
*sniff sniff* czy tylko ja wyczuwam tu hipokryzję? "Obrażać, to my, ale nie nas."
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2008, 21:58:14 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2910 dnia: Czerwca 28, 2008, 22:04:45 pm »
Różnica jest taka, że ja nie uważam za idiotów tych, którzy myślą inaczej ode mnie, albo mają inne poglądy.

Za idiotów uważam tylko tych, którzy nie myślą w ogóle.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2911 dnia: Czerwca 28, 2008, 22:42:33 pm »
Cytuj
Heh, za rządów PiS to były podwyżki z winy rządzących, teraz za czasów PO to wina światowej gospodarki.

Nikt nie mówi że podwyżki były z winy rządzących. Ich winą było, że nie zaczęli z tym coś robić już wtedy.

Cytuj
Różnica jest taka, że ja nie uważam za idiotów tych, którzy myślą inaczej ode mnie, albo mają inne poglądy.

Za idiotów uważam tylko tych, którzy nie myślą w ogóle.

A nie myślą wogóle ci, którzy nie popierają kaczorów u ciebie, tak więc na jedno wychodzi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2912 dnia: Czerwca 28, 2008, 23:07:53 pm »
Nie myślą ci, którzy wbrew logice dalej popierają PO, a Ty łaski swojej przestań kombinować co siedzi w mojej głowie, bo może się to okazać dla Ciebie zbyt skomplikowane.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2913 dnia: Czerwca 28, 2008, 23:15:23 pm »
Wręcz przeciwnie- wyraźny podział na "dobro" i "zło", niezmącone żadnymi odcieniami szarości.
Świat prosty i nieskompikowany.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2914 dnia: Czerwca 29, 2008, 01:28:05 am »
Różnica jest taka, że ja nie uważam za idiotów tych, którzy myślą inaczej ode mnie, albo mają inne poglądy.
Ale...
Cytuj
Za idiotów uważam tylko tych, którzy nie myślą w ogóle.
oraz
Nie myślą ci, którzy wbrew logice dalej popierają PO

Czyli za idiotów (a w odniesieniu do poprzedniego cytatu, "pieprzoną ciemnotę") uważasz tych, którzy obecnie popierają PO. Ot tak, bo sądzisz, że się mylą i robią to wbrew jakiejkolwiek (czyt: sprzecznej z Twoją) logice.

Nie wiem, ale jak dla mnie to na jedno wychodzi.

Dziwne, że jakoś ta sama argumentacja (czyli, że inni uważają za idiotów tych, którzy wbrew logice popierają PiS) nie działa też wg Ciebie w drugą stronę.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2915 dnia: Czerwca 29, 2008, 09:25:15 am »
PiS przynajmniej nie podnosił akcyzy na jedyne paliwo, będące alternatywą dla drożejącej benzyny i ropy. (Nie)rząd Tuska nie ma żadnych pozytywów, a na dodatek rzuca ludziom pod nogi takie kłody. Naprawdę nie rozumiem, czym kieruje się taki Kowalski, popierając w sondażach PO.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2916 dnia: Czerwca 29, 2008, 10:11:09 am »
TVN się kieruje a potem budzi się z ręką w nocniku

rząd niedługo podniesie akcyze na gaz , to tak w ramach taniego państwa
jeden kolo z instytutu Adama Smitha dobrze podsumował te 8 miesięcy :''rząd nie popełnił żadnego błędu ponieważ nic nie zrobił ''

Tusk tak będzie lawirować między jednym a drugim obozem ideologicznym . Raz będzie za wspomaganiem biedniejszych a innym razem zgłosi swój lekki sprzeciw aborcji . Tak aby dotrwał do wyborów prezydenckich na odpowiednim pułapie w sondażach i jak tylko można unikać  będzie narażania się komukolwiek .W końcu to liberał  :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2917 dnia: Czerwca 29, 2008, 10:20:09 am »
Zastanawiam się, czym się kieruje ministerstwo finansów, podnosząc akcyzę na LPG. Eksperci jednogłośnie twierdzą, że po podwyżce dla wielu jazda na gazie przestanie byś opłacalna, zapotrzebowanie może spaść nawet o połowę i wpływy do budżetu - nawet przy podniesionej akcyzie - będą znacznie mniejsze. Ups! Krayzie napisał, czym się kieruje ministerstwo finansów - troską o "swój" Orlen  :?

Tusk niech bierze fotel prezydenta, tylko rządzenie niech odda w kompetentne ręce.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2918 dnia: Czerwca 29, 2008, 10:22:49 am »
Cytuj
Różnica jest taka, że ja nie uważam za idiotów tych, którzy myślą inaczej ode mnie, albo mają inne poglądy.
Ale...
Cytuj
Za idiotów uważam tylko tych, którzy nie myślą w ogóle.
oraz
Cytat: Iras  Wczoraj o 23:07:53
Nie myślą ci, którzy wbrew logice dalej popierają PO

Ot i puenta.

Cytuj
PiS przynajmniej nie podnosił akcyzy na jedyne paliwo, będące alternatywą dla drożejącej benzyny i ropy

My nie gadamy teraz o paliwie, więc co to za raptowna zmiana teatu o 180 stopni?  


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2919 dnia: Czerwca 29, 2008, 11:23:13 am »
My nie gadamy teraz o paliwie, więc co to za raptowna zmiana teatu o 180 stopni?  

Bo niby po co poruszać ważny temat, bezpośrednio uderzający w miliony Polaków?

Masz rację, lepiej dalej wznosić pieśni pochwalne na cześć Donalda-cudotwórcy i bronić bolka... tfu! "boga" Wałęsy  :?
Opublikowane: Czerwiec 29, 2008, 10:35:07
http://www.autocentrum.pl/go/338__Podwyzka_akcyzy_na_autogaz_-_strata_czy_zysk_dla_Ministerstwa...__7__0__5__1525807077.html

Macie tutaj artykuł pokazujący, jak wasi geniusze z ministerstwa finansów dobrze liczą.