Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 655746 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2920 dnia: Czerwca 29, 2008, 11:27:34 am »
Cytuj
Masz rację, lepiej dalej wznosić pieśni pochwalne na cześć Donalda-cudotwórcy i bronić bolka... tfu! "boga" Wałęsy
Największy problem mają właśnie wszyscy spiskomani, bo to oni zaczęli drążyć tu ten temat.

Iras, _Music ma rację, chciałeś pozować na obiektywnego, Mr_Zombie pokazał czarno-na białym, po cyzm ty nagle zacząłeś mówić o akcyzie... :???:

Swoją drogą, dziwi mnie, że podobnie jak Vakko, świat jest albo pro-PiSowski albo pro-platformowy, tak jakby niechęć do PiSu była równoznaczna z wiarą w Donalda cudotwórcę - i na odwrót.

O ministerialnych wpadkach PiSu jak: http://wiadomosci.onet.pl/1761934,11,1,1,,item.html jako pierwszy lepszy przykłąd to już nie pamiętasz. To się nazywa kompetentny polityk, o nepotyźmie i powołaniu Skrzypka - nie wspominam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2008, 11:29:42 am wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2921 dnia: Czerwca 29, 2008, 11:35:35 am »
Primo: nigdy nie chciałem pozować na obiektywnego.
Secundo: PO i PiS to obecnie dwie największe siły polityczne - sorry, ale na zajmowanie się resztą szkoda czasu, bo ich zwyczajnie nie ma.
Tertio: idiota Tusk, mimo, że albo nie robi nic, albo decyzje jego i jego rządu są dla nas niekorzystne, nadal cieszy się ogromnym poparciem społecznym, nad czym niezmiernie ubolewam.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2922 dnia: Czerwca 29, 2008, 11:37:38 am »
Cytuj
Różnica jest taka, że ja nie uważam za idiotów tych, którzy myślą inaczej ode mnie, albo mają inne poglądy.
Cytuj
idiota Tusk

Cytuj
Za idiotów uważam tylko tych, którzy nie myślą w ogóle.
Cytuj
Nie myślą ci, którzy wbrew logice dalej popierają PO

Zachowujesz się jakbyś miał 8 lat i kumple zapieprzyli Ci foremki, wybacz. Mięcho w każdą stronę, gówniarstwo i tyle.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2923 dnia: Czerwca 29, 2008, 11:42:41 am »
Wybacz, ale od początku tego tematu czytam o prawicowych oszołomach, zakompleksionych kaczorach, itp. itd. Jeśli to Wam nie przeszkadza, ja również nie mam zamiaru się hamować i o rządzącej ekipie będę pisał dokładnie to, co myślę. I masz rację - ktoś zapieprzył mi foremkę. Moją foremką był zamiar taniego jeżdżenia na LPG. Teraz sobie chyba Smarta kupię, żeby się nie okazało, że mam auto, a nie mam za co zalać.

Ale co ja się martwię. Kolejne sektory budżetowe odwrócą się od Tuska, jak on odwrócił się od nich. Przemysł transportowy również. Przemysł i użytkownicy LPG to samo. I tak Donek stopniowo będzie tracił poparcie kolejnych grup. Szkoda tylko, że ci, których szkodliwe działania rządu bezpośrednio nie dotykają, mamieni genialnym PR'em Donalda, są całkowicie ślepi na sytuację w kraju.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2008, 11:59:43 am wysłana przez Iras »

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2924 dnia: Czerwca 29, 2008, 12:41:16 pm »
Cytuj
Szkoda tylko, że ci, których szkodliwe działania rządu bezpośrednio nie dotykają, mamieni genialnym PR'em Donalda, są całkowicie ślepi na sytuację w kraju.
Dokładnie.

Z artykułu, który podał Iras:
Cytuj
W Polsce dochodzi do europejskiego paradoksu. W innych krajach UE rządy wprowadzają długofalowe programy rozwoju zastosowania paliw alternatywnych (LPG, CNG, LNG, wodór) w transporcie samochodowym ze względów ekologicznych oraz dywersyfikacji nośników energii. W Polsce natomiast świadomie dąży się do zniszczenia tego rynku.


Cytuj
Aktualny poziom sprzedaży autogazu może nie podobać się lobby paliwowemu, które nie kontroluje rynku autogazu i nie może czerpać z niego takich korzyści jakie może uzyskiwać ze sprzedaży benzyn. Tylko czy w takim przypadku Rząd powinien pozwolić na regulacje na korzyść jednej branży (zdecydowanie silniejszej politycznie i finansowo) na niekorzyść innej – mniejszej? Mniejszej, ale działającej z wielkim pożytkiem dla społeczeństwa, pozwalając mu na skorzystanie z tańszej alternatywy i jednocześnie znacznie korzystniejszej od strony ekologicznej. Pozwalającej również na uniezależnienie się od nieustających podwyżek cen ropy na świecie i skutków z tego wynikających dla naszych obywateli?

Jeżeli podwyżka akcyzy na autogaz ma przynieść tylko chwilowy wzrost wpływów dla pustej państwowej kasy, a następnie spowodować zmniejszenie wpływów podatków z branży autogazu w odniesieniu do chwili obecnej, to powstaje pytanie. Jaki jest cel takich działań i przeciw komu wymierzony? Czy przeciwko przeciętnym obywatelom korzystającym z tańszego i czystszego paliwa? Czy przeciwko branży autogazu, która komuś w tym kraju przeszkadza?
To tak jakby komuś nie chciało się wchodzić w artykuł.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2008, 12:48:06 pm wysłana przez Krayzie »


Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2925 dnia: Czerwca 29, 2008, 12:57:11 pm »
Iras - kup sobie bilet miesięczny i przestań pier***, zachowujesz się jak cham i tyle. Generalnie, skoro uważasz, że obrażanie byłego premiera i obecnego prezydenta jest złe, to zastanów się nad swoim postępowaniem i mówieniem "Tusk idiota". Nie, nie ze względu na sympatię, tylko na szacunek. Powiesz, on na szacunek nie zasługuje? No to co, wg niektórych Kaczyńscy nie zasługują. W dupie mam całe PO, PiS i SLD razem wzięte, ale do jasnej cholery przestańcie rzucać mięsem kur**. Więc albo przystań na rzucanie mięchem na wszystkich równo albo przestań nim rzucać w kogokolwiek.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2008, 13:00:45 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2926 dnia: Czerwca 29, 2008, 13:03:32 pm »
Luzik- kto ma szacunek to polityków? :lol: :lol: :lol: :lol:

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2927 dnia: Czerwca 29, 2008, 16:37:03 pm »
Cytuj
kup sobie bilet miesięczny i przestań pier***
Z tym bym polemizował. Większość posiadaczy LPG w Polsce jeździ samochodem bo MUSI. Dojazd do pracy czy chociaż do większego miasta gdzie ta praca się znajduje jest możliwy tylko za pomocą "pojazdu samochodowego". Koleje wycofują wiele połączeń, pksy nie wszędzie jeżdżą.

Mam wielu znajomych co wybudowali się 20-40km od Warszawy (niesamowicie drogie mieszkania w Warszawie nie zostawiają innej możliwości, a alternatywa jest to świetna - za 40m2 na Ursynowie gdzie mieszkam można wybudować dom 300m2 pod Warszawą) w takich zadupiach, że tylko samochodem dojadą do pracy w stolicy. Zostawiają samochód przy stacji metra i dalej podróżują komunikacją. To jest zajebiste rozwiązanie, też tak będę robił gdy postawię dom, ale póki co dzisiejszy rząd to wszystko komplikuje!! A takich ludzi będzie przybywać. Twoim tokiem rozumowania można też zmienić kraj, obywatelstwo, kupić wyspę, pracować w domu, jeść trawę i popijać deszczem. Bo ceny żywności wraz ze wzrostem ropy/LPG będą rosnąć...

Jak ktoś jeździ tylko dla przyjemności to instalacja gazowa w niczym mu nie pomoże, bo koszty samego urządzenia się prędko nie zwrócą.

Jednak jestem za wprowadzeniem opłat za wjazd do centrum w większych miastach jak np. Warszawa. Bo nie rozumiem ludzi, którzy tam się pchają samochodem. Korki niesamowite, strata czasu i pieniędzy. Jak korki by się rozładowały to i autobusem przyjemniej by się jeździło i za taksówkę mniej płaciło. Jest jeszcze metro, ale czy wtedy zakłady komunikacji miejskiej by dały radę i zwiększyły tabor? Drugi pomysł PO w stolicy również z ideą aby zostawić dużo pieniędzy obywatelom w kieszeni- opłaty za przejazd przez mosty 5-10zł JEDNORAZOWO. To tak na marginesie.


Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2928 dnia: Czerwca 29, 2008, 17:24:23 pm »
Nie wiem po co się zbulwersowałeś. To był tylko przytyk w stronę Irasa, za to jego "mięcho-for-all" retorykę.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2929 dnia: Czerwca 29, 2008, 19:48:18 pm »
Ja się bulwersuję tą całą sprawą, nie tym co napisałeś. Po prostu chciałem pokazać tą stronę medalu, bo myślałem, że jej nie widzisz.


Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2930 dnia: Czerwca 29, 2008, 19:50:13 pm »
Ja się bulwersuję tą całą sprawą, nie tym co napisałeś. Po prostu chciałem pokazać tą stronę medalu, bo myślałem, że jej nie widzisz.
Oczywiście, że widzę i wkurza mnie równie bardzo. Może nie samo LPG, ale cena za zwykłą 95 jest nieźle wywindowana. Co 5 wizyta na stacji, to nowa cena kilka groszy w górę.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2931 dnia: Czerwca 29, 2008, 20:30:42 pm »
Cytuj
kup sobie bilet miesięczny i przestań pier***
Z tym bym polemizował. Większość posiadaczy LPG w Polsce jeździ samochodem bo MUSI. Dojazd do pracy czy chociaż do większego miasta gdzie ta praca się znajduje jest możliwy tylko za pomocą "pojazdu samochodowego". Koleje wycofują wiele połączeń, pksy nie wszędzie jeżdżą.

Mam wielu znajomych co wybudowali się 20-40km od Warszawy (niesamowicie drogie mieszkania w Warszawie nie zostawiają innej możliwości, a alternatywa jest to świetna - za 40m2 na Ursynowie gdzie mieszkam można wybudować dom 300m2 pod Warszawą) w takich zadupiach, że tylko samochodem dojadą do pracy w stolicy. Zostawiają samochód przy stacji metra i dalej podróżują komunikacją. To jest zajebiste rozwiązanie, też tak będę robił gdy postawię dom, ale póki co dzisiejszy rząd to wszystko komplikuje!! A takich ludzi będzie przybywać. Twoim tokiem rozumowania można też zmienić kraj, obywatelstwo, kupić wyspę, pracować w domu, jeść trawę i popijać deszczem. Bo ceny żywności wraz ze wzrostem ropy/LPG będą rosnąć...

Jak ktoś jeździ tylko dla przyjemności to instalacja gazowa w niczym mu nie pomoże, bo koszty samego urządzenia się prędko nie zwrócą.

Jednak jestem za wprowadzeniem opłat za wjazd do centrum w większych miastach jak np. Warszawa. Bo nie rozumiem ludzi, którzy tam się pchają samochodem. Korki niesamowite, strata czasu i pieniędzy. Jak korki by się rozładowały to i autobusem przyjemniej by się jeździło i za taksówkę mniej płaciło. Jest jeszcze metro, ale czy wtedy zakłady komunikacji miejskiej by dały radę i zwiększyły tabor? Drugi pomysł PO w stolicy również z ideą aby zostawić dużo pieniędzy obywatelom w kieszeni- opłaty za przejazd przez mosty 5-10zł JEDNORAZOWO. To tak na marginesie.


oplaty za wjazdy do centrum to dobry pomysl, w londynie to funkcjonuje (ok. 30 GBP na tydzien - zalezy od rodzaju samochodu) i nikt nie narzeka, co do oplaty za przejazdy przez mosty - pomysl nietrafiony...co do poruszania sie po miescie, to skuterki/rowery robia niesamowita kariere...wzorem paryza niedlugo i w londynie maja zostac roztawione punkty w ktorych za free bedzie mozna wypozyczyc rower (ok 100tys. rowerow ma byc tak dostepnych) podobno w paryzu calkiem niezle to sie sprawdza, do tego poziom komunikacji miejskiej w takich miastach jak londyn czy paryz ( autobusy czy metro) a to co mamy w polsce to poprostu nie mozna porownywac, ale to juz temat na inna rozmowe...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2932 dnia: Czerwca 29, 2008, 20:43:44 pm »
Jednak jestem za wprowadzeniem opłat za wjazd do centrum w większych miastach jak np. Warszawa.

Tak, tak, tak.
Gdańsk nie jest w ogóle przystosowany do samochodów - brak miejsc do parkowania, wąskie uliczki; a mimo to ludzie pchają się tam samochodami, szczególnie widać to latem i podczas większych imprez (Jarmark Dominikański/Świąteczny). Efekt jest taki, że gdziekolwiek się nie ruszysz, wszędzie samochody: na ulicy, na poboczach, na chodnikach :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2933 dnia: Czerwca 30, 2008, 18:45:20 pm »


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2934 dnia: Czerwca 30, 2008, 20:33:10 pm »
Cytuj
Miliony euro bez przetargu na Kościół

"Gazeta Wyborcza": Ponad 23 mln euro, poza konkursem, przeznaczył PiS-owski marszałek województwa podkarpackiego - Zygmunt Cholewiński - na kościelne inwestycje.

...

http://wiadomosci.onet.pl/1779104,11,miliony_euro_bez_przetargu_na_kosciol,item.html


Cytuj
J. Kaczyński: potrzeba ponownej ewangelizacji

Prawo i Sprawiedliwość wspierało i będzie wspierać Kościół katolicki we wszystkich kwestiach, w których może on uzyskać poparcie ze strony państwa - zadeklarował przewodniczący tej partii Jarosław Kaczyński.

...

http://wiadomosci.onet.pl/1779587,11,j_kaczynski_potrzeba_ponownej_ewangelizacji,item.html


i niech mi ktos powie czy to nie jest lekka przesada :/ ...
Opublikowane: Czerwiec 30, 2008, 20:31:45
Cytuj
Zginęło 230 tys. zł - oskarżono księdza

B. proboszcz parafii św. Ducha w Łowiczu ks. Franciszek A. stanie przed sądem. Duchowny jest oskarżony o przywłaszczenie ponad 230 tys. zł na szkodę parafii oraz wyłudzenie 70 tys. zł od innych księży. Grozi mu do 10 lat więzienia.

...

http://wiadomosci.onet.pl/1779582,11,zginelo_230_tys_zl_oskarzono_ksiedza,item.html

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2935 dnia: Czerwca 30, 2008, 21:09:26 pm »
Uważaj, bo zaraz zostaniesz nazwany komunistą i oszołomem.

Swoją drogą- kolejny przykład rozdziału kościoła od państwa.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2936 dnia: Czerwca 30, 2008, 22:18:36 pm »
Uważaj, bo zaraz zostaniesz nazwany komunistą i oszołomem.

Swoją drogą- kolejny przykład rozdziału kościoła od państwa.

nie boje sie byc nazwany komunista czy oszolomem, to bedzie swiadczylo tylko o osobie, ktora uzyje takich epitetow...  :D
a jak wlasnie widac po powyzszych przykladach ( artykuly ktore zacytowalem wyzej) nie ma jednak rownosci w naszyym panstwie, ciagle sa grupy uprzywilejowane, tymbardziej przedstawiciele wiary/wyznania ktore uczy ze kazdy czlowiek jest rowny, bardzo korzystaja z tych przywilejow... mamy bardzo niezdrowe podejscie do kosciola katolickiego w Polsce...wiele osob mysli ze to jest OK, ze poprostu "ksiezulka" sie nalezy i to mnie bardzo przeraza...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2937 dnia: Lipca 04, 2008, 00:54:48 am »
http://wiadomosci.onet.pl/1782447,11,item.html
Znowu jakieś nieporozumienia.
Znowu Fotyga w centrum tego.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2938 dnia: Lipca 04, 2008, 07:33:35 am »
Cóż... Platforma spieprzyła negocjacje - winę chcą zrzucić na Fotygę. Żałosne...

Cytuj
"Nasz Dziennik": Rząd Donalda Tuska bez porozumienia z prezydentem był gotów zerwać negocjacje z Amerykanami w sprawie instalacji systemu rakiet przechwytujących. Fiasku miała zapobiec wizyta Anny Fotygi w USA.

Urzędnicy MSZ w nieoficjalnych rozmowach z "ND" przyznają, że wizyta prezydenckiej minister mogła mieć na celu uspokojenie USA co do naszych intencji w sprawie budowy tarczy antyrakietowej w Polsce. Rząd miał być gotowy do zerwania rozmów na ten temat.

http://wiadomosci.onet.pl/1782486,11,item.html

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2939 dnia: Lipca 04, 2008, 08:07:34 am »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2940 dnia: Lipca 04, 2008, 14:11:11 pm »
Przede wszystkim Fotyga zaszokowała Amerykanów - pojechała i zaczęła atakować premiera i rząd. Zaszokowała ich bo chyba pierwszy raz w historii negocjacji na takim szczeblu negocjatorzy jednej strony odwalają takie numery. W kraju - wiadomo, to normalka i coś oczywistego ale w trakcie negocjacji? 

Na szczęście zostało ok. 800 dni do końca prezydentury tego żałosnego, nieudolnego Kaczyńskiego.To najgorszy prezydent jakiego kiedykolwiek mieliśmy i pewnie gorszego już nie będzie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2008, 14:14:42 pm wysłana przez Leenk »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2941 dnia: Lipca 04, 2008, 15:25:14 pm »
Innymi słowy mówiąc, mamy tragiczny rząd i prezydenta. Na prawdę trudno mi pojąć, jak państwo może prowadzić z drugim państwem negocjacje w taki sposób, że rząd wysyła własnych ludzi, nie powiadamiając o niczym prezydenta, a prezydent własnych, nie powiadamiając rząd. Toż to jest normalnie parodia :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2942 dnia: Lipca 04, 2008, 16:03:39 pm »
Kiedyś byliśmy "najweselszym barakiem" to i teraz niewiele się zmieniło...  :grin:

Zresztą wcale nie jest tak tragicznie ponieważ mimo wszystko jakoś się to kula wcale nie najgorzej. Poza tym w wielu innych krajach, niby bardziej rozwiniętych, jest też masa  podobnych bzdur, głupich polityków, skandali itd. Aż tak bardzo się nie wyróżniamy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2943 dnia: Lipca 04, 2008, 16:09:05 pm »
Na szczęście zostało ok. 800 dni do końca prezydentury tego żałosnego, nieudolnego Kaczyńskiego.To najgorszy prezydent jakiego kiedykolwiek mieliśmy i pewnie gorszego już nie będzie.

Jak zwykle - szczekamy, argumentów nie podajemy.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2944 dnia: Lipca 04, 2008, 16:21:28 pm »
Argumentów było tu już aż za wiele, można to zebrać w jedną całość i opublikować jako książkę.
Tak więc nie zaczynajmy tego znowu.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2945 dnia: Lipca 04, 2008, 16:26:38 pm »
Iras, Kaczyński jest fatalnym prezydentem i niemal codziennie dostarcza argumentów na poparcie tej tezy. Twoja słowna agresja nic w tej kwestii nie zmienia.   :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2946 dnia: Lipca 04, 2008, 16:35:31 pm »
Na pewno jest lepszym prezydentem, niż 'Bolek' i 'tropikalny', a jednocześnie jest nieporównywalnie lepszym prezydentem, niż Donek premierem  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2947 dnia: Lipca 04, 2008, 16:40:42 pm »
Na pewno jest lepszym prezydentem, niż 'Bolek' i 'tropikalny', a jednocześnie jest nieporównywalnie lepszym prezydentem, niż Donek premierem  8)

To już ocenią wyborcy czy jest lepszym prezydentem niż Kwaśniewski. Bo coś mi się zdaje że ciężko mu będzie zostać wybranym raz jeszcze. Powiem więcej, jestem tego pewny że nie dane mu będzie sprawować tego urzędu raz jeszcze.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2948 dnia: Lipca 04, 2008, 16:46:24 pm »
Wyborcy to ciemna masa i dobitnie pokazują to popierając Tuska, który albo nie robi nic, albo psuje wszystko, czego się dotknie.

Dobry PR, a ciemnota kupi wszystko.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2949 dnia: Lipca 04, 2008, 16:49:31 pm »
Słowa Jacka Kurskiego. :P Piękny samobój.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2950 dnia: Lipca 04, 2008, 16:54:47 pm »
Wiem, czyje to słowa i doskonale się z nimi zgadzam, nie rozumiem więc o jakim samobóju mówisz.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2951 dnia: Lipca 04, 2008, 16:55:56 pm »
BoOm HeaDsHoT!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2952 dnia: Lipca 04, 2008, 16:56:24 pm »
Wyborcy to ciemna masa i dobitnie pokazują to popierając Tuska, który albo nie robi nic, albo psuje wszystko, czego się dotknie.

Dobry PR, a ciemnota kupi wszystko.

a moze jakis przyklad??? wiemy Irasku ze wolales, "pro-torunska", klamliwa bande PiS'u u sterow, nawet pewnie ci nie przeszkadzala koalicja z Samoobrona ( tu wlasnie mamy przyklad klamstwa PiS'u), do tego te ich smieszne, malostkowe zagrywki PiS'u i prezydenta ( pamietamy "malpe w czerwonym", obrazanie sie prezydenta, uleglosc wobez rydzyka itd.) same plusy, do tego pokazowe akcje Ziobry ( dr. Miroslaw G. zostal uniewinniony - chcieli poprostu medialny szum wywolac, wiemy jacy sa lekaze, ale publiczne oskarzenie o zabojstwo, do tego jeszcze z ust ministra sprawiedliwosci??) i mozna tak jeszcze dlugo wymieniac...nikt nie jest swiety, PO tez, ale nie mysl ze PiS jest taki wspanialy, a do charakterystyki prezydenta nalezy dodac ze jest czlowiekiem bardzo "malym" ( nie chodzi mi o wzrost ) to ciagle obrazanie sie, stawanie za interesami PiS'u - co to wogole ma byc ??? on powinien miec to swiadomosc, ze nie PiS go wybral i to nie PiS ma reprezentowac!!!!

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2953 dnia: Lipca 04, 2008, 16:57:29 pm »
To już ocenią wyborcy czy jest lepszym prezydentem niż Kwaśniewski. Bo coś mi się zdaje że ciężko mu będzie zostać wybranym raz jeszcze. Powiem więcej, jestem tego pewny że nie dane mu będzie sprawować tego urzędu raz jeszcze.
Chciałem po Twoim tekście napisać że czekamy teraz na bluzgi Irasa wobec wyborców za ich poglądy polityczne ale Iras był szybszy. Szacun Iras za rewolucyjną PiSowską czujność.  :cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2954 dnia: Lipca 04, 2008, 16:58:00 pm »
Wyborcy to ciemna masa i dobitnie pokazują to popierając Tuska, który albo nie robi nic, albo psuje wszystko, czego się dotknie.

to kto niby ma takim razie zadecydować o tym, kto jest dobrym prezydentem, jak nie "ciemna masa" wyborcy?

Poza tym, "tropikalny" miał w ciągu swoich dwu kadencji mniej wpadek, niż Kaczyński w ciągu swojej niepełnej jednej.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2955 dnia: Lipca 04, 2008, 16:59:03 pm »
o kto niby ma takim razie zadecydować o tym, kto jest dobrym prezydentem, jak nie "ciemna masa" wyborcy?
No, jak to kto? Wszyscy ci, ktorzy mysla, tak jak Iras. Wszak to 'jasna masa'.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2956 dnia: Lipca 04, 2008, 17:12:35 pm »
Tja... Generalnie teksty o masie dziś na forum rządzą...  :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2957 dnia: Lipca 04, 2008, 17:25:58 pm »
a moze jakis przyklad??? wiemy Irasku ze wolales, "pro-torunska", klamliwa bande PiS'u u sterow(...)

PiS przez dwa lata rządów nie podjął tylu uderzających w szarego człowieka decyzji, co PO w pół roku. Tyle.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2958 dnia: Lipca 04, 2008, 18:46:26 pm »
a moze jakis przyklad??? wiemy Irasku ze wolales, "pro-torunska", klamliwa bande PiS'u u sterow(...)

PiS przez dwa lata rządów nie podjął tylu uderzających w szarego człowieka decyzji, co PO w pół roku. Tyle.


a moze jakies konkrety ?? ja pisalem konkretnie, a ty uogalniaasz do bolu...komisja przyjazne panstwo to tez uderzenie w szarego czlowieka ?? pomysl z prywatyzacja nie radzacych sobie szpitali to tez zly pomysl??
ale co do jednego musze sie zgodzic,ogolnie przez 2 lata PiS zrobil mniej niz PO przez pol roku, to fakt...rzadzenie w koalicji nie jest takie latwe kiedy ma sie prezydenta (ktory moze zavetowac kazda ustawe) przeciw sobie !!!

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #2959 dnia: Lipca 04, 2008, 19:02:40 pm »
Jakby nie było, to Kwaśniewski ma się czym pochwalić... Chociażby tym, że to podczas jego kadencji, powstało imperium sld'owskich baronów :] . Kler im teraz przeszkadza, bo chyba nastąpił konflikt interesów :lol:

Cytuj
Poza tym, "tropikalny" miał w ciągu swoich dwu kadencji mniej wpadek, niż Kaczyński w ciągu swojej niepełnej jednej.
Mniej wpadek, nie oznacza, że nie były one większe... małpa w czerwony, czy irasiad, są dość mizerną wpadką, przy zapijaczonej facjacie.