Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650875 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #320 dnia: Października 17, 2007, 19:01:38 pm »
Cytuj
Mam tylko nadzieje że ludzie za to odpowiedzialni poniosą adekwatne do czynu konsekwencje.
Też mam taką nadzieję. Jeśli PiS i teraz wygra to szybko będziemy w zasadzie półdykaturą rządzoną przez psychopatów i fanatyków.
W tej chwili Kaczyński z Ziobro i Kamińskim i całą resztą stworzyli policje polityczną do niszczenia opozycji i jeśli się ich teraz nie powstrzyma to będziemy mieli coś na kształt państwa Łukaszenki. Wyolbrzymiam ale nie tak bardzo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #321 dnia: Października 17, 2007, 19:08:16 pm »
Cytuj
Mam tylko nadzieje że ludzie za to odpowiedzialni poniosą adekwatne do czynu konsekwencje.
Też mam taką nadzieję. Jeśli PiS i teraz wygra to szybko będziemy w zasadzie półdykaturą rządzoną przez psychopatów i fanatyków.
W tej chwili Kaczyński z Ziobro i Kamińskim i całą resztą stworzyli policje polityczną do niszczenia opozycji i jeśli się ich teraz nie powstrzyma to będziemy mieli coś na kształt państwa Łukaszenki. Wyolbrzymiam ale nie tak bardzo.

Zgadzam się. Niestety ale to właśnie może nam grozić gdy u władzy pozostanie PiS. Straszna to perspektywa ale prawdziwa.

lupinator

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #322 dnia: Października 17, 2007, 19:10:20 pm »
Coz za akcja w sejmie. Sawicka wręcz błagała szefa CBA aby jej więcej publicznie nie linczował, przepraszała i prosiła o wybaczenie wszystkich ludzi którzy jej zaufali, popłakała się, zasugerowała że się zabije (oczywiście nie dosłownie ale jednak) i na koniec odwiozła ją karetka.

Na Jarosławie wrażenia to nie zrobiło i zapewne CBA zniszczy ją jeszcze bardziej tym razem na zawsze. Co im to da? Nie wie nikt.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #323 dnia: Października 17, 2007, 19:11:15 pm »
A pan profesor Iwinski mawial(sugerowal) na wykladach glosujcie na sld :grin:  oczywiscie nie wprost.
Ja mysle ,ze bedzie tak  wygra PO bedzie prywata wygra pis bedziezagrozona demokracja
ps.Czegos na ksztal Bialorusi napewno nie bedzie u nas.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #324 dnia: Października 17, 2007, 19:16:53 pm »
Aaahahahaha! Zły PiS, bo posłanka PO bierze w łape  :lol:

Nie rozśmieszajcie mnie.

A szopki w stylu konferencji Sawickiej nie robią na mnie wrażenia, co więcej, bawią mnie.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2007, 19:21:10 pm wysłana przez Iras »

lupinator

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #325 dnia: Października 17, 2007, 19:22:35 pm »
Aaahahahaha! Zły PiS, bo posłanka PO bierze w łape  :lol:

Nie rozśmieszajcie mnie.

A szopki w stylu konferencji Sawickiej nie robią na mnie wrażenia, co więcej, bawią mnie.
A jak! ZNISZCZYĆ JĄ!!1111oneoneone  :lol: :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #326 dnia: Października 17, 2007, 19:23:51 pm »
Aaahahahaha! Zły PiS, bo posłanka PO bierze w łape  :lol:
Była posłanka jak już, a co PIS może dobry jest....
Yeahh, me and hate that's an odd couple

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #327 dnia: Października 17, 2007, 19:31:52 pm »
Najlepiej niech wszyscy co brali lapowki  zrobia konferencje :lol:
Byla w ciezkiej sytuacji  finansowej przeciez w po jest tyle bogatych ludzi nikt jej nie pomogl 8)



Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #328 dnia: Października 17, 2007, 19:32:20 pm »
Smieszne jest to co mówił Kaćzyńskie "po przykładzie posłanki Sawickiej widac czym kieruje sie PO"

Ale co do cholery ma BYŁA posłanka PO do całej partii i jej polityki? :lol: Już nie wspominam o tym ze  cudownym sposobem wypłyneło to przed samymi wyborami pomimo "obietnic" ze takiej akcji nie bedzie. Sawicka jest winna i nie mam zamiaru jej usprawiedliwac, ale wypowiedzi w stylu "ona bierze w łape - całe PO jest be wiec głosujcie na PiS" jest zalosne

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #329 dnia: Października 17, 2007, 19:34:21 pm »
Aaahahahaha! Zły PiS, bo posłanka PO bierze w łape  :lol:

Nie rozśmieszajcie mnie.

A szopki w stylu konferencji Sawickiej nie robią na mnie wrażenia, co więcej, bawią mnie.
A jak! ZNISZCZYĆ JĄ!!1111oneoneone  :lol: :lol:
Nie, przytulić i pogłaskać po główce. W końcu korupcja to nic złego  :???:

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #330 dnia: Października 17, 2007, 19:39:12 pm »
Masz coś konstruktywnego do dodania?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #331 dnia: Października 17, 2007, 19:41:02 pm »
Tak. Nie róbcie z przestępcy ofiary  :?

Cosmaty

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #332 dnia: Października 17, 2007, 19:42:35 pm »
Nie rób z kogoś jeszcze nie osądzonego przestępcy.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #333 dnia: Października 17, 2007, 19:43:13 pm »
Najsmutniejsze jest to że przeciętny zwolennik PiSu nie zdaje sobie sprawy że ta cała głupiutka Sawicka jest akurat w tym wszystkim najmniej ważna.   :???:
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2007, 19:53:51 pm wysłana przez Leenk »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #334 dnia: Października 17, 2007, 19:45:48 pm »
Aaahahahaha! Zły PiS, bo posłanka PO bierze w łape  :lol:

Nie rozśmieszajcie mnie.

A szopki w stylu konferencji Sawickiej nie robią na mnie wrażenia, co więcej, bawią mnie.

Zły PiS bo:
- CBA zajmuje się śledzeniem i prowokowaniem zwykłych ludzi, których jedyną "winą" jest przynależenie do opozycyjnej partii; jak powiedział MarcePan - wobec Sawickiej nie było wcześniej żadnych wątpliwości ani nie popełniła żadnej zbrodni, czemu więc akurat ona stanęła na celowniku CBA? To może niech teraz niech wytypują po jednym agencie na każdego Polaka i niech również przez rok podjudzają do wzięcia łapówek - cały kraj będzie wyczyszczony!
- robi z tego pokazówkę; wybacz, ale jakoś nie przypominam sobie, by za czasów tego złego SLD każde ważniejsze aresztowanie (może nie tyle "ważne", ale "efektowne") było pokazywane publicznie, było tyle konferencji, specjalnie na ten temat przygotowywane programy w TV publicznej itp.; to, że była konferencja po akcji z Lepperem - ok, w końcu to był wicepremier. Ale to, że jest konferencja i pokazywanie materiałów ze śledztwa po akcji z podrzędną członkinią partii opozycyjnej? WTF?
- bo jak napisał tarniak, agenci CBA wykorzystali naiwną samotną kobietę, a teraz urządzają widowisko jak przy paleniu czarownic, żeby dosrać poważnemu konkurentowi.

Nie tłumaczę tutaj Sawickiej. Wzięła łapówkę - została wyrzucona z partii, czeka ją wyrok i dostanie odpowiednią karę, ok.
Ale robienie z niej teraz widowiska nr 1 w Polsce? Dziękuje, postoję.

Przy okazji, rozśmieszyła mnie wypowiedź premiera, jakoby za to, że Sawicka wzieła łapówkę winna jest PO, i w ogóle że PO to całe zuooooo. Oczywiście nie powiedział nic o tym, że Sawicka została już z PO wyrzucona, oraz że jakoś gdy parę miesięcy temu to ludzie z jego partii (Kaczmarek) byli w kręgu podejrzeń w większej aferze, PiS odgradzał się od nich rękoma i nogami, a sam premier mówił, jakie to PiS jest wspaniałe, bo od razu po odkryciu sprawy ich wyrzucono...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #335 dnia: Października 17, 2007, 19:58:39 pm »
Cytuj
, twierdzę, że jest to specjalna sytucja. samotna babka w średnim wieku jest w stanie zrobić wiele)

Tylko, że ona ma Męża i dziecko. Czyli jeżeli zadurzyłą sie w tym podłożonym facecie to zdradziła swojego męza :lol:
A propo niemoralnych zasad PiS. Polityk a tym bardziej poseł powinien zdawać sobie sprawę, że ludzie mogą mu sie przypodobac w celu zyskania na tym. I to czy złapali ją przed cyz po wyborach to mi to wisi. O jednego łapówkarza mniej. A jezeli PO nie ma nic wspólnego z prywatyzacją szpitali to nie wiem czemu wywalili też kolege pani Sawickiej... (cóż prawdą jest, że ta cała akcja to też kampania wyborcza ale jednak łapówke brała od podstawionego faceta czy nie łapówka to łapówka).

A co do Religi to w wiadomościach pokazywano tylko fragmenty wywiadów. Świetnie, że na przykłąd przetaczają tylko cytat na temat prywatyzacji gdy redaktor dał pytanie "Co pan myśli o prywatyzacjach szpitali?" A Religa się wypowiedział iż generalnie nie mają zamiaru prywatyzować szpitali. I dalej nawijał jakby to było gdyby jednak musiał sprywatyzować szpitale.

A najlepsze są te przyszłe podwyżki dla nauczycieli 85zł. Dwa obiady w dobrej restauracji.

Edit: Nie wiem czemu ale mi wszystko wzięło w cytat.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2007, 20:00:45 pm wysłana przez Master_666 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #336 dnia: Października 17, 2007, 19:59:44 pm »
Nie rób z kogoś jeszcze nie osądzonego przestępcy.

Dokładnie! Poza tym zobaczymy co z tą całą sprawą zrobi Helsińska Fundacja Praw Człowieka, która uznała tą sytuację za poważne naruszenie wobec wolności istoty ludzkiej.

Nie bronię Sawickiej bo nikt nie powinien brać łapówek ale sposób w jaki została wrobiona jest chory i nieludzki tym bardziej że wobec niej nie było żadnych podejrzeń a cała ta sytuacja była celowo wykreowana. PiS wybrał najsłabszą "zwierzynę" ze "stada" i po prostu brzydko mówią zasadził na nią sidła aby ją upolować. To są chorzy ludzie, chorzy na władzę.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #337 dnia: Października 17, 2007, 20:04:36 pm »
PISs jest zly bo :
chce manipulowac krajem na swoj sposob(nie jasny dla przecietnego kowalskiego)
lustruje wszystko i wszystkich(dzis czytalem artykół w wyborczej ze CBA chce i ma prawo na podst nowych przepisow miec pelen wglad do bazy danych ZUSu,chyba nie musze mowic co to oznacza.Juz ktos sie do tego przyje.bal bo to wbrew prawu unijnemu o ochronie danych osobowych-licze ze unia zrobi w tej sprawie porzadek)
czas w jakim PISs jest na antenie tygodniowo w tv publicznej to 16 h!,a takiego PO 5

....moglbym tak dluzej ale polecam przeczytac ksiazke pana Lecha Wałęsy pt "Nie wytrzymałem" on trafnie wszytko skomentowal w niej nt sytuacji w kraju i tego jak to bylo kiedy jeden z kaczorow byl jego zastepca.bo wtedy to Lech i jemu podobni(mowie o latach 90) walczyli by wyzwolic Polske z łap komuchów a kaczorek nie bral w tym udzialu....bo sie bal(wedlug Lecha),a teraz nagle PISs jest taki walczacy z korupcja i komuchami?-teatr jak dla mnie
w ogole cala ta walka z korupcja i przestepczoscia w kraju.wszystko to tylko statystyki wpajajace przecietnemu kowalskiemu ze cos idzie w dobrym kierunku,a guzik idzie,wiekszosc z powaznych problemow pozostaje nie rozwiazana,a PISs sie bawi na pokaz w rozwiazywanie drobnych przestepstw/problemow.ktos kiedys powiedzial ze sa 2 rodz klamst:takie pospolite klamstwo i statystyi,jak widac chocby w tv PISsowi to dobrze wychodzi.jedyne co dobre wedlug mnie to sady 24-godzinne.......
pozatym ja do dzis nie wiem jak sie nazywa prezydent a jak premier  :shock:


aaa drazni mnie tez polityka zagraniczna jaka prowadzi polska,wojuja w tej uni czasem o rzeczy h.uja istotne byle tylko byc widocznym,w koncu ktos sie tam wqrwi i tyle w uni bedziemy
opinia pobliczna zachodu jest taka ze Polska jest zle odbierana przez naszych unijnych towarzyszy wlasnie przez to ze zle im sie kojarza bracia kaczory

PS:sorki ze bez polskich znakow i ,i . ale tak wlasnie pisze na kompie  8-)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #338 dnia: Października 17, 2007, 20:07:04 pm »
Jak dla mnie Wałęsa to taki sam koleś jak Jerzy Buzek i z jego zdaniem się nie liczę.

A jeżeli te rzeczy "ch*ja istotne" to ten pierwiastek to zauważ, że PO też było za. Zresztą to akurat było bardzo korzystne dla średnich państw w Unii.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #339 dnia: Października 17, 2007, 20:10:55 pm »
tak tylko ze gdyby nie ten czlowiek to dalej Polska by rzadzily komuchy.pozatym na swiecie jest on bardzo szanowana osobistoscia min za wyzwolenie kraju z rak komuchow.czlowiek byl i jest prostym facetem a ile zrobil dla kraju mowic chyba nie musze.a teraz same wykształciuchy i co robia dla kraju(same afery i nie czyste zagrywik by dojechac przeciwnika z opozycji).polecam ta ksiazke bo co jak co ale szacunek do Wałęsy mam.....no i to on podal noge kwasniewskiemu gratulujac objecia stołka  :cool:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #340 dnia: Października 17, 2007, 20:25:30 pm »
Człowiek nieosądzony przez niezawisły sąd jest najzwyczajniej w świecie NIEWINNY. To jedna z najbardziej podstawowych zasad SPRAWIEDLIWOSCI. Rządy PiS są fatalne z wielu powodów ale to co wyprawiają w kwestii prawa i wymiaru sprawiedliwości jest imho najgorsze.

Tu jest chyba największy paradoks obecnej władzy. Partia która ma sprawiedliwość w nazwie niemal codziennie pluję na sprawiedliwość i niszczy ją upolitycznianiem policji i prokuratury. Śmieszne i smutne jednocześnie jest to że w zasadzie te nowe służby i instytucje powołane przez PiS są uderzająco słabe i nieskuteczne w tym całym ściganiu korupcji.
Póki co Ziobro (kompletna miernota prawnicza swoją drogą jak twierdzą ci którzy go znali z czasów wcześniejszych) specjalizuje się w konferencjach prasowych i wydawaniu wyroków. Do jego durnego łba nie dochodzi że to sąd wydaje wyroki a nie on. Jednym z jego największych "sukcesów" jest aresztowanie jakiegoś lekarza. Sądy 24g. to dotychczas sposób na szybkie osądzanie pijaczków za kierownicy.
Efekty całej walki z korupcją w wykonaniu PiSu są żenująco słabe a szkody jakie narobili są dramatyczne - dopiero teraz osoby sprawujące najwyższe funkcje w państwie uczą swoich zwolenników pogardy dla prawa i przyzwolenia na politykę w instytucjach które przede wszystkim muszą być apolityczne. Jasne - nie oni byli pierwsi ale to oni pierwsi wcale się z tym nie kryją i czynią z tego cnotę.
Niestety to się opłaca bo podoba się części wyborców (co i w tym wątku widać). PiS opanował dobre sztukę mamienia chlebem i igrzyskami. Takimi jak ta cała Sawicka teraz.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2007, 22:13:46 pm wysłana przez Leenk »

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #341 dnia: Października 17, 2007, 20:28:44 pm »
Szkoda tylko że ten cały teatr "Ciemna masa" kupi i stawią się murem za PiSem, bo liczy się że dopadli chciwą na kase (byłą) posłanke PO i tym samym udowodnili że PO jest ZUE. Eh obym znów nie stracił wiary w rodaków i na wyborach się nie zawiódł.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #342 dnia: Października 17, 2007, 20:29:38 pm »
PiS stosuje taktykę populizmu. Jak dla mnie PiS nie ma żadnych argumentów prócz walczenia z korupcja ale PO nie jest lepsze.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #343 dnia: Października 17, 2007, 20:58:48 pm »
Przy okazji, stwierdzam, że jak na razie to jest najgorsza kampania wyborcza, jaką kiedykolwiek widziałem (tyczy się to wszystkich partii). Każdy bowiem skupia się jedynie na dosraniu temu drugiemu, wyciągnięciu jak najwiekszej ilości haków i brudów, itp.

A czy ktokolwiek w ogóle wie, jaka partia ma jaki program? Bo jak na razie to jedyne, czego się dowiedział z kampanii to to, że: PiS walczy z korupcją, PO nie chce sprywatyzować szpitali i wierzy w cuda i... to wszystko :/
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2007, 21:02:45 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #344 dnia: Października 17, 2007, 21:01:02 pm »
Program wyborzy takiej Samoobrony to gruba jak Biblia księga :lol: Nie wszystkim sie chce czytać. Zresztą aby sie zapoznać z programem to trza iśc do urzędu albo w necie znaleźć a tego się ludziom nie chce.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #345 dnia: Października 17, 2007, 21:29:37 pm »
Nie chodzi mi tyle o dogłębne wczytywanie się w program, lecz o to, że o ile dawniej kampania wyborcza polegała własnie na walką na zasadzie "chcemy zrobić to i to - głosujcie na nas", tak teraz jest "oni są źli i zrobili to i to - musicie na nas zagłosować, by ich nie dopuścić do władzy" :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #346 dnia: Października 17, 2007, 21:51:34 pm »
Tak. Nie róbcie z przestępcy ofiary  :?
Ty chyba nie cyztasz tych postów. Nikt jej nie usprawiedliwia.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #347 dnia: Października 17, 2007, 21:59:34 pm »
Tak. Nie róbcie z przestępcy ofiary  :?
Ty chyba nie cyztasz tych postów. Nikt jej nie usprawiedliwia.
To niby jak mam rozumieć teksty o wykorzystaniu biednej, naiwnej i samotnej kobiety?

Może nikt jej nie usprawiedliwia, ale ofiarę tego wstrętnego PiSu niektórzy starają się z niej jak najbardziej zrobić.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #348 dnia: Października 17, 2007, 22:02:35 pm »
Po ostatnich wydarzeniach z podrzeganiem do korupcji posłanki PO straciłem jakikolwiek szacunek do pisu (a wcześniej byl on w ilościach marginalnych)- wysłać kaczora i resztę ku*w do kamieniołomów na dożywocie.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #349 dnia: Października 17, 2007, 22:07:42 pm »
Tak. Nie róbcie z przestępcy ofiary  :?
Ty chyba nie cyztasz tych postów. Nikt jej nie usprawiedliwia.
To niby jak mam rozumieć teksty o wykorzystaniu biednej, naiwnej i samotnej kobiety?

Może nikt jej nie usprawiedliwia, ale ofiarę tego wstrętnego PiSu niektórzy starają się z niej jak najbardziej zrobić.
Pogadamy jak zaczniesz czytać posty.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #350 dnia: Października 17, 2007, 22:40:59 pm »
Zdanie człowieka przy którym Kaczyński to naprawdę bardzo mały człowiek... mały dosłownie a przede wszystkim w przenośni... Władysław Bartoszewski
Cytuj
Błąd człowieka, wina człowieka najpewniej, na razie nie osądzona, ale hipotetycznie prawie pewna, ubolewania godna sprawa i małość karłów grających rolę pseudo-Dostojewskiego. Dostojewskiego dla ubogich, w inscenizacji nieszczęścia ludzkiego, bo popełnienie przestępstwa jest również nieszczęściem dla tego, który je popełnia
To właśnie całkowicie instrumentalne wykorzystanie tej prowokacji jest tu obrzydliwe, choć niewątpliwie skuteczne - efektowne medialnie, choć pewnie po wyborach i tak być może okaże się to kolejną fuszerką - cała akcja była być może po prostu nielegalna.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4587811.html
Tak naprawdę CBA mogło w ten sposób "wyjąć" jakiegoś jelenia z każdej bez wyjątku partii - oczywiście "wyjął" kogoś z PO...  :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #351 dnia: Października 17, 2007, 23:24:38 pm »
Cytuj
A szopki w stylu konferencji Sawickiej nie robią na mnie wrażenia, co więcej, bawią mnie.
Mam podobne zdanie.
Jeśli natomiast chodzi o całą sprawę to mam mieszane uczucia. Fakt wzieła łapówkę (i powinna zostać w jakiś sposób ukarana), ale do takiej chamskiej prowokacji nie powinno dojść. PiS zamiast walczyć z przestępczością sam ją tworzy i tym samym sprawia, że Polska wydaje się jeszcze bardziej skorumpowanym krajem.
Bardziej od płaczu Sawickiej i tak mnie śmieszy zachowanie premiera Kaczyńskiego, że niby nic nie wiedział i sprawa wcale nie ma podłoża politycznego :lol:  Cała ta afera to typowe zagranie polityczne, które dziwnym trafem wyszło akurat przed wyborami :lol:  Ale jak by nie patrząc cel i tak zostanie osiągnięty i ciemnota to kupi.
Dziwne, że PiS nie wystawia własnych polityków na takie "próby" :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #352 dnia: Października 18, 2007, 15:12:57 pm »
Otwierajta szampany , nowi złodzieje przybywają z odsieczą
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4589939.html

Martwić może tylko pozycja UPR . Dziwne to trochu skoro pół Polski głosuje na populiste i kłamce . W czym ustepuje Majk Kaczyńskim ? Wzrostem (gospodarczym ?)?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #353 dnia: Października 18, 2007, 15:19:26 pm »
Może ludziom znudziła się układo0mania i chęć de-wszystkiego...

Swoją drogą ta cała dekomunizacja to jakiś bezsens. Co mnie obchodzi, że kapował na polaków 20 lat temu. Wołoszański też pisał raporty dla PRLu, a w swojej dziedzinie jest świetnym znawcą. Jeśli ktoś jest dobry, działa sprawiedliwie i dla kraju i widac to po jego czynach, to dlaczego skreślać go po czymś takim. Wedle tej retoryki, jeśli miałbym skreslić każdego kto mnie krzywdzić to musiałbym chyba założyć 10 osobową komunę w Bieszczadach...
Opublikowane: Październik 18, 2007, 15:18:06
Cytuj
populiste i kłamce
Ha, dobre, nie-populiści to chyba tylko UPR wybacz... A kłamca...no cóż, prosze o przykłady, bo oszczerstwami każdy może rzucać. Kłamcą zatem również jest Religa, bo wyraził się nieprecyzyjnie itd.

lupinator

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #354 dnia: Października 18, 2007, 15:34:39 pm »
Kolejna ŻENUJĄCA sytuacja w Pislandzie:

Glemp wybierał się w podróż samolotem i jak KAŻDY człowiek został skontrolowany czy nie wnosi czasem czegoś niewłaściwego na pokład samolotu. Jak sam prymas przyznał - nic to nadzwyczajnego a on sam był już wielokrotnie tak kontrolowany.
Jako że żyjemy w państwie pod takimi a nie innymi rządami na ręce Glempa został wysłany oficjalny list z przeprosinami za zaistniałą sytuacje. Pracownik lotniska który przeprowadzał kontrole został zawieszony w następstwie interwencji sekretarza generalnego PiS.

Prymas jest zdziwiony ale nie raczy stanąć w obronie pracownika.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #355 dnia: Października 18, 2007, 15:50:50 pm »
Wyleciały dwie osoby: pracownik i jego bezpośredni szef.

Żeby było śmieszniej ten koleś właśnie chciał pokazać szacunek zapraszając Glempa do osobnego pokoju na doslownie chwile.

Cosmaty

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #356 dnia: Października 18, 2007, 15:56:28 pm »
Cytuj
Swoją drogą ta cała dekomunizacja to jakiś bezsens. Co mnie obchodzi, że kapował na polaków 20 lat temu. Wołoszański też pisał raporty dla PRLu, a w swojej dziedzinie jest świetnym znawcą. Jeśli ktoś jest dobry, działa sprawiedliwie i dla kraju i widac to po jego czynach, to dlaczego skreślać go po czymś takim. Wedle tej retoryki, jeśli miałbym skreslić każdego kto mnie krzywdzić to musiałbym chyba założyć 10 osobową komunę w Bieszczadach...
Inna sprawa wymierzenie kary wszystkim tym ubekom/esbekom/innym -kom, co katowali, torturowali, mordowali, takie kur*y to z miejsca zaje*ać.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2007, 15:59:29 pm wysłana przez cosmaty »

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #357 dnia: Października 18, 2007, 16:15:15 pm »
Cytuj
o katowali, torturowali, mordowali, takie kur*y to z miejsca zaje*ać.
No to się rozumie samo przez się.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #358 dnia: Października 18, 2007, 16:24:35 pm »
Jeden z komentarzy znalezionych w necie:
Cytuj
7 cudów Twórcy IV RP 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie, gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV i grają w kiepskim filmie. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
Jak by nie patrząc, wszystko wypisane powyżej, to prawda.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #359 dnia: Października 18, 2007, 16:32:32 pm »
Cytuj
Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
Z tym to akurat możnaby polemizować. Po pierwsze, był strasznym dupkiem wg przekazów historycznych (a należy rozróżnić czyny ojca od czynów dzieci :/ to przeciez logiczne więc tak czy inaczej argument z dup...), po drugie z tym apartamentem chciałbym zobaczyć jakieś źródło.

Cytuj
Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
Tej sanitariuszki, która uratowała Rajmunda dwukrotnie? :lol: Jak tak, to ładna teoria spiskowa z tego się robi.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2007, 16:34:05 pm wysłana przez tarniak »